Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Ne vem, če sem optimist zato ker pomislim tudi na to, da se mogoče ukvarjajo s čim drugim kot pa s trenutno najboljšim časom na "prvih" testiranjih. Sej pravm, počaku bom do konca sezone, nisem tak poznavalec, da bi spremljal dirke že od petega leta ali pa imel prjatle v vseh moštvih motoGPja. Pa še enkrat si lahko prebereš še nepoboldan del. Vse je še odprto. Prva dirka se še začela ni in smo že pametni :naughty:

Ne vem zakaj bi za to moral bit nevem kak Motogp poznavalec ali ga gledati že 20 let... Enostavno ne vidim nobenega smisla v tem, da bi nekaj taktizirali, in se pačili ker časa za to sploh nimajo, tako da žal, moje mnenje je, da enostavno ne spravijo spodobnega časa skup, ne pa neki mogoče in kaj vem kake bedarije vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh teh ugotovitvah strokovnjakov je najbolje, da naredijo še kakšen trening in podelijo pokale in konec prvenstva :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to bo še polom... imeti samo enega konja na štartu pa še 6 oslov zravn je butasto...

Kako pa misliš, da se je razvila Yamaha ob prestopu s Honde!

Drugi dan testiranj ob 14-h

19. Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 4.142s (30 laps)

20. Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 4.857s (27 laps)

Kdo sta ta dva? T1 & T2? Pa zakaj jih nimajo tudi ostali? :rolleyes:

BTW: mal sm gledal fotke z lanske sezone, wsbk, mi je padlo u oko, da Biaggi vozi Dainese. a ga bo Rossi kot so lastnik odpikal? :)

Nič bat, VR mu bo po domače oz. po balkansko "reket" spustil-dal. Pa ne tenis lopar. :whistle: Seveda, ne javno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pedrosa je res kot neki 15 letni najstnik :ninja:

mislim da bo letos dani prisel do naslova...

motor je hiter ze nekaj casa sedi na njemu.....

tak da pustimo se presenetit

post-16508-0-00755700-1296657608_thumb.jpg

post-16508-0-08029400-1296657615_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

"presenečenja" bi jst opisal takole:

Vale še nikoli ni dal na treningih vseh kart na mizo in mislim da je tudi tokrat enako - če ne prej, bo vse postalo kristalno jasno 20. marca ;) če ga pa nekateri "znalci" želite (bolj ali manj škodoželjno) odpisat že po temle pa seveda kar, sej je zastonj ;)

Elbowz: ne vidim nobenega razloga za presenečenje, fantič je 3x zmagovalec AMA prvenstva, prvak WSBK v prvem šusu, lani je na "drugorazrednem" motorju dosegel 2x stopničke in en pole position, zato me ne čudi da je hiter tudi na tovarniškem najmotorju svetovnega prvaka; IMHO bo letos na vsaki dirki posegal po najvišjih mestih, če se le ne bo poškodoval ali izvedel nadpovprečno število stonerjev

Hiroshi Aoyama: zame presenečenje tega testa; po lanski slabi sezoni, ki mu jo je pokvarila huda poškodba v Silverstoneu zaradi katere je moral izpustit kar 6 dirk, kaže da bo letos precej bolje, upam da ne bo novih poškodb! (in zgleda se je čez zimo tudi Honda dobro pripravila, saj je ta hip kar pet Hond na prvih šestih mestih)

Toni: sem pričakoval precej več, kaj neki ga bega :? upam da bo porihtano do 20. marca...

in še Alvaro: sem prav vesel da gre "našemu" fajn, čeprav je tudi res da modrim na testiranjih ponavadi kar gre, ko se začnejo dirke pa zmrznejo... upam da bo letos drugače, sicer se bojim da se znajo poslovit, tako kot Tazeleni... Alvaro za drugi dan testov pravi takole:

“Immediately I left the pit lane this morning the feeling was more normal than yesterday – after my first day back at work it was easier to understand everything. On my first run I set a good lap-time and this was very close to the fastest guys, except Dani who made a real qualifying lap! Much more important was that I could make high 2.01 lap-times with very old tyres, and my rhythm felt good. Also, I tried three different chassis today and the results of that test were quite clear, and we have made an improvement to front feeling and turning. The engineers have also done some good work with the traction control and this is helping me get out of the corners more smoothly.

