Skoči na vsebino

Kryptonite


cunde

Priporočene objave

Kupil ključavnico pri Vovko-tu v Sparu v Lj. Zraven dobil nasvet od prodajalca. Ne kupuj preko neta!!! Sprehodi se do enga profiča ki ti bo svetoval pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred cirka 5 leti so mi motor ukradli. Bil zaklenjen z 2 x Kryptonite + še eno ključavnico.

Takrat je bil problem cilindričnih ključev, ki so jih potem začeli vsi izdelovalci zamenjevati - se je pa cirka 10+ let vedelo, da se jih da s kulijem odkleniti (oz s kapico od flumastra).

http://www.komonews....ve/4133791.html

No, sedaj so modernizirali zadeve in so kr ok. Nikakor pa to ni garancija, da ti motorja ne bodo ukradli. Sploh pa ne s to baby-ključavnico, ki si jo prilimal.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mashina je lepo povedu. Baby klučavnica primerna za kakšen mali skuter. Predlagam da daš malo več denarja, saj pri klučavnicah ni preveč pametno šparati.

Ko sem študiral kako najbolj zavarovati motor, sem ugotovil, da verjamem samo ornk ketni naviti okrog ogrodja in kandelabra. Tehta 3kg plus ampak to težo pač nosim, da sem kasneje ko sem stran od motorja miren. Vse te neke disk zadeve so mi bolj tako tako, saj vseeno dopuščajo fizični premik motorja. Če ima alarm je zadeva sicer dosti boljša, ampak vseeno imam raj ketno.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!