Skoči na vsebino

Ste že kdaj pobegnili policistom?


aselak

  

263 članov je glasovalo

  1. 1. Ste že kdaj pobegnili policistom?

    • DA
      94
    • NE
      169


Priporočene objave

Mene še nikoli niso lovili, tako da je odgovor ne.

Se je pa dostikrat zgodilo, da sem se mogu nekam skriti, če sem jih videl/srečal, ker nisem imel izpita in reg. mopeda. Samo lovili me pa niso, kot sem rekel. Morm rečt, da sm imel kar srečo.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tretja glavna stvar k sm jo hotu povedat s tem da majo policaji končano 3 letno šolo je ta da se tako obnašajo...jaz še nisem srečal policaja ki bi imel normalen odnos do mene mislim kulturen pogovor...skoz k me ustavjo čutm neko vzvišenost in zato jih ne cenm preveč

Lep pozdrav =)

veš kaj.. šola ni važna, policija je sistem, kjer ne smeš ravnat pravično in razmišljat s svojo glavo, še tisto kar imajo ti reveži razvito pod frizurami se jim v nekaj mesecih v takem kolektivu uniči. pri nas je sistem tako nastavljen. v tujini policija deluje drugače, že po nastopih naših komandirjev in direktorja GP se vidi da se izražajo in jecljajo kot da imajo bulmastif-dildota v riti. ko spremljam poročila na italio je nastop njihovih predstavnikov orožnikov al policije zelo iskren s konkretnimi podatki, priznajo svoje napake, nastopajo sproščeno, odgovorno in stojijo za svojimi dejanji. naša policija pa itak dela za mafijo in ne ve kaj dela in kaj bo morala narediti zato človek ki uporablja lastno glavo ne zdrži v takem kolektivu.

in to velja za večino uradnikov po ministrstvih in inšpektoratih. poneumljeni reveži, ki so podrejeni željam mafije ne pa predpisom in lastnemu znanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to

bil sem priča lovu v črnem kalu, motorist ki je bežal 3 avtom je usekal v izvoz tik za mano in pred prijatelja ki sva nasproti pripeljala v vrsti. policija pa po celi cesti v škarje kot da so sami na dirkališču in gre za državno varnost pri tem lovu nesrečneža.

delajo tako da se mi gabijo, vsi od ministrstva do tistih na mejnih prehodih, nesposobne budale z opranimi možgani.

kadar so poklicani za rešit kakše prekrške ki ne sodijo v kategorijo vožnje +15km/h ali napačnega parkiranja se njihov pogum blokira in kot cucki se umikajo in puščajo ljudi da si sami pomagajo. nesposobnost.

lovljenje bi moralo biti strogo predpisano za res posebne primere, ki pomenijo namerno ogrožanje ne pa da sami vzpostavijo stanje akcije in ljudje umirajo zaradi tega.

sramota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 1974 se APN 6 v Tomosu še ni proizvajal...........Če me spomin ne vara, so štartal leta 1977 z APN 4. V APN 6 so ga posodobili.......hm??ne vem, mogoče po 10 letih.

@thumper, da se nisi zmotil za ene 15 do 20 let?

ja če bi prebral celo temo bi videl , da : prvič jaz nisem nikoli bežal ne miličnikom ne policistom ... drugič : da so to izseki iz objav drugih članov ... poudarek je na tomosu...

za malo izobrazbe pa poskrbijo tule.. http://www.tomos.si/content.aspx?nodeid=2946 .... prva štirka je bila leta 1972 .... moja je 1973 ... se opravičujem za :topic: .... lp thumper

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pomoje zgleda en hotu spizdit policajem. Se peljem danes ob cca 15.uri od Divače proti Kozini in v zraku zelo nizko vidim preletavati helikopter. Kmalu opazim na nasprotnem pasu, stojita dve policijski Škodi z blokiranim motoristom ( Suzuki GSXR starejše serije K1,K2,K3 LJ tablice). Tko so se postavl da je bla skor cela cesta blokirana. Malo naprej sem srečal še eno Škodo pa policijsko kiblo ki sta letela proti kraju dogodka. Pomoje bo kr huda kazen, glede na to koliko mehanizacije je blo v igri.

