Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

...

Take modele je treba preganjati toliko časa, dokler se ne ustavijo na tak ali drugačen način (sicer brez streljanja, ostale točke pa ja).

:cry::cry: Jest hočeeeem strelajneeeeee!!!! :cry:

Matr ste zagaman, moram vse zanimivo samo na TV gledat. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pozorno bral vse argumente, vendar pa se sprašujem, kaj bi se zgodilo, če policisti po zakonu nebi smeli preganjati prekrškarjev.

Cigajnarija. Ajjaaaa, sej je že. :closedeyes:

Kaj pa če ne riviraš ustavt...a to tud pobeg mim policajev... :grrr

Jap in potem te dohitijo iz odzadaj! :pos:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če ne riviraš ustavt...a to tud pobeg mim policajev... :grrr

Anja tebi bi bilo oproščeno. Ups...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anja tebi bi bilo oproščeno. Ups...

dami :winkiss: pa bog ne daj,če nebi štopali minusou,kaj mravš dami...tej ki jih štopajo so tud v prekršku-kolk pik jim damo al pa kr odvzem brisa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kolega je priletel mimo, ustavil, obrnil, šel nazaj k njim pa so mu rekli, da je pobegnil :D

Jst ga nisem videla,ker pršla lih za blagim ovinkom vn in drevesa še...Ko on mahtat začeu z roko,ne z tablico,sem opazla še pesek,pa da neb....sam ni blo nobenga za mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga nisem videla,ker pršla lih za blagim ovinkom vn in drevesa še...Ko on mahtat začeu z roko,ne z tablico,sem opazla še pesek,pa da neb....sam ni blo nobenga za mano :whistle:

in pol je pesek skočil na tebe in hopa hopa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol je pesek skočil na tebe in hopa hopa?

Dogi stajl s policajem? Uau.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja motoristična kariera se je verjento končala, v večini po moji odločitvi, seveda je bilo nekoliko pritiska s strani družine, znancev ...

Pametno, norec manj na cesti. Mi je prav vseeno, če prej nisi delal prekrškov ampak v glavi nisi imel nič, če si norel in ogrožal druge. Srečen si lahko, da nisi koga poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapisnika še nisem dobil za podpisat, ( net verzije sploh nebi komentiral, sama sebi je protislovje :P )

Za svoje napake bom odgovarjal, ne skrbet.

Za vse, ki veselo kvačkate neumnosti ... po naravi nisem norc, ustavljen sem bil že čez 50×, pihal, merjen na radar...še nikoli kazni pa živim na okupiran območju ( "okupator" je policaj, s tem sem mislil obmejno območje, kjer jih pač je velik )

Me pa preseneča...da lahko nekdo nekomu želi smrt. Hvala ^^

Mashina ... tvoje mnenje me nikoli ni preveč ganilo, gnoj si pa še zmer :)

Pobegnil pa nisem niti zaradi kakšne želje po dokazovanju niti nisem hotel zadovoljit mojih nenavadnih fetišev in tralala :) Mislim pa, da nikomur od vas (posameznikov ) ne dolgujem opravičila ali razlage, pa vendar ... here i am :)

Neumnost pa je še zmeraj neumnost...žal.

Želim pa vsem ostalim mladcem malo več razsodnosti, starim mačkom pa seveda še kšn varen kilometer več. Moja motoristična kariera se je verjento končala, v večini po moji odločitvi, seveda je bilo nekoliko pritiska s strani družine, znancev ...

Pohvalno.

Nikoli ne reci nikoli (motoriranju).

Napako si naredil, odgovornost za svoja dejanja boš tudi nosil sam, ne pa mi. Mogoče je to iskušnja tudi za druge, ki se na primeru lahko kaj naučijo. Pomembno je, da iz dogodka potegneš pozitivo (kar verjamem, da je trenutno težko) in preneseš svojo izkušnjo tudi na druge cestne veseljake, ki bi se lahko v takem momentu odločili napačno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno.

Nikoli ne reci nikoli (motoriranju).

Napako si naredil, odgovornost za svoja dejanja boš tudi nosil sam, ne pa mi. Mogoče je to iskušnja tudi za druge, ki se na primeru lahko kaj naučijo. Pomembno je, da iz dogodka potegneš pozitivo (kar verjamem, da je trenutno težko) in preneseš svojo izkušnjo tudi na druge cestne veseljake, ki bi se lahko v takem momentu odločili napačno.

