Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Moje vprašanje se je nanašalo samo na bežečo osebo, katera se zaleti sama ali pa v nekoga. Bi do tega prišlo, če ne bi ta oseba bežala, če se ne bi nekdo vozil za to osebo, ... ?

 

... pa ravno to ti razlagam .....  :eek:

 

...  krivda bežeče osebe, JA ali NE ???? in v kolikšni meri krivda, če se pojavi dvom v "polno" krivdo bežečega .... ????  :?

 

.... najverjetneje je celotna krivda pripisana vedno bežečemu, ker je pač v tistem trenutku bil on "delikvent" .... VENDAR ????? :O

 

... vseeno menim, da bi lahko bil del krivde dokazan tudi zasledovalcu, predvsem v primeru, če le-ta ni v zadostni meri predvidel možnosti prometne 

 

nezgode, ki bi se zgodila posledično zaradi njegovega morebitnega "neprimernega" lovljenja, oziroma njegovega lovljenja v "neprimernem" okolju 

 

... bežeči bi lahko v tožbo kot delnega krivca za nezgodo med njim in tretjo osebo, pritegnil tudi tistega, ki ga je na neprimerni način lovil ....

 

... stvar fantazije in sposobnosti avokatota bežečega .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa ravno to ti razlagam .....  :eek:

 

...  krivda bežeče osebe, JA ali NE ???? in v kolikšni meri krivda, če se pojavi dvom v "polno" krivdo bežečega .... ????  :?

 

.... najverjetneje je celotna krivda pripisana vedno bežečemu, ker je pač v tistem trenutku bil on "delikvent" .... VENDAR ????? :O

 

... vseeno menim, da bi lahko bil del krivde dokazan tudi zasledovalcu, predvsem v primeru, če le-ta ni v zadostni meri predvidel možnosti prometne 

 

nezgode, ki bi se zgodila posledično zaradi njegovega morebitnega "neprimernega" lovljenja, oziroma njegovega lovljenja v "neprimernem" okolju 

 

... bežeči bi lahko v tožbo kot delnega krivca za nezgodo med njim in tretjo osebo, pritegnil tudi tistega, ki ga je na neprimerni način lovil ....

 

... stvar fantazije in sposobnosti avokatota bežečega .... :whistle:

 

 

jp, včasih imajo preganjalci tut preveč domišljije, pa se zagonijo za tomosavtomaticom, ali teto, ki ni privezana, ali mulcem ,ki napačno prečka cestišče z vsemi razpoložljivimi sredstvi in to v stilu THIS IS AMERICA.....

 

sm vse že vidu!!! in ne pišem na pamet.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če se ne motim, je bilo podobno vprašanje že sproženo pred časom ... mislim da tam nekje v okolici Ptuja, al nekje tam ????  :eek:

 

.... ko so policaji lovili nekega "modela", mislim da je bil z nekim neregistriranim tamalim bimerjem F650, po neki njivi, pa da se je nato menda neki polomil, al nekako tako ....  ??????

 

 

 

 

.

ps.

.... pa ne me preveč napast, če ni blo glih tko ... :?

... to boš ti Borutt verjetno dosti bolje vedel, kaj je bilo takrat .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če se ne motim, je bilo podobno vprašanje že sproženo pred časom ... mislim da tam nekje v okolici Ptuja, al nekje tam ????  :eek:

 

.... ko so policaji lovili nekega "modela", mislim da je bil z nekim neregistriranim tamalim bimerjem F650, po neki njivi, pa da se je nato menda neki polomil, al nekako tako ....  ??????

 

 

 

 

.

ps.

.... pa ne me preveč napast, če ni blo glih tko ... :?

... to boš ti Borutt verjetno dosti bolje vedel, kaj je bilo takrat .... :whistle:

je blo tko ja, pa pol so ga še mau popeglali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je nekaj razmišljanja prišlo na plan. Ker smo različni, pač različno razmišljamo in se tudi različno odzivamo. 

