Skoči na vsebino

Beg pred policisti


Cartman

Priporočene objave

Tukaj na forumu raje ne bom razlagal mojih izkušenj z policijo.So kakršne so in o njih imam svoje mnenje. Vsi niso slabi, pa vendar z njihovim delom nisem zadovoljen, ne v prometu in ne na ostalih področjih(kriminal), zato pa je kriva tudi zakonodaja in sistem.

Prepričan sem, da je vsakomu od nas jasno naslednje dejstvo:

-Če policaj lovi motorista je možnost pizdarije veliko večja kot če ga ne.

Ko začne policaj preganjati motorista, ta že tako hitro vožnjo spravi na višji nivo in samo vprašanje časa je, kdaj bo nekaj hudo narobe. Policaj je tukaj v manjši prednosti,ker se vozi zadaj, prav tako pa vsi vemo da so policaji vsak dan po več ur na motorju in zato po vsej verjetnosti bolj obvlada vožnjo motocikla...

Če bi jaz bil policaj, nikoli nebi preganjal motorista. Da preganjaš nekoga do smrti in imaš na vesti življenje ali več življenj = ne hvala.

V kolikor niso sposobni z drugimi načini ugotoviti kdo je ta oseba, iz kje je in drugače ukrepati, potem tudi loviti ljudi nebi bilo treba. Glede na število policajev na naših cestah dvomim, da ne morejo ugotoviti kateri človek ima težak motor. Tako veliko nas pa spet ni....

Nikakor ne odobravam bežanja od policije in osebe,ki to delajo so egoisti in nimajo občutka za ostale udeležence v prometu. Ampak pregon ogrozi človeka ki beži, ogrozi policaja, ogrozi ostale udeležence ne x2 ampak x 5. Vožnja človeka,ki beži mogoče nebi bila toliko hitra, prav tako pa sedaj poleg enega hitrega voznika vozi še policaj ali več z veliko brzino=toliko večja nevarnost. Že velikokrat so taki pregoni vzeli življenja tudi s strani policije...

Mi je pa čisto jasno zakaj tako veselo šibajo za motoristi. Najlažje je nekoga lovit in pahnit na rob smrti, da bi pa malo povpraševali okol. Bili pozorni na posamezne motorje to pa ne. To je težko ker vzame čas in nevem kaj....

Budacki dobro da si ceu in zdrav. Slišati si uredu oseba. Vsak kdaj pa kdaj naredi kakšno neumnost.

Zelo žal bi mi bilo če bi si delil podobno usodo kot naprimer:

LINK

LP pa brez zamere :OK:

Lepo povedano!

Se podpišem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem prebral še par tem nazaj, ker ne visim skoz na netu, sem jih zamudil...

Poznam Budačkega in vem, da je fant v redu, res je naredil napako, ampak kdor bo zanikal, da jo on sam še ni, si naj ta moment jezik pregrizne!

Je pa tudi res, da tisto klamfanje, kao odstrel, pa take neumnosti, ki jih pišete...

Mislim, idioti!

Ko se bo vam kakšna bedarija zgodila se spomnite kaj ste pisali po forumu in si zamislite potem, da bi kdo vam želel kaj takega!!!

Pa lep pozdrav iz mokre Bele krajine!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno tako trdim.. Kajti so hujši ljudje na našem svetu, ki delajo namerno krivico tistim, ki nimajo možnosti. Jih izkoriščajo, se izživljajo, ustrahujejo in perejo možgane, med tem ko oni uživajo luksuz in dobrote sveta, katerega si niso zaslužili in zanj niso naredili nič, kar bi pripomoglo tebi in meni (ljudjem nasploh) za lagodnejše življenje in dobrobit.. temveč za lastni egoizem in užitke, uničujejo to kar mi cenimo. Zdaj pa sam presodi, jaz sem gotov s to tematiko.

Brez zamere in upam, da nisem koga užalil.. ampak to je moj pogled.

Lp

Čeravno se s tvojo filozofijo na splošno popolnoma strinjam pa je njena aplikacija tukaj popolnoma zgrešena, ker si se pač obregnil na nekaj 'krepkih' zapisov. In ti so krepki zato, ker nekateri ne slišijo oz. nočejo slišati povedanega in ne razumejo oz. nočejo razumeti napisanega.

