Skoči na vsebino

PIT BIKE-i


salsa

Priporočene objave

Evo, glede na to da se popularnost te panoge veča odpiram temo za vse navdušence.

kašn naval na to temo... zgleda je panoga res noro popularna ;)

bom pa jst taprvi vprašal :)

kaj to sploh je? XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sej boš prav čas zvedu kaj je to. PS: In kakšen naval je na motokros temo??? Pa je najbolj številšnejša moto panoga v Sloveniji glede tekmovanja :wallbash:

No KennyJR da se malo podučiš kaj pitbike scena je:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Kot verjetno mnogi že veste, se pri nas odvija amatersko prventvo v minimotu in v tem sklopu tudi razred PIT BIKE supermoto.

Za naslednjo sezono se obeta tudi razred STomp Cup, kjer bodo vsi nastopajoči nastopali na enakih motociklih z zapečatenimi 140 kubičnimi agregati. S tem se bo zagotovila izenačenost tekmovanja in dodala dodaten žar borbi na stezah. Motocikli bodo imeli izboljšano amortizacijo, set koles z gumami za supermoto in motocross, ščitnike krmila in zaščitne drsnike na vilicah in zadnji obesi. Cena paketa je 1150 €.

Prvi trije uvrščeni bodo nagrajeni, zmagovalec prvenstva bo prejel novega Pit bike-a, drugo in tretje uvrščeni pa nagrade iz programa Stomp in Hustle.

Več o pokalu preberite v novicah na strani STOMP.SI, kjer najdete tudi kontakt za dodatne informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima če je že kdo probu na pitbika stunt tačke namontirat na zadni aksi??? Pa če ma kšno slikco kako je to naredil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je že kdo probu na pitbika stunt tačke namontirat na zadni aksi??? Pa če ma kšno slikco kako je to naredil?

Stunter13 uporablja pitbike in mini moto na svojih šovih za popestritev...tak,da mal uporabi google...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stunter13 uporablja pitbike in mini moto na svojih šovih za popestritev...tak,da mal uporabi google...

Hvala bom pogledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

tale tema zgleda čisto mrtva... mogoče kdo ve kakšna so pravila glede motorjev v pitbike razredu? kubiki, medosna...

lp,

rok

Popravljeno . Popravil rockson
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

če ima kdo kaj pojma; v enem oglasu sem zasledil "pitbikes orion". kar je zanimivo je to, da alu okvir zgleda širši (bolj masiven), kot pri ostalih kitajcih in pa to da ima 140 ccm mašino in nastavljive vilice. ali mogoče kdo pozna zadevo? dobro ali slabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me če je kakšnaproga za pitbajke v okolici velenja, da bi se lahka malo vozli gor:) Čez zimo si nameravamo kolegi nabavit pitbajke, ker so rez zanimive prduljice :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, zanima me če je kakšnaproga za pitbajke v okolici velenja, da bi se lahka malo vozli gor:) Čez zimo si nameravamo kolegi nabavit pitbajke, ker so rez zanimive prduljice :)

LP

V Velenju je ena proga iz smeri Celja proti Velenje malo naprej od Veleja parka pred novim Eurospinom na levi pod cesto.

Drugač maš pa tule za pite en sajt, kjer je tut zlo veliko delov!!!

Js mam Stompa že 2 leti in je zakon - nč se ne kvari!!

www.stomp.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

imate to uradno stezo? legalno?

To tudi mene zanima ja... čedalje bolj :OK: :grrr

Popravljeno . Popravil spidybaw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!