Vsekakor vsem odsvetujem bežanje. Mogoče rata prvič, mogoče drugič ... mogoče tudi tretjič ... a tretjič se bo polomil gospod policaj ali pa kdo drug ... in takrat lahko pobegneš na konc sveta pa te bo doma priporočena pošta čakala ;)

Pozitivno je verjetno to, da sem živ, nedeformiran in podobno. Drugega trenutno nemorem izpeljat iz tega. Ok ... dovolj moraliziranja...za to sta aero pa mašina tu. :)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor vsem odsvetujem bežanje. Mogoče rata prvič, mogoče drugič ... mogoče tudi tretjič ... a tretjič se bo polomil gospod policaj ali pa kdo drug ... in takrat lahko pobegneš na konc sveta pa te bo doma priporočena pošta čakala ;)

Kljub temu da skrajno obsojam to, kar si storil, ti vseeno moram izreči priznanje, da si imel "jajca" in se z zgoraj napisanim pojavil v tej temi. Upam da boš enkrat tako odkrito tudi spregovoril o tem, zakaj si se v tistem trenutku tako odločil. Za lekcijo vsem ostalim, ki to temo berejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "stari naujo več dal 600 ccm" ?

Bojo, če ne zdaj pa kasneje, vse za sinčka :naughty: Če že piše, da morm moralizirat pa bom :)

Pismo je car. Hotel je pobegnit, če bi uspelo bi bil junak, ker ni uspelo je bil bednik, ker se je tu pojavil je pa car. Naj bo vzgled mladini kako se pobegne, tako, da se na srečo v nikogar ne zabije.

Popravljeno . Popravil aero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojo, če ne zdaj pa kasneje, vse za sinčka :naughty: Če že piše, da morm moralizirat pa bom :)

Pismo je car. Hotel je pobegnit, če bi uspelo bi bil junak, ker ni uspelo je bil bednik, ker se je tu pojavil je pa car. Naj bo vzgled mladini kako se pobegne, tako, da se na srečo v nikogar ne zabije.

Verjetno gre pri tebi in mashini za istega uporabnika oz. isto osebo z različnima accountoma, ker tip razmišljanja je enak.

Samo za vajin spokoj si bom kupil Suzukijev GSX-R obesek :)

@Mare...nevem, če razumem, kakšen pogovor imaš v mislih? Če bo komu pomagalo, da nebo neumn kot jst, vsekakor ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj na forumu raje ne bom razlagal mojih izkušenj z policijo.So kakršne so in o njih imam svoje mnenje. Vsi niso slabi, pa vendar z njihovim delom nisem zadovoljen, ne v prometu in ne na ostalih področjih(kriminal), zato pa je kriva tudi zakonodaja in sistem.

Prepričan sem, da je vsakomu od nas jasno naslednje dejstvo:

-Če policaj lovi motorista je možnost pizdarije veliko večja kot če ga ne.

Ko začne policaj preganjati motorista, ta že tako hitro vožnjo spravi na višji nivo in samo vprašanje časa je, kdaj bo nekaj hudo narobe. Policaj je tukaj v manjši prednosti,ker se vozi zadaj, prav tako pa vsi vemo da so policaji vsak dan po več ur na motorju in zato po vsej verjetnosti bolj obvlada vožnjo motocikla...

Če bi jaz bil policaj, nikoli nebi preganjal motorista. Da preganjaš nekoga do smrti in imaš na vesti življenje ali več življenj = ne hvala.

V kolikor niso sposobni z drugimi načini ugotoviti kdo je ta oseba, iz kje je in drugače ukrepati, potem tudi loviti ljudi nebi bilo treba. Glede na število policajev na naših cestah dvomim, da ne morejo ugotoviti kateri človek ima težak motor. Tako veliko nas pa spet ni....

Nikakor ne odobravam bežanja od policije in osebe,ki to delajo so egoisti in nimajo občutka za ostale udeležence v prometu. Ampak pregon ogrozi človeka ki beži, ogrozi policaja, ogrozi ostale udeležence ne x2 ampak x 5. Vožnja človeka,ki beži mogoče nebi bila toliko hitra, prav tako pa sedaj poleg enega hitrega voznika vozi še policaj ali več z veliko brzino=toliko večja nevarnost. Že velikokrat so taki pregoni vzeli življenja tudi s strani policije...

Mi je pa čisto jasno zakaj tako veselo šibajo za motoristi. Najlažje je nekoga lovit in pahnit na rob smrti, da bi pa malo povpraševali okol. Bili pozorni na posamezne motorje to pa ne. To je težko ker vzame čas in nevem kaj....

Budacki dobro da si ceu in zdrav. Slišati si uredu oseba. Vsak kdaj pa kdaj naredi kakšno neumnost.

Zelo žal bi mi bilo če bi si delil podobno usodo kot naprimer:

LINK

LP pa brez zamere :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!