Tisti, ki divja po cesti in beži pred policistom ter pri tem ogroža sebe in druge zaradi lastnih užitkov in koristi (ali lenobe) so samo majhni posnetki tistih velikih, ki upravljajo s sistemom mimo vseh etičnih in moralnih norm. In takega ne gre opravičevati, še huje pa je, da tudi sam ne kaže, da je res dojel kaj je storil in kako vse bi se lahko končalo.

Nekdo je lepo napisal..ustavil bi in nosil posledice za zavestno kršenje predpisov in ne bi bilo o čemer pisati. Če so pri nas kakšni policisti nepošteni pa smo še vedno daleč od tega, da bi pretepali ljudi ali streljali nanje, tako kot to počnejo v državah kjer je humanost na dosti nižji ravni. Zato je vsakršno bežanje, ki se lahko konča tudi s težkimi poškodbami ali smrtjo tako bežečega kot tudi ostalih, ki se znajdejo na in ob cestišču absolutni idiotizem. Še posebej, če se primerja z zagroženo kaznijo za nek prekršek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Moja motoristična kariera se je verjento končala, v večini po moji odločitvi, seveda je bilo nekoliko pritiska s strani družine, znancev ...

Odličnoooooo!!!!!! Bravo pametna odločitev. :worship: Upam, da se ne boš sedaj v avto usedel. Ostani raje na karjoli! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se je pač zgodilo Budackiju, je imel srečo v nesreči, važno, da je odnesel celo kožo.. ...

Nak, čisto nič ni važno kako jo je on odnesel. :grrr Se je sam odločil za tako potezo. Vsak je svoje sreče kovač.

Važno je le to, da se nikomur drugemu ni nič zgodilo!

Mladički, zrelost pride šele z odgovornostjo in predvsem odgovornostjo do drugih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki,ne bom te obsojal za tisto,kar si naredil. V tistem trenutku si se pač odločil za beg......

Zdi se mi pa zlo fer,da si zdaj prišel sem na MS in povedal,al jo pa še boš,svojo zgodbo....

Nekateri bi stisnili rep,se prijavili pod drugim nickom in nabijali naprej.

Popravljeno . Popravil halls
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil policaj, nikoli nebi preganjal motorista. Da preganjaš nekoga do smrti in imaš na vesti življenje ali več življenj = ne hvala.

Saj ga ne "preganjaš do smrti". V bistvu on sam "beži v smrt" ... od kod tak iracionalen strah pred policisti - saj k ote ustavijo, te ne bodo zaprli v klet in mučili, le pogledali bodo papirje in če kaj ni v redu, boš pač dobil kazen. Če je bilo za motor, opremo, bencin, potem naj bo tudi za kazen ....

Vsak dan sprejmemo "riziko" ali tveganje. Ko se zaljubimo, ko gremo v šolo, ko smo pred tablo, ko smo na delu, ko greš do šefa, ko gremo po stopnicah, ko greš zdravniku, ko si doma, ko se pogovarjaš.. vsak dan, vsak trenutek, sprejmeš, da se lahko zgodi nekaj nepredvidenega. S tem je treba živeti, v življenju ni preventive in je nikoli ne bo, nemogoče.

Emo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil policaj, nikoli nebi preganjal motorista. Da preganjaš nekoga do smrti in imaš na vesti življenje ali več življenj = ne hvala.

A ti misliš da se policaji kar sami od sebe odločijo, kaj bodo delali na cesti? Sigurno imajo svoja pravila in svoje dolžnosti. To je isto, kot če bi rekel, da bančnik nekomu, ki je izgubil službo, ne sme zaračunati zamudnih obresti na zapadle terjatve, ker to ni etično. Tu se ne gre kaj je etično ali ne, gre za pravila, ki smo jih sami določili. Brez teh pravil bi bil totalni kaos (kaos je že takrat, ko se nekaj promilov ljudi odloči, da pravil ne bodo upoštevali).

V kolikor niso sposobni z drugimi načini ugotoviti kdo je ta oseba, iz kje je in drugače ukrepati, potem tudi loviti ljudi nebi bilo treba. Glede na število policajev na naših cestah dvomim, da ne morejo ugotoviti kateri človek ima težak motor. Tako veliko nas pa spet ni....