“Anyway, now I am quite tired after 63 laps and I didn’t push for a fast time at the end of the day like many guys did – it’s more important to understand the bike on old tyres. I am very happy with the developments Suzuki has made, and I’m enjoying myself – I think we can have some fun this season!”

mogoče pa bo kej... ;-) navijam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu mas ti ful problem...

zakaj?

ker ne locis vec kaj je realen svet :hmm: kaj pa tvoj domislijski svet...

jst ne ločim kaj je realni svet kaj je pa domišlijski???

medtem ko od vas rossi fanov vsak tadrug nabije: ROSSI ZIHER NEKAJ SKRIVA!!!

in pol jst ne ločim... ja bravo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne ločim kaj je realni svet kaj je pa domišlijski???

medtem ko od vas rossi fanov vsak tadrug nabije: ROSSI ZIHER NEKAJ SKRIVA!!!

in pol jst ne ločim... ja bravo :S

hmmm

moje spoznanje se ne nanasa na izjave da rossi nekaj skriva ...

prvic potrudi se dolocene stvari prebrat do konca in jih tudi razumet. Ker opazam da imas resne tezave z komunikacijo. Oz dojemanje je zate spanska vas...

kakorkoli ti bom naslednjic narisal, da bos lazje razumel.....

Aja preberi tole kaj ti bom zdaj napisal tukaj

dukati je kolarnica......

rossi je boljsi od kamnenega.. vedno bil in vedno bo

primerjajmo samo stevilo naslovov sv prvaka :closedeyes:

mislim da to izraza dejansko stanje...

stavim 1000€ da bo rossi v sezoni 2011 visje uvrscen od stonerja.....

lepo greva do notarja podpiseva da bo vse na papirju.......

no mali pa da vidimo ce mas zaj jajca......

al bos samo gubcal in vseznal tako kot po navadi...... :whistle:

drugace pa

stavim

Dani pedrosa prvak

Lorenzo

Rossi

Ben

Stoner

gremo kaksno anketo naredit da bo bolj zanimivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne ločim kaj je realni svet kaj je pa domišlijski???

medtem ko od vas rossi fanov vsak tadrug nabije: ROSSI ZIHER NEKAJ SKRIVA!!!

in pol jst ne ločim... ja bravo :S

Pa kdaj boš spoznal, da ščiješ proti vetru, če je tebi nesimpatičen voznik, človek ali pa karkoli drugega še ne pomeni, da ne zna. Ne moreš izbrisati vseh njegovih naslovov.

Enostavno otročji si s svojim draženjem, ljudje so pripravljeni stavit 1000€ proti tvojim izjavam ti pa bevskaš in tupiš svoje, zastavi enkrat denar za svoje "premišljene" izjave in veleumne izdelke.

Meni osebno je Pedrosa popolnoma nesimpatičen, pa zato ne tupim kak ne bo nič dosegel, ker je to popolnoma ne relevantno kaj imam jaz na to temo za povedat, še manj pa da bi se komu klanjal ali klobuk snemal zaradi tega. Kdo pa sem, da bi bilo pomembno pred kom sem pokleknil in se priklonil. Lahko poklekneš, se prikloniš ali pa poserješ v lastno čelado pa zaradi tega noben v MotoGP ne bolj ali manj gasa odprl.

Zrasti že enkrat (upoštevaj svoj lastni podpis) in nehaj smetit po forumu. Če ti 50 ljudi vsak dan zatrdi da delaš bedarije, bi se lahko vsaj vprašal kaj je motiv za njihove trditve ne pa da kot otrok ponavljaš ene in iste zgodbice, nabijaš poste in protestiraš proti vsemu povprek kar ima zveze z Rossijevim imenom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaskrbljujoce je res, da je Hayden pocasn k strela, pa nazadnje je neki govoril, da je ful napredoval al kaj ze ce se prov spomnm? Da misl it se visje....ja supr, ampak ce ga fotr z bolecinami nazge, mu ne kaze lih dobr. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo bi bilo primerjat Haydnov čas z njegovim lanskim, je hitrejši ali ne? Kdo ima podatek v rokavu?

