Skoči na vsebino

Ste že kdaj pobegnili policistom?


aselak

  

263 članov je glasovalo

  1. 1. Ste že kdaj pobegnili policistom?

    • DA
      94
    • NE
      169


Priporočene objave

Takoj ko zapelješ na cesto si že naredil prekršek tako da ne pametuj :)

Imam dokončano samo OŠ...po domače prosim!? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje z APN6, najtežji pobeg ever, sem imel res srečo, da sem ušel s takimi jajci, drugače bi bil ob kar nekaj €.

Drugače pa z Aprilio policijskemu helikopterju ter nekajkrat radarju in patruljam, s cross motorjem pa tudi nekajkrat, enkrat sem ga še na zadnjo dal, ko me je ustavljal... Z avtom pa sem bil vedno, kot sovoznik.

Zadnje čase pa ne upam več tvegati, ker je situacija iz dneva v dan bolj zajebana.

cross cop vs cross 125 nimaš šans ne da pobegneš? Pa redno se voziji ti policaji na endurotih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rezultat 10 da 25 ne ...presenečeni:) sam sem omenjal 20% o temi v pobegu pa sem dobil same minuse....imel sem prav:)

Ja ful realna anketa ... Velik vzorec, pa ful iskreni rezultati verjetno. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat bežal z 125ko ker nisem imel izpita uspelo mi je pobegniti ene 5x potem pa so me dobili in mi zaplenili motor za 6 mesecev sem bil na srečo mladoleten :whistle:

pa še en pobeg lani v avstriji ker pač nisem utegnil ustaviti obračati pa voziti nazaj do policista z radarjem se mi je pa zdelo malo neumno .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bojo fajn rezultati. Glede na to, da je tu gori vse več nedojebanih mulčkov, bo procent frajerjev s pobegi zelo verjetno precej visok. In s tem bo narastel rating takemu ravnanju. Eh, hebat ga, takle mamo. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

procent DA se vztrajno veča:)očino ni le budacki baraba:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

procent DA se vztrajno veča:)očino ni le budacki baraba:)

Zgleda da je Budacki na tapeti. Fant bo plačal za svoje grehe neglede na vaše pametovanje. Bežal pred miličniki velikokrat takrat ni bilo policije, in vedno uspešno. Na koncu so me imeli poln kufer, nekako izvedeli kje sem doma in zvečer so me počakali kar pred mojim domom. Doma sem imel zaradi tega živo štalo. Najbol spektakularen beg se je zgodil ko so me lovili čez Rožno dolino, študentsko naselje, otresel sem se jih komaj pri Čadu. Je pa bil miličnik v golfu vstrajen pri svoji nameri, vsaka mu čast. Kasneje sem se zresnil naredil izpit za motor in avto in od takrat mi take neumnosti ne padejo več na pamet.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je Budacki na tapeti. Fant bo plačal za svoje grehe neglede na vaše pametovanje. Bežal pred miličniki velikokrat takrat ni bilo policije, in vedno uspešno. Na koncu so me imeli poln kufer, nekako izvedeli kje sem doma in zvečer so me počakali kar pred mojim domom. Doma sem imel zaradi tega živo štalo. Najbol spektakularen beg se je zgodil ko so me lovili čez Rožno dolino, študentsko naselje, otresel sem se jih komaj pri Čadu. Je pa bil miličnik v golfu vstrajen pri svoji nameri, vsaka mu čast. Kasneje sem se zresnil naredil izpit za motor in avto in od takrat mi take neumnosti ne padejo več na pamet.:yea1:

v očeh nekaterih si še vedno kriminalec :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli, ker s fičkotom nisem mogel, ker ni šel nič hitreje, pa čeprav sem dal do konca gas, z motorjem ni bilo potrebe, ker se ne mislim preganjati (plačam raje kazen), divjanje z apn 6 po travnikih, pa ne šteje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina in Kramp: pošteno bi bilo od vaju da popravita rezultat v anketi in pojasnita ravnanje, ne pa da se delata pametna. Vsaj vzgojno bi bilo če ne drugo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred POLICISTI nisem nikoli bežal :P

jaz tudi ne.... pred policistkami pa .... saj si to mislil ,kajne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z APN 4 med teglci za rože, ker nisem imel čelade. To je bilo davnega leta (ne vem katerega, ko so uvedli obvezno nošenje čelad na mopedih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni kI Imajo kj v glavi in ki pomislijo kaj use se ti lahko zgodi pri brezglavem bežanju se bodo raje ustavili in pregovarjali z tistimi policisti z 3-letno šolo...uni k so norci..pa naj bojo norci ...ampak zase!

NE MISLT DA SI FRAJER ČE BEŽIŠ POLICIJI...FRAJER SI ČE IMAŠ KEJ V GLAVI IN V DENARNICI :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uni kI Imajo kj v glavi in ki pomislijo kaj use se ti lahko zgodi pri brezglavem bežanju se bodo raje ustavili in pregovarjali z tistimi policisti z 3-letno šolo...uni k so norci..pa naj bojo norci ...ampak zase!

