Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ti se boš do tal priklonil Rossiju? :eek::slap::lol1:

Sej ne rečem; včasih mogoče res kaj pametnega napišeš, samo take samovščetne in popolnoma debilne izjave pa ti zbijajo vso kredibilnost.

ja zakaj pa ne? če bo zmagal z ducatijem si bo zaslužil mar ne? nism jst nek rossi fan, ki ne prizna zmage nobenemu drugemu kot pa rossiju... pa neglede na to da na forum piše kako si je jorge naslov zaslužil si sam pr sebi potiho še vedno misli to se mu je samo posralo, če rossi nebi bil poškodovan nebi mel za burek... bla bla bla)

in za mojo kredibilnost me lih en kurac briga... važno da sm sam sebi všeč, če ostalim nism je to njihov problem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A Jeremy za oba šraufa motor ali vsak v svojo smer razvijata?

Kolikor sem razumel gre (bo šel) Ducati v smer ki jo bo narekoval Rossi, vsi ostali, vključno z satelitskimi moštvi, pa bodo v "support" Rossiju. Saj to je edino logično, če so že toliko odšteli za Rossija, njegovo ekipo...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je Rossi tok navdušen da posname s svojim telefonom? A potem si pa s prijatli kažejo; ''jest mam R1, jest pa tanovga Bemfla'' potem pa še Rossi pokaže, pa grejo vsi ostali kar domov lahko...

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugi dan testiranj ob 14-h

. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 2m 0.770s (24 laps)

2. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 1.508s (31 laps)

3. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 2m 1.512s (29 laps)

4. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 2m 1.563s (18 laps)

5. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 2m 1.610s (20 laps)

6. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 2m 1.687s (35 laps)

7. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 1.731s (16 laps)

8. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 1.891s (19 laps)

9. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 2m 1.986s (38 laps)

10. Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 2.379s (36 laps)

11. Kosuke Akiyoshi JPN Honda Test Rider 2m 2.619s (25 laps)

12. Randy de Puniet FRA Pramac Racing Team 2m 2.716s (26 laps)

13. Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 2.779s (20 laps)

14. Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 2.794s (23 laps)

15. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 3.032s (28 laps)

16. Loris Capirossi ITA Pramac Racing Team 2m 3.105s (29 laps)

17. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 2m 3.466s (21 laps)

18. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 4.026s (36 laps)

19. Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 4.142s (30 laps)

20. Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 4.857s (27 laps)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ima za testirat še en grušt in eno švingo, tako da ni še konc ugibanj :) Nekako dvomim, da bi suzuki čez zimo naredu tak napredek, in da se je ducati brez Stonerja kar zgubil.

od ostalih me Bautista lepo preseneča, za Eliasa mi je pa kar malo hudo.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati ima za testirat še en grušt in eno švingo, tako da ni še konc ugibanj :) Nekako dvomim, da bi suzuki čez zimo naredu tak napredek, in da se je ducati brez Stonerja kar zgubil.

od ostalih me Bautista lepo preseneča, za Eliasa mi je pa kar malo hudo.

hja..

mogoce se gredo kaksne psiholoske igrice in prikrivajo dolocene zadeve :sleep2:

ker rossi ne more tako slabo peljat duceja pa ce je tudi na pol polomljen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa ne? če bo zmagal z ducatijem si bo zaslužil mar ne? nism jst nek rossi fan, ki ne prizna zmage nobenemu drugemu kot pa rossiju... pa neglede na to da na forum piše kako si je jorge naslov zaslužil si sam pr sebi potiho še vedno misli to se mu je samo posralo, če rossi nebi bil poškodovan nebi mel za burek... bla bla bla)

in za mojo kredibilnost me lih en kurac briga... važno da sm sam sebi všeč, če ostalim nism je to njihov problem...

Saj tu je tvoj največji problem najbrž :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislim da kamentkotu sam cena raste,se vidi na kakšnem limitu je mogu vozit da je zmagoval na ducatiju !!!

Bautista & Suzuki :notworthy: ,upam da še na dirkah tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

02/02/11 - Session 2 as of 17:00

Pos Rider Team Fastest lap Prev. Gap Lead. Gap Laps

1 Dani Pedrosa Repsol Honda Team 2:00.770 - - 35

2 Ben Spies Yamaha Factory Racing 2:01.508 +0.738 +0.738 51

3 A. Dovizioso Repsol Honda Team 2:01.512 +0.004 +0.742 48

4 Jorge Lorenzo Yamaha Factory Racing 2:01.563 +0.051 +0.793 32

5 Casey Stoner Repsol Honda Team 2:01.610 +0.047 +0.840 35

6 Alvaro Bautista Rizla Suzuki MotoGP 2:01.687 +0.077 +0.917 53

7 M. Simoncelli San Carlo Honda Gresini 2:01.705 +0.018 +0.935 36

8 Colin Edwards Monster Yamaha Tech 3 2:01.731 +0.026 +0.961 23

9 Hiroshi Aoyama San Carlo Honda Gresini 2:01.864 +0.133 +1.094 45

10 Nicky Hayden Ducati Marlboro Team 2:02.379 +0.515 +1.609 48

11 K. Akiyoshi HRC Test Team 2:02.619 +0.240 +1.849 47

12 Randy De Puniet Pramac Racing Team 2:02.658 +0.039 +1.888 43

13 Valentino Rossi Ducati Marlboro Team 2:02.693 +0.035 +1.923 36

14 Hector Barbera Aspar Team 2:02.779 +0.086 +2.009 28

15 Cal Crutchlow Monster Yamaha Tech 3 2:03.032 +0.253 +2.262 33

16 Loris Capirossi Pramac Racing Team 2:03.047 +0.015 +2.277 44

17 Karel Abraham Cardion AB Motoracing 2:03.466 +0.419 +2.696 35

18 T2 Yamaha Test Team 2:03.910 +0.444 +3.140 45

19 Toni Elias LCR Honda MotoGP 2:04.026 +0.116 +3.256 46

20 T1 Yamaha Test Team 2:04.142 +0.116 +3.372 48

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18-h drugega dne

1. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 2m 0.770s (39 laps)

2. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 2m 1.434s (44 laps)

3. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 1.508s (60 laps)

4. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 2m 1.512s (48 laps)

5. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 1.522s (42 laps)

6. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 2m 1.534s (58 laps)

7. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 2m 1.563s (35 laps)

8. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 2m 1.687s (63 laps)

9. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 1.722s (33 laps)

10. Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 2.093s (45 laps)

11. Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 2.379s (62 laps)

12. Randy de Puniet FRA Pramac Racing Team 2m 2.426s (50 laps)

13. Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 2.597s (42 laps)

14. Kosuke Akiyoshi JPN Honda Test Rider 2m 2.619s (47 laps)

15. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 3.032s (38 laps)

16. Loris Capirossi ITA Pramac Racing Team 2m 3.047s (56 laps)

17. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 2m 3.466s (47 laps)

18. Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 3.910s (51 laps)

19. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 4.026s (58 laps)

20. Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 4.142s (56 laps)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Malezije so klicali. Iz Honde. Se opravičujejo, Pedrosi so včeraj pozabili odblokirat 6. prestavo...

Preseneča me Spies. Od 2. do 9. mesta so v 3 desetinkah. Kar trenutno ne pomeni nič, upamo pa lahko, da bo takšna izenačenost ostala tudi v dirkah. Honda ima kot kaže, 5 tovarniških motorjev.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu danes se je dani snel s sketne... lep ča... že včeraj je stoner peljal toliko kot jorge na QP lani, dani pa je ta čas izboljšal za dobrih 7 desetink... sicer so lani na testih vozili tudi nizke 2.00, ampak tole je vseeno hitro... če drugega ne je dani pokazal da stoner pri hondi očitno nebo dominiral... bomo videli kaj lahko storita jutri...

potem pa sledi nagužvancija do 9. mesta, razlik praktično ni, kar je zelo razveseljivo :)

in nato ducatiji ter nekaj novincev....

jest nevem kaj tonči dela, ampak upam da je kaj polomlen al pa da se zajebava, ker tole je bl k ne sramotno...

rossi pa... iz včeraj na danes se je spremenilo to da je sedaj še za dvema ducatijema .--

glede na to da se vozi skupaj z akijošijem, mislim da si to lahko razlaga tako, da je ravno za tja, kjer je akijoši in sicer v penziji :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu danes se je dani snel s sketne... lep ča... že včeraj je stoner peljal toliko kot jorge na QP lani, dani pa je ta čas izboljšal za dobrih 7 desetink... sicer so lani na testih vozili tudi nizke 2.00, ampak tole je vseeno hitro... če drugega ne je dani pokazal da stoner pri hondi očitno nebo dominiral... bomo videli kaj lahko storita jutri...

potem pa sledi nagužvancija do 9. mesta, razlik praktično ni, kar je zelo razveseljivo :)

in nato ducatiji ter nekaj novincev....

jest nevem kaj tonči dela, ampak upam da je kaj polomlen al pa da se zajebava, ker tole je bl k ne sramotno...

rossi pa... iz včeraj na danes se je spremenilo to da je sedaj še za dvema ducatijema .--

glede na to da se vozi skupaj z akijošijem, mislim da si to lahko razlaga tako, da je ravno za tja, kjer je akijoši in sicer v penziji :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ne moreš še odpisat Rossija...da nebo spet sred sezone Stoner jamrou da ma drisko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik laži odpišem rossija, kot pa stonerja, pedroso, lorenza, spiesa... xD

sicer pa ni blo resno mišljeno ;) sam je fajn mal podražit :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik laži odpišem rossija, kot pa stonerja, pedroso, lorenza, spiesa... xD

sicer pa ni blo resno mišljeno ;) sam je fajn mal podražit :evilgrin: :evilgrin:

V bistvu mas ti ful problem...

zakaj?

ker ne locis vec kaj je realen svet :hmm: kaj pa tvoj domislijski svet...

drugace pa zanimiv auspuf :yea2:

post-16508-0-55842100-1296648300_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da se vozi skupaj z akijošijem, mislim da si to lahko razlaga tako, da je ravno za tja, kjer je akijoši in sicer v penziji :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Nekateri grejo lahk že pri 30 v penzijo in to zasluženo, drugi bi pa lahko pri teh letih še v vrtcu bli, pa jim ne bi pomagalo....

