Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

A pa so primerno postavljeni kaki opozorilni prometni znaki? S tem bi se veliko naredilo.

Na pamet se spomnim samo znaka za križišče s stransko cesto z leve. pa sem šel pogledat in ja, je označeno tudi da je tam črpalka in velik moder P za vlačilce. Morda je vse skupaj precej blizu križišča in ne opozarja v naprej.

Premalo se zavedamo da je znak za križišče s stransko cesto vitalnega pomena, če si ga tolmačimo tle mam jez ITAK prednost je to deathtrap

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V prvi vrsta: Hvala bogu, da se je izslo tako kot se je... (budale imajo itak sreco)!

"...ampak ce me policaj ne bi lovil, ne bi ogrozal peske ITD." bo nastalo iz tega po, vsej verjetnosti... :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prvi vrsta: Hvala bogu, da se je izslo tako kot se je... (budale imajo itak sreco)!

"...ampak ce me policaj ne bi lovil, ne bi ogrozal peske ITD." bo nastalo iz tega po, vsej verjetnosti... :wallbash:

Najbrž bo :wallbash: Za takšnega bedaka doniram par centov za metek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž bo :wallbash: Za takšnega bedaka doniram par centov za metek.

Ker me je že dvakrat zbil projektil ki je policiji bežal, bi jaz doniral tud par evrov za evtanazijo policaja. če se kreten loti bežat, mu ni pomoči, ogrožal bo sebe in vse okrog! ampak mož v modrem pa bi moral met tolk v glavi da se takega fičfiriča ne lovi, tud če njegov Ego ekstremno boli, ker ga pač ni ujel z lučkami vred. Ker se več al manj ve kdo kje divja/beži, se zadeve lahko lotijo drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker me je že dvakrat zbil projektil ki je policiji bežal, bi jaz doniral tud par evrov za evtanazijo policaja. če se kreten loti bežat, mu ni pomoči, ogrožal bo sebe in vse okrog! ampak mož v modrem pa bi moral met tolk v glavi da se takega fičfiriča ne lovi, tud če njegov Ego ekstremno boli, ker ga pač ni ujel z lučkami vred. Ker se več al manj ve kdo kje divja/beži, se zadeve lahko lotijo drugače.

Ko ti bo tak butl, za katerega so predpisi očitno nekaj kar se njega ne tiče, ubil koga bližnjega predlagam, da se ga sploh ne preganja. En nežen razgovor pri psihologu pa spoved v lokalni cerkvi bi morala zadostovati. Vedno se da stvari delat drugače...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti bo tak butl, za katerega so predpisi očitno nekaj kar se njega ne tiče, ubil koga bližnjega predlagam, da se ga sploh ne preganja. En nežen razgovor pri psihologu pa spoved v lokalni cerkvi bi morala zadostovati. Vedno se da stvari delat drugače...

..pa ja de... Pa se dopust mu je treba placat, da se bo sprostil, ubozec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bruhanje mi gre ko tako moralizirate - Marjanček in aero pa nehajte spamat ali smetit po temi .

KAJ ADMIN ;MODERATORJI SPITE ALI KAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Masina tudi ti ima par britnih zapisov katere sem prebral zato ne pametuj .

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekaj po 19. uri je policist motorist v krožišču v Bučni vasi v Novem mestu opazil motorista, ki je vozil z veliko hitrostjo. Policist je zapeljal za njim in vključil modre luči, a ga zaradi hitre vožnje ni uspel dohiteti.

)Motorist je z nezmanjšano hitrostjo v semaforiziranem križišču v Ločni zapeljal skozi rdečo luč, ogrozil peško, ki je prečkala vozišče, in peljal proti Žabji vasi. Tudi v tem križišču je prevozil rdečo luč na semaforju in zavil levo v smeri Cikave.

Na Šentjernejski cesti je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo izgubil oblast nad motorjem in padel po vozišču. Motorno kolo, ki je drselo po vozišču, je trčilo v nasproti vozeči osebni avtomobil. V nesreči se je motorist lažje telesno poškodoval, zdravniško pomoč pa so mu nudili v novomeški bolnišnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nekaj po 19. uri je policist motorist v krožišču v Bučni vasi v Novem mestu opazil motorista, ki je vozil z veliko hitrostjo. Policist je zapeljal za njim in vključil modre luči, a ga zaradi hitre vožnje ni uspel dohiteti.