NE MISLT DA SI FRAJER ČE BEŽIŠ POLICIJI...FRAJER SI ČE IMAŠ KEJ V GLAVI IN V DENARNICI :grim

Tudi ti nimaš v glavi, če meniš, da so policisti s triletno šolo. Veliko ljudi ima diplome in ne dobijo dela in grejo potem v policijo. Šolanje za policista pa traja 18mesecev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če meniš, da so policisti s triletno šolo.

Vsaj velika večina prometnih ima ego neverjetno visok,nakar se pa še obnašajo kot beltinški cigani.Torej tako na 'oko' bi jim pripisal še manjšo izobrazbo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se pa s pobegi nebi hvalil. Ne znese!

Poznal sem tri. Enega še... a je invalid, ki ga futrajo po slamci.

Dveh, ki sem jih poznal, pa ni več na svetu.

Zdej se pa odloč'te... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti nimaš v glavi, če meniš, da so policisti s triletno šolo. Veliko ljudi ima diplome in ne dobijo dela in grejo potem v policijo. Šolanje za policista pa traja 18mesecev ;)

odpustki-odpustki

Gospodična Kaya....ti povem kr direkt kaj si mislm o njih..za začetk ti povem eno mojo zelo lepo izkušnjo z našimi super policaji:

1. Trgovina Obi-rudnik-ljubljana , dan za božičem ...starejši človek me ni opazil in ko je vozil vzratno je zelo močno počil v zadnji del mojega avtomobila....jaz avtomobila nisem niti meu pod ključem kaj šele da bi ga imel v zagonu(bil je pravilno parkiran)...No v glavnem da nebom kompliciru ti takoj povem...dogodek je tak da je ta starejši človek odšel takoj z mesta dogodka ...brez da bi mi pustil svoje podatke...jaz sm si zapisal njegovo registrsko št. in poklical policijo. Pride policija (dva mlada brez-izkušenj) in mi povesta da bo vse ok...da lahk grem na zavarovalnico popraviti avto in da bo njegova zavarovalnica to krila....veš kaj se je zgodilo.....3 dni po novem letu sem odšel na zavarovalnico in so mi rekli da moram prinesti policijski zapisnik če želim da gre popravilo hitreje....po tem sem odšel na policijo in zahteval kopijo poročila...prvo so se izgovarjali da niso še uspeli napisat zard dopusta(novo leto pa to)..pa sm reku da pridm nasledn dan ....pa spet pridm ...pa reče da mora vzet še izjavo drugega soudeleženca....mislm halo...sj niti počaku ni na policijo(na policijski zapisnik sem čakal 4 tedne)no u glavnem enkrat k bom meu cajta pa volje vm rd napišem celo zgodbo ...dejstvo je tako da se to vleče še naprej in ta nesposobnost policajev k jih tok boli k.... uglavnem ženska k je bla takrat na kraju dogodka je Suzana Senčar iz policijske postaje rudnik, skoz mi je dajala ene izgovore , ko je moj oče odšel na policijsko postajo ga je vprašala če ji je prišel grozit ??? mislm halo it komu grozit na policijsko postajo....ona se je odločila za deljeno krivdo 50% 50% ...kar pomeni da usak krije svojo škodo.

druga stvar če vas zanima ma policajka končano srednjo turistično šolo

in tretja glavna stvar k sm jo hotu povedat s tem da majo policaji končano 3 letno šolo je ta da se tako obnašajo...jaz še nisem srečal policaja ki bi imel normalen odnos do mene mislim kulturen pogovor...skoz k me ustavjo čutm neko vzvišenost in zato jih ne cenm preveč

Če koga zanima cela zgodba k sm jo prej začeu si bom enkrat uzeu cajt in use komplet objavu na net...od zapisnikov ...do pritožb itd...

Lep pozdrav =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se vsi prometni miličniki obnašajo kot indijanci...torej zakaj pa se še mi ne bi kot kavbojci?

In primarna naloga policije dandanes je samo in edino kaznovanje in popolnoma nič druga.

...pa lahko noč :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1974 spizdu policajem na APN 6................Da, s tomos APN veckrat..................S svojim apn 6S..............Nazadnje z APN6, najtežji pobeg ever............z apn 6 po travnikih........z APN 4 med teglci za rože.........

Tomos je zakon ..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1974 spizdu policajem na APN 6................

Leta 1974 se APN 6 v Tomosu še ni proizvajal...........Če me spomin ne vara, so štartal leta 1977 z APN 4. V APN 6 so ga posodobili.......hm??ne vem, mogoče po 10 letih.

@thumper, da se nisi zmotil za ene 15 do 20 let?

Popravljeno . Popravil Gamma
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!