Skoči na vsebino

obeski iz pleksi stekla


mihahribljan

Priporočene objave

Ker je lepo da imaš na kjučih od motocikla tudi kakšen obesek znamke, imena motocikla ali pa svoje ime, sem si tudi jaz naredil obesek iz pleksija.

Če še koga zamina naj mi piše na spodnji naslov.

mihahribljan@gmail.com

post-22058-019097400 1285869089_thumb.jpgpost-22058-028825400 1285869097_thumb.jpgpost-22058-096813300 1285869108_thumb.jpgpost-22058-068249100 1285869114_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mihahribljan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laser je CO2, ki je primeren tudi za izdelovanje štampilk rezanje papirja, graviranje lesa... Sam PVC ne sme bit.

Ja plača se men k bi jih jest tud naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laser je CO2, ki je primeren tudi za izdelovanje štampilk rezanje papirja, graviranje lesa... Sam PVC ne sme bit.

Ja plača se men k bi jih jest tud naredu.

Can you be more specific? maš epiloga kašnega kitajca, universala?

@Troojan: simpl. zrišeš v vektorskem formatu in vržeš u mašino. na hitro je to videt

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim programom pa lahko oblikuješ motiv?

Zanimiv mi je tudi obesek z logotipom Yamaha...kolikšna pa je cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je obeske rišem v programu Corel Draw x4. Cena obeska z logom Yamaha je 1€. Zdej kulk je poštnina pa ne vem sam dost ne more bik k ni take teže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3D graviranje pa na žalost n možno s to tehnologijo. Za take stvari so drugačne mašine. Lahko graviram samo površinsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk tudi 3D vgraviraš, da bi si človk dal recimo faco Tovariša Tita, joške od svoje žene ali pa kaj podobnega?

V Koloseju v Ljubljani pod tekočimi stopnicami je nekdo, ki gravira 3D ampak mora biti ta oseba ali stvar dejansko tam tako da Tovariš Tito ne bo mogel biti 3D.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahk tudi 3D vgraviraš, da bi si človk dal recimo faco Tovariša Tita, joške od svoje žene ali pa kaj podobnega?

Če koga zanima 3d ali 2d graviranje v kristal (in ne pleksi), od malih obeskov do večjih kristalov za različne namene, me lahko kontaktira na privatna sporočila. Kolega se ukvarja točno s tem, pa lahko dam kontakt.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Koloseju v Ljubljani pod tekočimi stopnicami je nekdo, ki gravira 3D ampak mora biti ta oseba ali stvar dejansko tam tako da Tovariš Tito ne bo mogel biti 3D.:)

a da je tisto še tam?? kokr js vem tizga ni več tm... je neki druzga na tistm mestu zdej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da je tisto še tam?? kokr js vem tizga ni več tm... je neki druzga na tistm mestu zdej..

Ja sej nism bil zihr k sm to napisov k mam tud jest v spominu, da nej bi blo neki druzga.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!