Skoči na vsebino

Odstranitev blokade in vožnja brez nje - posledice pri prometni


rookie007

Priporočene objave

:rolleyes: hm hm... dren bo. Hočm SS kar ga pa ni nubenga (usaj ne med mal novejšimi) med 125 pa 600. Tolk da bo "žal" kar 120 konjev.

rs250, zxr 400 so se letos prodajale 4 na začetku sezone, sv 650, er 6(zadnaj dva nista ss sta pa tudi čist dovolj za začetek), pa še kaj se najde. Samo pri tebi je problem da še hočeš pozirat z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeti zablokiran ss motor, je isto kot imeti super sexi ženo in jo samo gledati.:headbang: . Tvegati, da pri takem motorju imaš samo papirje, pa je tudi precej nespametno, ker v primeru udeležbe v nesreči (pa ni važno ali si kriv ali ne), voziš vozilo brez vozniškega dovoljenja. Posledice si lahko izračunaš sam. (glej zakon)

Moj nasvet je, ne hiti prehitro, postopno dviguj kubaturo in konje, hkrati pridobi izkušnje na dovoljenih kw (nekatere motorje se da odlično voziti/polagati/kolenčkati pa čeprav imajo samo 250ccm) in nato se usedi na 120 ali več konjskega sportaka.

Mislim, da je skok z 125ccm, na 120konjsko ss raketo le prevelik, pa čeprav imaš občutek, da ga obvladaš, naj ti povem, da takšne mašince ne dopuščajo napak in samo enkrat, boš z roko napačno v ovinku trznil po gasu, pa te bo vrgla dol.

Drugače ti pa želim srečno vožnjo neglede kaj boš nabavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs250, zxr 400 so se letos prodajale 4 na začetku sezone, sv 650, er 6(zadnaj dva nista ss sta pa tudi čist dovolj za začetek), pa še kaj se najde. Samo pri tebi je problem da še hočeš pozirat z motorjem.

rs?? lej kwa mam zej, te italjanske jajca ko skos crkujejo s 125ccm ni šans da šenkat italjana kupm, tist 400 je fajn varianta če bi biv kašn mal novejši model... drgač pa er pa sv, sta kr uredu sam mi res ne ugaja drža pa položaj sedenja, ful pokončno... Jst poziram skos po kafičih ja... hehe. Me kr poznaš .) Nwm če je že kšn pozer naredu u dveh sezonah skor 40 000km

Ne lej hočm 600 SS kupt ker tut nemislm bit več dovg na cest, sam nimam dnarja da bi kr skoču na dirkališče, računam čez kakšne 2 leti da mi bo uspelo jit s ceste :D

LP pa dost offtopica da navte na moralosvetu spet jezni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moderatorji, temo lahko tudi zaprete, saj je tko zgubila stik z naslovom...

Škoda, da se zmeraj najdejo mimbrcarji...

Brez zamere, ne leti na nobenega določeno.

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imeti zablokiran ss motor, je isto kot imeti super sexi ženo in jo samo gledati.:headbang: . ...

Pa si kdaj vozil tak motor, da lahko poveš iz prve roke? :rolleyes:

Ne? Se mi je zdelo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si kdaj vozil tak motor, da lahko poveš iz prve roke? :rolleyes:

Ne? Se mi je zdelo.

Mogoče si jasnoviden, pa si si sam odgovoril. Predvidevam, da imaš zablokirano R1 (šminker).:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!