Skoči na vsebino

7 Bikers Weekend v Kočevju


Bejba22

Priporočene objave

In če bi prišli z vlakom..........verjetn napačna odločitev kluba ki pa jo glede na odziv naslednje leto ne bodo ponovili !!

Naslednje leto bodo ATVji že iz mode.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli smo okoli pol enih. Notri je bilo prostora dovolj. Po izjavi ljudi, ki so na vhodu delili zapestnice in welcome drink je padla komanda, da štirikolesnikov ne spuščajo na prireditveni prostor. Vzrok naj bi bil v neprimernem obnašanju nekaterih ATVjašev prejšnja leta. Najmlajši iz naše štiričlanske ekipe je imel preko 40 let in nobeden od nas ni podvržen delanju neumnosti. Kljub vsemu smo dobre volje odšli do šanka, spili pivce, pojedli pleskavico, na panoramsko vožnjo, ki se jo vedno veselimo, pa nismo šli. Predvsem zaradi občutka, da nismo zaželjeni.

To, da so delali norčije, drži, sem bil priča ko je mladenič z dvokolesnikom delal pizdarije, čeprav je bilo precej zaparkirano z motorji, in je med njimi krožu po dveh kolesih. Na srečo (tako njegovo kot našo) se mu je vse izšlo in bilo nobene škode... najbrž se lahko tut njemu zahvalite. Izgleda da so se lani, tako kot vi letos, ostali motoristi potožli organizatorju nad varnostjo, pa je le-ta ukrepal.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da so delali norčije, drži, sem bil priča ko je mladenič z dvokolesnikom delal pizdarije, čeprav je bilo precej zaparkirano z motorji, in je med njimi krožu po dveh kolesih. Na srečo (tako njegovo kot našo) se mu je vse izšlo in bilo nobene škode... najbrž se lahko tut njemu zahvalite. Izgleda da so se lani, tako kot vi letos, ostali motoristi potožli organizatorju nad varnostjo, pa je le-ta ukrepal.

:notworthy: :notworthy:

Hvala ti, lepo si odgovoril!

Vsak , ki je organizator naj bo to klub ali pa kdo drug, je odgovoren za varnost na prizorišču, to se najbrš marsikdo zaveda. Nikakor pa ni bilo govora, da so štirikolesniki nezaželjeni, vendar morate razumeti, če velja za tiste, ki so ogrožali varnost, mora veljate za vse. Nam organizatorjem je pa na prvem mestu VARNOST vseh ostalih motoristov in njihovih motorjev, ker kot je že vragec napisal, so bile pritožbe s strani naših prijateljev motoristov iz vseh klubov, zato smo se pač odločili, da štirikolesniki NE grejo na prizorišče. Ni nam prijetno pri srcu, ker ste nas napačno ocenili, vendar morate razumeti, da nam isto pomenite kot vsi ostali na dveh kolesih.

LP Nada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy:

Hvala ti, lepo si odgovoril!

Vsak , ki je organizator naj bo to klub ali pa kdo drug, je odgovoren za varnost na prizorišču, to se najbrš marsikdo zaveda. Nikakor pa ni bilo govora, da so štirikolesniki nezaželjeni, vendar morate razumeti, če velja za tiste, ki so ogrožali varnost, mora veljate za vse. Nam organizatorjem je pa na prvem mestu VARNOST vseh ostalih motoristov in njihovih motorjev, ker kot je že vragec napisal, so bile pritožbe s strani naših prijateljev motoristov iz vseh klubov, zato smo se pač odločili, da štirikolesniki NE grejo na prizorišče. Ni nam prijetno pri srcu, ker ste nas napačno ocenili, vendar morate razumeti, da nam isto pomenite kot vsi ostali na dveh kolesih.

LP Nada

torej, če bi to lani počel nekdo z dvokolesnikom, bi letos vsi dvokolesniki imeli prepoved? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, če bi to lani počel nekdo z dvokolesnikom, bi letos vsi dvokolesniki imeli prepoved? :hmm:

Nimam besed, res, če nekdo tega ne razume, pač ne razume, škoda vsakega odgovora.

