Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Kaj pol tudi letos ne bodo prenašali MotoGP kvalifikacij na kanal a, ali? Ker nekje sem zasledil da bodo leto prenosi MotoGP kvalifikacij in moto2 in MotoGP dirke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak! Ali se moraš registrirat!? :?

ne rabš se registrirat, eno datoteko morš dol potegnt pa naložit, sej ti piše na strani. če si pa to že naredu pol pa nevem :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bautista gre u operacijsko, Hopkins pa je v ZDA tako de očitno ne bo vozil :doze: lahko bo odpelal Jerez, pol pa se dve dirki križajo z BSB. kdo ve če to ne bo spet ena medvedja usluga zanj, brez testiranj z izredno malo km na motogp stroju ki ga ni vozil dve celi sezoni, najbrž ne bo lih briljantnih rezultatov, vmes pa lahk zakocka šiht v BSB.

V SBS se bo že najdu zmer sedež zanga, v Moto GP mu je pa to zadnja življenska priložnost, da mu slučaju uspe "veliki met" med deseterico in po čudežu še dobi kje sedež v kakšnem satelitskem moštvu (scenarij z izredno malo možnostmi sam, če bo pelu obstajajo, če pa ne bo peljal mu v bodoče Moto GP ostane samo še kot nam prek malih zaslonov :blush: )

BSB je sicer močno in priznano prvenstvo samo za fante, ki so že kdaj peljal prvenstvo Moto GP je to bolj "tolažilna služba" in večina od njih raj pele 2 dirki GP kot celo prvenstvo SBS, ker kokr sm že prej reku za v SBS bo še kr par let dobr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pomoči za stavničarje oz. mogoče zanimivo branje za ostale... :D

Ben Spies - Valentino Rossi 1

Začetek nove sezone MotoGP in na letošnjih prvih kvalifikacijah v Katarju, kjer dirkači vozijo pod lučmi že vidim en odličen par. