Skoči na vsebino

Kawa VN 1500, Yamaha XVS 1100 ali Wild Star 1600


Kreativc

Priporočene objave

To je tu vprašanje! Zanima me, katereka izmed teh se najbolj priporoča... kateri ne razočara? Slabosti in prednosti vseh... Stari okoli 2 leti (NE NOVI)! Iskušnje, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VN 1500 prve serije so imel 4 prestave, novejše (mislim da okoli 99) pa 5. tisti z 4 prestavami so slabi, vsekakor 5 prestav.

ostalih nisem vozil, ampak nevem zakaj hočeš tak ogomen motor, vozne lastnosti so katastrofalne, okoren je in težek. če nisi ravno 190 in 100+ kg boš zgledal ko palček pa še pri vsakem manevriranju na mestu boš umiral. no moje skromno mnenje.

pol že xvs 1100 je še najbolj kulturen od vseh in ni tako težek in okoren (relativno seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

MAM XVS 1100 Classic, sm ful zadovoln, nš predsednik (Padli borci) ma pa VN 1500 je pa tud, sam porabo ma precej večjo (cca 1,5 - 2 litra na 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
MAM XVS 1100 Classic, sm ful zadovoln, nš predsednik (Padli borci) ma pa VN 1500 je pa tud, sam porabo ma precej večjo (cca 1,5 - 2 litra na 100

Pozdravljeni!!

Začel sem svojo bikersko kariero na vn 1500, glede manevriranja pa je tko:

v prvi je dost navora pa tut na mestu se da kr dobr motovilt znemu, za polaganje je pa tko: ,če sta na motorju dva nad 200 kg poš zapel pa ubrisu khlod.

Drgač pa je supr motor :D :OK: :yea2:

LIVE TO RIDE, RIDE TO LIVE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje izkušnje z VL 1500 LC intruderjem....

Pred nakupom Fat Boya sem vozil ta motor in morem reči, da je motor zakon!!

Edina slabost so zavore. Mimogrede z njim sem povozil srno in to brez padca!!! :D

Motor je sicer zelo težek, ampak ko gre enkrat z mesta je užitek tapravi. Daš ga v peto in križariš :kva2: Mimogrede jaz sem ga z mojimi 78 Kg. normalno obvladoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

med yamaho xvs1100 in kawasaki vn1500 ti predlagam vn-na super mašina pa tud za vozit ni problem ko se navadiš,vozne lastnosti so nešteto boljše od 1100,vozila oba tegale vn1500turerja glih par mescov nazaj prodali kupil pa ga je lastnik xvs1100 in pravi da je razlika očitna in da je yamaha en jajc da sploh ne more verjet kaj je do zdaj vozil,glede pa porabe je tako jamaha kuri več recimo na avtocesti pri hitrosti 130 od VNja kawasaki pa pač porabi več v mestni vožnji.

Skratka predlagam ti VNja ga ima tud moj fotr in je tud zadovoljen.

post-265-1108567432_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam ti Kawasakija,sicer za wild star ne vem ampak za izbiro med xvs1100 in vn1500 zmaga kawasaki,vozila oba imeli oba razlika je očitna,vn smo prodali nazaj par mesecov pobu ki je imel xvs1100 in tegale vn nikakor ne more primerjat z 1100.Sicer res da je bil tourer verzija sam itak je isti kot classic sam da ma full org opreme gor.Glede porabe je pa tako da xvs1100 na AC pri hitrosti 130 porabi več kot vn v mestni vožnji pa je ravno obratno,tko da je tam tam

post-265-1108568400_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm,da je Wild star boljši motor od VN-a, ker je tud bistveno bol enostavna mašina od Kawasakijeve,ki ima velik "ketnc" po mašini, pa tud obvezno mora bit VN s 5 brzinskim menjalnikom, pred 98 mislm,da ma 4 .)

Tud v Motorradu se je na testu na 50.000km odlično obnesla yamaha, edina napaka je bila počen nosilec avspuhov :)

No ja lepa sta pa oba :D

Edin malo moteče je dejstvo,da so yamaho nehali izdelovati :doze: no vsaj v katalogih in prospektih je ni več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!