Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

......sam ste res ene opice določeni :angry: ..........matr morm hrvaški forum brat da vidm kakšne slike in filme s tega testiranja, a ne bi blo boljš da bi se vi na enmu piru nekje dobil...........bi mel vsaj gostinec kaj od tega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste naravnos patetični... kaj je z vami... pa to ni res... dej admin al pa mod nej pogleda lokacijo ipja pa potrdi da pač nisva ista oseba no :S ker tole gre res čez vse meje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma vi ste naravnos patetični... kaj je z vami... pa to ni res... dej admin al pa mod nej pogleda lokacijo ipja pa potrdi da pač nisva ista oseba no :S ker tole gre res čez vse meje...

Niste enkrat že odprli teme Kenny JR????Ker v tej temi bi trenutno verjetno vsi res raje videli-brali kaj konkretnega...

Glede IP jz sem lahko ta trenutek gor z tremi IP...to ne pove dost.Je pa res,da jaz že od začetka tipkam in imam samo en nick,vidim-mislim pa da vas ima dost več nickov...sem enkrat že razmišljal zakaj in na koncu ugotovil,da je edina možna razlaga,da zato,da si dajete pluse,da niste tolk pod "zemljo"!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lol.. sej ni fora v ip številki ampak v lokaciji IP-ja no sej nima veze...

skratka jst mam pač en uporabniški račun...

sploh pa vidm da ma rs01 al kaj je že skoraj 2 leti ta račun tuki gor.. tko da...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.2.2011

# Po. Name TeamGap First

# 1Simoncelli M.San Carlo Honda Gresini2:00.757

# 2Dovizioso A.Repsol Honda Team+0.188

# 3Lorenzo J.Yamaha Factory Racing+0.206

# 4Spies B.Yamaha Factory Racing+0.245

# 5Stoner C.Repsol Honda Team+0.355

# 6Pedrosa D.Repsol Honda Team+0.484

# 7Hayden N.Ducati Marlboro Team+0.777

# 8Edwards C.Monster Yamaha Tech 3+0.931

# 9Rossi V.Ducati Marlboro Team+1.085

# 10Barbera H.Mapfre Aspar Team+1.273

# 11Capirossi L.Pramac Racing Team+1.300

Rezultati do 12 ure.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......sam ste res ene opice določeni :angry: ..........matr morm hrvaški forum brat da vidm kakšne slike in filme s tega testiranja, a ne bi blo boljš da bi se vi na enmu piru nekje dobil...........bi mel vsaj gostinec kaj od tega :P

No to pa res, povsod drugod več zvem.Tukaj pa sam nabijate, dobte se pred eno urgenco pa se tam dokončno zmente.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da sedaj je človek že če pove, kar se mu zdi na lep način in nič ne provocira ali kaj podobnega enačen z kennyjr.

ŠE ENKRAT, POVEJTE MI KAJ SEM NAPAČNEGA IN NAROBE NAPISAL!!!!!

Ker to sedaj zgleda samo tako, kot da vam moj post iz takšnih ali drugačnih razlogov ni všeč in potem bruhate po njemu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štiri ure pred koncem testiranj zgleda takole:

1. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 0.757s (20 laps)

2. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 2m 0.945s (29 laps)

3. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 2m 0.963s (22 laps)

4. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 1.002s (36 laps)

5. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 2m 1.112s (16 laps)

6. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 2m 1.241s (27 laps)

7. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 2m 1.353s (43 laps)

8. Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 1.534s (41 laps)

9. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 1.651s (32 laps)

10. Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 1.842s (28 laps)

11. Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 2.030s (21 laps)

12. Loris Capirossi ITA Pramac Racing Team 2m 2.057s (31 laps)

13. Randy de Puniet FRA Pramac Racing Team 2m 2.159s (25 laps)

14. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 2m 2.645s (21 laps)

15. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 2.717s (27 laps)

16. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 2.916s (30 laps)

17. Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 2.965s (25 laps)

18. Kosuke Akiyoshi JPN Honda Test Rider 2m 3.452s (3 laps)

19. Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 3.621s (22 laps)

20. Nobuatsu Aoki JPN Suzuki Test Rider 2m 4.923s (23 laps)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs01 odjebi. kaj počneš narobe? več al manj nabijate o ljudeh in ne debatirate o dirkah. Če pa že izustiš tri naključne zelo radikalne stavke, se užge še kdo, in ko na svoj nivo potegnete še tri druge je kar na enkat 75% postov podjebavanje cerebralnih maloposestnežev, kdo ma večjega in čigav ata lahko dvigne blok. Sorry, če res nisi KrJr, od zdej naprej mata enak tretma.

1. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 0.757s (20 laps)

2. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 2m 0.945s (25 laps)

3. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 2m 0.963s (20 laps)

4. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 1.002s (27 laps)

5. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 2m 1.112s (12 laps)

6. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 2m 1.241s (14 laps)

7. Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 1.534s (25 laps)

8. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 1.688s (21 laps)

9. Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 1.842s (18 laps)

10. Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 2.030s (18 laps)

11. Loris Capirossi ITA Pramac Racing Team 2m 2.057s (24 laps)

12. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 2m 2.081s (25 laps)

13. Randy de Puniet FRA Pramac Racing Team 2m 2.449s (22 laps)

14. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 2m 2.645s (21 laps)

15. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 2.852s (20 laps)

16. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 2.916s (19 laps)

17. Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 2.965s (16 laps)

18. Kosuke Akiyoshi JPN Honda Test Rider 2m 3.452s (3 laps)

19. Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 3.621s (17 laps)

20. Nobuatsu Aoki JPN Suzuki Test Rider 2m 5.825s (10 laps)

haha, čeprav je rahlo shujšan SuperSic še poravu Pedrosin cajt, je Hayden sam še 0.7 zadaj, Vale ps sekundo in drobiž. Stoner je že sesul svojo prvo repsolko. nihče od resno hitrih včeraj po kosilu ni več izboljšal časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SuperSic se zabava :), motor mu pedena mr T in se mu tako zahvaljuje :)

post-1354-0-02077000-1296728217_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo dons sta pa največ ducatija napredovala :naughty:

ja to je logično. najboljši čas okrog sepanga je 2'00.518 Rossi na M1. Ducati je še precej delč od te forme, Honde in Yamahe pa so ble že učer na nizkih 2:01:XY, in prostora za napredovanje skor ni.

na naslednjih testih bodo rdeči še bližje, po moje bodo zaostanek prepolovili in bodo vozili 0,3-0,4 od najbolših časov.

Sepang je ena redkih prog ki je enaka za F1 in motoGP. MotoGP je že prej omenjen fastest lap 2'00.518, rekord proge drži Stoner z 2:02:108. Rekord za F1 drži Juan Pablo Montoya 1:34.223 !!!

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......sam ste res ene opice določeni :angry: ..........matr morm hrvaški forum brat da vidm kakšne slike in filme s tega testiranja, a ne bi blo boljš da bi se vi na enmu piru nekje dobil...........bi mel vsaj gostinec kaj od tega :P

x2

Zaradi kenija in podobnih, vedno manj obiskujem motosvet. Res žalostno :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na lanskih testih so vozili celo 2.00.2 se mi zdi...

tole so končni rezultati:

1 Marco SimoncelliSan Carlo Honda Gresini 2:00.757 - - 42

2 Casey Stoner Repsol Honda Team 2:00.811 +0.054 +0.054 42

3 Jorge Lorenzo Yamaha Factory Racing 2:00.845 +0.034 +0.088 46

4 Andrea DoviziosoRepsol Honda Team 2:00.945 +0.100 +0.188 51

5 Ben Spies Yamaha Factory Racing 2:01.002 +0.057 +0.245 60

6 Dani Pedrosa Repsol Honda Team 2:01.241 +0.239 +0.484 44

7 Hiroshi Aoyama San Carlo Honda Gresini 2:01.353 +0.112 +0.596 63

8 Nicky Hayden Ducati Marlboro Team 2:01.534 +0.181 +0.777 60

9 Colin Edwards Monster Yamaha Tech 3 2:01.651 +0.117 +0.894 32

10 Valentino Rossi Ducati Marlboro Team 2:01.842 +0.191 +1.085 52

11 Hector Barbera Mapfre Aspar Team 2:02.030 +0.188 +1.273 42

12 Loris Capirossi Pramac Racing Team 2:02.057 +0.027 +1.300 48

13 Randy De Puniet Pramac Racing Team 2:02.159 +0.102 +1.402 57

14 Karel Abraham Cardion AB Motoracing 2:02.645 +0.486 +1.888 29

15 Cal Crutchlow Monster Yamaha Tech 3 2:02.717 +0.072 +1.960 44

16 Toni Elias LCR Honda MotoGP 2:02.916 +0.199 +2.159 55

17 T1 Yamaha Test Team 2:02.965 +0.049 +2.208 41

18 Kousuke Akiyoshi HRC Test Team 2:03.452 +0.487 +2.695 3

19 T2 Yamaha Test Team 2:03.621 +0.169 +2.864 32

20 Noburu Aoki Rizla Suzuki MotoGP 2:04.700 +1.079 +3.943 46

ROSSI 10!!!!! ZDEJ PA VSI V LUFT KAKO JE NAPREDOVAL... NA NASLEDNJEM TESTU BO ZMAGAL... WOHAAAAAAAAAAAA (SEJ JE ŠE VEDNO 10 :S)

in LRR... sami ste si krivi... pač ne dopustite na forumu tistih ki niso rossi fani in znajo povedat svoje mnenje... skratka če hočeš kej resnega zvedet itak tuki gor nimaš kej počet, ker je ta stran eno navadno leglo rossi fanov... žal...

