Skoči na vsebino

Razpoznavni znaki forumašev na FS in podobnih zadevah


Hanzi

Razpoznavni znaki forumašev  

30 članov je glasovalo

  1. 1.

    • Drugo
      17
    • Kape
      7
    • Na?itki
      18
    • Trakovi okoli zapestja
      7
    • Priponke
      36


Priporočene objave

Ob ponovnem branju topica Po vožnji v Vipolže ki nekje že več kot eno leto spi sem videl da smo(ste) takrat kar veliko pogovarjali o raznih načinih lažjega razpoznavanja med nami. Sedaj ko imam tudi to možnost sem odprl anketo da vidimo mnenje VEČINE resnih forumašev o tej zadevi. Možnosti za katere se lahko odločimo bom pobral kar iz zaspalega topica. Omenjene oznake pa naj bi uporabljali predvsem na naših FS(NFS) na kakšnih skupinskih vožnjah, eventuelno mogoče v OLP in na podobnih zadevah medtem ko na recimo motozborih teh oznak in na 3M teh oznak nebi nosili. Skratka v zaprti družbi MS. Vsaj tako mnenje je bilo lansko leto. Predlagam da so oznake bolj ali manj trajne in seveda ne prevelike. Npr. nalepke iz Zbilj so dobra rešitev sam žal samo za enkratno uporabo. Čeprav če se ne motim jo imam še vedno nekje doma če jo v zadnjih 4 mesecih ni kdo kam vrgel :cry:

Omenjena zadevo naj bi po mojem mnenju pritrdili nekam na obleko in jo seveda razkazovali drugim udeležencem po lastni presoji. Sicer je Lucky lani napisal da rajši stopi do njega in se mu predstavi samo se bojim da zna to na NFS to kar celo noč trajat preden želiš dotičnega spoznati. Tako pa bomo že na daleč ožigosani in se bomo takoj zagrebli koga želimo npr za svojo mizo oziroma na dosegu rok.

Na znaku naj bi bil napisan samo nick potem pa že vrtaš pa zveš npr še njegovo pravo ime pa motor pa podobne zadeve.

Jaz navijam za priponke ki jo prpneš nekam na obleko

Pojdite volit pa ne bojte se volilnega molka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest predlagam, da bi na svojih motociklih imeli tudi nalepke z napisom Motosvet in pa zraven nick lastnika v velikosti približno 10 cm. 8)

tko da bi se vedlo čigava je mašinca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke pa priponke bi ble najbol. Sam nalepke bi mogle bit kekšne take, de bi se jih dal odstrant, zato ker mislem jst svojo mašinco prdat in ne bom dajau skuterja z nalepkam gor farbat ga pa tut ne mislem dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem pa letos malo spremenil mnenje in z nabavo barvnega tiskalnika dobil boljšo zamisel. Natisnil si bom majico posebej za take priložnosti. Zdej ko mam tak hud avatar, ga bom dal na majico pa še moj nick gor. Ni vrag, da ne bom prepoznaven. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem pa letos malo spremenil mnenje in z nabavo barvnega tiskalnika dobil boljšo zamisel. Natisnil si bom majico posebej za take priložnosti. Zdej ko mam tak hud avatar, ga bom dal na majico pa še moj nick gor. Ni vrag, da ne bom prepoznaven. :lol:

Saj jaz mam tud barvni tiskalnik ampak noče potegniti majce tako :cry: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalepke pa priponke bi ble najbol. Sam nalepke bi mogle bit kekšne take, de bi se jih dal odstrant, zato ker mislem jst svojo mašinco prdat in ne bom dajau skuterja z nalepkam gor farbat ga pa tut ne mislem dat

Ponavadi nalepke najlažje odstraniš tako da jih dobro pogreješ s fenom potem pa samo še "caka"pa je že ni več na motorju. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer zelo dobro vprašanje, ampak... a ga nismo že rešili z MotoSvet majicami (na zborih) in nalepkami z imeni (na FSjih)??? :? :wink: 8) In kot pravi Lucky, vedno lahko vprašaš - beseda ni konj (na žalost - če bi bila, bi mela moja Suzika več kot tristo konjčkov... :lol: ).