)Motorist je z nezmanjšano hitrostjo v semaforiziranem križišču v Ločni zapeljal skozi rdečo luč, ogrozil peško, ki je prečkala vozišče, in peljal proti Žabji vasi. Tudi v tem križišču je prevozil rdečo luč na semaforju in zavil levo v smeri Cikave.

Na Šentjernejski cesti je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo izgubil oblast nad motorjem in padel po vozišču. Motorno kolo, ki je drselo po vozišču, je trčilo v nasproti vozeči osebni avtomobil. V nesreči se je motorist lažje telesno poškodoval, zdravniško pomoč pa so mu nudili v novomeški bolnišnici.

V kriziscu sta bila 2 motorista, budacki je bil drugi. Iz avta sva s punco use vidla. Nevem zakai se je polcaj zapicu u njega. Hitrost pa ni bla neki velka, kr je biu spredi nek 50 kubicn, mogoce 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heeh. lej, če nebi imel malo sreče bi bil invalid, ker je lovljeni čigar ime in naslov so poznali vsi, prletel v moje zadnje kolo in ne meni direkt v nogo. Marica ki ga je lovila, v napačno smer po enosmerni, Tržaški v Postojni, je odpeljala dalje in se na prizorišče nesreče ni vrnila. Drugače se stvari loti z prestrezanjem in ne lovljenjem. blokade u končni fazi tud ježi. lovit po možnosti v naselju?!? Oprosti, to je igranje ruske rulete z glavo nekoga drugega ne pa delanje reda in zagotavljanje varnosti na cesti.

Ja, tri evtanazije bi plačal za debile ki so ugasnili lučke na marici in me butasto gledali kako ležim pod motorjem sred križišča. Mad Max je bil FILM.

pa da nebo pomote. ne zagovarjam bežečega bedackija, ni sam kriv da je idijot, da pa se policaj spusti pod raven takih neotesancev me pa navdaja s strahom.

Ja sem že večkrat pojasnil moralistom na forumu, da 2 norca na cesti je 100% večja nevarnost, kot če je en sam. Ampak policaji si morajo tudi nekje spucati adrenalin, mar ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ primerno nizko hitrost pred ovinkom ...

Tukaj hitrost nima nobene veze, ker je bil šleper cca 1 m od ograje na moji strani. Na sliki se že vrača na svojo stran, .... Dekoncentracija? Telefon? Preprosto idiot? Peljal sem počasi, ker sem imel v levi roki fotoaparat na vrvici. V normalnem nagibu bi bil v ograji ali bi mu s čelado zlomo nogo :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj hitrost nima nobene veze, ker je bil šleper cca 1 m od ograje na moji strani. Na sliki se že vrača na svojo stran, .... Dekoncentracija? Telefon? Preprosto idiot? Peljal sem počasi, ker sem imel v levi roki fotoaparat na vrvici. V normalnem nagibu bi bil v ograji ali bi mu s čelado zlomo nogo :evilgrin: ...

Čakaj, a za motoriste ne velja, da se naj bi vozili po sredi svojega voznega pasu? :unsure:

Ker meni se zdi včasih prav neumno, da mi pridivjajo v ovinek praktično po beli črti, z glavo pa, jasno preko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakaj, a za motoriste ne velja, da se naj bi vozili po sredi svojega voznega pasu? :unsure:

Ker meni se zdi včasih prav neumno, da mi pridivjajo v ovinek praktično po beli črti, z glavo pa, jasno preko.

Pa saj je jasno napisal, da se na sliki šlepar že vrača na svoj pas, da je bil par trenutkov prej popolnoma na njegovem pasu, tako da je bilo do ograje samo še 1 meter. V tem primeru bi se lahko tudi 80cm od roba cestišča peljal, pa bi se še vedno čelno zaletel v šlepar. In to brez upoštevanja nagiba, v tem primeru bi lahko bil na samem robu, pa bi še vedno bilo premalo placa.

