Skoči na vsebino

Moto Drag Race 402m -Letališče Lesce 16.10.2010


matgo

Priporočene objave

Sploh ne človek se je opogumu in sodeloval na prireditvi.Res pa je da bi lahko odstranil torbo iz motorja naslednjič bomo na take stvari bolj pozorni velik stvari je blo na kupu.

to da je možakar sodeloval . . . . . . svaka čast, ne rečem nič. reakcija gledalcev je bila . . . . . smeh in komentarji!

kar se dirke tiče . . . . . . . za prvič, svaka čast in razumem da bo treba podelat na tem!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že omenil je prireditev potekala po sistemu izpadanja v priponki je slika kako to poteka.3 in 4 mesto je bilo dobljeno po času.

Pelov si se 2x pač zato ker te je nasprotnik,ki si ga imel v skupini premagal in se s tem nisi uvrstil v naslednji krog.Naslednje leto bo vsak udeleženec pri prijavi na prireditev prejel dokument na katerem bodo pravila razložena.

pelu sem 2x prvic z št 37 (na listi 5.) in drugič z 95 (na listi druga) se pravi da bi po vsej logiki moral voziti se za 3. in 4. mesto, če pa ste upoštevali najbolši čas ste pa tut mim brcnili (11.107 najhitrejsi v svoji klasi) ko sem odpelju svojo drugo voznjo je bila za mano samo se finalna voznja med st 95 (katera je mene edina dol počla) in pa 52 ko. kako ste pa prisli da je st. 101 na 3 mestu mi pa zav ni jasn. zato mi prosim objasni kako je prisla 101 na 3. mesto ( ce ste gledal po casu ga ima 11.881).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene na drugi sliki na suzukiju :D

drugace pa ena HUDA GRAJA ORGANIZATORJU: ce ima nekdo motorje 600ccm in 750ccm in 1000ccm z seboj in so 3 je vozniki naj se zmenijo in naj vsak pelje z enim motorjem in ne vsi trije z 600, pol z 750 in na konc se vsi 3je z 1000. mislim da je jasno na koga je to letelo (katrašnik femeli)!!!!

MISLIM, DA JIM ZAVIDAŠ !!!:unsure: lej, za vsak motor posebej se je plačalo 20e !! saj sem tudi jaz vozil z 600 in 1000ccm, prav tako tudi smrkolj:rolleyes: mislim, da bi tudi ti vozil z dvema motorjema, če bi imel možnost !!:naughty: drugače pa vsa hvala organizatorjem !!:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu kluba CFH se zahvaljujem vsem, ki ste sodelovali pri prireditvi kakor tudi vsem gledalcem.V imenu kluba se tudi oproščam za tako imenovani informacijski molk ter druge nevšečnosti.Naslednja prireditev bo potekala veliko bolj tehnično dovršena (informacijske table s časi,pravilnik tekmovanja ...)

SE OPRAVIČUJEM, samo to mi ni jasno- kako sem bil po času tretji, če sem imel boljši čas kakor manca in tina ?????:blink:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ajde to se nekako gre ker jih je bilo itak tako malo, samo kaj pa tisto zgoraj za 3, mesto k sem napisu?

ja, saj jaz imam isti problem :unsure:

1.Manca Katrašnik 95 11.544 11.372

2.Tina Katrašnik 89 12.480 11.466

3.Jure Jerenc 55 11.434 11.419

zadnji časi so finale- zato mi ni jasno, kako sem bil tretji, če bi moral biti drugi :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj jaz imam isti problem :unsure:

1.Manca Katrašnik 95 11.544 11.372

2.Tina Katrašnik 89 12.480 11.466

3.Jure Jerenc 55 11.434 11.419

zadnji časi so finale- zato mi ni jasno, kako sem bil tretji, če bi moral biti drugi :headbang:

ker si zgubil v polfinalni proti katrašnikovi,si lahko potem biu najbolje 3. ali 4. ,tudi če sta onidve v finalu vozili počasneje kot ti sta 1. in 2.

