Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Uf eni majo pa res fetiš za minuse talat :hmm: .......da vam je le dobr pri tem......lahko nadaljujete :P

Ja zaenkrat sem še za hondo :unsure: edin če se boš potrudu pa me navdušiš za bavarca... :yea1:

Ja teli fetiši... :hmm: se ne pustim motit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pa še končni rezultati testiranja iz Crash.neta:

1. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 1m 59.665s (37)

2. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 59.803s (38)

3. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 0.163s (46)

4. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda 2m 0.541s (45)

5. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 0.678s (32)

6. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 0.966s (29)

7. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory 2m 1.003s (48)

8. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 2m 1.194s (34)

9. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda 2m 1.328s (48)

10.Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 1.346s (21)

11.Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 1.469s (59)

12.Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 1.469s (71)

13.Loris Capirossi ITA Pramac Racing 2m 1.493s (39)

14.Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 2.034s (50)

15.Randy de Puniet FRA Pramac Racing 2m 2.155s (42)

16.Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 2.410s (57)

17.Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 2.457s (40)

18.Karel Abraham CZE Cardion AB 2m 2.506s (55)

19.Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 3.016s (13)

The third and final 2011 pre-season test will be held at Qatar from March 13 - 14.

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, prva štiri mesta Honde? Edwards pred Lorenzom? Hayden za Rossijem? De Puniet se pa nekako ne ujame z ducatijem.. Letos bo izredno zanimiva sezona. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

pa še končni rezultati testiranja iz Crash.neta:

1. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 1m 59.665s (37)

2. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 59.803s (38)

3. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 2m 0.163s (46)

4. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda 2m 0.541s (45)

5. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 2m 0.678s (32)

6. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 2m 0.966s (29)

7. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory 2m 1.003s (48)

8. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 2m 1.194s (34)

9. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda 2m 1.328s (48)

10.Hector Barbera ESP Aspar Team 2m 1.346s (21)

11.Valentino Rossi ITA Ducati Team 2m 1.469s (59)

12.Nicky Hayden USA Ducati Team 2m 1.469s (71)

13.Loris Capirossi ITA Pramac Racing 2m 1.493s (39)

14.Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 2m 2.034s (50)

15.Randy de Puniet FRA Pramac Racing 2m 2.155s (42)

16.Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 2m 2.410s (57)

17.Bike #T1 JPN Yamaha Test Rider 2m 2.457s (40)

18.Karel Abraham CZE Cardion AB 2m 2.506s (55)

19.Bike #T2 JPN Yamaha test Rider 2m 3.016s (13)

The third and final 2011 pre-season test will be held at Qatar from March 13 - 14.

uuhuhu bojim se da to ni blef. prepričan sem, da je tovarnišku ducti lahko hitrejši od Barbere, ampak zaostanek za yamahami je še zelo očiten. po nekaterih informacijah, je HRC vozil z neregularnimi motorji, zato njihova forma morda ni tako suverena, in časi niso popolnoma kredibilni, kar je dobra novica za prvensvo :)

napako leta pa je po moje storil Luchio Checinello, ko je nagnal De Ppuneta in podpisal Eliasa. Trenutno vsem trem kaže precej slabo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuhuhu bojim se da to ni blef. prepričan sem, da je tovarnišku ducti lahko hitrejši od Barbere, ampak zaostanek za yamahami je še zelo očiten. po nekaterih informacijah, je HRC vozil z neregularnimi motorji, zato njihova forma morda ni tako suverena, in časi niso popolnoma kredibilni, kar je dobra novica za prvensvo :)

napako leta pa je po moje storil Luchio Checinello, ko je nagnal De Ppuneta in podpisal Eliasa. Trenutno vsem trem kaže precej slabo :(

Hola mojster,

če Vale vsaj malo ne blefira, pol je to prvič; kaj in kako bo s Hondami pa se bo razpletlo najbrž že do zadnjih testiranj v Katarju.

ja, se strinjam... lani sem nekje bral da je bil Luchio po odličnih uvrstitvah Lepega v prvem delu prvenstva hudo razočaran nad njim v drugem delu, ko se je Lepi vrnil na piste po padcu/nogolomu v Nemčiji; da se kao ne potrudi več, ne da vse od sebe... IMHO je bil to vzrok odpovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je, ali bo sploh dirka v Katarju, zaradi vseh teh napetosti na Bližnjem vzhodu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje je, ali bo sploh dirka v Katarju, zaradi vseh teh napetosti na Bližnjem vzhodu ?