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

moje spoznanje se ne nanasa na izjave da rossi nekaj skriva ...

prvic potrudi se dolocene stvari prebrat do konca in jih tudi razumet. Ker opazam da imas resne tezave z komunikacijo. Oz dojemanje je zate spanska vas...

kakorkoli ti bom naslednjic narisal, da bos lazje razumel.....

Aja preberi tole kaj ti bom zdaj napisal tukaj

dukati je kolarnica......

rossi je boljsi od kamnenega.. vedno bil in vedno bo

primerjajmo samo stevilo naslovov sv prvaka :closedeyes:

mislim da to izraza dejansko stanje...

stavim 1000€ da bo rossi v sezoni 2011 visje uvrscen od stonerja.....

lepo greva do notarja podpiseva da bo vse na papirju.......

no mali pa da vidimo ce mas zaj jajca......

al bos samo gubcal in vseznal tako kot po navadi...... :whistle:

drugace pa

stavim

Dani pedrosa prvak

Lorenzo

Rossi

Ben

Stoner

gremo kaksno anketo naredit da bo bolj zanimivo

Da sem za anketo še bolj bi bilo da stavi K.jr (z njegovimi navedbami in prepričanji) in to tako da se na koncu sezone zbana dol z foruma ali pa vsaj da nima možnosti pisanja na tem delu foruma ali pa se vsi ostali gremo z tega dela pa naj si sam poste piše.

Vse bolj razmišljam da ustvarim en forum samo o tej temi kjer ne bo K.jr vso branje mi se zagnusi ko naletim na njegov post.

sry za off topic

Popravljeno . Popravil kala
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdaj boš spoznal, da ščiješ proti vetru, če je tebi nesimpatičen voznik, človek ali pa karkoli drugega še ne pomeni, da ne zna. Ne moreš izbrisati vseh njegovih naslovov.

Enostavno otročji si s svojim draženjem, ljudje so pripravljeni stavit 1000€ proti tvojim izjavam ti pa bevskaš in tupiš svoje, zastavi enkrat denar za svoje "premišljene" izjave in veleumne izdelke.

Meni osebno je Pedrosa popolnoma nesimpatičen, pa zato ne tupim kak ne bo nič dosegel, ker je to popolnoma ne relevantno kaj imam jaz na to temo za povedat, še manj pa da bi se komu klanjal ali klobuk snemal zaradi tega. Kdo pa sem, da bi bilo pomembno pred kom sem pokleknil in se priklonil. Lahko poklekneš, se prikloniš ali pa poserješ v lastno čelado pa zaradi tega noben v MotoGP ne bolj ali manj gasa odprl.

Zrasti že enkrat (upoštevaj svoj lastni podpis) in nehaj smetit po forumu. Če ti 50 ljudi vsak dan zatrdi da delaš bedarije, bi se lahko vsaj vprašal kaj je motiv za njihove trditve ne pa da kot otrok ponavljaš ene in iste zgodbice, nabijaš poste in protestiraš proti vsemu povprek kar ima zveze z Rossijevim imenom.

Kot objektiven opazovalec (večinoma) te teme na forumu bi rad repliciral na ta post in s tem na še nešteto drugih podobnih.

Glede na to, kar sem dosedaj v teji temi prebral bi rad vsem tukaj razjasnil nekaj stvari v zvezi z očitno najpomembnejšo temo te teme na forumu.....Kennyjr vs umsko slepi (več ali manj) Rossi fani. Potem imamo pa tukaj na forumu še ostale razumske Rossi, Lorenzo, Stoner, Pedrosa, Spies, Abraham,.....fana ter tiste, ki nimajo svojega favorita. seveda je vse napisano moje lastno mnenje, ki pa mislim da je kar točno. (če pa mislite da ni, ga prosim vseeno spoštujte)

No pa omejimo se na že prej omenjeno temo oziroma duel.

