Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Policaji imajo premalo pooblastil, predvsem pa... ne uživajo nekega ugleda. Zakaj je tako, ne vem. Bi si v Avstriji upal bežati pred policajem?

Dejstvo je, da vsak mulc nori. Ene prej sreča pamet, druge kaj drugega. Mi smo imeli to ''srečo'', da smo si na začetku lahko privoščili le MZ-je. Pa smo tudi tu in tam skočili v koruzo. K sreči brez večjih posledic. Še zdaj pa ne morem razumeti, kaj mi je bilo takrat z ETZ, da sem na neznani cesti sredi noči peljal samo gas-gas-gas. Kar naenkrat je pa ceste ''zmanjkalo'' -normalno da nisem registriral 90 stopinjskega ovinka...

Ne bom zdaj moraliziral, vsi smo bili kreteni, ampak smo povečini preživeli to obdobje brez večjih posledic.

GregaRS, preventivno jih je treba pretipat, preventivno. Ne čakat, da bo že naredil piz...jo.

saj ni nič čudnega ... namesto da bi sčitili zakone in dajali zgled civilnim državljanom pa kršijo zakone in goljufajo ter dobesedno kradejo v korist države .... med drugim videl policaja v škodi ... nepripet z varnostnim pasom ( verjetno je bil pribit ) , s telefonom na ušesu in cigareto v drugi roki ... ja itak komolec skozi odprto voznikovo šipo... in po laični oceni je peljal kar nekaj km/h čez 50...

s policisti pa je drugače .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miličniki so še uživali spoštovanje. Mogoče so tu in tam koga malo preveč pretipali, pa nikoli zastonj.

Je kolega s predelanim APN frajerišal po cesti, pa ga zaustavijo, kaj ima za eno Mad max skrpucalo. Tip ustavi in reče ''pa kaj se...'' (serjete je mislil reči) -na pol besede je že bil na tleh. Nikoli več ni jezikal.

Spet drugega so lovili z MZ-jem. Ko so ga dobili, so mu med pregledom dokumentov malo rebra prešteli.. Nikoli več ni bežal. Takrat ni imel izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manj kot jih vidim, bolj sem srečen.

p.s. Komaj čakam, da bodo štrajkali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla ... je ratal tako da če ga ne dobiš na samem kraju prekška, se loh pod nosom obrišeš, marsiker se izmakne kazni, češ dokaži mi....itd Kwa majo pa pol policaji sploh loparčke in sirene če pa loh k vsakmu na dvoriše prpelejo..a?

Ej, mal ti prebijajo konektorji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in ko se ti bo kaka pizdarija zgodila, boš pa ves slinast, da ukrenejo kar morajo a ne.

Dvojna merila. :wacko:

Ne boj se, se bom že znašel, razen kakega zapisnika jih ne rabim. So mi bolj všeč reševalci in gasilci. So bolj koristni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se bo Budacki kmalu pozdravil in nam "firbcem" na tem forumu razložil, zakaj se je odločil bežati pred policistom, prevoziti vsaj dve rdeči luči in s sabo še skoraj vzeti peško na prehodu za pešče... In seveda zakaj je z vsem svojim motorističnim znanjem padel po tleh, dovolil da so ga policisti dobili tako da mu bodo lahko zakasirali vsaj ene 2.000 EUR...  :whistle:

Kar misli si da bo.....taki poniknejo v polžje hišice, pokrijejo oči in NI-NI budacke-ga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar misli si da bo.....taki poniknejo v polžje hišice, pokrijejo oči in NI-NI budacke-ga...

Verjetno ga res ne bo, to prcakuje vecina nas, pa naj nas zajebe in razjasni okoliscine... Bedno je, kar je naredu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no v resnici me prav boli k.. kaj si taki kot si ti , ki si jemljejo pravico na cesti samo zase , mislijo o meni ....

cesta ki je odprta za javni promet je od vseh .. in ne samo od nekaj pametnjakovičev s hudimi stroji , ki mislijo , da si jo lahko lastijo samo zase in samo za svoje užitke...

Dalec od tega, da bi si pravico jemal zase ali kakorkoli drugace mislil, da je cesta samo moja... Tam, kjer sem preprican, da zaradi moje voznje ni ogrozen nihce drug, ga dam na koleno, z veseljem... Verjamem pa, da tudi ti stisnes svojga Colibria na 37km/H?? Tam kjer lahko seveda...

LP!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred babo, ki mi hoče neupravičeno uvalit otroka, bi že bežal ... to je res grozn ... pred policaji pa :? ... zakaj že :?:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred babo, ki mi hoče neupravičeno uvalit otroka, bi že bežal ... to je res grozn ... pred policaji pa :? ... zakaj že :?:whistle:

Zato ker je bilo enkrat po televiziji in si potem grozen frajer.

