Skoči na vsebino

Pravi Bajker in Tapravi Motor


ELO

Priporočene objave

bajker ko bajker, samo da ni gej evilgrin.gif

Še huje pa je, če pobereš štoparja, ta pa je buzi... Zato se pa z motorji ne pobira štoparjev.. Easy rider gor ali dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudiča. kriza identitete. pojma nimam kam spadam. jaz sm samo človek ki ma rad, zelo rad motorje. (skor)vse sorte motorjev, in z vsemi je več al manj zelo fajn, če jih uporabljaš tako kot so si izdelovalci zamislili. Po moje motor tud ni identifikacijsko sredstvo, in mi o lastniku pove malo ali nič. Precej kretenov misli da so velike face, ker majo đekovske motorje, segment tu ne igra vloge, in marsikateri pravi človek vozi 15 let staro plebejsko kljuse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vseh bajkerjev imam najrajši bajker.......................................................................

..............................................................................................................................................

..............................................................................................................................................

................................................................................................................................................

................................................................................................................................................

................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................ce. winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

wow, en let maš motor, pa si že tok hud, iber čist taprav baujker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow, en let maš motor, pa si že tok hud, iber čist taprav baujker

Vsaj homofob nisem. winkiss.gif

p.s. motorje, tu je una zadeva k ma 2 kolesi pa vozim že od 14 leta. Ta zadnji motor pa res imam samo eno leto, ampak hvala ker si me končno priznal za taprauga. trance_27_notworthy.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je najboljši tisti, ki se zvečer privleče domov, pa makar zadnji.

Kakšen motor vozi, pa nima nobene veze. Važno je, da ima mušice na zobeh :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta tema je glih tolk neumna kot tema "koliko je veliko vesolje"....

raje čistite pred svojim pragom in se ne sekirajte zakaj sosed ima motor in zakaj ga ima kdo drug....vsak ma svoje želje in bodimo voščljivi ter privoščimo človeku da ima motor če si ga močno želi, pa naj prevozi 200km letno ali pa 20000km.

itak se gre pa vse tukaj o tipični slovenski nevoščljivosti.

če vam grejo res na živce šminkerji ki imajo vse tipi topi opremo da se ujema z motorjem in akrapoviča itd. ni problem v njih ampak v vas.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sky, v tej temi se folk bol ali manj zeza ter šali na svoj račun.

ti pa z nekimi stereotipi o slovencih začneš glumit... vem ja, mi vsi smo tipični, ti si pa boljši. wallbash.gif

pa mislim da se v tej temi ne deklarira za šminkerje tistih, ko majo urejene in porihtane motorje. ali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa mislim da se v tej temi ne deklarira za šminkerje tistih, ko majo urejene in porihtane motorje. ali?

Nego?!!! Že zato, ker je moj večino časa usran in poln mušjih kadavrov. Pa vseeno ne maram bit bajker! To je že vsak kmetavzar. :SS

Še manj pa šminker. Hudič je, ko ne veš kam pašeš. Sicer pa zakaj sploh bi kam? :doze:

Popravljeno . Popravil Kramp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nego?!!! Že zato, ker je moj večino časa usran in poln mušjih kadavrov. Pa vseeno ne maram bit bajker! To je že vsak kmetavzar. :SS

Še manj pa šminker. Hudič je, ko ne veš kam pašeš. Sicer pa zakaj sploh bi kam? :doze:

lahko prosim definiraš besedo kmetavzar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sky, v tej temi se folk bol ali manj zeza ter šali na svoj račun.

ti pa z nekimi stereotipi o slovencih začneš glumit... vem ja, mi vsi smo tipični, ti si pa boljši. wallbash.gif

pa mislim da se v tej temi ne deklarira za šminkerje tistih, ko majo urejene in porihtane motorje. ali?

dej ne jamraj pa poskrbi zase.....ne sekiraj se kaj kdo vozi in zakaj.

nism reku da sm boljši ampak nism pa tak da človeku ne privoščim.....če mu je to všeč pa naj ma....kam bom prišel z nevoščljivostjo in zamerami itd.? nikamor ne prideš

zdej pa pejt na drevo vzemi motor s seboj pa razčisti kaj in zakaj te moti določen stereotip ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno seckani :worship:

:lol: ... že sam pri bureku je tok različnih... kaj šele pri motoristih ... to je poanta bureka :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne jamraj pa poskrbi zase.....ne sekiraj se kaj kdo vozi in zakaj.

nism reku da sm boljši ampak nism pa tak da človeku ne privoščim.....če mu je to všeč pa naj ma....kam bom prišel z nevoščljivostjo in zamerami itd.? nikamor ne prideš

zdej pa pejt na drevo vzemi motor s seboj pa razčisti kaj in zakaj te moti določen stereotip ;)

LP

človek, pa tebe bo še kap! slap.gif

če ti pravim da je ta tema že v osnovi zajebancija, predvsem se zezamo na svoj račun.

