Skoči na vsebino

Ste že kdaj pobegnili policistom?


aselak

  

263 članov je glasovalo

  1. 1. Ste že kdaj pobegnili policistom?

    • DA
      94
    • NE
      169


Priporočene objave

Ja jst tud ene parkrat proti morju pa 2x na hrvaskem takoj ko prideš čez mejo (Metlika) tam so zmeri pa sm enkrat plaču z avtom k sm prpelu 10km/h preveč 50€

Sta stala na vrh hriba en je držu radar drug pa liziko pa tko veselo mahu sm mislu da ping pong igra. Sm sam z roko pokazu da nov nč z ustavlanjem.

Po bosni pa policaji sploh ne ustavlajo motoristov k itak vejo da navjo ustavl pa da te nemore ujet so čist flegma.

Ahahah, hudo.

Pobegnil pa nisem nikoli. Edin enkrat nisem ustavil tam kjer treba, ker mi je tik pred zdajci skočil z loparjem na cesto, pa je imel ZZR bolj slabe bremze in sem ustavil enih 5 metrov za njem. 86 v območju 50. Pa se me je policajka, ki je bila z njem usmilila in sem dobil najnižjo možno kazen. Ne vem, mogoče sem ji bil pa všeč. Hm, bi mogu rečt za cifro... :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rad ustavim. Lepa beseda lepo mesto najde, itak se nimaš kaj bati, če voziš po predpisih... Še nikoli problemov s policaji (trkam po lesu). Tudi če je policist vstal z levo nogo, če lepo pozdraviš in si vljuden, nima razloga da te šravfa brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot mulc na friziranem APN-u bežal pred BMW-jem in zbežal.

ene parkrat.

zadnjih 25 let ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa rad ustavim. Lepa beseda lepo mesto najde, itak se nimaš kaj bati, če voziš po predpisih... Še nikoli problemov s policaji (trkam po lesu). Tudi če je policist vstal z levo nogo, če lepo pozdraviš in si vljuden, nima razloga da te šravfa brez veze.

Točno tako. Poleg tega pa vnaprej izves, kje se skrivajo se kaksni radarji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davnega leta 1957 kar pa ni bilo težko z mojo BSA 500 takrat so policaji (miličniki) hodili okrog pretežno peš imeli so tudi nekaj koles katera so redko uporabljali. Po letu 1960 so pa dobili nekaj motornih koles Puch, kateri so bili prepočasni. Kakega mopedista so še ujeli mojega BMW 600 R pa niso dohajali.

To je bilo tako daleč nazaj, da lahko povem zakaj so me poizkušali ujeti (prehitra vožnja in neregistrirani motorji).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno marajo ti one udstavkati

No ja, se ravno ne bi preveč zanašal, ......kakšno imaš kaj srečo (oz, v katerem sindikatu je voznik).....:naughty: :whistle:

sam ta hitrh ni...

Ah.....seveda da ne....:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pa hm če jst dobr pomislm sm meu pa smolo in srečo s temi policaji... Ponavad smo najraj bezal z frčoti pa atx-i pa šterkam po vas sam zmer k sm biu jst uzad me je ker skipu tko d smo pol še peš mogl bežat. Nazadne d sm se s kermu pelu pa sva bežala z frčotam je blo k sm biu 12 let str pa sva šla čez travnike za savo pa je kolega pozabu d je nasredin travnika jašek d se voda not steka in kaj je blo un je zapelu not bum... jst sm poletu k superman pa sm se pobrou ene 6m od tistga k je un zapelu not nega je pa tuk presenetel d se je držu tiste balavnce k je ni spustu pa je na sprednem blatniku sedu roke meu nazaj pa še kr na gas tišu HAHAHHAHA XD. Drgač pa sm z 125 sm mogu sam 1 kat bežat k sm mal prehitr prpelu po mest (89 Km/h) pa smo že bežal. S crossam k sm se pelu iz treninga je za mano pršu pa lučke pržgou jst pa sm na pesek zapelu pa na pouno gas d mu je kamje zmetal na haubo pa u hosto :). Z prejšnim cestnim so me pa končn ustavl ampak zakaj.... Meu sm gumo tako d so se nitke vidle dž je scau k kurba pa še totalno prazn tank sm meu k sm biu na bencinsko namenjen pa sm gas pohahdo pa je cca 500 metru še šlo pol se pa mopjmu motorju ni dal več. Pa sm dubu kazn za nazaj pa še za naprej. Z zdejšnim motorjem pa so me hotl ustavt k sm meu gor dirkalni avspuh k sm ga sprobavu MEGAPHONE če to poznate od akrapota. Pa je kolega biu čez cesto pa je povedu kako je to zgledal, policaj je šel k cest hotu liziko uzignt k je pa slišu d sm eno niži dau se je pa kr ubrnu HIHIHI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES ob recimo 10:30

Celjski policaji so ena od najbolj smesnih bitij na tem planetu. Danes so imeli radar postavljen na koncu 2 pasovnice v Celju, tik za ulico, kamor zavijem, ko grem domov. Seveda so se takoj s kombijem zapodili za mano, jst sm se pa se preden so vkljucili lucke, ustavil na parkplacu, ugasnil motor, zlezel dol in pripravil dokumente. Pogovor je bil nekako tak:

- Dober dan. Zakaj ste pa tu ustavili?