Vsak,ki je v klubu to pač razume in takšnih je veliko in strinjajo se s tem ukrepom, ker smo to naredili zaradi njih in njihove varnosti in prošenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam besed, res, če nekdo tega ne razume, pač ne razume, škoda vsakega odgovora.

Vsak,ki je v klubu to pač razume in takšnih je veliko in strinjajo se s tem ukrepom, ker smo to naredili zaradi njih in njihove varnosti in prošenj.

Sem že napisal, da smo prišli štirje z ATVji. Kako ste pa poskrbeli za našo varnost, če vam je varnost na prvem mestu? Ko smo jedli, se je v naši bližini pojavil motorist s krosko in po travi navil gas. Dobro nam je popopral obrok. Za sosednjo mizo so sedeli trije motoristi s Hrvaške, tudi njih je zasul z zemljo, še bolj pa drugo sosednjo mizo, kjer so precej glasno negodovali. Ko ste se odpravljali na vožnjo je prav ta krosist še enkrat navil po travi, tokrat brez zadetkov. Njemu niste prepovedali vstopa, pa tistim, ki so kurili gume v gužvi, da je letela svinjarija naokoli, tudi ne. Jaz bi temu rekel dvoličnost organizatorja, ali še bolje, nekdo v vašem klubu iz neznanega razloga ne prebavlja štirikolesnikov.

V izogib nesporazumov v prihodnje, vam priporočam, da člani vašega kluba parkirajo svoje motorje zunaj ograje, poleg pa postavite še ATVje, pa se nihče ne bo čutil odrinjenega. Verjamem, da v prihodnje ne bo veliko štirikolesnikov na vaš motozbor, saj je preko foruma, za ta neljubi dogodek izvedelo precej ATVjašev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam besed, res, če nekdo tega ne razume, pač ne razume, škoda vsakega odgovora.

Vsak,ki je v klubu to pač razume in takšnih je veliko in strinjajo se s tem ukrepom, ker smo to naredili zaradi njih in njihove varnosti in prošenj.

ni kaj razumet. :wacko: politika kluba, ki temelji na tem, da se dela razlika in selekcija obiskovalcev glede na vrsto motorja ali barvo kluba, je samo dokaz, da klub deluje na primitivnih načelih kdo je dober in kdo slab gost. :evilgrin:

to je čist podobno kot bi vsem muslimanom prepovedal vstop na letalo, ker jih je pač nekaj teroristov. :slap: za varnost vseh ostalih potnikov. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že napisal, da smo prišli štirje z ATVji. Kako ste pa poskrbeli za našo varnost, če vam je varnost na prvem mestu? Ko smo jedli, se je v naši bližini pojavil motorist s krosko in po travi navil gas. Dobro nam je popopral obrok. Za sosednjo mizo so sedeli trije motoristi s Hrvaške, tudi njih je zasul z zemljo, še bolj pa drugo sosednjo mizo, kjer so precej glasno negodovali. Ko ste se odpravljali na vožnjo je prav ta krosist še enkrat navil po travi, tokrat brez zadetkov. Njemu niste prepovedali vstopa, pa tistim, ki so kurili gume v gužvi, da je letela svinjarija naokoli, tudi ne. Jaz bi temu rekel dvoličnost organizatorja, ali še bolje, nekdo v vašem klubu iz neznanega razloga ne prebavlja štirikolesnikov.

V izogib nesporazumov v prihodnje, vam priporočam, da člani vašega kluba parkirajo svoje motorje zunaj ograje, poleg pa postavite še ATVje, pa se nihče ne bo čutil odrinjenega. Verjamem, da v prihodnje ne bo veliko štirikolesnikov na vaš motozbor, saj je preko foruma, za ta neljubi dogodek izvedelo precej ATVjašev.

ni kaj razumet. :wacko: politika kluba, ki temelji na tem, da se dela razlika in selekcija obiskovalcev glede na vrsto motorja ali barvo kluba, je samo dokaz, da klub deluje na primitivnih načelih kdo je dober in kdo slab gost. :evilgrin:

to je čist podobno kot bi vsem muslimanom prepovedal vstop na letalo, ker jih je pač nekaj teroristov. :slap: za varnost vseh ostalih potnikov. :lol:

Mislim, da so vam vse LEPO že razložili. Naj vam še jaz na grd način (nisem od Medvedov da ne bo pomote):

Kot jaz vem, je bil to zbor MOTORISTOV. In motorist je tisti, ki vozi MOTORJA in se pripelje z motorjem. ATV pa NI motor. Tudi tiste motorne sanke na 3 kola v katerih so nekateri našli užitek niso. In ne tudi Tomovinkovičev mini traktor ni. Kaj vama tu ni jasno ?