Se popolnoma strinjam, da je neumno pridivjat po črti in viset čez. Ogrožaš sebe in druge. Ampak v tem primeru ni bilo to bistvo, ampak to, da dejansko dobiš kamjon na nasprotnem pasu.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj je jasno napisal, da se na sliki šlepar že vrača na svoj pas, da je bil par trenutkov prej popolnoma na njegovem pasu, tako da je bilo do ograje samo še 1 meter. V tem primeru bi se lahko tudi 80cm od roba cestišča peljal, pa bi se še vedno čelno zaletel v šlepar. In to brez upoštevanja nagiba, v tem primeru bi lahko bil na samem robu, pa bi še vedno bilo premalo placa.

Se popolnoma strinjam, da je neumno pridivjat po črti in viset čez. Ogrožaš sebe in druge. Ampak v tem primeru ni bilo to bistvo, ampak to, da dejansko dobiš kamjon na nasprotnem pasu.

Iz prvega posta in slike to ni bilo razvidno. Včasih lahko narediš vse kar se da in te nekdo še vedno lahko sname s ceste. Ampak če narediš vse kar lahko, karseda zmanjšaš vse ostale možnosti za nesrečo. Nesreče pa verjetno nihče od nas ne želi doživeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...po nasopanih minusih sodec, vecina clanov foruma podpira bezanje pred policisti, orgrozanje pescev ipd.; Se pravi bolj kot si "motoristicno podkovan" vec pizdarij lahko naredis???

Mah ne rabimo dirkalisca, se bomo z policaji padili...A NE???

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prvega posta in slike to ni bilo razvidno. Včasih lahko narediš vse kar se da in te nekdo še vedno lahko sname s ceste. Ampak če narediš vse kar lahko, karseda zmanjšaš vse ostale možnosti za nesrečo. Nesreče pa verjetno nihče od nas ne želi doživeti.

Jaz bi k vsemu, kar lahko, dodal še "ne palamudim s fotoaparatom med vožnjo". :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo Budacki kmalu pozdravil in nam "firbcem" na tem forumu razložil, zakaj se je odločil bežati pred policistom, prevoziti vsaj dve rdeči luči in s sabo še skoraj vzeti peško na prehodu za pešče... In seveda zakaj je z vsem svojim motorističnim znanjem padel po tleh, dovolil da so ga policisti dobili tako da mu bodo lahko zakasirali vsaj ene 2.000 EUR... :whistle:

če bo samo 2.000 evrov bo še dobro..

ne vem kaj bo rekla zavarovalnica tistega z avtom..

oziroma zavarovalnica motorista..

če nimaš izpita mislim da tudi zavarovanje en klinc kej velja..

vsekakor nepotrebno dejanje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj hitrost nima nobene veze, ker je bil šleper cca 1 m od ograje na moji strani. Na sliki se že vrača na svojo stran, .... Dekoncentracija? Telefon? Preprosto idiot? Peljal sem počasi, ker sem imel v levi roki fotoaparat na vrvici. V normalnem nagibu bi bil v ograji ali bi mu s čelado zlomo nogo :evilgrin: ...

Sem imel podoben primer, tako da sem moral celo dol s ceste, hvala bogu je bil nizek rob cestišča, tako da sem se lahko vrnil nazaj. Blebetanje o prilagojeni hitrosti je nonsens.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prvega posta in slike to ni bilo razvidno. Včasih lahko narediš vse kar se da in te nekdo še vedno lahko sname s ceste. Ampak če narediš vse kar lahko, karseda zmanjšaš vse ostale možnosti za nesrečo. Nesreče pa verjetno nihče od nas ne želi doživeti.

Seveda, se strinjam, če ne paziš sam nase ne bo noben. Vedno je pač potrebno od ostalih pričakovat najslabše, ker kršitve se dogajajo, to je dejstvo. In tudi če nisi kriv, ti to nič ne pomaga če končaš v grobu.

Moj odgovor se je nanašal na repliko Alle, ki je citirala neposredno tisti post kjer je bila situacija obrazložena. Komentar, češ da se ne vozit po črti v takem primeru ni na mestu, ker če dejansko dobiš kamjon na popolnoma tvoji strani, 1 m od ograje te lahko reši samo sreča. Trk v eno ali drugo je praktično neizbežen, če je to v kakšnem nepreglednem ovinku kjer ni placa za ustavit. Žal se tudi take situacije dogajajo.

Je pa res, da so ob veliki previdnosti manj nevarne, ker se da učasih rešit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!