 

Pred časom se je en model z motorjem parkiral v drevo, ko je bežal pred samim hudičem. Krivi so bili drugi oziroma hudiči za njim, samo ta oleseneli model ne. Ampak, hudič se skriva v podrobnostih. Model je pripeljal po cesti in ni ustavil na znak (loparček), temveč je samo povečal že tako veliko hitrost svoje makine. Preden sta se hudiča spravila v avto, je bilo dirke že konec, saj je drevo spustilo karirasto zastavico. Torej sta se hudiča peljala po prazni cesti za nikomer, ker je model že objemal drevo. Tudi v tem primeru je šlo za beg pred policisti. So krivi za smrt bežečega ? Saj je vendar zaradi njih in pred njimi bežal. Ne vem, zakaj jih ne bi obtožili vsaj malomarnega opravljanja svojega dela, ker ga nista varno ustavila. Prav tako sta kriva, ker sta ga ustavljala in se je kasneje zaletel. Pustila bi ga, pa se ne bi zaletel. Ja, takšna razmišljanja sledijo po takšni dirki življenja. 

 

Zaradi takih zgodb me je zanimalo mišljenje enega dela javnosti. Vsak ima svoj prav, še posebej laična javnost. V eni knjižici piše, da mora voznik ravnati po predpisanem znaku, s katerim ga pooblaščena uradna oseba ustavlja. Prav tako mora upoštevati modre luči in zvočni signal za ustavljanje. Voznik ustavi in ni bežanja. Voznik ne ustavi, policist pa ... Točno, te tri pikice so prepuščene domišljiji bralca. Pravzaprav prevečkrat slišim, da bežeči ne more biti kriv, ker pač beži iz strahu za svoje življenje, policisti bi pa morali uporabiti druga sredstva za ugotavljanje identitete bežečega. To je slišati kot politično nakladanje naše vlade, da bo jutri boljše in naj še danes zdržimo. 

 

Ni bilo toliko nazaj, ko je en resnično moten  model dirkal po Postojni z modro belim spremstvom. To je bila odločitev enega činovnika, saj je bil bežeči parkiran in bi ga lahko zaparkirali ter prijeli za ušesa, kot smo predlagali. Ta moteni model je že večkrat storil najhujše prekrške z elementi ogrožanja sebe in ostalih ter zaletavanjem v vozila javnih uslužbencev. Me zanima, če bi poklicali tega činovnika na odgovornost za katastrofo, katera bi se lahko zgodila v naselju. Tega motenega modela smo želeli zaparkirati, ker je obstajala nevarnost takega divjanja, kot se je kasneje zgodilo. Ampak je bil činovnik pametnejši. Mi pa še bolj, pa smo šli v drugo smer s stingerjem. 

 

Nikoli ni prav. Zakaj so ga lovili, zakaj ga niso lovili, zakaj ga ne zaprejo, zakaj ga ne pustijo pri miru, ... Naj se narod že enkrat odloči, kaj bi sploh rad. Enkrat je prav, da se lovi divjake, drugič je vse narobe, ker so ti divjaki ministranti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se narod že enkrat odloči, kaj bi sploh rad

 

Tečnaru?

Sej se v večini primerov sploh ne gre zato, da koga kaj moti, ampak da mora vsak svoje blesavo nepomembno mnenje stresat med ostale in krivit "državo" za vse njegove probleme.

Popravljeno . Popravil Aynach
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko policist dvigne loparček, ustaviš in pokažeš dokumente. Če si imel jajca divjati, jih je treba imeti tudi, ko je treba kazen požreti. Stvar je povsem enostavna, nekaterim nerazumljiva. Pa se ne bo nihče razlimal po kakšnem zidu ali objemal drevo. Bi se v Italiji upali ne ustaviti in odbrzeti naprej?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je nekaj razmišljanja prišlo na plan. Ker smo različni, pač različno razmišljamo in se tudi različno odzivamo. 

 

.

.

.

Nikoli ni prav. Zakaj so ga lovili, zakaj ga niso lovili, zakaj ga ne zaprejo, zakaj ga ne pustijo pri miru, ... Naj se narod že enkrat odloči, kaj bi sploh rad. Enkrat je prav, da se lovi divjake, drugič je vse narobe, ker so ti divjaki ministranti. 

 

... u bistvu si sam želel dobiti tak odgovor ... no, ali pa vsaj približno takega ... 

 

... postavil si namreč zelo pravokativno vprašanje in to na način, s katerim si že sam napeljal na odgovor ...

 

... kot sem že napisal, so prav okoliščine in podrobnosti bistvene za ugotavljanje krivde pri takšnem ravnanju ...

 

... v tem tvojem zadnjem postu si lepo opisal dve situaciji, ki sta si, vsaj po mojem osebnem prepričanju bolj različni, kot je bela od črne ... 