glede na to da niste meli borbe za 3 mesto se je določilo po času,oziroma bi mogli imeti dve tretji mesti.

pocesnkll-pr teb so se pa verejtno zmotil oziroma ali si pa imel slabši čas od drugega polfinalnega poraženca .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jaz sem mel tudi drugi čas, pa sem bil četrti.. to najbrž zato, ker čas ni štel, ampak je šlo samo na izpadanje.. nevem..

ampak če je že bil sistem izpadanja, potem nebi smelo bit kvalifikacij in dat časovno podobne skupaj, ampak bi blo treba narediti žreb številk v pare.. ker dejansko so potem slabi skupaj in dobri skupaj, pa čeprav pelješ zalo dobro, maš enega malo bolšega in odletiš v prvem krogu, si pa dejansko veliko hitrejši kot tisi iz taslabših parov.. in tist prileze do nevem 3. mesta, medtem ko ti nekje ostaneš okoli osmega.. ne gre to tak..

pa dejansko bi motorji s quickshifter-ji mogli bit posebej, ne skupaj z serijskimi.. ker quickshifter ti ziher zbije/prišpara vsaj sekundo, če ne celo več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak če je že bil sistem izpadanja, potem nebi smelo bit kvalifikacij in dat časovno podobne skupaj, ampak bi blo treba narediti žreb številk v pare.. ker dejansko so potem slabi skupaj in dobri skupaj, pa čeprav pelješ zalo dobro, maš enega malo bolšega in odletiš v prvem krogu, si pa dejansko veliko hitrejši kot tisi iz taslabših parov.. in tist prileze do nevem 3. mesta, medtem ko ti nekje ostaneš okoli osmega.. ne gre to tak..

no v takih primerih bi mogli pa še repasaže narest, in pa žrebanje parov jasno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je nekdo že napisal...

v primeru izpadanja se tekmovalce določi na podlagi žreba. tako počenjo vsi (pardon, večina tistih), ki imajo s tovrstnimi tekmovanji izkušnje.

kvalifikacije se lahko naredijo v primeru, da je število tekmovalcev tako, da se sistem izločanja pri vožnji dvojic ne izide. pa tudi za kvalifikacije je pošteno, da se kvalifikante določi z žrebom.

podobno se je dogajalo na KMC Yamaha dnevu v ljubljani, ko je bilo prvotno število tekmovalcev v počasni vožnji tako, da ni omogočalo voženj dvojic na izpad.... zadevo je prireditelj (voditelj) brezhibno izpeljal.

je pa res, da pri vožnji na izpad šteje relativen in ne absoluten rezultat... torej svoje odigra tudi sreča, verjetnost...

vsekakor pa si organizator zasluži pohvalo, če drugega ne, je vložil čas in denar in poskrbel, da se vsaj nekaj dogaja!

srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj jaz imam isti problem :unsure:

1.Manca Katrašnik 95 11.544 11.372

2.Tina Katrašnik 89 12.480 11.466

3.Jure Jerenc 55 11.434 11.419

zadnji časi so finale- zato mi ni jasno, kako sem bil tretji, če bi moral biti drugi :headbang:

Jurko... punce majo prednost :P

Vsa čast, da si šu dirkat :worship: ... lohka mi boš za kavo dal :P

Škoda in žal mi je, ker nisem prišel pogledat... drugič pridem sigurno :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si zgubil v polfinalni proti katrašnikovi,si lahko potem biu najbolje 3. ali 4. ,tudi če sta onidve v finalu vozili počasneje kot ti sta 1. in 2.

glede na to da niste meli borbe za 3 mesto se je določilo po času,oziroma bi mogli imeti dve tretji mesti.

pocesnkll-pr teb so se pa verejtno zmotil oziroma ali si pa imel slabši čas od drugega polfinalnega poraženca .)

