Skoči na vsebino

Deli za yawa 350


BoBeR52

Priporočene objave

Živjo!

Zanima me kje dobiti dele za omenjeni motor Yawa 350ccm letnik 1992.Iščejo so vsi deli ki so povezani z elektriko motorja.

Zelo bi bil hvaležen vsaj kakšne povezave do delov.

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolha najlažje pa najceneje. E-bay dobiš tudi nove dele ampak dražje. Kaj točno pa iščeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Motor ima sicer prijatelj, pravi da je bolho in ostale bolj poznane strani že obrnil pa ni nič tudi sam sem pogledal ebay,bolho,avtonet pa nisem našel nič primernega.

Bolj natančno se pa iščejo: kondenzator,cinšpule,platine,krtačke ter zajlo za sklopko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOndenzatojre dobi v trgovini za elektroniko npr. Conrad. Drgače sem se pa spomnil še gospoda Antona Novoselca, ki je kolikor vem imel včasih servis za jave. Je pa iz okolice MS dele pa pošlčje tudi po pošti. Tel 02/766 03 71, Mobi: 041/755425.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si se tudi spomnil na Novoselca.. Bi znal imeti še kakšen del, saj je imel enega najbolj poznanih servisov za Jawa/MZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOndenzatojre dobi v trgovini za elektroniko npr. Conrad. Drgače sem se pa spomnil še gospoda Antona Novoselca, ki je kolikor vem imel včasih servis za jave. Je pa iz okolice MS dele pa pošlčje tudi po pošti. Tel 02/766 03 71, Mobi: 041/755425.

LP

Kolikor se spomnim je imel Novoselec servis v Stonjcih, kar je nekaj kilometrov iz Ptuja proti Borlu, kar precej daleč od MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnim je bil naslov Stojnci145, Markovci. Ampak to je podatek, tako iz glave....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me kje dobiti dele za omenjeni motor Yawa 350ccm letnik 1992.Iščejo so vsi deli ki so povezani z elektriko motorja.

Zelo bi bil hvaležen vsaj kakšne povezave do delov.

Hvala

Lp

V Kranju je trgovina in servis :rolleyes:

( IMT GOSTLINE d.o.o., Kranj )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!