 

Zaradi "podrobnosti" v prvem primeru z nesrečnim koncem "delikventa", ki mu je drevo končalo njegovo dirko, "hudiča" kot si jih poimenoval, nikakor ne moreta nositi prav nikakršne krivde, kar pa ne velja tudi za drugi primer (seveda, če bi se tudi ta končal tragično). 

 

Bojim se le, da ne bi bil v drugem primeru na koncu podrejeni, ki bi le izpolnjeval zahtevo nadrejenega, v večjih težavah, kot pa bi bil nadrejeni.  

 

...ja, kaj naj rečem ????  zares nezavidljiva situacija ......

 

... in kdo bo imel na koncu spet glavno besedo ???

 

.... odvetnik ene ali druge vpletene strani, ki bo imel največ fantazije, sodne prakse, ali pa mogoče celo političnega vpliva  ....

 

 

 

 

 

 

 

ps.

Motofrik, s tabo se pa tudi popolnoma strinjam ...  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred več kot 30 leti sem bil ene parkrat bežeči. S štirkami smo bežali celo pred bemveji. Vedno sem zbežal.mogoče zaradi svoje spretnosti, najbrž tudi zaradi policista, ki se je bal, da se mi kej naredi. Občutki med bežanjem: adrenalin, adrenalin in se enkrat adrenalin. Nič ni blo tisti trenutek važno, niti življenje, samo bežanje. In ko sem se ustavil, ko je šlo mimo, nisem se mogu pomirit. In mislim, da je bilo bežanje ena najnevarnejših stvari da si kaj naredim. Skratka: ne priporočam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je nekaj razmišljanja prišlo na plan. Ker smo različni, pač različno razmišljamo in se tudi različno odzivamo. 

 

Pred časom se je en model z motorjem parkiral v drevo, ko je bežal pred samim hudičem. Krivi so bili drugi oziroma hudiči za njim, samo ta oleseneli model ne. Ampak, hudič se skriva v podrobnostih. Model je pripeljal po cesti in ni ustavil na znak (loparček), temveč je samo povečal že tako veliko hitrost svoje makine. Preden sta se hudiča spravila v avto, je bilo dirke že konec, saj je drevo spustilo karirasto zastavico. Torej sta se hudiča peljala po prazni cesti za nikomer, ker je model že objemal drevo. Tudi v tem primeru je šlo za beg pred policisti. So krivi za smrt bežečega ? Saj je vendar zaradi njih in pred njimi bežal. Ne vem, zakaj jih ne bi obtožili vsaj malomarnega opravljanja svojega dela, ker ga nista varno ustavila. Prav tako sta kriva, ker sta ga ustavljala in se je kasneje zaletel. Pustila bi ga, pa se ne bi zaletel. Ja, takšna razmišljanja sledijo po takšni dirki življenja. 

 

Zaradi takih zgodb me je zanimalo mišljenje enega dela javnosti. Vsak ima svoj prav, še posebej laična javnost. V eni knjižici piše, da mora voznik ravnati po predpisanem znaku, s katerim ga pooblaščena uradna oseba ustavlja. Prav tako mora upoštevati modre luči in zvočni signal za ustavljanje. Voznik ustavi in ni bežanja. Voznik ne ustavi, policist pa ... Točno, te tri pikice so prepuščene domišljiji bralca. Pravzaprav prevečkrat slišim, da bežeči ne more biti kriv, ker pač beži iz strahu za svoje življenje, policisti bi pa morali uporabiti druga sredstva za ugotavljanje identitete bežečega. To je slišati kot politično nakladanje naše vlade, da bo jutri boljše in naj še danes zdržimo. 

 

Ni bilo toliko nazaj, ko je en resnično moten  model dirkal po Postojni z modro belim spremstvom. To je bila odločitev enega činovnika, saj je bil bežeči parkiran in bi ga lahko zaparkirali ter prijeli za ušesa, kot smo predlagali. Ta moteni model je že večkrat storil najhujše prekrške z elementi ogrožanja sebe in ostalih ter zaletavanjem v vozila javnih uslužbencev. Me zanima, če bi poklicali tega činovnika na odgovornost za katastrofo, katera bi se lahko zgodila v naselju. Tega motenega modela smo želeli zaparkirati, ker je obstajala nevarnost takega divjanja, kot se je kasneje zgodilo. Ampak je bil činovnik pametnejši. Mi pa še bolj, pa smo šli v drugo smer s stingerjem. 

