Skoči na vsebino

Ste že kdaj pobegnili policistom?


aselak

  

263 članov je glasovalo

  1. 1. Ste že kdaj pobegnili policistom?

    • DA
      94
    • NE
      169


Priporočene objave

Glede da je tema o pobegu zelo aktualna odpiram anketo, da vidimo koliko ljudi je na tem forumu, ki so že pobegnili policistom in koliko je tistih ki niso...Ker če beremo temo o pobegu so vsi angelčki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede da je tema o pobegu zelo aktualna odpiram anketo, da vidimo koliko ljudi je na tem forumu, ki so že pobegnili policistom in koliko je tistih ki niso...Ker če beremo temo o pobegu so vsi angelčki...

Kaj odgovoriš če si bežal pa ni uspelo  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to šteje: -z MZ-ji smo čez travnik šli po bližnjici na naše igrišče, policaji so pa mislili, da smo jim bežali... Prišibajo z lučmi ''hop, pa vas imamo'', mi jih pa belo gledamo, kaj jim pa je.

Drugače pa -NE, ni nikoli bilo potrebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to šteje: -z MZ-ji smo čez travnik šli po bližnjici na naše igrišče, policaji so pa mislili, da smo jim bežali... Prišibajo z lučmi ''hop, pa vas imamo'', mi jih pa belo gledamo, kaj jim pa je.

Drugače pa -NE, ni nikoli bilo potrebe.

ma vse velja pobeg je pobeg pa ni vazno, če je bil leta 1945:)pa če je bil pony express al pa gpz:)

Iz firbca me zanima koliko je takih, ki upajo priznat da so ušli...pa je ratalo ali ne pobeg je pobeg:)Tema se ni odprla, da bi kogar koli obsojali.

Gre se zgolj zato, da ne bodo nekateri mislili, da je budacki edini, ki je kdajkoli v zgodovini yuge ali slovenije ušel...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pred kakšnim letom pobegnil z Honda CRF 450R.. . približno 1-2km po cesti ostalo pa travnik in gozd.... Pobegnil pa sem, ker je bil motor cross brez luči,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se komu da lahko tudi napiše zakaj je ušel in kako:) Čeprav dvomim, da je kdo tak junak vključno z mano:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1974 spizdu policajem na APN 6 zakaj - ker se nisem hotel ustavit ker mi luči niso delale in ker je bil motor sfriziran največji razlog ker nisem hotel dobit dve okoli kepe sem pa potem doma dobil ko so prišli na vrata trkat. Tako da se sploh ni splačalo.Kako pa se mi ne da pisat preveč obširno bi bilo .

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ja, ker jim ne upam pobegnit, ker nimam razloga, da bi :)

Ne zato ker si ne upaš ali ker nisi ampak ker si obkrožu DA mater res si lolek . Drugače pa to ni minus da nočeš ali si ne upaš pobegnit kvečjem plus

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svojim apn 6S sem se ogromn prefural, ustavl so me ene 2x, nism bezal, zdj pa nimam za kej bezat, vozm normalno (vem, tezka razlaga), homologacije so ustimane.... Kar se avta tice - mi ne pride na misel..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultat 10 da 25 ne ...presenečeni:) sam sem omenjal 20% o temi v pobegu pa sem dobil same minuse....imel sem prav:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne 3 leta nazaj z neregistriranim 180cc skuterjem homologiranim pod 50. Na srečo je bil blizu kolega doma in imel odprto garažo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem pobegnil MILIČNIKU, policajem pa še ne. :naughty: :naughty: :naughty:

Imel se 17 let, vozil pa sem Hondo 750. Čelado na komolcu, malo po 14 uri v centru Ljubljane,nakar iz gruče na avtobusni stopi miličnik in dvigne roko. Seveda sem mu "odzdravil" in odpeljal dalje. Ker sem imel registracijo NI (Niš) prepisa pa ni bilo narejenega me niso nikoli našli. Vprašanje je pa če so me iskali. Še danes ne vem kdo je hotel biti večji frajer, miličnik na avtobusni ali mulc na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram ta šit...me res ima,da naslednjič nea ustavim,pa čeprav vse štima! Kar tako,za foro!

Nekaterim te retardirane debate dajo dodaten šus za nespoštovanje CCP...saj veste,100žena 300 sisa! :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prebiram ta šit...me res ima,da naslednjič nea ustavim,pa čeprav vse štima! Kar tako,za foro!

Nekaterim te retardirane debate dajo dodaten šus za nespoštovanje CCP...saj veste,100žena 300 sisa! :boobies:

nared tko ja, pol pa poročaj kako se je izšlo :) me zanima :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje z APN6, najtežji pobeg ever, sem imel res srečo, da sem ušel s takimi jajci, drugače bi bil ob kar nekaj €.

Drugače pa z Aprilio policijskemu helikopterju ter nekajkrat radarju in patruljam, s cross motorjem pa tudi nekajkrat, enkrat sem ga še na zadnjo dal, ko me je ustavljal... Z avtom pa sem bil vedno, kot sovoznik.

Zadnje čase pa ne upam več tvegati, ker je situacija iz dneva v dan bolj zajebana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje z APN6, najtežji pobeg ever, sem imel res srečo, da sem ušel s takimi jajci, drugače bi bil ob kar nekaj €.

Drugače pa z Aprilio policijskemu helikopterju ter nekajkrat radarju in patruljam, s cross motorjem pa tudi nekajkrat, enkrat sem ga še na zadnjo dal, ko me je ustavljal... Z avtom pa sem bil vedno, kot sovoznik.

Zadnje čase pa ne upam več tvegati, ker je situacija iz dneva v dan bolj zajebana.

na ridah je biu helikoptr tkt a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obkrožil sem DA. Nisem mu pobegnil na motorju, pobegnil sem peš in to zato, ker so me kar hoteli odpeljati z marico ker sem malce preveč razposajeno žural. :nono::eek::?

No na motorju imam zadeve kar porihtane in sem zaenkat še vedno ustavil. Tako se bom trudil tudi v bodoče, saj se z Gospodom Policistom ni dobro hecati, razn če poznaš cesto v nulo, pa še takrat gre lahko preveč stvari narobe. Bežati če imaš motor registriran nase in imaš prave tablice gor je pa tud slabo... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!