Skoči na vsebino

ROAD RACE V SLOVENIJI


david764

Priporočene objave

Sprašujem se če je kdo v SLO ki bi bil sposoben organizirati TT-RACE saj imamo dosti lepih tras in nič dirkališč . Če že ni dirkališč pa vsaj nekaj v tem stilu . Hja sej vem, da je pri nas zelo teško kaj organizirati :wallbash::SS samo tako me zanima, če je kje kašna oseba, ki bi lahko to nekega dne organizirala ? Kaj menite Vi ? :hmm::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj je napisal, da ve da ni preprosto.. Tudi jaz sem se že spraševal podobno kot on, če je sploh kdo v Sloveniji, ki bi bil sposoben to zadevo speljat. Ker to je verjetno precej bolj komplicirano kot razne GHD za avtomobile.. Večje hitrosti, verjetno potrebno dosti več zaščite dat ob cesto, večji stroški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprašujem se če je kdo v SLO ki bi bil sposoben organizirati TT-RACE ? :hmm::)

če je sploh kdo v Sloveniji, ki bi bil sposoben to zadevo speljat

... verjetno ni, če ne bi že bilo speljano v prakso .... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Sloveniji so organizirane najmanj 3 cestne dirke z motorji, gorske hitrostne, DP starodobnikov, se pravi, organizirat se da, in nekateri so tega sposobni. se mi pa zdi, da je res nepotrbno organizirat tako zastarel/primitiven in predvsem zelo zelo nevarn dogodek. Že na dirkališču so se letos zgodile dve-tri katastrofalne nesreče, kaj bi blo na cesti si nočemo predstavljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti bi bilo točno to kar je tam kjer se to organizira :) Saj ne bi bilo nekaj novega, v tujini obstaja kar ene par precej znanih tovrstnih dogodkov. Se mi zdi, da je glede na dejansko izredno nevarno okolje cestnih dirk, še relativno malo smrtnih žrtev in hudih poškodb.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!