Skoči na vsebino

NW Russia - Sevastopolj


bmw

Priporočene objave

Predvsem me zanima, če je že kdo bil na tem srečanju....glede na to, da se ga v prihodnjih letih nameravam udeležiti...

program

in pa še en nevsakdanji bajker....

zanimiv bajker

še malo o klubu....

klik tukaj

Popravljeno . Popravil bmw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam vsaj enega, ki je letos šel. Je pa drugač iz Niša.

e hebiga, tega tudi jaz poznam.....sem mislil, da je šel kdo od "domačih"......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem pošlušal pred ene 6 leti ene ki so bili tam samo ne v sevastopol ampak pri moskvi.dobil od njih še video kaseto o zborih 92,92,94.leta al pa po en let nazaj.pa sploh nisem mogel verjeti,da so rusi že bili kar dosti pred nami v moto sceni.night volves so zelo znani in močan klub.njihov glavni se imenuje KIRURG pa ne zastonj.takrat se je dalo priti do njih samo na priporočilo.zdaj je pa vejetno drugače. vsaj za solo riderje po moje ni nikjer problema.brez barv mislim seveda.

po moje ne bo nobenmu žal če bo šel tja.

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, bmw, a si se že odločil s katerim strojem boš potoval?

najverjetneje bom šel z "delovnim živinčetom".....bom ravno 100.000 km obeležil na njemu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje bom šel z "delovnim živinčetom".....bom ravno 100.000 km obeležil na njemu....

A to je 1200C ali GS? Ker ti tolk furaš, da imaš po mojem na vseh mašinah take kilometraže :-)

Tale Rusija je zanimiva ... glede na to, da v cca 70.000 km ni težav z Italjanko, bi mi morda celo zneslo brez tehničnih težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je 1200C ali GS? Ker ti tolk furaš, da imaš po mojem na vseh mašinah take kilometraže :-)

Tale Rusija je zanimiva ... glede na to, da v cca 70.000 km ni težav z Italjanko, bi mi morda celo zneslo brez tehničnih težav.

GS normalno...."model C" je samo še za na kavico v Portorož....in jaz se furam samo lokalno (radij 10.000 km) in ne dlje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boban (Bec) - iz Arhangelov je bil dol prejsni vikend. Pravi da kaj takega se ni videl - pa se precej vozi okoli. :-)

Pravi da je Putin imel pozdravni govor. Vec pa ko ga srecam ( Septembra)

DaNe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudiča, tole pa sploh ne zgleda slab :) sploh tole z Mad Max sceno je videt noro, pa glede da ni tolk zlo daleč do tja bi mogoče res razmislil za drug let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem me zanima, če je že kdo bil na tem srečanju....glede na to, da se ga v prihodnjih letih nameravam udeležiti...

program

in pa še en nevsakdanji bajker....

zanimiv bajker

še malo o klubu....

klik tukaj

Zanimivo. Sam ne vem če ti bo GS zdržal tolk km.

oljepuščanavsestrani.press :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mal :topic: Ampak... a ni Sevastopol v Ukrajini? Tko stric Googel pravi. Tam se bolj malo vidi Rusije.

mah ja no....tega rusi še ne vejo..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Sam ne vem če ti bo GS zdržal tolk km.

oljepuščanavsestrani.press :devil:

ma ni problem...rezervnih delov kolikor ti duša hoče....tam doli kraljuje URAL, ki je kopija BMW-ja....vejo rusi kaj je dobro....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče mal :topic: Ampak... a ni Sevastopol v Ukrajini? Tko stric Googel pravi. Tam se bolj malo vidi Rusije.

e glih to sem tud jaz včer gledal,...ker čudno se mi zdi, da bi ruski MC klub delal tak zbor na ukrajinski zemlji in po slikah od lani sodeč s prisotnostjo ruske vojske in celo Putina, ker vemo kakšni so odnosi med državama :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni problem...rezervnih delov kolikor ti duša hoče....tam doli kraljuje URAL, ki je kopija BMW-ja....vejo rusi kaj je dobro....

končno boš dobu dele ki so dobro narejeni. baje kardan od Urala paše na vsak ruski tank :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

najverjetneje bom šel z "delovnim živinčetom".....bom ravno 100.000 km obeležil na njemu....

Verjam mi!!! Za tam ti je najboljša izbira HARD ENDURO bike! :headbang:

Ceste so izredno prijetne za vzmetenje.

DOROGA PLOHA kot se je izjasno Ukrainski carinik :?

Skratka pred 2 tedni sva se vrnla domov iz Odese. Drugač pa je za probat,

ena dogodivščina in izkušnja več. :OK::eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!