če ne verjameš samo poglej naslednje 3 komentarje pod svojim postom. res resna debata...

pa noben ni nobenemu nevoščljiv! enemu je všeč to, drugemu drugo. vsak ma pa tudi pravico povedat kaj je komu všeč in kaj ne. sploh če je to v nekem normalnem tonu. maš probleme s tem?

če se že kurčiš pa bodi vsaj tolko dober in odgovori na vprašanja iz prvega posta. lepo po vrsti od 1 do 7 al kolko jih že je. da še drugi vidimo kaj ti misliš. se te nebo noben na križ pribil! grrr.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti pravim da je ta tema že v osnovi zajebancija, predvsem se zezamo na svoj račun.

Če prav razumem ELO-ta, ki jo je odprl, ni blo mišljeno kot zajebancija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem ELO-ta, ki jo je odprl, ni blo mišljeno kot zajebancija.

Dobro- Elo se malce sprašuje skozi svojo krizo identitete, pa zato ker je motoristov vedno več in več, pa zato ker sam pri sebi ni razčistil (v filozofskem smislu), kdo in kaj je bajker. Vprašanja, ki jih je postavil so sicer dobra, zanimiva in globoka, a primerna tudi za zajebancijo, ker šow mora biti. Drugače bomo samo še v temi policija in kazni.

Zame je bajker vsak človek, ki se vozi z užitkom na enoslednem vozilu, ki ga poganja motor. Tako je moj 65 letni sosed, ki vozi tomos, kjer niti izpita in čelade ne rabi, isto bajker, kot kdo drug, ki je prepotoval pol sveta. Vsak od njiju uživa po svoje. Eden od gostilne do gostilne, drugi od države do države. Oba mi lahko povesta zanimivosti s svoje poti, eden od kelnarce, drugi od zanimivih krajev in mest.

In mislim, da vsak od nas ima svoje mnenje in pogled na to temo. Različnost nas ne definira, ne motor ne obleka ne ...karkoli, definira nas veselje, do potovanja na motorju. Pa čeprav samo do kafiča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem ELO-ta, ki jo je odprl, ni blo mišljeno kot zajebancija.

kdo je bil prvi ki je dal odgovor na to temo?

da te spomnim...

pozabil si najpomembnejše vprašanje:

8. Kaj menite o tem, da se ženske spravljajo delat vozniški izpit?

evilgrin.gif

Na vse drugo pa odgovorim - meni je vseeno, glavno, da sn jaz največji frajer ... :-)

odgovor:

meni je vseeno, jaz sem največji frajer + najpomembnejše vprašanje je ženske in vozniški izpit.

mashina, če je to za tebe resno, pol pa v trenutku razumem vse tvoje težave!

trance_21_laughing1.gif

(me zanima kaj boš zdaj zbluzil spet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Bom še jaz malo drugače stvar zastavu... Kdaj je človek motorist, kdaj bajker in kdaj šminker...

Moja definicija teh pojmov, če vzamem na primer Fereka: Ferek je na XJR-ju "pravi bajker" ko v skupini Packensteinov, v lajbelču kratkih rokavih in z braincapom 80 na uro kruza od gostilne do gostilne in skonzumira 3 male pire in 2 fanti:yea1:. Ferek se v hipu prelevi v šminkerja, ko ustavi pred oštarijo, pusti muziko na glas laufat, da vsi zijajo ka je to za en cirkus, pol da dol čelado in takoj nazaj gor sončne špegle, in šele ko se nameni proti baru, ugasne muziko na motorju... - daj ga itak noben več ne gleda, ker so videli njegov ksiht (sploh bejbe):P. In ko Fereka vsi (ne)pravi bajkerji zapustijo, ker je "malo čudno" vreme, ali imajo "malo čudne" babe, se prelevi v motorista. Takrat, ne glede na vreme ali letni čas sam ali s kakim kompanjonom inntenzivnom ful obložen in cca 20% nad zakonskimi omejitvami v enem dnevu prefura po 400 in več km in po nekaj dneh crknjen priturira domov:l_01:... In tako Ferek v enem letu kot bajker, šminker in motorist nabirma 16.000 km in v vseh vlogah uživa.:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!