Skoči na vsebino

nalepke za feltno reflektivne?


matolife10

Priporočene objave

a mogoče kdo ve kje bi se dalo kupiti nalepke za na feltne take da se svetjo ponoči?

http://www.krayziegraphics.com/servlet/the-828/Rim-Graphics-for-Yamaha-dsh-Dirt/Detail

primer.. da si lažje predstavljate kaj mislim... samo sem jih uprašal in so rekl da niso reflektivne :S

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google marsikaj najde...že prvi zadetek pod "traki za platišča" je

ProMotor

Drugače pa majo bolj ali manj vse večje trgovine z moto opremo te zadeve :)

Lp, Milan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google marsikaj najde...že prvi zadetek pod "traki za platišča" je

ProMotor

Drugače pa majo bolj ali manj vse večje trgovine z moto opremo te zadeve :)

Lp, Milan

al sm zabit kok nism mogu to najdt hehe :D hvala ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Google marsikaj najde...že prvi zadetek pod "traki za platišča" je

ProMotor

Drugače pa majo bolj ali manj vse večje trgovine z moto opremo te zadeve :)

Lp, Milan

15€ hočejo za to nalepkico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠMINKA JE VEDNO DRAGA!!

tako je :D sam 15€ ni tok drago js sm gledu za nalepke k so ble po 40€ XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reflektivne so carske :D hvala za info... pa še nek me zanima kok se pa tistm reče k se pač podnev napounijo z energijo pa ponoč svetjo,... al pa da se svetjo nonstop ponoč... nwm po youtube sm vido dost takih videou... :S al bi rad moj motor našminkou u nulo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi tud 5€ dost za ene nalepke, tako da malo ebay prečekiraj - recimo TOLE in si zberi ene od teh. Jz sm vzel navadne pa so prov super, pa še res z lahkoto se nalepijo!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi tud 5€ dost za ene nalepke, tako da malo ebay prečekiraj - recimo TOLE in si zberi ene od teh. Jz sm vzel navadne pa so prov super, pa še res z lahkoto se nalepijo!

ajd

ja ok sam poštnina je pa takoj 10€ :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fre šiping ti je samo za usa.

Moraš vpisat Slovenija in je poštnina takrat 2,4 USD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi če je poštnina 2,4$ je še vedno 6$+2.4$ manj kot 15€ :D

dobr bom nabavu XD... drug tedn... upam da je res tok mal poštnina k zanč sm nek kupovau in mi je mudej 10 dolarjev nabiu poštnino... sm ga u PM poslou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr bom nabavu XD... drug tedn... upam da je res tok mal poštnina k zanč sm nek kupovau in mi je mudej 10 dolarjev nabiu poštnino... sm ga u PM poslou

ja kašni prasci so eni ne morš verjamat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgovina louis

barve:

zlata, bela, rdeca, modra,...

cena za komplet (odsevni trak + plastika kot vodilo):

12,95 €

na škatli piše za 17˝ felne, ampak jaz sem si nalepil na prednjo 19˝ in zadnjo 17 ˝.

Priporočam lepljenje ob menjavi gum, po tistem ko ti dajo stare utezi dol in preden ti dajo nove gor,

saj te zaradi namescene uteži lahko malo zanese in nimas lepo enakomerno - pac odvisno koliko si pedanten :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa čist navadne reflektivne nalepke rad nekje dobu... no morjo bit ene take da jih ne bo prvi dež dol sprau.. kje bi pa to blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa čist navadne reflektivne nalepke rad nekje dobu... no morjo bit ene take da jih ne bo prvi dež dol sprau.. kje bi pa to blo?

Jaz sem 'navadne' kupil kar v Louis-u - mislim, da te (240 x 20 mm)...

Jih pa še nisem nalimal...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee točno takšne bi rabu ja.. za na zunanji rob kufrov..

tenk yu!

lp

preveri v TRG-louis Ljubjana,zna bit,da imajo na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem kupil te v louisu sicer v mb in lepo nalepim na čisto felno super lepo zgledalo ampak naslednje jutro blink.gif lepilo od trakov ostalo na felni rdeči trak pa odstopil sad.gif tak da je šel trud z lepljenjem... no sicer naslednji dan sem nesel nazaj in komaj dobil tistih 12€ nazaj in šel po druge na motorjet (15€) ti pa še danes držijo wink.gif tak da včasih mogoče boljše dat kaki € ali 2 več ko pa 2x lepit trakove pa se zafrkavat z tem sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na bolhi sem jih že nekajkrat videl. Oglas se pojavi in izgine (poteče). Sem pa videl, da prodajajo tudi svetleče ventilčke (tireflys). Je to že kdo preizkusil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi sem jih že nekajkrat videl. Oglas se pojavi in izgine (poteče). Sem pa videl, da prodajajo tudi svetleče ventilčke (tireflys). Je to že kdo preizkusil?

A to misliš one, ko so na biciklih -na baterijo? Meni so avšasti, -jih pa imam na kolesu. Saj za kolo je kar priporočljivo zaradi vidnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na bolhi sem jih že nekajkrat videl. Oglas se pojavi in izgine (poteče). Sem pa videl, da prodajajo tudi svetleče ventilčke (tireflys). Je to že kdo preizkusil?

Raje probaj raznovrstne ventilčke na slovenski strani

http://chopshop.si/index.php/Kapice_za_ventilčke.html

Pošljejo po pošti. Sicer se ukvarjajo s predelavo koles.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!