Takih pacientov, ki jih moti da nekdo nabija gas in kuri gumo na zboru, pa da na odru špila glasna kitara in ne harmonika z debilno blond joškarco jaz niti nočem gledat po zborih.

Sicer pa: Če bi organizirali srečanje Spačkov... Ali ne bi hoteli pred prizoriščem v prvi vrsti imeti na kupu vse spačke, ostali udeleženci s clioti ipd bi bili pa parkirani malce stran?

Če naredim srečanje motoristov hočem imeti ob prizorišču MOTORJE in ne kombajna. So pa dobrodošli vsi z ATVji, avtomobili in avtobusi. Samo ti pač parkirajo izven prizorišča, da je prostor za motoriste čim bližje dogajanja in da imajo opremo lahko na očeh in da si lahko pešadina ogleda motorje na kupu.

No, še glede samega zbora: Men je bila stara lokacija bolj prikupna. Saj je bilo vse u redu, pa družba pa to, samo nekak ne deluje naravni plac. No pa onega na kapiji sem moral dreznt za šnopc za mojo zmrznjeno sopotnico - res pa je da sva prišla šele proti večeru.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so vam vse LEPO že razložili. Naj vam še jaz na grd način (nisem od Medvedov da ne bo pomote):

Kot jaz vem, je bil to zbor MOTORISTOV. In motorist je tisti, ki vozi MOTORJA in se pripelje z motorjem. ATV pa NI motor. Tudi tiste motorne sanke na 3 kola v katerih so nekateri našli užitek niso. In ne tudi Tomovinkovičev mini traktor ni. Kaj vama tu ni jasno ?

Takih pacientov, ki jih moti da nekdo nabija gas in kuri gumo na zboru, pa da na odru špila glasna kitara in ne harmonika z debilno blond joškarco jaz niti nočem gledat po zborih.

Sicer pa: Če bi organizirali srečanje Spačkov... Ali ne bi hoteli pred prizoriščem v prvi vrsti imeti na kupu vse spačke, ostali udeleženci s clioti ipd bi bili pa parkirani malce stran?

Če naredim srečanje motoristov hočem imeti ob prizorišču MOTORJE in ne kombajna. So pa dobrodošli vsi z ATVji, avtomobili in avtobusi. Samo ti pač parkirajo izven prizorišča, da je prostor za motoriste čim bližje dogajanja in da imajo opremo lahko na očeh in da si lahko pešadina ogleda motorje na kupu.

No, še glede samega zbora: Men je bila stara lokacija bolj prikupna. Saj je bilo vse u redu, pa družba pa to, samo nekak ne deluje naravni plac. No pa onega na kapiji sem moral dreznt za šnopc za mojo zmrznjeno sopotnico - res pa je da sva prišla šele proti večeru.

LP

Se strinjam z vsem napisanim.

Razen!!! A nisi opazil da si bil nezaželjen ker si mogel dreznt modela na kapiji za šnopc? :krneki:

Še enkrat, da ponovimo. ATVji, scooterji, trike...vsi! Vedno so vsi dobrodošli na motozbore. Če pa organizator ima svoj red parkiranja ga je pač treba spoštovat ker če ga ne. POTEM TUDI ORGANIZATORJA NE SPOŠTUJEŠ!!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so vam vse LEPO že razložili. Naj vam še jaz na grd način (nisem od Medvedov da ne bo pomote):

Kot jaz vem, je bil to zbor MOTORISTOV. In motorist je tisti, ki vozi MOTORJA in se pripelje z motorjem. ATV pa NI motor. Tudi tiste motorne sanke na 3 kola v katerih so nekateri našli užitek niso. In ne tudi Tomovinkovičev mini traktor ni. Kaj vama tu ni jasno ?