 

Nikoli ni prav. Zakaj so ga lovili, zakaj ga niso lovili, zakaj ga ne zaprejo, zakaj ga ne pustijo pri miru, ... Naj se narod že enkrat odloči, kaj bi sploh rad. Enkrat je prav, da se lovi divjake, drugič je vse narobe, ker so ti divjaki ministranti. 

 

Pred časom je krožil zanimiv video po yutubi- namreč policaj letečman se s službeno Yamaho zapodi čez pločnik in nato na kolesarsko stezo, in skoraj podre deklico, ker je vozila bicikl s htrostjo 3km/h in zraven telefonirala. A se ti ne zdi malce preburna reakcija? :P

 

moj point je bil, da je vsak primer prekrška specifičen in da je na lovilcih velika odgovornost, kako bodo ravnali. Vem, da jim ni enostavno in lahko, kajti pritiski so tako s strani družbe kot nadrejenih, a tako pač je...

Ravno v primeru, ko je tip mulca na njivi povozil, je smešno kako preburno so reagirali, saj so točno vedeli kdo je.

 

Objemanje drevesa...se pa vedno pripiše objemajočemu, pa če se vozi sam ali s hudiči na repu :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom je krožil zanimiv video po yutubi- namreč policaj letečman se s službeno Yamaho zapodi čez pločnik in nato na kolesarsko stezo, in skoraj podre deklico, ker je vozila bicikl s htrostjo 3km/h in zraven telefonirala. A se ti ne zdi malce preburna reakcija? :P

 

moj point je bil, da je vsak primer prekrška specifičen in da je na lovilcih velika odgovornost, kako bodo ravnali. Vem, da jim ni enostavno in lahko, kajti pritiski so tako s strani družbe kot nadrejenih, a tako pač je...

Ravno v primeru, ko je tip mulca na njivi povozil, je smešno kako preburno so reagirali, saj so točno vedeli kdo je.

 

Objemanje drevesa...se pa vedno pripiše objemajočemu, pa če se vozi sam ali s hudiči na repu :P

 

Zdej si pa zadel  point!! Ampak u resnici je še huje.... od kod plavcu žlehtnoba da te jebe ko zares nisi kriv ničesar in te obtoži z lažjo ker se mu tako pač zdi. In kake imaš potem možnosti na pritožbo če pezde nekaj trdi?? U karieri sem imel recimo na pamet okol 20 srečanj s plavimi in moram rečt da ene 5x je blo totalno debilnih, izmišljenih, zlaganih. To je zame nesprejemljivo velik procent .... ostalo sem pač pogoltnil in skesano plačal.

Res ne vem a sem sam jest tak baksuz al koko je možno da se mi s strani plavih take absurdne bedarije dogajajo.? Sevede to pol vse stane

 

Drgač pa kot mulci smo bežal večkat in bolj kot ne uspešno. Verjetno bolj po zaslugi PAMETNIH polcajev. Cilj je bil kar lepo dosežen saj ko si ves prebledel bežal te potem še dolgo ni bilo na cesti, (z izjemo poljskih in zasavskih poti.) Ampak ne .. danes je že misel na kaj takega skor smrtna obsodba. Mal se spomnite svojih prvih kilometrov in razmislite kaj danes počnemo z mladino!?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsaki službi je določen % kretenov (lopovov, barab, morilcev, okoriščevalcev ali samo omejenih po umu). Isto velja za plavce, sodnike, tožilce.....itd...itd

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 U karieri sem imel recimo na pamet okol 20 srečanj s plavimi in moram rečt da ene 5x je blo totalno debilnih, izmišljenih, zlaganih. To je zame nesprejemljivo velik procent .... ostalo sem pač pogoltnil in skesano plačal.

Res ne vem a sem sam jest tak baksuz al koko je možno da se mi s strani plavih take absurdne bedarije dogajajo.? Sevede to pol vse stane

 

 

 

... stari, ko tole berem, sem vse bolj in bolj prepričan, da imaš ti v življenju res hudo smolo ... :slap:

 

... ne sodim med najmlajše voznike, na dvokolesniku sem že cca 35 let, v avtu cca 30 let, torej si lahko misliš, da so tud mene že kar ene parkrat ustavli ....  :krneki:

 

... pa ti lahko povem, da se tud enkrat ne spomnim, da bi me za nekaj obtoževali, kar nisem naredil ... :whistle:

 

.... vsako juhco, k sem jo mogu vročo pojest, sem si tako tud sam skuhal .... :hmm:

 

... tko da res ne vem, kaj se ti dogaja ... :lol1:

 

 

 

 

ps.

