Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

o tle sem že dojel... samo to ne pomeni, da si s tem vse razložil...

najbrž si hotel povedati, da če majo v qatarju dva agregata, še ne pomeni da imajo cel motor (oz motocikel no)... no ti jst povem da imajo poleg dveh agregatov še ene 5 motociklov brez agregata... xD

Razložil sem to, da mora Honda poleg 6ih agregatov imeti na zalogi še vse druge rezervne dele.....preberi še enkrat post, ki je bil napisan pred tistim....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je imel pred 2. toliko prednosti kot 2. pred 12im :)

no sicer tole še bolj malo pomeni, ampak začetek je odličen...

na prvi pogled mi izgleda da trde gume bolje delujejo od mehkih... tako da yamahi, ki sta na koncu vozili z mehkimi (če sem prav ujel) mogoče ravno zato toliko zaostajata...

rossi je odpeljal zelo dobro... samo bo moral tudi na naslednjih treningih potrditi te rezultate, konkurenca je od 2. mesta naprej zelo izenačena...

barbera se je itak spet pošlepal .-- ampak tud to je treba znat...

skratka mislim da bi znalo bit pestro. ne vrjamem da bo stoner tako suveren.. ostale honde so hitre, pa obe yamahi in rossi iz ozadja, tudi hayden mislim da ne zaostaja nevem koliko za rossijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedo sem da bo rossi tam okoli 6 mesta ne pa tak kot na testih. starec se nebo dal kar tako.njemu bi pomenil naslov na duceju več kot vse kar je do zdaj dosegel in se ne bojim da nebi bil konkurenčen. kolega pri asparu je tudi dokazal da tudi duče leti ne še tako bo pa kamlu med špico. tak da lizika pa kamen še ne smeta odpisat rossija in ostale duče smetane:D da nem sao rossi pa to. saj stoner je tudi dober samo ne tak kot rossi:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elias pa počasen (mogoče so mu pozabli agregat zamenjat in vozi z Moto2 Hondo) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedo sem da bo rossi tam okoli 6 mesta ne pa tak kot na testih. starec se nebo dal kar tako.njemu bi pomenil naslov na duceju več kot vse kar je do zdaj dosegel in se ne bojim da nebi bil konkurenčen. kolega pri asparu je tudi dokazal da tudi duče leti ne še tako bo pa kamlu med špico. tak da lizika pa kamen še ne smeta odpisat rossija in ostale duče smetane:D da nem sao rossi pa to. saj stoner je tudi dober samo ne tak kot rossi:D

no ja... "starec"... glede na seteja in maxa je ravno v zrelem obdobju in na vrhuncu :evilgrin:

kolega pri asparju lahko mirno "odpišemo" (s tretjega mesta), če se nebo spet šlepal... matr :wallbash:

drugač pa lepo vidt da se rossi vzpenja, ampak bi pa opozoril še na eno stvar... tudi stoner je bil lani na treningih hiter, na dirkah pa je šel precejkrat po tleh ali pa ni mogel voziti tempa s treningov... bomo videli kako se bo rossi odzival na dirkah...

sam tudi nebi odpisal ducatijev, sploh od haydna pričakujem take rezultate kot lani... tudi od randyja... odpisal bi edino capirossija, ki ga je pomoje že zdavnaj povozil čas...

da je pa rossi boljši, pa veš da se ne strinjam :D pa tud dejstvo da je stoner s temle motociklom zmagoval pove nekaj :P

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse nekako pričakovano razen morda Elias. aktualni prvak v moto2, osemdeset dirk na GP sceni, in fuck, 3,5sec zadaj!!! Dobro ga je zmešala sezona v moto2. :( In ko lih omenjam moto2, Sofuoglu ne zgleda tako suvereno kot lani ko je bil wildcad. 2,5sec zaostanka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes nič novega

stoner v 2 rudni rukne 1.55.4.....

ostali pa odzadaj plužijo

pedrosa

spies

dovi

itn......

testiranja ob 18.00

bod baje boljši grip..

še hitrejši časi....

rossi 1 sekunda pa nekaj ...

toni pa

ko da je z drugega planeta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene presenečata oba Tech3 pilota. Edwards je tik za Lorenzotom....ve kdo, če imata tudi onadva dostop do tovarniškega materiala ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alvaro bautista se ne more pobrat in se drži za nogo. gre Hopkins u akcijo?

A njega so pobirali? Na koncu je Stoner le prehitel Pedroso in Lorenzo Spiesa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. prosti trening

3-prosti-trening.jpg

stoner hoče na vsak način očitno biti prvi na vsakem sešnu.sem pričakoval rossija više pa so vsi popravli čase za kakšne pol sekunde.upam da stoner nebo tak hudi na vsakem dirkališču ker nebi blo to dobro za zanimivost dirk. drugače menim na dirki

1.stoner

2.spis

3.rossi(ne vem kako samo vem da bo spoco neke:D ker je majster)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.stoner

2.spis

3.rossi(ne vem kako samo vem da bo spoco neke:D ker je majster)

:naughty:

Sam upam da bo Spies na stopničkah in pred Lorenzom :yea1:

EDIT: Alvaro Bautista z zlomljeno levo stegnjenico... :wacko:

Popravljeno . Popravil skopusnik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:

Sam upam da bo Spies na stopničkah in pred Lorenzom :yea1:

EDIT: Alvaro Bautista z zlomljeno levo stegnjenico... :wacko:

enako jaz privoscim spisu bol kot lorenzu.bo pa glede na čase borba med njima.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alvaro Bautista z zlomljeno levo stegnjenico... :wacko:

Kaže, da se bo letos Hopkins kar navozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautisti nikakor ne privoščim zloma, se pa velik bol veselim da bom gledu HOPPER-ja na Suzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautista gre u operacijsko, Hopkins pa je v ZDA tako de očitno ne bo vozil :doze: lahko bo odpelal Jerez, pol pa se dve dirki križajo z BSB. kdo ve če to ne bo spet ena medvedja usluga zanj, brez testiranj z izredno malo km na motogp stroju ki ga ni vozil dve celi sezoni, najbrž ne bo lih briljantnih rezultatov, vmes pa lahk zakocka šiht v BSB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!