1. Trditev....Kennyjr ne vidi vseh rossijevih naslovov in misli da je Rossi nek brezvezneš z veliko sreče.

Mislim da je skozi vse poste več kot očitno razvidno, da to ni Kennyjevo mnenje. Večkrat je poudaril, da se zaveda, da je po tem kdo je v karieri več dosegel od sedanjih pilotov to Rossi. O tem tudi sicer sploh ni debatirati, saj drugi "vesoljci" sploh še niso imeli priložnosti toliko doseči, kar pa ne pomeni, da nebodo, čeprav zelo težko. In to iz več razlogov. Eden je ta, da je Rossi res odličen pilot v zelo dolgem obdobju, kar le redkih uspe. Drugi pa je ta, da sedanji piloti dirkajo v popolnoma drugačnih razmerah kot Rossi. Drugačni motorji, predvsem pa veliko hujša konkurenca s strani drugih pilotov. Ni pa za pozabit tudi tega, da je dandanes veliko več odvisno od motorja kot pa v tistih časih. (tudi zato ker so piloti na tako visoki stopnji in tako izenačeni). Res pa je tudi, da je imel Rossi v karieri tudi veliko sreče, tako z poškodbami, predvsem pa po mojem mnenju zato, da mu je bil dodeljen Jeremy Burgess. Vemo pa da brez sreče ni vrhunskih rezultatov In ne me narobe razumet, ne pravim da ima Rossi srečo, da ima toliko naslovov, je pa sreča del tega.

Največkrat pa je govora o tem, kdo je najboljši v tem trenutku. Tukaj pa je na stvar treba pogledati iz drugega zornega kota. Kenny pravi, da to Rossi ni, kar je po mojem mnenju zgrešeno, saj nobeden ne more z zagotovostjo vedeti, kdo je najboljši. Je pa glede na videno v zadnjih letih verjetno, da Rossi ni trenutno najboljši. Ponavljam, verjetno, ne pa zagotovo.

2. Trditev.....Kenny poveličuje Stonerja v zvezde.

Mislim, da je ta trditev kar precej na mestu, če sklepamo iz tega, kar napiše. Trditve, da je trenutno (s terminom trenutno mislim na v zadnjih letih) Stoner najboljši so napačne, tako kot tiste , da je najboljši Rossi. In tudi verjetnost, da je najboljši, vsaj do sedaj ni bila nevem kako velika (beri veliko večja od katerega drugega pilota), se pa sedaj s testi vedno bolj kažejo njegove kvalitete, seveda pa počakajmo do dirk.

Poleg tega pa Kenny po mojem mnenju tudi Haydna preveč poveličuje, le ta mu pa tega ne nevem kako dokazuje na dirkah.

3. trditev..Kennyju ni všeč Rossi in ga zato zaničuje.....ugotovil sem že, da ga ne zaničuje, verjetno pa dejstvo, da mu pač ni všeč (njegova zadeva, spoštovanja vredna, ne pa obsojanja)vpliva na njegovo mišljenje o njegovih kvalitetah....saj je vendar človek.

4. Kenny smeti po forumu....seveda da ne.

Njegovi posti so veliko bolj produktivni in manj smetijo kot posti kova: "Go Rossi!", "Go Lorenzo", "Go Stoner", ali pa: "Itak bo zmagal Rossi, Lorenzo, Stoner,...."., kateri predstavljajo večino postov. Ob te se pa nihče ne obregne.

5. Ljudje zastavijo 1000 evrov za svoje trditve, ti pa samo blebetaš......pa dejte se ljudje zresnit no....

Eno je z 1000 evri podpret svoje trditve, drugo pa je bedasto napihovanje preko lažnega imena na nekem forumu.

6. Če ti 50 ljudi vsak dan zatrdi da delaš bedarije, bi se lahko vsaj vprašal kaj je motiv za njihove trditve

Ko se človek vpraša kakšnega kova je velika večina komentatorjev v teji temi in za koga navijajo, se odgovor kar sam ponuja.

