Skoči na vsebino

Kako ostati živ z motorjem na slovenskih cestah?


rookie007

Priporočene objave

Wear full leathers or at least full safety gear. If you do not wear these items and you mess up you will be unattractive to the opposite sex.

:rolleyes:

Ma qrc, če je pa vroče ko prasica. Pa še moped je crknu, tako da sem zajahal Hondo Mediko u sandalih pa brez rokavic z jet čeljad na šihr. Drugače pa nasprotni spol privlači moja lepa notranjost! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa nasprotni spol privlači moja lepa notranjost! :lol1:

Ma, se mi zdi, da ti zna Maus konkurenco delat, ker pravi da sicer ni lep, ampak ima pa revmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem se ne sekiram sploh več.

Moja življenska pot je tako napisana in tako bo pač šla. Če me bo snel stric s klobukom al pa teta z očali, ja jebiga, moja krivda k jih nisem vidu.

Drugače pa raje poiskušam v vožnji uživat in ne misliti na negativne dogodke.

Nekaj v tem smislu. Ce bo teta Matilda tko hotla, bo pac hotla. Na motorju ali v domaci postelji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, se mi zdi, da ti zna Maus konkurenco delat, ker pravi da sicer ni lep, ampak ima pa revmo :)

U bemtiš, pol jo moram it pa hitr še jaz kašne 1/2 kilce kupit. :blush:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj recept preživetja: na cesti pričakuj, da bodo ostali vozniki počeli točno tisto, česar ne bi smeli, opazuj jih in temu prilagodi svojo vožnjo, pa se bo morda izšlo. Vsaj meni se do sedaj je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj me je bilo na motorju prvič strah...

prehitel sem avto, v katerem si je voznica z maskaro urejala obrvi. no, malce kasneje sem se ustavil v koloni pred prehodom, od zadaj pa se mi je približevala omenjena voznica, ki se je še vedno urejala.

nisem vedel ali vidi da stojimo, ali ne vidi,... no, ustavila se je, čeprav se je avto malce bolj postavil na sprednja kolesa kot bi se naj sicer... priznam, stisnilo me je v želodcu...

tragikomično pa je to, da je bil avto polepljen z reklamnimi napisi http://www.vozimo-pametno.si/

moj nasvet za ostati živ? upoštevajte, da so kokoške med nami... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!