Skoči na vsebino

POMOČ - NASVET


jezek19

Priporočene objave

Dragi moji izkušeni kolegi!

Jutri imava za it na 17 dnevno pohajanje!

KAM ??????

V mislih sva imela, da gremo do Aoste, preko San Bernardina v CH, nato v Chamoni in nadaljevat po Francoskih alpah do Verdona, nato do Toluna (ta del 6-7 dni ) se vkrcat na trajekt in Sardenijo. MA, zaradi padca temperature ( Francoske alpe od 8 do 18 stopinj - v nekaterih predelih tudi majn)ne vem kaj narditi!

Rezervna fura - preko Srbije - Makedonija - Albanija - Grčija ( temperatura od 13 do 27 stopinj ).

Obe furi mi pašata, skoraj za malenkost prva bolj.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bi dal dvoje dolge gate dodatno v kufer pa gasa po prvi turi! ;)

Še vedno imaš opcijo Italija+Sicilija(+morda Tunizija) ali pa Grčija kot si reku. Kaj drugega ne diši toliko. Jz bi na vajinem mestu vseeno šel prvo pot, ali pa jo kvečjemu malce bol na jug proti Pirenejem mahnu, pač bo malce mrzlo na trenutke, pa saj se bo segrelo no, je ja šele 1.september!!!

ajd pa fajn potujta

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemi nekaj toplega za oblečt , zakurblaj motor in spelji !!!! bom citiral znanega forumaša : " avantura se začne, ko se podrejo vsi načrti !" pa zelo lepo se imejta !!! :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prelazi nad 2000m ga ni za srat, če ni vreme taprav. Dež zelo hitro preide v sneg in veselica je tu. Naloženo kravo po nezavarovanih cestah dol spravt je kriza, tam ostat pa tadruga.

Avgusta me je taka snežna ploha spremljala na Col De L Iseranu (2770 m). Ni bil problem v dolgih gatah, ker mi je bilo pošteno vroče, ob misli, da je treba še dol prit.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji izkušeni kolegi!

Jutri imava za it na 17 dnevno pohajanje!

KAM ??????

V mislih sva imela, da gremo do Aoste, preko San Bernardina v CH, nato v Chamoni in nadaljevat po Francoskih alpah do Verdona, nato do Toluna (ta del 6-7 dni ) se vkrcat na trajekt in Sardenijo. MA, zaradi padca temperature ( Francoske alpe od 8 do 18 stopinj - v nekaterih predelih tudi majn)ne vem kaj narditi!

Rezervna fura - preko Srbije - Makedonija - Albanija - Grčija ( temperatura od 13 do 27 stopinj ).

Obe furi mi pašata, skoraj za malenkost prva bolj.

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

lp Marjo

Turčija :yea1: še kakšno tekmo si lahko ogledaš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej ni treba na najvišje prelaze rint ko sneži menda :P Ti sam gasa pa pač se ogni kakega prelaza če bo treba - če rabiš tekoče info o vremenu ti jih lahko tud jz vsak dan posredujem, da boš na jasnem al nadaljevat na levo al na desno.

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi vi naredili na mojem mestu?

V Francijo bi šli brez pomislekov, vremenska je do srede dobra pol boš pa že na morju. Raje se vozim pri 8. stopinjah kot pri 28..

Srečno pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kamorkoli, samo v tunizijo ne... cesta ravna 200km brez ovinka. Mogoče sever bol zanivim. Jug je obup. Razen enega "gričevja" je use ravno spodaj :) bil letos, tam dol podolg in počez, pa ti povem sprve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi!

Hvala za vaše mnenje, odločila pa sva se, da letos bova videla Grčijo, Francijo in Sardenijo pa pustimo za drugo leto ( konec Junija - upam da ne bo še sneg ), saj po mrzlem asfaltu tudi ni pravega užitka!

Tako jutri zjutraj štartamo proti Slavonskemu Brodu, nato Brčko, Vrnjačka Banja, Priština, Ohrid, 3 dni Albanije, Grčija, okoli Peloponeza in z Trajektom nazaj do Ancone in 18.9. upajmo ( sigurno) bom doma.

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!