In za konec.....dajte prosim razumet razliko med resnim konstruktivnim pisanjem in provokacijami, ki iz njegovih nasprotnikov izvabijo tisto, zaradi katerega sem jih poimenoval umsko slepi Rossi fani (pa brez zamere, ni mišljeno tako slabo, kot se sliši) Nenazadnje so prav te provokacije in reakcije nanje tisto, zaradi česar je ta tema odlična zabava. Vsaj zame je to najboljše branje, bolše kot katerikoli roman ali filozofska knjiga.

Torej, moje mnenje glede te pereče teme je tako, upam da dobim kakšno repliko, ampak samo s strani tistih objektivnih in konstruktivnih piscev.

Da pa vam prihranim vprašanja, za koga navijam, navijam za Capirossija in Ducati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zakaj pa ne? če bo zmagal z ducatijem si bo zaslužil mar ne? nism jst nek rossi fan, ki ne prizna zmage nobenemu drugemu kot pa rossiju... pa neglede na to da na forum piše kako si je jorge naslov zaslužil si sam pr sebi potiho še vedno misli to se mu je samo posralo, če rossi nebi bil poškodovan nebi mel za burek... bla bla bla)

in za mojo kredibilnost me lih en kurac briga... važno da sm sam sebi všeč, če ostalim nism je to njihov problem...

sej sm ti samo odgovoril... lahko se mi zahvališ za odgovor, ker sm si vzel čas in ti napisal... ;)

@rs01 - pokomentiraj še te izjave - meni se zdi vse skupaj bolno.... važno mu je da je sam sebi všeč in se mu moramo zahvaljevati za njegove poste .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@rs01 - pokomentiraj še te izjave - meni se zdi vse skupaj bolno.... važno mu je da je sam sebi všeč in se mu moramo zahvaljevati za njegove poste .)

Rade volje .)

1. razlaga......fant je izjemno samovšečen

2. razlaga.....kot nas učijo razni (moralni ljudje) je treba bit zadovoljen sam s sabo in smo sami sebi všeč in se ne podrejati družbi in delat kot drugi hočejo (ta nasvet je tukaj na forumu kar uporaben in ljudje kot Kenny se ga kar dobro držijo)......v tem primeru je druga trditev (o zahvaljevanju) provokacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obakrat si zadel v polno

jaz pa ne maram samovšečnosti in provokacij, torej imam "problem" s tem kar zapiše, zaradi načina pisanja in načina podajanja mnenja

samo to

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz povejte, a se še komu zdi da je rs01 drugi nick KenijaJr? al sta samo izgublena brata dvojčka?

pozabljamo da so to prvi testi. testi bodo še Feb 22-24 Sepang, Mar 13-14 Losail, in pol šele sezona, 20 marca.

res je, da majo rdeči več dela od ostalih, ampak nikar ne mislite, da je Barbera hitrejši od factory dirkačev. trenutno majo problem z vibracijami, nekje sm prebral de jih matra chatter prednjega dela. če gledamo zaostanek za drugim, in Pedrosin kvalifikacijski krog odmislimo, je zaostank manj kot sekunda. Kar bode u oči je to, de so trenutno VSE honde zelo hitre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm

moje spoznanje se ne nanasa na izjave da rossi nekaj skriva ...

prvic potrudi se dolocene stvari prebrat do konca in jih tudi razumet. Ker opazam da imas resne tezave z komunikacijo. Oz dojemanje je zate spanska vas...

kakorkoli ti bom naslednjic narisal, da bos lazje razumel.....

Aja preberi tole kaj ti bom zdaj napisal tukaj

dukati je kolarnica......

rossi je boljsi od kamnenega.. vedno bil in vedno bo

primerjajmo samo stevilo naslovov sv prvaka :closedeyes:

mislim da to izraza dejansko stanje...

stavim 1000€ da bo rossi v sezoni 2011 visje uvrscen od stonerja.....

lepo greva do notarja podpiseva da bo vse na papirju.......

no mali pa da vidimo ce mas zaj jajca......