Takih pacientov, ki jih moti da nekdo nabija gas in kuri gumo na zboru, pa da na odru špila glasna kitara in ne harmonika z debilno blond joškarco jaz niti nočem gledat po zborih.

Sicer pa: Če bi organizirali srečanje Spačkov... Ali ne bi hoteli pred prizoriščem v prvi vrsti imeti na kupu vse spačke, ostali udeleženci s clioti ipd bi bili pa parkirani malce stran?

Če naredim srečanje motoristov hočem imeti ob prizorišču MOTORJE in ne kombajna. So pa dobrodošli vsi z ATVji, avtomobili in avtobusi. Samo ti pač parkirajo izven prizorišča, da je prostor za motoriste čim bližje dogajanja in da imajo opremo lahko na očeh in da si lahko pešadina ogleda motorje na kupu.

No, še glede samega zbora: Men je bila stara lokacija bolj prikupna. Saj je bilo vse u redu, pa družba pa to, samo nekak ne deluje naravni plac. No pa onega na kapiji sem moral dreznt za šnopc za mojo zmrznjeno sopotnico - res pa je da sva prišla šele proti večeru.

LP

Meni je zanimivo vse kar diši po bencinu. Zame ATV spada med motorna kolesa, ti pa kakor hočeš. Če bi jaz imel kakšno zakonodajno moč, bi predpisal tudi za ATVje A kategorijo v vozniškem dovoljenju. To lahko trdim po štiridesetih letih vožnje z motornimi kolesi in pet let s štirikolesniki.

Verjamem, da nisi bil ti tisti motorist, ko smo ga ATVjaši pobirali na Velebitu, ker je bil prešvoh, da bi sam dvignil motor. Če bi bil, verjetno nebi takih klatil. Vedno in povsod skušam motoristu na cesti pomagati, se mu umakniti, ga spustiti naprej, ga vsaj pozdraviti. Če bi bili vsi takšni kot ti, bi resno razmislil, če bom to še počel. Verjamem pa, da tudi ti v resnici nisi tak.

Nič nimam proti kurjenju gum, vendar to počni na za to primernem mestu. Tudi jaz sem že kakšno skuril, tudi na ATVju (se še bolj kadi). Pa svojo opremo, ki je motoristična, bi tudi rad imel na očeh.

Bom počasi zaključil debato v tej temi, saj se lahko hitro obrne v nepravo smer. V glavnem, bili smo na motozboru v Kočevju, pustili nekaj evrov organizatorju za trud in odšli ne preveč zadovoljni. Vsem voznikom enoslednih in večslednih motornih koles želim varno vožnjo in da vedno srečno prispemo na cilj.

Pa še to: če bi na srečanju ATVjev, kdo samo pomislil, da motoristi ne spadajo zraven, bi bil jaz prvi, ki bi ga za ušesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zanimivo vse kar diši po bencinu. Zame ATV spada med motorna kolesa, ti pa kakor hočeš. Če bi jaz imel kakšno zakonodajno moč, bi predpisal tudi za ATVje A kategorijo v vozniškem dovoljenju. To lahko trdim po štiridesetih letih vožnje z motornimi kolesi in pet let s štirikolesniki.

Verjamem, da nisi bil ti tisti motorist, ko smo ga ATVjaši pobirali na Velebitu, ker je bil prešvoh, da bi sam dvignil motor. Če bi bil, verjetno nebi takih klatil. Vedno in povsod skušam motoristu na cesti pomagati, se mu umakniti, ga spustiti naprej, ga vsaj pozdraviti. Če bi bili vsi takšni kot ti, bi resno razmislil, če bom to še počel. Verjamem pa, da tudi ti v resnici nisi tak.

Nič nimam proti kurjenju gum, vendar to počni na za to primernem mestu. Tudi jaz sem že kakšno skuril, tudi na ATVju (se še bolj kadi). Pa svojo opremo, ki je motoristična, bi tudi rad imel na očeh.