... pa da ne bo kdo mislu, da kšn moj bratranc dela na polciji, da takele prjavlam ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zlo velik je od odnosa do policista odvisn....lepa beseda, lepo mesto najde. Verjamem pa, da te razkuri, ce skusas prijazno razlozit, da noces nobenga okol prnest, ogrozat, whatever....policist pa s svojo najbl neumno knigco v roki modruje, kok si zajebu. :grim

 

Js mam tok storij, da se jih sploh ne spomnem vseh....tko da bom rajs tih. :lol1: Zdej sm pridn!! :OK: Letijo pa zlo visoko nekateri policisti..... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zlo velik je od odnosa do policista odvisn....lepa beseda, lepo mesto najde. Verjamem pa, da te razkuri, ce skusas prijazno razlozit, da noces nobenga okol prnest, ogrozat, whatever....policist pa s svojo najbl neumno knigco v roki modruje, kok si zajebu. :grim

 

Js mam tok storij, da se jih sploh ne spomnem vseh....tko da bom rajs tih. :lol1: Zdej sm pridn!! :OK: Letijo pa zlo visoko nekateri policisti..... :SS

Ma nehi ...nikdar se ne obnašam neprimerno, medtem ko to za njih bolj težko rečem .. pa sej , kaj druzga bi pa lah pričakoval od pregovorno pametnih.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... stari, ko tole berem, sem vse bolj in bolj prepričan, da imaš ti v življenju res hudo smolo ... :slap:

 

... ne sodim med najmlajše voznike, na dvokolesniku sem že cca 35 let, v avtu cca 30 let, torej si lahko misliš, da so tud mene že kar ene parkrat ustavli ....  :krneki:

 

... pa ti lahko povem, da se tud enkrat ne spomnim, da bi me za nekaj obtoževali, kar nisem naredil ... :whistle:

 

.... vsako juhco, k sem jo mogu vročo pojest, sem si tako tud sam skuhal .... :hmm:

 

... tko da res ne vem, kaj se ti dogaja ... :lol1:

 

 

 

 

ps.

... pa da ne bo kdo mislu, da kšn moj bratranc dela na polciji, da takele prjavlam ... :P

js sm imel v lajfu 2 primera, ko so se naša stališča tako razlikovala in smo spore gladili s pestmi. Ja s plavmi :D

Kar je pa v bistvu še vedno minimalni procent in lahko mirno trdim, da imam z njimi korektne odnose. Kakšn je pa njihov nastop-no ja eni ne znajo, eni te gledajo kot kriminalca...tu nimaš kaj, precej je kriva "tacenska" vzgoja kako je potrebno pristopiti k ustavljenemu..eni so pa ne moreše verjamit, čisto normalni :D

se pa najdejo med njimi

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so z motorjem ustavili ca 10 x. Dvakrat kontrola, ostalo hitrost. Samo enkrat sem plačal kazen, pa še to zato, ker sem bil pofotkan od zadaj. V ostalih primerih sem jo odnesel z opozorilom. Zanimivo, vedno sem bil ustavljen ZUNAJ naselja, ker, ko je rumenočrna tabla VEDNO peljem po omejitvi. Kar se mene tiče, samo pozitivne izkušnje s policaji in pa lepa beseda lepo mesto najde. Da bi pa doživel kaj takega kot DIN, si pa ne znam predstavljat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm imel v lajfu 2 primera, ko so se naša stališča tako razlikovala in smo spore gladili s pestmi. Ja s plavmi :D

Kar je pa v bistvu še vedno minimalni procent in lahko mirno trdim, da imam z njimi korektne odnose. Kakšn je pa njihov nastop-no ja eni ne znajo, eni te gledajo kot kriminalca...tu nimaš kaj, precej je kriva "tacenska" vzgoja kako je potrebno pristopiti k ustavljenemu..eni so pa ne moreše verjamit, čisto normalni :D