al bos samo gubcal in vseznal tako kot po navadi...... :whistle:

drugace pa

stavim

Dani pedrosa prvak

Lorenzo

Rossi

Ben

Stoner

gremo kaksno anketo naredit da bo bolj zanimivo

kako lahko trdiš da je rossi boljši od stonerja, če je stoner s tem ducatijem zmagoval, rossi se pa vozi na zadnjih mesti...

aha če samo naslovi štejejo, potem je recimo mick doohan boljši kot pa recimo ben spies in bi ga trenutno nažgal ko majmnuna? rossi je te naslove osvojil v preteklosti, zdej je konkurenca hujša, pa rossi postaja star... in kar je najvažneje, stoner ne vozi več ducatija, ki ga je delal šibkega, medtem ko rossi vozi ducatija, ki ga dela šibkega...

lej za denar ne grem stavit, čeprav bi mirne volje šel... ker je brezveze, pa vprašanje če bi jest videl na koncu tisti denar, tud če bi šla nwm kam...

je pa takole... grem stavit če bo mel rossi več točk kot stoner nakoncu, potem neham pisati na tem forumu in obratno če ima stoner več točk nehaš pisati ti... deal?

Pa kdaj boš spoznal, da ščiješ proti vetru, če je tebi nesimpatičen voznik, človek ali pa karkoli drugega še ne pomeni, da ne zna. Ne moreš izbrisati vseh njegovih naslovov.

Enostavno otročji si s svojim draženjem, ljudje so pripravljeni stavit 1000€ proti tvojim izjavam ti pa bevskaš in tupiš svoje, zastavi enkrat denar za svoje "premišljene" izjave in veleumne izdelke.

Meni osebno je Pedrosa popolnoma nesimpatičen, pa zato ne tupim kak ne bo nič dosegel, ker je to popolnoma ne relevantno kaj imam jaz na to temo za povedat, še manj pa da bi se komu klanjal ali klobuk snemal zaradi tega. Kdo pa sem, da bi bilo pomembno pred kom sem pokleknil in se priklonil. Lahko poklekneš, se prikloniš ali pa poserješ v lastno čelado pa zaradi tega noben v MotoGP ne bolj ali manj gasa odprl.

Zrasti že enkrat (upoštevaj svoj lastni podpis) in nehaj smetit po forumu. Če ti 50 ljudi vsak dan zatrdi da delaš bedarije, bi se lahko vsaj vprašal kaj je motiv za njihove trditve ne pa da kot otrok ponavljaš ene in iste zgodbice, nabijaš poste in protestiraš proti vsemu povprek kar ima zveze z Rossijevim imenom.

še tebi... naslovi ne odražajo trenutnega stanja... rezultati odražajo trenutno stanje... ne pravim da rossi ni zelo dober... samo poglej... tudi stoner ni mogel na ducatiju... rossi pa še manj...

pa če smo že pri tem kdo je komu simpatičen... meni rossi sploh ni simpatičen, pa ga zagotovo bolj priznavam kot pa vi lorenza... najprej počistite pred svojim pragom... jst nikoli nisem rekel da je bil rossi nezasluženo prvak, ali pa da je zmagal ker je nekdo drug imel smolo... kadarkoli zmaga rossi mu čestitam za zmago, ker vem da je zmagal zasluženo, pa čeprav tako kot lani v sepangu... tudi če napišem da bi bilo drugače če stoner pade, to ne pomeni da je nezasluženo... sej je stoner sam zajebal... vi pa to vs čas počnete...

nikol nč ne protestiram proti rossiju... samo vsi ga nekaj hvalite tudi takrat ko je 12., 13... pa sej boste sami padli na realna tla prav kmalu... najbrž je razmerje 50:1 zato ker vas pač 50 navija za rossija... če bi vas pa 50 za stonerja pa jaz za rossija bi bilo pa isto... problem je itak v vas, ker si ne morete dopustiti, da nekdo misli da je stoner najboljši, pa čeprav se vse skupaj vedno bolj dokazuje.. :S

Zaskrbljujoce je res, da je Hayden pocasn k strela, pa nazadnje je neki govoril, da je ful napredoval al kaj ze ce se prov spomnm? Da misl it se visje....ja supr, ampak ce ga fotr z bolecinami nazge, mu ne kaze lih dobr. :BUA:

ja najbrž je pa problem v tem, da je ta gotr z bolecinami s svojo ekipo cisto zoral motor ane?