* Da me ni treba lovit, sem vam hotel prisparat kak meter voznje, saj sem videl, da me hocete ustaviti

- Saj vas nismo hoteli ustaviti.

* Aha. Zakaj pa ste se potem takoj zapodili za mano?

- Ker smo mislili, da nam hočete pobegnit.

* Aha. Če ste pa rekli, da me niste hoteli ustaviti.

- Zgledalo je, da se hočete izognit kontroli in pobegnit.

* Če bi hotel pobegnit, se nebi tukaj ustavil, kajneda?

- A se niste ustavili, ker smo vas začeli loviti?

* Čakite no mal, sej ste ravnokar rekli, da me niste hoteli niti ustavit niti lovit....

tu se je pogovor ustavil, pogledal je samo, če imam prometno in vozniško, niti noter ni pogledat in mi zazelel srecno pot. HE HE HE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej let je minilo od zadnjega pobega, ko še nisem imel izpita - splačalo se je !

Večkrat !

Ker sem že od malega navajen narobe razmišljat, sem prepričan, da bom po potrebi to ponovil.

Se pa trudim ,da nebo prišlo do potrebe .)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa hm če jst dobr pomislm sm meu pa smolo in srečo s temi policaji... Ponavad smo najraj bezal z frčoti pa atx-i pa šterkam po vas sam zmer k sm biu jst uzad me je ker skipu tko d smo pol še peš mogl bežat. Nazadne d sm se s kermu pelu pa sva bežala z frčotam je blo k sm biu 12 let str pa sva šla čez travnike za savo pa je kolega pozabu d je nasredin travnika jašek d se voda not steka in kaj je blo un je zapelu not bum... jst sm poletu k superman pa sm se pobrou ene 6m od tistga k je un zapelu not nega je pa tuk presenetel d se je držu tiste balavnce k je ni spustu pa je na sprednem blatniku sedu roke meu nazaj pa še kr na gas tišu HAHAHHAHA XD. Drgač pa sm z 125 sm mogu sam 1 kat bežat k sm mal prehitr prpelu po mest (89 Km/h) pa smo že bežal. S crossam k sm se pelu iz treninga je za mano pršu pa lučke pržgou jst pa sm na pesek zapelu pa na pouno gas d mu je kamje zmetal na haubo pa u hosto :). Z prejšnim cestnim so me pa končn ustavl ampak zakaj.... Meu sm gumo tako d so se nitke vidle dž je scau k kurba pa še totalno prazn tank sm meu k sm biu na bencinsko namenjen pa sm gas pohahdo pa je cca 500 metru še šlo pol se pa mopjmu motorju ni dal več. Pa sm dubu kazn za nazaj pa še za naprej. Z zdejšnim motorjem pa so me hotl ustavt k sm meu gor dirkalni avspuh k sm ga sprobavu MEGAPHONE če to poznate od akrapota. Pa je kolega biu čez cesto pa je povedu kako je to zgledal, policaj je šel k cest hotu liziko uzignt k je pa slišu d sm eno niži dau se je pa kr ubrnu HIHIHI.

A veš, da sem se prav trudil, pa ne gre... Mislim, prebrati prispevek. Lahko, prosim , vsaj v približni slovenščini napišeš? Ne me napačno razumeti, mogoče je tvoj prispevek celo zanimiv za prebrati. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, pred leti, ko smo imeli par-nepar. Bil sem z MZ-jem, malo po polnoči (prepozno sem se odpravil domov). V LJ, Šiška, nekje pri Samovi ali Drenikovi. Pa sem smuknil skozi neke količke, da ni mogel z avtom za mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pobegnil, ampak ne nalašč!

Vozil sem po eni od vpadnic v LJ s predelanim skuterjem, očitno zadosti hitro da sem pritegnil pozornost patrulje, ki se je vozila v nasprotno smer. Policaj je prizgal sirene in z ROČNO! poskusil naredit 180 obrat in se pognati za mano - ampak mu je SPODLETELO in je obtičal pravokotno na sredini ceste, čez dvojno polno črto in blokiral oba pasova - v prometni konici.

Jaz sem ga kakšno minuto čakal na avtobusni postaji, ker na pobeg niti pomislil nisem, ampak ko je tip tam izstopil iz avta in začel nekaj mahati prometu, sem se ga naveličal in odpeljal naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!