Skoči na vsebino

Triumph predelave


Drifty41

Priporočene objave

Triumph je izdal motor Street Triple, po moje en najlepših Naked Bikov, sicer je pa to stvar okusa posameznika!

Če sem prav informiran prihaja na tržišče še neka različica R (ali pa je že, če se ne motim).

Fantje Motocorner-ja so pa zadevo nadgradili in izdelali povsem nov motor in sicer Triumph Hellfire,

ki izgleda še bol brutalno, predvsem zaradi Naked varijante a vse eno motor za dirkalno stezo.

Vendar je govoriti naprej potrata časa raje si oglejte video iz testiranja na Hockenheimringu.

Oglejte si video testiranja in prezentacije novega Hellfirea.

Kako se vam zdi model ?

Lp do naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva predelava. Posebej se mi dopade armatura, tak števec bi prec imel.

Ne gre pa tukaj za nov motor. Ce sem prav videl naj bi to bila predelava na osnovi street tripla in niti ni narejenih nekih velikih posegov v vitalne dele motorja, da bi s tem bistveno spremenili lastnosti samega street tripla.

Gre pa za flat track predelavo. Flat-track naj bi bila nekakšna varianta speedwaya kjer se je triumph s svojimi twini tudi že poskušal v 60ih. Kar mi tukaj ne gre v glavo je, da je video narejen na asfaltirani stezi, ker naj bi Hellfire imel originalno kramparce obute in bi namensko sodil na peščen oval. Drugo kar mi na predelavi gre v nos je dvojni sedež, ki je totalno brez smisla in pa luči, ki sicer izgledajo nekaj posebnega pa so vseeno neuporabne, če je bajk namenjen stezi. Pogrešam mogoče malo več robustnosti. Kakšen cevast zaščitni okvir mašine bi morda prišel do izraza tukaj.

Se pa vidi, da je narejen ''po švabsko'':P. Zanimivo bi bilo videti kako bi angleži dodelali zadevo. Morda bi pa postala bolj uporabna glede na svoj namen, ker tole je bolj imidž :)

Še nekaj linkov:

http://www.bikeexif.com/triumph-flat-tracker

Drifty41; si delim mnenje glede okusa, definitivno LEP:) Je pa Triumph že lansko leto izdal R varianto, ki se od osnovne razlikuje po zavorah in vzmetenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thor imaš prav glede original gum, so pa motor testirati na progi, kjer bi se kramparce slabo odnesle.

Luči pa so nujna potreba, če želijo prodajat zadevo za na cesto. Sem pa prebral nekje na spletu pa ne vem,

če tudi v videu, ki sem ga prilimal ni omenjeno, da se pri Motocorner-ju, ki so predelali street tripla v Hellfirea,

da dobi nekaj različnih delov z katerimi lahko kombiniraš unikaten motor :naughty: No sicer pa se ti mora motor videt že v originalu,

da ga sploh nabaviš, gdo pa od nas navadnih smrtnikov ima že toliko denarja, da bo delal ne vem kakšne velike posege v nov motor :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ drifty41: o cem je tukaj govora oz. kaksen naslov naj ima tema? "nova rajgnla" ne opise tematiko pogovora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ice, lahko spremeniš temo v npr. Triumph predelave.

Tukaj je še ena zanimiva predelava, ki sem jo šele pred kratkim zasledil:

Triumph Street Triple T-L675 Warbird nemškega proizvajalca dodatne opreme LSL.

http://www.topspeed.com/motorcycles/motorcycle-news/triumph-street-triple-t-l675-warbird-by-lsl-ar82544.html

4163802333_21fcf889bf_o.jpg

Meni vsekakor bolj zanimiva že zaradi zamenjave vzmetenja, baje da jim je tudi uspelo pridobiti 20 dodatnih konjičev. Takole na hitro bi rekel, da je nekakšna slečena Daytona. Bolje bi po mojem mnenju sicer bilo, če bi predelali Speed Tripla namesto Street Tripla, glede na to da Triumph ŠE nima športnega litrskega trivaljnika. Lahko bi tudi bile grafike namesto od Mustanga raje od kakšnega Spitfirea, konec koncev ima motor še vedno angleško srce (očitno Nemci še niso preboleli Battle of Britain :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!