Skoči na vsebino

16. TWIN HORN BEACH PARTY, 2.-5. 9. 2010


ELO

Priporočene objave

četrtek je blo zlo prazno ene 30 %

petek je prišlo še ene 30 %

soboto pa se je napolnilo.

Petek je bla dobra muzika,

soboto pa mi ni najbolj sedla cauntry glasba ... tako da se ga je veliko kdo napil do amena

in nedeljo zjutraj sem vidla modele kako ležijo na travi ali slonijo ob drevesu.

Pivo je blo dobro (2 bona), čevapi so mi srmdeli, ampak so bli za jest :) pa še 6 bonov so hotli za njih (36 kun) wacko.gif

Mercatorju smo naredili veliko prometa, saj se nas je trlo tam, skos polne mize in trgovina prav tako.

Na cesti so bili avtomobilisti zelo prijazni, so bili potrpežljivi z nami in nas tudi spuščali naprej trance_43_wavetowel2.gif

Tuš mi je bil malo daleč in me je dobro ohladil z mrzlo vodo :)wacko.gif

Diksije so vsako jutro očistili in oprali :)

Blo je kar neki štantov, na enem je blo velikoooo kombinizonov za kupit, še dobro, da nisem mela denarja, čeprav sem slišala kritiko od ene starejše ženske, češ da so stari in duhajo unsure.gif

Kaj se je čez dan dogajalo ne vem, ker sem bla bolj v mestu. Pula je kot mesto zelo zanimivo ima dosti zgodovine...

Soboto zvečer je bilo dosti družbe, z mk Pankrti in dekletom od Šparon riders. Videni moto klub iz Lendave, lep pozdrav free ridersam, smo se tudi na poti srečali iz žalca proti Ljubljani in v Postojni smo sedeli na isti bencinski in se okrepčali...en me je celo pri mercatorju pozabaval, da ga zasledujem in da me žena že grdo gledam :lol1:

Opazovala sem tudi tist motor, s katerim lahko vadiš vožnjo po zadnji. Vendar je lastnik vedno vsakemu pomagal gor in tud držal motor, sej je bilo varno, ampak ni bilo realno, kolikor so motoristi - poznavalci govorili, tudi eno dekle se je spravilo na motor in je bolj obvladala kot kakšen moški, potem je tudi dobla zaslužen aplavz :)

Drugače je zbor meni na oko izgledal miren, brez izgredov, lepo je blo varovano in poostren nadzor, noter si res prišel samo z zapestnico.

Sosede sem imela v kampu vse zelo prijazne, najbolj sta bila dva Zagrebčana, ki sta kar vabila na pijačo in meso na žaru....

Če še koga kaj zanima, naj vpraša :)

Slik pa nimam, ker nisem slikala blush.gif

zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!