Bom počasi zaključil debato v tej temi, saj se lahko hitro obrne v nepravo smer. V glavnem, bili smo na motozboru v Kočevju, pustili nekaj evrov organizatorju za trud in odšli ne preveč zadovoljni. Vsem voznikom enoslednih in večslednih motornih koles želim varno vožnjo in da vedno srečno prispemo na cilj.

Pa še to: če bi na srečanju ATVjev, kdo samo pomislil, da motoristi ne spadajo zraven, bi bil jaz prvi, ki bi ga za ušesa.

Gle, de nom kompliciru: Nič nimam proti ATVjem. Tudi k nam pridejo vedno na srečanje in se prav lepo zastopimo. Napisal sem pa svojo razlago o dogodku in definicijo motorja. Lepo da ste nekomu pomagali. In tudi jaz bi pomagal ATVjistu, ki ga kipne. Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drago a vam zaračunajo vstopnino na motozbore, kadar ste z ATVji?

V kolikor ne, potem vas imajo še vedno za svoje - motoriste.

Skorajda na vsakem motozbor flajerju sem zasledil "za motoriste vstop prost".

Sem bil deležen tudi takih zborov, na katerih so imeli nekateri motoristi več privilegijev kot ostali, in kampiranje za nas je bilo ločeno (izven prizorišča), ampak na koncu je žur tak kakor si ga sam nardiš in vem da smo se mi mel enkratno, pa brez zamer do drugih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi povejo tile lastniki atv-jev kako bi prišli iz parkirišča ki je bil do konca natlačen z motorji,mogoče v tistem trenutku res ne vendar pa pozneje, še za motorje je bil izhod precej otežkočen.kdor pa išče dlako v jajcu jo lahko najde.in druga stvar ,ko ste na prejšnjih zborih vi kurili gume in poprali po mizah je bilo vse dobro ali mislite da imajo vaše gume boljši okus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud še neki dodal.kolikor se jaz spomnim, se dolgo časa teh štirikolesnikov (po vašem avt-ji) alikakorkoli že.ni dalo registrirati tukaj v sloveniji.

razloga se tudi ne spomnim več.je pa res da so v bistvu takrat to bili nekaki motokultivatorji.najprej naj bi taka vozila uporabljali za kmetijski pripomoček

na velikih farmah oziroma raznih nasadih itd.zdaj so to več ali manj komercialna vozila itd.moram reči,da jih tudi jaz dolgo nisem mogel primerjati oziroma

enačiti s tem,da so to motorna vozila na štirih kolesih .in so mi ti vozniki šli na k..... po domač,kosem jih videl prihajati na motozbore.to je že veliko let nazaj in takrat še ni bilo toliko teh vozil.,ker se pa po sloveniji skor vsi poznamo,sem videl,da to niso neki (kao) bajkeri.ne tako in ne tako.po duši pa sploh ne.zato sem sodil ,da to ne paše na moto zbore.samo zavračati jih pa spet ne moreš ali ne moremo,ker so nekako;ne vem ?obiskovalci ali gosti ali bogve kaj ,će pridejo na moto zbor.tudi neki moji znanci (bajkeri) so se spravli gor na,jst še vedno pravim moto kultivator,trgovci pač po svoje,pa jih moram tolerirati.

zdej pa glavno jest bom tkole reku "ejga" od vsakega organizatorja je odvisno kako bo poskrbel za svoje goste oziroma udeležence moto zbora.sicer je težko vsem ugajati.npr.jst bi takole naredu .avti tam,mopedi tam,motorji tam,motokultivatorji tam,bmx-i tam ,tricikli tam.itd.

kar pa placa ostane pa en šank pa dve-pet dorih mrh,da te strežejo.

a sem kaj zakomliciral ????????????????????????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj tako kompliciramo ,kolikor jaz vem je bilo parkirišče pripravljeno na eni strani za motorje ,ki jih je bilo največ.(na asfaltu) na drugi strani za atv-je za katere se je računalo da jih bo manj poleg vhoda,za avtomobile pa je bilo parkirišče na travniku. Vsi skupaj pa niso imeli več kot sto metrov do šanka s hrano in pijačo. Vsa parkirišča pa so bila varovana od četrtka do nedelje popoldan, bi pa želel na srečanje štirikolesnikov pa ,da vidimo kako bodo oni sparkirali vse eno čez drugo tako kot bi oni radi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATK ne obremenjuj se, nikul ni prav za vse!! Tud če bi se prpelal do šanka bi pa kej druzga najdl sam da :l_01: !!