če se nebi vtikali v vsakega ki kaj dobrega o kom drugem kot v rossiju napiše bi šlo brez kreganja... zakaj jst lahko vedno sprejmem vaše mnenje, ko napišete kej o rossiju? medtem ko se rossi fani vedno vžigajo... sej tud jest kdaj kako objavo pokomentiram, samo še vedno dopuščam nasprotno mnenje, vi ga pa itak ne, ker dlje od rossija ne vidite...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROSSI 10!!!!! ZDEJ PA VSI V LUFT KAKO JE NAPREDOVAL... NA NASLEDNJEM TESTU BO ZMAGAL... WOHAAAAAAAAAAAA (SEJ JE ŠE VEDNO 10 :S)

Od kdaj se na testih zmaguje?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kdaj se na testih zmaguje?

D.

ja sej jst tud tako mislim... elias bo gladko pobral prve tri dirke.. sej na testih je itak vseeno...

in spet smo pri dvoličnost rossi fanov, ki so se lani tako vžigali kako rossi kaže zobe na testih, pa da se ostali letos lahko pod nosom obrišejo, stonerja je pa premagal za tisto ušivo desetinko...

na testih se očitno zmaguje samo kadar zmaga rossi? tako kot itak povsod... :S res ste carji ja...

zdej bo polno optimizma ker je rossi 10 (11 glede na to da je alvaro manjkal) in ja nebodo pred vsako dirko 3 dni testirali da bodo prišli rdeči na sekundo zaostanka... sicer ga je pa hayden spet nabil...

in lepo je povedal Kenny JR nekaj let nazaj na testh v po dirki v turčiji (leta 2007) ko so bili na dirki daleč zadaj, potem so pa na testh postavili zelo dober čas... da niso naredili nič posebnega kar bi jih navdajalo z optimizmom za naprej... sej motorji si niso tolk različni, da če bi pred vsako dirko imel par dni celodnevnih testiranj bi na kvalifikacijah vsi lahko vozili podobne čase... (no to je bilo 4 leta nazaj, ampak sej sedaj ni kej drugače) no seveda je mal posplošil zadevo, da nebo kdo spet v zrak skočil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjebi,se bo kmal dirka...pa bomo lahk stavl,pa da pol vidmo,ka bo res...

Je pa tole natucavanje med nekaterimi res dosadno,čeprav ma lahk vasak svoj pogled.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mene nekaj resnično zanima (pa res prosim za kak odgovor). MotoGP gledam zadnih nekaj let (če je lepo vreme, se rajš peljem, kot da sedim pred TVjem), ne spremljam ostalih forumov, niti ne spremljam motoGP strani in nikoli prej nisem spremljal testov tako, kot letos... Nisem ravno fan posameznikov. Rosi mi je dober zaradi njegovih rezultatov in hudomušnosti, Ben Spies "najlepše" zalaga, Stoner in Pedrosa sta mi ful dobra voznika (s preveč smole), Lorenzo mi gre na kur*c... To sezono bom navijal za Repsol. Sledijo vprašanja:

- ali so ti testi končni odraz prihajajoče sezone?

- ali je možno, da kakšno moštvo taktizira?

- ali je možno, da se novi vozniki (Stoner, Spies, Rosi) v moštvih ukvarjajo še s čem drugim (položaj na motorju, odzivnost... ) ali samo s tem, da se najhitreje peljejo na testih?

Kot se že omenil. Upam, da bomo letos čakali do zadnje dirke na prvaka in pa da bo lepo vreme, ko bo na vrsti dirka v španski Catalunyi :boobies:

Popravljeno . Popravil sergini
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav v motošportih ni okrogle žoge je čisto vse mogoče....

LP bajsi

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj eni še vedno razumete, da na testih ni glavni cilj podiranje rekordov proge?