Rade volje .)

1. razlaga......fant je izjemno samovšečen

2. razlaga.....kot nas učijo razni (moralni ljudje) je treba bit zadovoljen sam s sabo in smo sami sebi všeč in se ne podrejati družbi in delat kot drugi hočejo (ta nasvet je tukaj na forumu kar uporaben in ljudje kot Kenny se ga kar dobro držijo)......v tem primeru je druga trditev (o zahvaljevanju) provokacija.

ni bilo mišljeno da sem samovšečen, ampak da enostavno ne gledam na to kaj menijo drugi... sam bom pač tak kakršen bom sam hotel...

in tisto z zahvalo ni bila nobena provokacija... denasko sem mu lepo odgovoril, ker sem pač vedel odgovor... kok ste bedni res...

obakrat si zadel v polno

jaz pa ne maram samovšečnosti in provokacij, torej imam "problem" s tem kar zapiše, zaradi načina pisanja in načina podajanja mnenja

samo to

LP Bajsi

lej bajsi... samo odogovoril sem ti... in zdej se tle znašaš nad mano, nad nekom ki ti je odgovoril na vprašanje in ti s tem želel pomagat... rossi fani ste res neverjetni...

Pliz povejte, a se še komu zdi da je rs01 drugi nick KenijaJr? al sta samo izgublena brata dvojčka?

NEEEEEEEEE NISVAAAAAA ISTAAAAA OSEBAAAAAAAAAAAA (dovolj jasno)

nevem zakaj je treba vsakega ki ima kaj dobrega povedat o kom drugem kot o rossiju označit za debila... prekašate eden drugega res :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksni besedni boji v testnem obdobju! :naughty: A ignore user pa ne obstaja? Tut ce bi, se mi zdi, da bi vecina z veseljem prebrala Kennyeve modrosti. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cartman...

hvala da si me spomnil, sem prej pozabil napisat da naj se prosim vzdržite takih butastih komentarjev.....sicer pa ti je že kenny odgovoril.

Sicer pa nevem zakaj bi lahko človek pomislil, da sva ista oseba (vsaj razumen), ker če pa med mojim postom in njegovim pisanjem ni ena strašanska razlika v slogu potem pa nevem.....

Sicer pa se mi vedno bolj zdi to, kar je rekel tudi Kenny...kdor ne poveličuje Rossija je po vaše debil (oziroma po vaše Kennyjr)

In prosil bi, da mi še poveš, kaj sem tako slabega in neresničnega povedal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam to temo na vsakih 5 min ce bo prišla kakšna nova novica iz testiranj če kaj o tem se debatria pa vidim pol strani samega sra..a. kak se vam da raje kaj pametnega napišite v smislu testov ne pa da vas neki keny.jr tu s tira spravi. jaz sploh njegovih postov ne berem ker so debilni. ignor je najbolse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledam to temo na vsakih 5 min ce bo prišla kakšna nova novica iz testiranj če kaj o tem se debatria pa vidim pol strani samega sra..a. kak se vam da raje kaj pametnega napišite v smislu testov ne pa da vas neki keny.jr tu s tira spravi. jaz sploh njegovih postov ne berem ker so debilni. ignor je najbolse.

debiln si ti ;) hvala :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pliz povejte, a se še komu zdi da je rs01 drugi nick KenijaJr? al sta samo izgublena brata dvojčka?

pozabljamo da so to prvi testi. testi bodo še Feb 22-24 Sepang, Mar 13-14 Losail, in pol šele sezona, 20 marca.

res je, da majo rdeči več dela od ostalih, ampak nikar ne mislite, da je Barbera hitrejši od factory dirkačev. trenutno majo problem z vibracijami, nekje sm prebral de jih matra chatter prednjega dela. če gledamo zaostanek za drugim, in Pedrosin kvalifikacijski krog odmislimo, je zaostank manj kot sekunda. Kar bode u oči je to, de so trenutno VSE honde zelo hitre.

meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!