se pa najdejo med njimi

Ja pred približno 25 leti sem bejžal pa so me dobili v neki soteski v potoku. Motor ni šel ne naprej in ne nazaj-cestak. Sta prišla do mene kar peš. Fasal sem jih takoj po nosu, da je tekla kri. Ja taki so bili včasih časi-pa jih pogrešam, ko gledam današnjo mladino.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miličniki so znali in si upali. Verjetno si si zapomnil in je bila šola poučna. Nas so enkrat lovili (mislili so, da nas lovijo) v Dravogradu. Smo se peljali iz Trbonj (takrat še ni bilo mostu v Trbonjah na glavno cesto, ampak je bila edina pot od tam po makadamu 10 km do Dravograda ali pa preko Sv Ane v Pameče) zadaj pa miličniki v stoenki, jih nismo videli. Pridemo na asfalt in zavijemo na most proti  Mariborski. Na koncu mostu počez marica, zadaj model v stoenki pa vklopi luči in sirene :eek: :eek:  Pripelje zadaj -hop, zdaj vas pa imam! Zakaj ste pa po stranski cesti peljali iz Slovenj Gradca? Je mislil, da smo šli čez one Karpate mimo Sv Ane v Trbonje in v Dravograd. A naj mu rečemo, da smo ga lumpali v oni gostilni v Trbonjah? No, smo rekli, da smo bili pri eni punci... Pa kar vsi.. No, nas je potem spustil, ko ni našel kaj narobe na motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi svinjarija da stališče enga polcaja zastopajo vsa možna sodišča. Se pravi da ti na cesti sodi kar cajo sam ... vsako upiranje in vse ostalo so samo še stroški. 

Primer:

Polkrožno sem obračal  tam kjer to ni prepovedano, prižgal levi smernik se stisnil desno k robniku da bo čimveč prostora ...namotal skrajno levo in bummm!!!

V bok mi je od zadaj parkiral neki arabec z volvom. Šel je v prehitevanje levemu žmigavcu navkljub!!.

Nato pride cajo,ˇmodroˇ ugotovi da sem kriv ker človeku zadaj res ni bilo jasno zakaj tako upočasnjujem in rinem k levemu robniku.? Bilo je 30m od semaforja kjer sem moral zaviti desno (levo prepovedano) 

Zanimivo je blo da sta bila plavčka dva  ... sam tist ta žleht, (čista domina) je nabijal svoj prav in nasprotujočega mnenja onega drugega niti ni hotel slišat. Seveda se ni dal motit in je napisal položnico. Ko sem mu razlagal da je v njihovem svetu (arabskem) tujec vedno kriv in te medtem ko si priprt vsak dan parkat popedrajo je samo stekleno gledal oni drugi se je pa že prav sekiral.   :grim 

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si zelo na splošno in s premalo podatki. Manjka, recimo, širina vozišča, črta po sredini vozišča, s katerimi deli vozila sta trčila (nekaj si napisal, vendar je pomanjkljivo), za kateri prekršek si dobil kazen, ... 

 

Si mogoče bežal, da si to izkušnjo napisal v tej temi ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je bežal sam pred sabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal si zelo na splošno in s premalo podatki. Manjka, recimo, širina vozišča, črta po sredini vozišča, s katerimi deli vozila sta trčila (nekaj si napisal, vendar je pomanjkljivo), za kateri prekršek si dobil kazen, ... 

 

Si mogoče bežal, da si to izkušnjo napisal v tej temi ? 

Bežal nisem .. je pa res da tud tistim večkat kot ne sodijo kar na terenu!

Jest vem da nisem naredil nič narobe!!  Že sam dejstvo da sta si cajota nasprotovala je dovolj zgovorno. A drgač po tvoje je kakršnokoli prehitevanje (s polnim plinom) nekoga ki pravilno, pazljivo polkrožno obrača tam kjer to ni prepovedano O.K.??

Itak pa sem u prvi vrsti hotel povedat da ti sodi polcaj na na licu mesta. Njegovo mnenje drži do najvišjih inštanc naših vrlih sodišč!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bežal nisem .. je pa res da tud tistim večkat kot ne sodijo kar na terenu!

Jest vem da nisem naredil nič narobe!!  Že sam dejstvo da sta si cajota nasprotovala je dovolj zgovorno. A drgač po tvoje je kakršnokoli prehitevanje (s polnim plinom) nekoga ki pravilno, pazljivo polkrožno obrača tam kjer to ni prepovedano O.K.??

Itak pa sem u prvi vrsti hotel povedat da ti sodi polcaj na na licu mesta. Njegovo mnenje drži do najvišjih inštanc naših vrlih sodišč!!

 

 Če pa ne veš, da je policist tudi sodnik, potem pa še nisi prerasel tricikla :jezik: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!