Skoči na vsebino

MC Vukovi 2010 6-8. 8.


stigmata

Priporočene objave

Mi gremo v petek zjutraj MC Vukovi prihajamo.Ostali pa srečno vožnjo in se vidimo dolej. :OK:

:yea2::beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, zmagal 3x :P...

Fajn je blo.....fešta prava...in na zboru in v "Why Blue-ju" ter "Moulin Rouge-u".

Organizacija 1A, pivo pocen, čevapi fini, folk extra, posebaj lokalke ;)

Edino, kar sem pogrešal, je bilo toples pranje motorjev....glede na to kakšna je bila dovozna pot bi bilo fajn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, zmagal 3x :P...

Fajn je blo.....fešta prava...in na zboru in v "Why Blue-ju" ter "Moulin Rouge-u".

Organizacija 1A, pivo pocen, čevapi fini, folk extra, posebaj lokalke ;)

Edino, kar sem pogrešal, je bilo toples pranje motorjev....glede na to kakšna je bila dovozna pot bi bilo fajn :D

Lokalke so imele toples pranje motorjev sam ne v centru :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil, videl, zmagal 3x :P...

Fajn je blo.....fešta prava...in na zboru in v "Why Blue-ju" ter "Moulin Rouge-u".

Organizacija 1A, pivo pocen, čevapi fini, folk extra, posebaj lokalke ;)

Edino, kar sem pogrešal, je bilo toples pranje motorjev....glede na to kakšna je bila dovozna pot bi bilo fajn :D

ali pa recimo topless odluftavanje hidravlike za sklopko :-)

PS: da ne bom off-topic : nikoli mešati DOT3 in DOT4 zavorne tekočine, ker mešanica ima nižje vrelišče od vsake posamične točke vrelišča ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je blo super sam pogrešal sem veliko pivo ni ga blo niti v mestu po kafičih in ne na ceniku čeprav nič narobe se vsaj ni mel časa segret. cena malega 0.50centa noro drugo leto gremo spet sam za kkšn dan dlje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je blo super sam pogrešal sem veliko pivo ni ga blo niti v mestu po kafičih in ne na ceniku čeprav nič narobe se vsaj ni mel časa segret. cena malega 0.50centa noro drugo leto gremo spet sam za kkšn dan dlje.

Tud drugo leto ne bo velikega piva, to je pri njih kao veliko pivo, pač naročiš 2 in si 1 deci v plusu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!