Kako nas ni toliko? Če se ne motim, je v Sloveniji registriranih cca 30.000 motornih koles. GSXR600 med letniki 06-10 (ki na zunaj nepoznavalcem te znamke motociklov izgledajo popolnoma enako) je sigurno v Sloveniji nekaj tisoč. In sedaj ni več krajevnih registracij, ampak se lahko prekmurc vozi z registracijo KK. Kako naj bi po tvojem (in še mišljenju nekaterih drugih) policisti poznali vse voznike in vse motorje? Osebno nisem prepričan, da policist lahko prebere reg. tablico če nekdo prileti mimo njega.

Nikakor ne odobravam bežanja od policije in osebe,ki to delajo so egoisti in nimajo občutka za ostale udeležence v prometu. Ampak pregon ogrozi človeka ki beži, ogrozi policaja, ogrozi ostale udeležence ne x2 ampak x 5. Vožnja človeka,ki beži mogoče nebi bila toliko hitra, prav tako pa sedaj poleg enega hitrega voznika vozi še policaj ali več z veliko brzino=toliko večja nevarnost. Že velikokrat so taki pregoni vzeli življenja tudi s strani policije...

Mi je pa čisto jasno zakaj tako veselo šibajo za motoristi. Najlažje je nekoga lovit in pahnit na rob smrti, da bi pa malo povpraševali okol. Bili pozorni na posamezne motorje to pa ne. To je težko ker vzame čas in nevem kaj....

Še enkrat; ali mi lahko nekdo med zagovorniki "prepovedi lovljenja policije" razloži, kaj bi se zgodilo, če bi lovljenje res bilo prepovedano? Koliko med nami bi še imelo tablice na motorju in urejene vse formalnosti, za katere smo se dogovorili (vozniški izpit, registracija motorja,...)?

Kaj pa če bi bil voznik motorja nek zelo iskan kriminalec, ki je naredil najhušja kazniva dejanja in bi ga policist kar tako spustil? Kako pa lahko policist samo po kombinezonu in čeladi ve, kdo sedi na motorju?

Vse to so navadne buče. Nimaš kaj bežati policiji, če pa bežiš, pa te imajo pravico loviti. In če ga užgeš po tleh ali pa se ubiješ, je to izključna odgovornost tistega, ki beži. On ima namreč še drugo možnost; ustaviti. Policist pa druge možnosti nima, saj mora skrbeti za pravni red v tej naši državi. In prav je tako, drugače bi bil totalen kaos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tukaj se res ne spomnite svoje mladosti in ste postali stari in zagrenjenji. Hkrati pa nimate pojma, kaj pomeni vzgoja mladostnika.

1. nihče od nas ne prepoveduje lova za ubežniki, ampak se sprašujemo ali je to smiselno početje, ki da rezultat. Če je po vašem mnenju rezultat to, da se je fant razbil no, ne vidite naprej od lastnega nosu

2. nihče ne opravičuje, takšnega početja na cesti, ampak ga skušamo kritično oceniti in iz tega potegniti kaj pozitivnega, da se podobne stvari ne bi dogajale več

3. hkrati naj bo to poduk ostalim potencialnim pilotom, ki mislijo, da s pobegom lahko rešijo zadevo

4. poduk naj bo tudi policiji in vsem nam, da začnemo končno norijo na cesti reševati tudi drugače, ne samo s pregoni

5. sarkazem in kurcanje-ni pozitivno naravnana vzgoja

6. in na koncu, "kdor je brez greha naj prvi vrže kamen vanj", kajti lahko marsikaterega od vas poimensko naštejem, ko letite kot rakete mimo mene, sedaj ste pa pametni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tukaj se res ne spomnite svoje mladosti in ste postali stari in zagrenjenji. Hkrati pa nimate pojma, kaj pomeni vzgoja mladostnika.

....

Neumnosti kvasiš. Nekateri tudi kot mularija nismo s svojimi kapitalnimi neumnostmi namerno ogrožali drugih. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tukaj se res ne spomnite svoje mladosti in ste postali stari in zagrenjenji. Hkrati pa nimate pojma, kaj pomeni vzgoja mladostnika.

Sam moram vzgajati dve mladostnici. In zagotovo jih ne bom učil da je pobeg prava stvar. Če že narediš napako, se sooči tudi z njenimi posledicami. Bežanje pred posledicami napak vedno naredi te posledice še hujše.

Pa tu ne mislim samo na promet, ampak na vse življenjske situacije.