Tudi če voziš na 90% zmožnega lahko dobro testiraš nove komponente in nastavitve, kar mislim, da je predvsem bil glavni cilj Ducatija. Mislim, da bi bilo zelo neumno od Rossija, če bi peljal totalno na limitu, samo da bi ujel Honde in Yamahe (kar je zgleda glavno merilo nekaterim tu gori) in s tem tvegal nove poškodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sepang Test, Malaysia

Primerjva po dnevih, PB:

DAY 1 DAY 2 DAY 3

Lorenzo Yamaha Factory Racing 2:01.977 2:01.563 2:00.845

Valentino Rossi Ducati Marlboro Team 2:03.365 2:02.597 2:01.842

Dani Pedrosa Repsol Honda Team 2:02.024 2:00.770 2:01.241

Casey Stoner Repsol Honda Team 2:01.574 2:01.434 2:00.811

Ben Spies Yamaha Factory Racing 2:02.332 2:01.508 2:01.002

Marco Simoncelli Honda Gresini 2:02.295 2:01.522 2:00.757

Andrea Dovizioso Repsol Honda Team 2:02.507 2:01.512 2:00.945

Nicky Hayden D ucati Marlboro Team 2:03.508 2:02.379 2:01.534

Popravljeno . Popravil SeBB
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa mene nekaj resnično zanima (pa res prosim za kak odgovor). MotoGP gledam zadnih nekaj let (če je lepo vreme, se rajš peljem, kot da sedim pred TVjem), ne spremljam ostalih forumov, niti ne spremljam motoGP strani in nikoli prej nisem spremljal testov tako, kot letos... Nisem ravno fan posameznikov. Rosi mi je dober zaradi njegovih rezultatov in hudomušnosti, Ben Spies "najlepše" zalaga, Stoner in Pedrosa sta mi ful dobra voznika (s preveč smole), Lorenzo mi gre na kur*c... To sezono bom navijal za Repsol. Sledijo vprašanja:

- ali so ti testi končni odraz prihajajoče sezone?

- ali je možno, da kakšno moštvo taktizira?

- ali je možno, da se novi vozniki (Stoner, Spies, Rosi) v moštvih ukvarjajo še s čem drugim (položaj na motorju, odzivnost... ) ali samo s tem, da se najhitreje peljejo na testih?

Kot se že omenil. Upam, da bomo letos čakali do zadnje dirke na prvaka in pa da bo lepo vreme, ko bo na vrsti dirka v španski Catalunyi :boobies:

Po mojem mišljenju taktiziranja na testih ni. Testi služijo temu, da ekipe nastavljajo motocikel tako kar se tiče "hardware-ja" (okvir, vilice, predtek, oklepi, osebne nastavitve voznika (balanca, tačke, ročke)), kakor tudi "software-a" (to je nastavitev elektronike). Vsi ti fantje v motogp karavani so toliko dobri dirkači, da lahko desetinke nosijo male razlike v nastavitvah.

Po domače povedano, če se voznik dobro počuti na motorju, bo po pisti "letel", če se ne počuti, bo zaostal. Njegovo počutje pa je pogojeno z osebno formo ter formo motocikla.

Tako je na vseh dirkah. Če uspejo vozniki skupaj z mehaniki "nastaviti" motocikel za določeno pisto tako, da se bo voznik maksimalno dobro počutil na njem, ob predpostavki, da je z voznikom fizično vse OK, bo rezultat prišel sam od sebe. In tisti, ki mu to bolje uspe, ima prednost tistih nekaj stotink ali desetink, ki prinašajo stopničke in na koncu naslov prvaka.

Ti testi so do neke mere odraz prihajajoče sezone. To da so pri Ducatiju začeli z zaostankom 2s je bil znak, da so motor v primerjavi z lanskim popolnoma spremenili. To, da so se približali na koncu testa na 0,7s je dober znak, da jim gre na bolje in da mogoče vseeno niso izgubili kompasa, kar bi bilo za nas, ki ta cirkus spremljamo, zelo slabo. To da so bile VSE honde med prvih 7 vse tri dni pove, da bodo letos Honde zares konkurenčne in bodo njihovi dirkači vsekakor veljali za favorite, če le ne bodo delali "stonerje". Sta pa pred nami vseeno še dva tridnevna testiranja pred prvo dirko in šele zadnji test bo pokazal, kaj lahko pričakujemo na prvi dirki.

In zakaj merjenje časa? Ker gre za svetovno prvenstvo in je v tem tekmovanju vse zelo natančno določeno, s časom. Celo tako določeno, da imajo telemetrijo in študirajo, zakaj nekdo v nekem ovinku na vstopu ali izstopu ni hitrejši, kot bi to lahko bil. Napredek ekipe in dirkačev se meri v edini merski enoti, ki nekaj v dirkaškem pomeni; to so tisočinke.

To ni tako kot tukaj na motosvetu; vsi so super "lagano sportski" vozniki, kakšni pa so celo športni vozniki. Seveda po cesti... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!