Nč skrbet, ta čas, ko ni izvoza nafte ga morajo nekje porabit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuhuhu bojim se da to ni blef. prepričan sem, da je tovarnišku ducti lahko hitrejši od Barbere, ampak zaostanek za yamahami je še zelo očiten. po nekaterih informacijah, je HRC vozil z neregularnimi motorji, zato njihova forma morda ni tako suverena, in časi niso popolnoma kredibilni, kar je dobra novica za prvensvo :)

napako leta pa je po moje storil Luchio Checinello, ko je nagnal De Ppuneta in podpisal Eliasa. Trenutno vsem trem kaže precej slabo :(

Na fotografijah, ki jih je prilepil P182, Rossi in Hayden nimata zakrilc na oklepih, medtem ko jih ostali na Ducatijih imajo. To lahko pomeni, da preizkušajo nekaj drugačnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nicky in rossi pa s popolnoma enakim časom :O

čeprav, glede na to da je hayden lani vozil ducatija precej hitreje kot trenutno mi vse skupaj deluje precej sumljivo... al res ne pokažejo vsega, al pa tavajo v temi v želji da bi najdl stikalo za luč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nicky in rossi pa s popolnoma enakim časom :O

čeprav, glede na to da je hayden lani vozil ducatija precej hitreje kot trenutno mi vse skupaj deluje precej sumljivo... al res ne pokažejo vsega, al pa tavajo v temi v želji da bi najdl stikalo za luč...

... vozita z zategnjeno "ročno" .... :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vozita z zategnjeno "ročno" .... :closedeyes:

umes jesta burek :lol:

Še vedno mislim, da so testiranja namenjena za kaj drugega, kot postavljanju najhitrejših krogov. A se ve, kolk ma kdo najvišjo hitrost po ravnini... če ta podatek obstaja, sem ga spregledal. :unsure:

Pač moje mnenje laika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na fotografijah, ki jih je prilepil P182, Rossi in Hayden nimata zakrilc na oklepih, medtem ko jih ostali na Ducatijih imajo. To lahko pomeni, da preizkušajo nekaj drugačnega.

ja, to sm vidu.Me pa ne čudi, ker se je Rossi že na prejšnjih testih odločil da krilc ne bo mel, ker je motor brez njih malenkost lažje premetavat. da s krilci sicer ponuja nekaj več stabilnosti, ki pa je ne rabijo.

Tole so rekli pri MCN

Valentino definitely worried. He told MCN he didn't expect to be so far off pace, basically saying he thought he'd be top six

v top 6 z 0,5 sec zaostanka sem ga pričakoval tudi jaz.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je očitno točka, ko je blefiranja v stilu "še nikoli nisem bil tako srečen z 12. mestom" konec.

sedaj so ugotovili da to kar so naredili pač enostavno ni dovolj dobro... res da rossi ni vozil cel dan, ampak vseeno napredka napram prejšnjim testom skorajda ni... medtem ko so ostali napredovali za okrog sekundo...

sedaj bo prišla v ekipo še panika, ker se dirke nezadržno bližajo in to lahko stvar samo še poslabša...

Čas Rossija mineva. Prišli so mladi, ki se ga ne bojijo, poleg tega imajo spedenane motorje. Letos pa drugo leto bo še, pol pa počasi kot Schumi.

no schumi te zna letos mal demantirat veš... no ne pravim da bo prvak, samo da bo krepko izboljšal rezultate od lani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas Rossija mineva. Prišli so mladi, ki se ga ne bojijo, poleg tega imajo spedenane motorje. Letos pa drugo leto bo še, pol pa počasi kot Schumi.

ne seri,na starih svet stoji boobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so casi Rossija mimo je pa res brca v temo. :headbang: Model po vseh dosezenih naslovih pac rab en izziv, zato je zamenu moped.... :naughty:

Če ga ne bi Lolipop nažgal, bi vozu še poševnooke, tako pa je stisnu rep med noge :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas Rossija mineva. Prišli so mladi, ki se ga ne bojijo, poleg tega imajo spedenane motorje. Letos pa drugo leto bo še, pol pa počasi kot Schumi.

Nikar tako! Te bodo tu gor živega požrli.... Ste pa mone, da dajete minuse človeku, ki pač izrazi svoje mnenje.

Takšnile so bili časi lani v Sepangu na 2. testu:

1. Valentino Rossi, Fiat Yamaha 2'00.271

2. Casey Stoner, Ducati Marlboro 2'00.512

3. Nicky Hayden, Ducati Marlboro 2'00.703

Torej, zaostajajo 1 sekundo za LANSKIM motorjem. S tem da so vmes uporabili magični Burgessov razvoj.... ''no-worry-mate-we-fix-et-in-80-seconds''.

Lahko pa, da vozita z ročno in se gre Rossi spet psihološke igrice z drugimi piloti in nami, ni dvoma da to obvlada.

Sicer je pa že jasno, vkolikor bo Stoner dosegal dobre rezultate, bo spet ista pesem; ja Dani mu je razvil motor/ ima srečo, ker ima najboljši motor na gridu/ uporabljajo nedovoljen menjalnik/ blah blah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar tako! Te bodo tu gor živega požrli.... Ste pa mone, da dajete minuse človeku, ki pač izrazi svoje mnenje.

To sem vedu, da bo tako in sem nalašč malo prilil olje na ogenj, psihološko pa tudi meni ni jasno zakaj kucajo minuse, mogoče čredni nagon :grim.

Bo pa spet tako, kot je bilo pred parimi leti v Brnu, ko so fani Rossija vztrajali do šestega kroga dirke, potem pa vsi šli domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in haydnu so reki naj vozi počasi? :D

no ja mogoče edino če so motor toliko spremenili, da se hayden na njem ne znajde... samo dvomim...

On tak lahka na polno pelje pa ni več sposoben :winkiss:

Gooo Spies :yea1:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!