Predvidevam da ti še nimaš svojih otrok, drugače nebi pisal takih bedarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri tukaj se res ne spomnite svoje mladosti in ste postali stari in zagrenjenji. Hkrati pa nimate pojma, kaj pomeni vzgoja mladostnika.

1. nihče od nas ne prepoveduje lova za ubežniki, ampak se sprašujemo ali je to smiselno početje, ki da rezultat. Če je po vašem mnenju rezultat to, da se je fant razbil no, ne vidite naprej od lastnega nosu

2. nihče ne opravičuje, takšnega početja na cesti, ampak ga skušamo kritično oceniti in iz tega potegniti kaj pozitivnega, da se podobne stvari ne bi dogajale več

3. hkrati naj bo to poduk ostalim potencialnim pilotom, ki mislijo, da s pobegom lahko rešijo zadevo

4. poduk naj bo tudi policiji in vsem nam, da začnemo končno norijo na cesti reševati tudi drugače, ne samo s pregoni

5. sarkazem in kurcanje-ni pozitivno naravnana vzgoja

6. in na koncu, "kdor je brez greha naj prvi vrže kamen vanj", kajti lahko marsikaterega od vas poimensko naštejem, ko letite kot rakete mimo mene, sedaj ste pa pametni.

Vzgoja mladostnika je to, da mu jasno poveš kaj se sme in kaj ne in zakaj, ne pa da opravičuješ njegove afnarije.

1. Početje je smiselno, saj to zapovedujejo zakoni in predpisi, ki smo se jih dolžni vsi držati. Če te policist ustavlja se ustaviš in ne bežiš. Pika.

2. Če nihče ne opravičuje takšnega početja, zakaj je pol pisanja namenjenega temu kako bi vi opravljali delo policista, če bi...ne pa temu, da se ne divja in ne beži pred policijo?

3. Točno tako.

4. Recimo tako, da mladostnikom tudi na forumu tudi jasno in nedvoumno povemo, da je spoštovanje CPP v interesu vseh, tudi njih samih in da je vsak sam odgovoren za posledice svojih dejanj.

5. Sarkazem in kurcanje sta posledica opravičevanja neumnosti in modrovanja o upravičenosti pregona.

6. Vsak od nas dela napake a se večina s tem ne hvali okrog in požre kazen, če ga doleti. Zato ker se zavedajo, da so delali napak (enako velja tudi zame). In vrlina je, če priznaš napako nikakor pa napihovanje svojega ranjenega ega kar smo lahko brali od Budackega.

Mešaš pojme in razglabljaš o neki kritičnosti do policije v primeru, ki je popolnoma jasen. Pred policijo se ne beži in ogroža sebe in drugih. To počnejo kriminalci in popolnoma neodgovorne osebe in tako ene kot druge je treba odstraniti s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moram vzgajati dve mladostnici. In zagotovo jih ne bom učil da je pobeg prava stvar. Če že narediš napako, se sooči tudi z njenimi posledicami. Bežanje pred posledicami napak vedno naredi te posledice še hujše.

Pa tu ne mislim samo na promet, ampak na vse življenjske situacije.

Predvidevam da ti še nimaš svojih otrok, drugače nebi pisal takih bedarij.

2 fanta, drugi in četrti letnik gimnazije. Mislim, da dobro vem kaj je vzgoja. In dragi moji prijatelji nepismeni: pa kje sem napisal da je bežanje pred policijo pravi odgovor? Alla? Halo? Otrok ni pes, ko ga rukneš po ušesu in te uboga!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, toliko o nepismenosti. Nikjer nisem napisala, da je otrok kot pes, ampak naj bi imel otrok tudi svoje možgane, s katerimi naj bi razmišljal.

Kako bo razmišljal, pa je predvsem odvisno od vzgoje.

In opravičevanje neumnosti z mladostjo se mi pač ne zdi pravilna. Če je dovolj zrel, da vozi motor, potem naj bi bil še tako zrel, da prevzame odgovornost za svoja dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam moram vzgajati dve mladostnici. In zagotovo jih ne bom učil da je pobeg prava stvar. Če že narediš napako, se sooči tudi z njenimi posledicami. Bežanje pred posledicami napak vedno naredi te posledice še hujše.

Pa tu ne mislim samo na promet, ampak na vse življenjske situacije.