Kdo od tu? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še helikopter je bil v zraku baje....sem se peljal dosti kasneje mimo...so še kr sedeli tam na strani..žalostni.

Je pa policistka, tko na hitr, dobr zgledala:D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani pri Kongresnem trgu, ko sem narobe prečkal Slovensko cesto me je hotel ustavit, sem jo kar ucvrl, malo se je zapodil za menoj a je kmalu opustil "pregon". :grim

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem mislil da sem vozil normalno sem ustavil, potem so mi pa povedali da so me izmerili na radar in mi za nagrado dali 500€ kazni :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. Sam škoda ker je mela radar v roki :P

Hja..al nek "izgovor" mora met, da ti se pobližje ogleda :P

PS.: zakaj sem pa prej dobil minus? A zato ker sem reku, da je bejba dobr zgledala? če je pa res..baje:D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1974 spizdu policajem na APN 6...

Jok, ne vela! Takrat si spizdu tovarišem miličnikom!

In preverjeno je bilo dobro poznati točke v Ljubljani (korita z rožami, količki ipd, kjer je Tomos šel skozi za dlako (v polni brzini), BMW pa je pustil cilindre na tistih pasteh. Videno v živo, a k sreči mi osebno ni bilo treba prakticirati. Natrenirano in naštudirano pa sem imel. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jok, ne vela! Takrat si spizdu tovarišem miličnikom!

In preverjeno je bilo dobro poznati točke v Ljubljani (korita z rožami, količki ipd, kjer je Tomos šel skozi za dlako (v polni brzini), BMW pa je pustil cilindre na tistih pasteh. Videno v živo, a k sreči mi osebno ni bilo treba prakticirati. Natrenirano in naštudirano pa sem imel. :evilgrin:

ja če bi prebral nekaj postov nazaj bi videl , da : prvič jaz nisem nikoli bežal ne miličnikom ne policistom ... drugič : da so to izseki iz objav drugih članov ... poudarek je na tomosu...

za malo izobrazbe pa poskrbijo tule.. http://www.tomos.si/...spx?nodeid=2946 .... prva štirka je bila leta 1972 .... moja je 1973 ... se opravičujem za :topic: .... lp thumper

NISEM BEŽAL ne miličnikom in ne policistom !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljubljani pri Kongresnem trgu, ko sem narobe prečkal Slovensko cesto me je hotel ustavit, sem jo kar ucvrl, malo se je zapodil za menoj a je kmalu opustil "pregon". :grim

lp

Pa niso streljali ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta 1974 spizdu policajem na APN 6................Da, s tomos APN veckrat..................S svojim apn 6S..............Nazadnje z APN6, najtežji pobeg ever............z apn 6 po travnikih........z APN 4 med teglci za rože.........

Tomos je zakon ..........

Enkrat so policisti krožili, sem skril apn-4 v seno.

Kasneje pa apn-6, sva bla dva gor (ponoč iz gostilne), je pomahal loparček, u tretjo in v gozd.

Je šel za nami avto, midva se prevrnila pod cesto in gledala kok je avto obračal..

To je pa tud vse.

Bolj zanimiva štorija je od znanca, ko je šel z yugo 45 in prikolico odzad so ga ustavljali, je dau v drugo in sp_zdil,

