Skoči na vsebino

Posledice padcev...


enduraš

Priporočene objave

Par sklikic v razmislek. Pazite nase!

yam-r1-98-bikepics-01145.jpg

suz-gsxr750-92-bikepics-02755.jpg

Kaj nej rečem? NA ROKAH IMEJTE ROKAVICE!!!!!!

yam-r1-98-bikepics-01254.jpg

Menda je tip mislu ,da obvlada R1 ?!

kaw-zx9r-99-bikepics-04942.jpg

Tip k je predelal tale motor se je mogel spet učit hodt.

yam-yzf600-97-bikepics-01935.jpg

Tale pa očitno ne ve kaj je varnostna razdalja. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to spada v del motorizma, ni pa nujno da se zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smeško zarad tega te pač ne sme minit, ne ga srat :wink:

a se ti nisi nikol zamislu nad takimi stvarmi - sam vprašam! :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem se, ampak mam prevlko veselje do motorjev da bi mi taka stvar vzela pogum...kaj bi pa pol delal v lajfu? :shock: :D

ja se strinjam s tabo (sva že dva), ampak vseen k vidm take slike se za ene 5 min zamislm!! :?

sej je to normalno ne?? ker če se ne bi zamislu pol bi to pomenil da nimam pameti... (ampakjoresnimam).....

ma sej ne vem kaj hočem povedat :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom probal še kakšne slike najdt... da se boste še bolj zamislili :lilangel:

Nes hočeš do konca zamorit, a :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi našel eno sliko z posledico padca. Ampak vam raje napišem link, kot pa jo objavim na forumu.

Moram vas opozorit, da je raje NE GLEJTE, če imate slabe želodce!

Tukaj je naslov: vatican.rotten.com/motorcycle

P.S.:mislim da boste o ogledu te slike zelo dobro premislili, preden se boste peljali brez čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to sliko bi jst kazu, k bi mularija delala izpit. Ne vem kolk bi se jih pol brez čelade vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaaaaaaak pa res je un imel isto thundercat kot jaz, pisuka je grdo ce vids kwa se naredi ce enmu v rit prletis. Upam da ne bom nikol :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to sliko bi jst kazu, k bi mularija delala izpit. Ne vem kolk bi se jih pol brez čelade vozil.

se strinjam!! še posebej v LJ ker tam ma pa človek občutek da so čelade prepovedane!! kolkr sm jest vidu samo ene 10% skuteristov nosi čelado!! :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem se, ampak mam prevlko veselje do motorjev da bi mi taka stvar vzela pogum...kaj bi pa pol delal v lajfu? :shock: :D

ja se strinjam s tabo (sva že dva), ampak vseen k vidm take slike se za ene 5 min zamislm!! :?

sej je to normalno ne?? ker če se ne bi zamislu pol bi to pomenil da nimam pameti... (ampakjoresnimam).....

ma sej ne vem kaj hočem povedat :oops:

Ne ga srat Smeško, pol tudi avtov ne bi smeli vozit, ko non stop na TV-ju nesreče kažejo. Jaz imam od moje nesreče cel albom fotk mojga sesutega motorja in še vedno bolečine v roki, ampak minlo me pa ni. Komaj čakam, da kupim nov motor :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam!! še posebej v LJ ker tam ma pa človek občutek da so čelade prepovedane!! kolkr sm jest vidu samo ene 10% skuteristov nosi čelado!! :x

Ja, in od teh 10% jih 90% nosi to celado na komolcu! Za lep dvojni zlom ... oz. trojni :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi našel eno sliko z posledico padca. Ampak vam raje napišem link, kot pa jo objavim na forumu.

Moram vas opozorit, da je raje NE GLEJTE, če imate slabe želodce!

Tukaj je naslov: vatican.rotten.com/motorcycle

P.S.:mislim da boste o ogledu te slike zelo dobro premislili, preden se boste peljali brez čelade

Tudi jaz sem se zamislil nad temi slikami :shock: :cry: .Niso glih prijetni na pogled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm reku da se sam mal zamislm - v tej smeri, da bo treba ša mal več zaščitne opreme kupt...

vozu se bom pa še naprej :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat Smeško, pol tudi avtov ne bi smeli vozit, ko non stop na TV-ju nesreče kažejo

dej si poglejte slike v temi nesreča ferrarija.....

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!