Predvidevam da ti še nimaš svojih otrok, drugače nebi pisal takih bedarij.

Itak bo oči plaču :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. nihče od nas ne prepoveduje lova za ubežniki, ampak se sprašujemo ali je to smiselno početje, ki da rezultat. Če je po vašem mnenju rezultat to, da se je fant razbil no, ne vidite naprej od lastnega nosu

Ne vem, kaj ima moj nos s tem, da se je oni tam raztreščil, ko je bežal pred odgovornostjo? Mislim, kaj ,a zdaj bomo pa prekrškarje in kriminalce po možnosti še ujčkali, da bi jim ja življenje bilo čimbolj udobno?

2. nihče ne opravičuje, takšnega početja na cesti, ampak ga skušamo kritično oceniti in iz tega potegniti kaj pozitivnega, da se podobne stvari ne bi dogajale več

In če ga policisti ne bi preganjali, kakšen bi bil nauk? "Kar lepo mimo policistov, saj itak nič ne morejo, nič ne smejo, pa še folk jih popljuva, če kaj probajo ukrepati. .." ali pa "Vozi tako hitro, kakor se ti zdi - itak ti noben nič ne more." Ali pa kaj tretjega ...

4. poduk naj bo tudi policiji in vsem nam, da začnemo končno norijo na cesti reševati tudi drugače, ne samo s pregoni

Ajde, predlagaj :-). Jaz recimo že sodelujem pri preventivi s tem, da skušam sam voziti po predpisih itd, da težim drugim, ki se obnašajo neodgovorno, da opozarjam na kretene itd. Ampak to očitno ni dovolj. Kaj naj grem domov k starcem od Budalkija in jim perem možgane, naj mu ne kupijo še enga motorja? Sori, nimam časa - zato plačujem davke, da so tam Žlender, Policija, AMZS, itd., & I let them deal with idiots. :-)

5. sarkazem in kurcanje-ni pozitivno naravnana vzgoja

Se ti zdi, da sem fotr od Budackija ali kogarkoli od tistih, ki počnejo neumnosti?

6. in na koncu, "kdor je brez greha naj prvi vrže kamen vanj", kajti lahko marsikaterega od vas poimensko naštejem, ko letite kot rakete mimo mene, sedaj ste pa pametni.

Ne mi s tem bibličnim bulšitom ... To ni nobeno kamenjanje, je strogo pozivanje k odgovornosti. Zakaj? Zato, ker si želim, da bi bilo na cestah manj nesreč, da bi vsi bolj spoštovali predpise, bili bolj soodgovorni za dogajanje v prometu, da bi bil promet bolj strpen, manj agresiven, da bi bila možnost, da mi bo enkrat čelno priletel kak norc po "moji" špuri v ovinku čimmanjša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, toliko o nepismenosti. Nikjer nisem napisala, da je otrok kot pes, ampak naj bi imel otrok tudi svoje možgane, s katerimi naj bi razmišljal.

Kako bo razmišljal, pa je predvsem odvisno od vzgoje.

In opravičevanje neumnosti z mladostjo se mi pač ne zdi pravilna. Če je dovolj zrel, da vozi motor, potem naj bi bil še tako zrel, da prevzame odgovornost za svoja dejanja.

Pa pokaži mi, ali napiši mi kje sem opravičeval dejanje mladostnika z norenjem po cesti? Dejanje sem obsodil, kazen in posledice bo nosil sam. Tudi za to so predpisani zakoni in bo država poskrbela, da se bodo izpolnili. Sprašujem se samo ali je preganjanje norca, norcev, norenja, res smiselno in ali ima kakšen rezultat. Ja najboljše bi bilo res vse postreliti. Žal tako ne gre. Resnično poznam par primerov, ko so se tudi policisti namenoma zapodili za mulcem, pa čeprav so ga poznali. In lahko še 1000x napišete, da se to ne sme početi: se dejanje je zgodilo in posledice so. Zato je pomembno, da se dogodek tudi večplastno pogleda in eventuelno razmisli o drugačnih načinih reševanja podobnih problemov, ali še bolje, kaj storiti, da do podobnih dogodkov ne bi prihajalo. Samo s pregoni tega ne bomo dosegli.