Le da je budacki pozabil na stuntmane, :evilgrin: , sam pa ni bil sposoben zadanega izpeljati. Še en luzerček, ni kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki menite da policisti ne smejo loviti

motorist(budacki ) pridrvi skozi naselje 150 kmh na uro policist se obrne stran in zapiše reg tablico čez par kilometrov pa motorist povzroči prometno nesrečo z smrtnim izidom .

svojci umrlega pa zaradi neukrepanja policista tožijo .kdo bo tukaj potegnil takratko

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in ko se ti bo kaka pizdarija zgodila, boš pa ves slinast, da ukrenejo kar morajo a ne.

Dvojna merila. :wacko:

niso dvojna merila ... tudi policisti dobijo plačo ... kot jo dobim jaz ... in so plačani da opravljajo svoje delo , za katerega so se odločili ! če jim ni kaj prav , naj si najdejo drugo službo - tako rečejo tudi meni , če mi ni kaj prav in se kaj pritožujem ...

mi smo njihove stranke tako kot so oni naše...plačani smo oboji iz denarja drugih ... posel pa mora "laufat " ... nam vsem skupaj všeč ali pač ne...

ko pa nas ustavijo , imamo pač vse možnosti , da se z vsemi argumenti in znanjem o predpisih zoperstavimo njihovim trditvam ... čeprav včasih potegnemo kratko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalec od tega, da bi si pravico jemal zase ali kakorkoli drugace mislil, da je cesta samo moja... Tam, kjer sem preprican, da zaradi moje voznje ni ogrozen nihce drug, ga dam na koleno, z veseljem... Verjamem pa, da tudi ti stisnes svojga Colibria na 37km/H?? Tam kjer lahko seveda...

LP!

se ti opravičujem , ker zgleda , da se najina mnenja globoko razhajajo ... jaz nisem neki angelček na cesti in to tudi priznam ... če bom naredil napako in me bodo dobili bom moral nositi posledice... nikakor pa nisem - kadar kakorkoli kršim CPP - nikoli prepričan , da s tem nikogar ne ogrožam , ker vsakič obstaja minimalno kakšen "če" , zaradi katerega je moje neupoštevanje predpisov nevarno tudi za druge ...

pa moj apnček je registriran do 50 ... tako da moram paziti samo na končno hitrost .... povprečna je pa že druga stvar ... B)

tako da je dejstvo da si midva oba jemljeva neko pravico v svoje roke ... razlika je edino ta , da jaz to priznam ....

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse ki menite da policisti ne smejo loviti

motorist(budacki ) pridrvi skozi naselje 150 kmh na uro policist se obrne stran in zapiše reg tablico čez par kilometrov pa motorist povzroči prometno nesrečo z smrtnim izidom .

svojci umrlega pa zaradi neukrepanja policista tožijo .kdo bo tukaj potegnil takratko

Vsekakor imaš prav. Seveda pa lahko zgodbico še malce nategnemo in uprizorimo pravi ameriški pregon po slovenskih cestah, 10 razbitih avtov, 2 poškodovana pešca, eksplodirano cisterno.....za posneti film, ti povem.

Lahko pa malce bolj trezno in logično razmišljam in se postavim v kožo policista: ali je nujno, da se akcijsko in brezglavo zapodim, za vsakim mulcem, ki zganja neumnosti na cesti?

Ne ni nujno. Ostaja še 101 možnost, kako lahko ukrepam in zadevo preprečim, ali pa ga doma ulovim, brez da bi še jaz in posledično tudi on zaradi pregona ogrožal druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Lahko pa malce bolj trezno in logično razmišljam in se postavim v kožo policista: ali je nujno, da se akcijsko in brezglavo zapodim, za vsakim mulcem, ki zganja neumnosti na cesti?

...

Lahko pa se je policist čisto lepo peljal za njim, oni pa pač ni bil sposoben normalno odpeljati?!

Zelo zanimivo je, da nekateri, ki zagovarjajo visoke hitrosti in svoje iber super duper sposobnosti ob eni taki malo hitrejši akciji s koretami, ki jih imajo policisti, označujejo to za brezglavo, neumno in nevarno.

Torej iste hitrosti in ista cesta za napihovanje pred rosnimi pičkami so sposobnost in znanje, ko je za njimi en BMW traktorist, pa postane nevarno in nepremišljeno.

Res nisem Einštajn, ampak tole mi vseeno ne gre v pisker. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se postavim v kožo policista.

Kako naj vem, da je tablica na zadku norecega motorista njegova, kako naj vem, da ni namestil ukradene, kako naj vem, da je motor sploh njegov in ni morda celo ukraden ter zato bezi pred menoj in seveda, kako naj ga v taksnem primeru pustim brezglavo noreti na okrog z mislijo, da ga bom lahko itak pocakal doma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!