Pa ata Novaka mi pozdrav !! :beer2:

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi tud še neki dodal.kolikor se jaz spomnim, se dolgo časa teh štirikolesnikov (po vašem avt-ji) alikakorkoli že.ni dalo registrirati tukaj v sloveniji.

razloga se tudi ne spomnim več.je pa res da so v bistvu takrat to bili nekaki motokultivatorji.najprej naj bi taka vozila uporabljali za kmetijski pripomoček

na velikih farmah oziroma raznih nasadih itd.zdaj so to več ali manj komercialna vozila itd.moram ....

Zakompliciral ravno ne, ampak iz tvojega podpisa sodeč tudi ti nimaš dveh koles, zato se mi čudno zdi tvoje razmišljanje. Kot si napisal so bajkerji torej tisti, ki vozijo motorno kolo in ne tisti, ki vozijo trikolesnike, štirikolesnike itd., med katere spadaš tudi sam. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kar držalo, da ATV-jaši povečini niso bajkerji. Povečini niti nimajo vozniške za A. Pač avtomobilisti, ki nimajo denarja za kabrioleta, štirikolesnik je pa vsaj približek temu. Pa saj ni važno. Ampak -so izjeme. Ko bom enkrat star in ne bom mogel normalno na motor... takrat bo verjetno čas za štirikolesnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakompliciral ravno ne, ampak iz tvojega podpisa sodeč tudi ti nimaš dveh koles, zato se mi čudno zdi tvoje razmišljanje. Kot si napisal so bajkerji torej tisti, ki vozijo motorno kolo in ne tisti, ki vozijo trikolesnike, štirikolesnike itd., med katere spadaš tudi sam. :wallbash:

maš prav.ob nedeljah sem na trajku in grem k maš.takrat sem neki posebnega.med tednom sem z motornim kolesom (na dva kolesa)seveda

"bajker" ne vem pa kaj si bil ti takrat,če si se seveda ;vozil z kolesom ali (koleščkom)ki je imel še pri straneh dodatna dva kolesa

ali koleščka.mal razmisli.a si bil kolesar ali biciklist ???????? ali šterciklist.

:headbang::headbang::headbang::headbang:

zakomplicirano aaaaaaaaaaaaaaaa ???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav.ob nedeljah sem na trajku in grem k maš.takrat sem neki posebnega.med tednom sem z motornim kolesom (na dva kolesa)seveda

"bajker" ne vem pa kaj si bil ti takrat,če si se seveda ;vozil z kolesom ali (koleščkom)ki je imel še pri straneh dodatna dva kolesa

ali koleščka.mal razmisli.a si bil kolesar ali biciklist ???????? ali šterciklist.

:headbang::headbang::headbang::headbang:

zakomplicirano aaaaaaaaaaaaaaaa ???????

Stari pozabi, brezveze!:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa zanimivo to, da se je prah v rubriki "Harly Davidson,kup železja " polegel in ste nekateri spet našli žrtveno jagnje, ki po vaši definiciji ni motor in tisti ki ga vozi ni motorist...torej kaj mamo sedaj, harlya, trike, štirkolesnik, čoperi po defaultu....no saj bo počasi nastala končna podoba motorja in motorista in nato jo bomo s ponosom objavili v wikipedi in vsak nevednež si bo to lahko prebrav!! :yea1: :yea1: :topic:

V resnici pa sploh ni važno...važno je spoštovanje prvil..če jih kdo ne spoštuje se ga pa lepo opozori pa je zadeva rešena..delat kalupe in jih postavljat sem ter tja je pa zgrešeno in v resnici moto rajo še bolj deli med sabo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!