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer zelo dobro vprašanje, ampak... a ga nismo že rešili z MotoSvet majicami (na zborih) in nalepkami z imeni (na FSjih)??? :?  :wink:  8) In kot pravi Lucky, vedno lahko vprašaš - beseda ni konj (na žalost - če bi bila, bi mela moja Suzika več kot tristo konjčkov... :lol: ).

Suzuki dosedaj sem imel meni se zdi 2 nalepke s svojim nickom na sebi FS pa vemo koliko je bilo. Saj ne mislim da bjih moral imeti že 15 ampak kakšna polovica od tega bi pa že bila dobrodošla.

Boš ti naslednjo leto delal vsak mesec cca 50-100 nalepk za vsako FS. Saj vem da nalepke ni težko narediti ampak vse podatke zbrat je pa druga pesem. Aja edino če bomo kar na NFS prinesli nekaj pol nalepk pa en flomaster pa piši kao što govoriš. To pa recimo gre sam Viragica bi rekla pa jaz tudi Bl... . Rad bi imel trajno obliko ki bi bila uporabna vsaj eno sezono.

Na NFS recimo da 30 forumašev ne boš poznal ampak bi takoj na začetku rad spoznal določenega. Boš pri vratih čakal in spraševal si ti ta pa ta. :wink:

To je moje mnenje in ne se ga držat kot pijanec plota. Ustvarite svojega pa napišite. Upam da bomo na koncu najdli skupni jezik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem za kaksno manjso nalepkico za na motor. Bi bilo fino, da ce se kje ustavis(npr. kaksen bar), pa lahko takoj vidis, da je tudi kaksen motosvetovc, ki ga ne poznas se, tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ideje niso slabe, vendar mislim da nam predstavlanje ne dela problemov. ( te nalepke se mi zdijo kot da smo društvo ki se zdravi ali kaj podobnega)

In tisti ki se ne upa do človeka in ga pocuka za rokav i reče živijo jaz sem pa ta in ta, mu tut ta listek ne bo pomagal veliko

LP

boboxsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem sigurno za nalepko za na motor in za kako priponko, ki se lahko tudi odstrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da na veliko debatirajo predvsem tisti, ki na FS še niso bili... (čudi me le to, da je ravno Hanzi načel to temo, ki je bil že na prenekaterem forumskem srečanju in točno ve, kako zadeva deluje).

Vedno nekdo pripravi nalepkice z imeni, ki si jih pripopamo na majico in s tem rešimo problem imen.

Kar se tiče motorjev, nas veliko že ima nalepko za na kufer/luč/ itd., tako, da tudi to ni problem -- tisti, ki je še nimate, jo dobite če ne prej na NFS. Tudi nalepke za avto se dobijo.

Kar se pa tiče majic z nickom - lahko si dotiskate nick, seveda, ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi ima časa, pa tuhta in brska po zgodovini.

Nalepke za NFS bo Brrrm pripravil in prinesel.

Brrrma za Prezednika :!: :!: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi ima časa, pa tuhta in brska po zgodovini.

Nalepke za NFS bo Brrrm pripravil in prinesel.

Brrrma za Prezednika :!: :!: :D :D

Saj jaz sem hotel to samo v malo bolj trajno obliko spremeniti da ne bi za vsako (n)Fs tiste nalepke printal pa talal na začetku. Doma si pripne priponko npr. pa je rešeno recimo najmanj za eno leto.

Če pa radi nalepke talate jo bom pa seveda z veseljem sprejel.

Služba čistilke je pa res težka pa včasih namesto da bi kaj popucal nehote posvinjaš. :shock: Upam da je sedaj vse v redu Hotchko. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, trajno, priponko ima KekecIII.

V bistvu je potrebno stopiti do prvega graverja, pregledati njegov izbor in zadeva je lahko hitro rešena.

Hotschko, da bomo lažje preživeli, bom SoloRiderse dodatno označil. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, trajno, priponko ima KekecIII.

V bistvu je potrebno stopiti do prvega graverja, pregledati njegov izbor in zadeva je lahko hitro rešena.

Hotschko, da bomo lažje preživeli, bom SoloRiderse dodatno označil. :lol:

Pa še vsaj Udi, Klimbra in Pepe (BTW; kje je Peeeeeepeeeeeeee).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!