oni za njim. Potem so skrili celo kompozicijo v senik, policisti pa nevedni mimo. Kot v kakem filmu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jim fakiča pokazu, oni pa gas za menoj... so me lovili z vsmi lučkmi in sirenami od kopra do sežane, pol so me pa ujel pa pregunil ku prasca mrjasca. tk da ne kažte ga , ta srednga, k drgač vam trda prede. majkemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Hmm, da malce pobrskam po spominu!?!, prvič z apn (uradno bil v šoli(osnovni seveda), star 14, dežuren kao, pa sem se šel med poukom malce z mopedom vozit, pa ne ga hudiča, 1 km stran od šole policajčki, če se ne motim, so vklopili le luči in malo pohodili tistega starega opla, no skratka, lepo levo zavil na sprehajalno pot ter po lesenem mostu v enduro stilu odpeljal v neznano, pol urce kasneje pa nazaj v šolo)), aja povod za lov vožnja brez čelade, pa pozabil omenit, da sem si moped sposodil na lastno pest od sošolca heh. Drugič, hmmmm, z R1 , pri 20-setih izvoz iz avtoceste (slov bistrica), potegnil do krožnega po zadnji, policaji že bili sicer v krožnem, vendar očitno to videli, naredili krog ter prav tako le z lučmi za mano(vendar k sreči imam potem v eno smer 2 km ravnine, kjer se da lepo peljati 250+, tako da jih nisem dolgo gledal za sabo, nakar me je neka stvar (žel. prehod) presenetila in se je zakompliciralo do neke mere, ampak pobeg kljub temu uspešen, hmmm lani s ktm 660 smc mimo po zadnji v slov konjicah, spustil tablico, pa recimo da je nisem videl, zadaj nisem preverjal če so šli ter aprilia tuono 1000, mislim da cca 220 zjutraj, ko sem se vračal iz nočne domov, ob 6:50 h, na hitri cesti iz mb, ob providi mislim da na avtobusni al križišču stegoval roko v mojo smer, ne vem zakaj. heh Pa enkrat z ninjo deset, točno, prva do konca v mestu(bistrica), pa spet tablica policajčka, to pa mislim, da bi bilo to, pa saj sem še mlad. heheh Sicer pa ustavim, če ne naredim konkretnih prekrškov in ne izzivam policajev. Kazni z motorjem nisem dobil še nikoli, z avtom plačal do sedaj 20 evrov, na cesti sem pa precejjjj, tako z avtom kot motorjem, pa tudi z avtom žal ne vozim ravno po predpisih. Pa brez negativno nastrojenih komentarjev, prosim, ker polovica ljudi, ki kao vozi po predpisih in ne zna niti malo predvidevat stvari v prometu, ki jih zanese zaradi malce snega na cesti z avtom, ker ne znajo kontra zasukat volana in ljudi, ki jim motor dvigne za en cm spredaj od podlage in ob "pristanku" padejo, bolj ogroža promet, kot jaz. No, to bi bilo zaenkrat. heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo pobegnu s slike k jo je dobil po pošti:? No, če komu rata se priporočam za nasveteO:-)

Drugač pa zmeraj ustavim, čeprav se potem tolčem po glavi, ko mi najdejo 150 nepomembnih napak ( razni žmigavci (ki so btw še bolj vidni kot original) in neoriginalni blatniki itd, ki v ničemer ne ogorožajo mene in drugih) in spet vse svoje poletno delo izročim policiji. V takih primerih pa se človk zamisli in se vpraša kaj se bolj splača.:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha-ha-ha - bilo je davnega leta 81.

Doma sem imel "nigelnagel" novega Suzukija GSX 750, seveda brez reg.- tistega davnega časa smo uvažali motorje na uvoznike, jih skrivali doma 2 leti in takrat se je lahko prepisal na

lastnika.

Torej - se vozim po MS z mojo suzo (seveda brez reg.) in kaj se mi pripeti? Policajčki fajn z fičekom za mano. Pa to je da te kap zadene. Normalno - malce gasa - malce kombinacije po ulicah in že je bila suzika varno doma. In sem lepo pomahal policajčekom v fičeku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kakim mescom dni se peljem po "avtocesti" proti murski soboti.

policaj je z mobilnim bil parkiran na teh SOS postajah.

ko sem se približeval mi je nekaj začel krilit z obema rokama. eek.gif

ko je spoznal da nebom ustavil je bol hitro stopil proti vratu.

če je šel za mano ali ne ne vem.

ni mi jasno kaj je htel.

pobeg? pojma nimam...

karkoli je že blo, blo je smešno! biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst tud ene parkrat proti morju pa 2x na hrvaskem takoj ko prideš čez mejo (Metlika) tam so zmeri pa sm enkrat plaču z avtom k sm prpelu 10km/h preveč 50€

Sta stala na vrh hriba en je držu radar drug pa liziko pa tko veselo mahu sm mislu da ping pong igra. Sm sam z roko pokazu da nov nč z ustavlanjem.

Po bosni pa policaji sploh ne ustavlajo motoristov k itak vejo da navjo ustavl pa da te nemore ujet so čist flegma.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!