mel sem najhitrejsi čas v klasi sport 750 11.107!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no glede tega presedanja iz motorja na motor je res mal čudno izpadl,...drugač pa se strinja z benijem, quickshifter bi prepovedal dokler je to vse na amaterski ravni,...drugo so tapravi drag race dirkalniki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drag race . . . . lesce!????

tale bi pa lohk . . . . saj tank torbo, dal dol! :whistle: ne vem kako to, da so ga organizatorji pustil na pisto!? :?

mat božja . . . . .sej so se usi smejal! :lol1:

Ja, a še nisi slišal za enakomerno obtežitev motorja? Človek je pač dal predse tank torbo, da je dosegel optimum in posledično svoj najboljši čas.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE OPRAVIČUJEM, samo to mi ni jasno- kako sem bil po času tretji, če sem imel boljši čas kakor manca in tina ?????:blink:

Najboljša razlaga - "Ker si džentlmen" :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj dej se bo kateri od organizatorjev javu in obrazlozu po kaki logiki so določili 3. in 4. mesto, ker ce ne, mi tole mal smrdi po goljufiji, zoper katero je trebna ustrzno ukrepati.

Popravljeno . Popravil pocesnkII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaj dej se bo kateri od organizatorjev javu in obrazlozu po kaki logiki so določili 3. in 4. mesto, ker ce ne, mi tole mal smrdi po goljufiji, zoper katero je trebna ustrzno ukrepati.

3. in 4. mesto se je BAJE dobilo pa času.. tista 2 ki bi morala vozit za tretje in četrto mesto, tretje je dobil tisti ki je imel boljši top svoj čas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi npr. pri plavanju lahko nekdo, ki se ni uvrstil med najboljso osmerico, v malem finalu (tekmi do 9. mesta) doseze boljsi cas od najboljsega tekmovalca v finalu, toda se vedno ostane 9., ne glede, da je po izmerjenem casu premagal prvaka.

... priblizna obrazlozitev

Popravljeno . Popravil 11Matej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. in 4. mesto se je BAJE dobilo pa času.. tista 2 ki bi morala vozit za tretje in četrto mesto, tretje je dobil tisti ki je imel boljši top svoj čas..

ja pa jaz sem mel najbolsega v klasi na sploh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam da se naslednje leto dirka na čas in ne na izpadanje, da bo manj komplikacij

meni se pa zdi boljše na izpadanje, vendar kot sem rekel, da se po parih vozi vsaj dvakrat (da oba štartata iz L in iz D proge), če pa je 1:1, potem pa še tretjič.. se bi veliko več vozilo, več dogajanja, bolj napeto, pa še bolj realno bi blo..

obvezno pa na začetku ŽREBANJE parov, nič kvalifikacij..

Popravljeno . Popravil BeniNorc47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se pa zdi boljše na izpadanje, vendar kot sem rekel, da se po parih vozi vsaj dvakrat (da oba štartata iz L in iz D proge), če pa je 1:1, potem pa še tretjič.. se bi veliko več vozilo, več dogajanja, bolj napeto, pa še bolj realno bi blo..

obvezno pa na začetku ŽREBANJE parov, nič kvalifikacij..

Se strinjam.

Samo potem je dobro imeti dobrega voditelja po mikrofonu, tablo z rezultati, dobro organizacijo,... Aja, pa urejeno elektriko. Da ne meče ven varovalk zaradi grelcev gum in ozvočenje 3/4 časa ne dela :headbang:

Brez tega je ena sama zmeda

Popravljeno . Popravil jerikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pomoje je ful kriza da te babnca nažge :naughty:

sploh ne, če pogledaš odzadje in vidiš da si ti lahko privoščiš en bogi serijski motorček, pa nekaj gum čez leto, oni majo pa tam za vsako od njiju parkirane 3 dirkalne mopede, pa potrošni material tudi ni glih problem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!