Preden mi pametni odgovorite, prisim 2x preberite zgoraj napisano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 fanta, drugi in četrti letnik gimnazije. Mislim, da dobro vem kaj je vzgoja. In dragi moji prijatelji nepismeni: pa kje sem napisal da je bežanje pred policijo pravi odgovor? Alla? Halo? Otrok ni pes, ko ga rukneš po ušesu in te uboga!!!!!!

Imaš take in drugačne otroke/mladostnike. Niso vsi isti, tako kot tudi ti nisi isti z vsemi drugimi ljudmi. Saj to štekaš, a? No, lahko pa greš za nadomestnega fotra vsem mladoletnim delikventom. Ful bojo veseli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 fanta, drugi in četrti letnik gimnazije. Mislim, da dobro vem kaj je vzgoja. In dragi moji prijatelji nepismeni: pa kje sem napisal da je bežanje pred policijo pravi odgovor? Alla? Halo? Otrok ni pes, ko ga rukneš po ušesu in te uboga!!!!!!

Sej tudi pes ne uboga, če ga skoz tepeš. Mogoče na začetku že, vendar če bi hotel poslušnost graditi na represiji se zadeva slej kot prej izjalovi.

Represija v kot vzgojna metoda še nikoli ni pomagala. Glavna stvar je vzgoja, da se mora otrok soočiti s posledicami svojih dejanj. In jim dopovedati, da bežanje pred posledicami ni prava stvar.

So pa represivni organi (policija, tožilstvo) nujna stvar v vsaki državi, ker smo si tako zastavili civilizacijo. Imamo pravila in zakone, ki naj bi jih spoštovali, drugače bi zavladal kaos. In v prometu velja, da če te policist ustavlja, mu moraš ustaviti in PIKA.

Moje hčere so bile v avtu, ko so ženo ustavili policisti v LJ, ko so jo namerili z radarjem zaradi prehitre vožnje (72 km/h na Celovški 60 km/h). In je dobila kazen. Nauk zgodbe? Če se ne držiš pravil, te lahko ustavijo policisti (in jim tudi ustaviš) ter te oglobijo. Tako delamo v civiliziranem svetu.

Tudi ti bi lahko svojima sinovoma dal za prebrat celo temo (mogoče jo celo že bereta). Ampak ne vem kakšen vtis bi si ustvarila ob tem, da obsojaš policiste, ker se spravljajo v pregon tistih, ki policiji nočejo ustaviti. Najbrž tak kot sem si ustvaril jaz; da sicer policistu moraš ustaviti in ne smeš zbežati, če pa se že odločiš za pobeg policistu, te ne sme loviti. Torej zakaj ustaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš take in drugačne otroke/mladostnike. Niso vsi isti, tako kot tudi ti nisi isti z vsemi drugimi ljudmi. Saj to štekaš, a? No, lahko pa greš za nadomestnega fotra vsem mladoletnim delikventom. Ful bojo veseli.

Ja prijaltelj, ti jih boš pa postrelil ali spravil v popravni dom. Da pa bi vložil malce energije v to, da jih bi (vsekakor ne s prisilo) prepričeval in dokazoval, kje počnejo neumnosti, ne to pa ne. Daleč od oči, daleč od srca. V tem primeru ni samo budacki, ampak so tudi ostali morebitini adrenalina polni mulci, katere ti s svojim afnanjem, agresivno politiko učenja samo odvračaš in porivaš v početje, kot ga že počnejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak bo oči plaču :D

:nono:

Imata tamale že dosti svojega denarja za plačilo kakšne prometne kazni; recimo prečkanje ceste mimo prehoda za pešče. Ampak jima zaenkrat kaj takega sploh ne pade na pamet, ker odkar hodita VEDNO prečkamo cesto na prehodu za pešce.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje hčere so bile v avtu, ko so ženo ustavili policisti v LJ, ko so jo namerili z radarjem zaradi prehitre vožnje (72 km/h na Celovški 60 km/h). In je dobila kazen. Nauk zgodbe? Če se ne držiš pravil, te lahko ustavijo policisti (in jim tudi ustaviš) ter te oglobijo. Tako delamo v civiliziranem svetu.

A veš da se lahko tudi v tem primeru najdejo ljudje, ki porečejo: Ja kaj jo bomo merili z radarjem? Gre prehitro, pa jo ustrelimo!!!

Drugače pa ponavljava isti nauk zgodbe, samo o postopkih se pa ne moremo sporazumet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!