Možno, da pri ducatiju nočjo vsega še razkrit, možno je pa tudi, da bodo probleme rešil, ko bo že prepozno. Napoved za prvo dirko sem že spisal, kolk bo uresničena bomo vidl. Upam pa, da bomo na prvaka čakali vse do zadnje dirke :surrender:

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu mas ti ful problem...

zakaj?

ker ne locis vec kaj je realen svet :hmm: kaj pa tvoj domislijski svet...

drugace pa zanimiv auspuf :yea2:

Pa si ga opazil tudi na Yamahi?? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Malezije so klicali. Iz Honde. Se opravičujejo, Pedrosi so včeraj pozabili odblokirat 6. prestavo...

Preseneča me Spies. Od 2. do 9. mesta so v 3 desetinkah. Kar trenutno ne pomeni nič, upamo pa lahko, da bo takšna izenačenost ostala tudi v dirkah. Honda ima kot kaže, 5 tovarniških motorjev.

Heh, konje so mu dali. Dani je danes edini dobil 2011spec motor, z več konji, ni pa še čist zadovoln z podajanjem moči. To me zmer fascinira, stvar ma 800ccm, 200+konj, in kratek gas, kako lahko tuki govorimo o mehkem podajanju moči? Znanje vedenje in kaj vse zaznavajo ti frajerji. . .amazes me every single time! :worship:

Jorge je dobu nov okvir, ki ima bolši grip zadnjega kolesa, je pa precej manj stabilen na zaviranju, zato ni dosegal nekih top časov, včeraj pa je imel precej dela s privajanjem na nov kombinezon?!?!?!? Spies. no comment. Prepričan sem, da bo na dirkah še hujši nasprotnik kot je na testih.

BTW: mal sm gledal fotke z lanske sezone, wsbk, mi je padlo u oko, da Biaggi vozi Dainese. a ga bo Rossi so lastnik tud njega odpikal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možno, da pri ducatiju nočjo vsega še razkrit, možno je pa tudi, da bodo probleme rešil, ko bo že prepozno. Napoved za prvo dirko sem že spisal, kolk bo uresničena bomo vidl. Upam pa, da bomo na prvaka čakali vse do zadnje dirke :surrender:

Madona ste pa res eni optimisti... A res mislite, da bi na tako pomembnih treningih in testiranjih (tako pomembnih zato, ker je treningov PREMALO), Ducati z Rossijem stran metal čas in se zajebaval in vozil 2 sekundi ali pa še več slabše čase zaradi kvazi zavajanja konkurence?!?!? Dajte se zresnit no in si priznat, da ŽAL, ZAENKRAT MU NE GRE IN ŽAL, NI KONKURENČEN!!! Zdaj če pa je kriv Ducati, poškodba ali pa "dež" je pa popolnoma vseeno, rezultat je enak, zaenkrat žal, polomija! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Malezije so klicali. Iz Honde. Se opravičujejo, Pedrosi so včeraj pozabili odblokirat 6. prestavo...

:kva2: Dobra prispodoba.

V bistvu bi bilo zanimivo če bi letos Pedrosa končno prišel do naslova prvaka. Tako bi v letu 2012 imeli na gridu 1000 ccm mašine in 5 svetovnih prvakov. Ampak Pedrosa me na žalost vse bolj spominja na Hago. Vedno je zeloooo blizu, ampak za prvaka pa mu manjka nekaj sreče.

Preseneča me Spies. Od 2. do 9. mesta so v 3 desetinkah. Kar trenutno ne pomeni nič, upamo pa lahko, da bo takšna izenačenost ostala tudi v dirkah. Honda ima kot kaže, 5 tovarniških motorjev.

Suzuki. :eek: Saj je Bautista že lani pokazal da zna dirkati ampak da bodo pa tako blizu "vesoljcem" je pa zelo pozitivno,

Jaz samo upam, da se bo Duactiju uspelo priključiti. Barberi je že uspelo priti na 1,3 s zaostanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če sem optimist zato ker pomislim tudi na to, da se mogoče ukvarjajo s čim drugim kot pa s trenutno najboljšim časom na "prvih" testiranjih. Sej pravm, počaku bom do konca sezone, nisem tak poznavalec, da bi spremljal dirke že od petega leta ali pa imel prjatle v vseh moštvih motoGPja. Pa še enkrat si lahko prebereš še nepoboldan del. Vse je še odprto. Prva dirka se še začela ni in smo že pametni :naughty:

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!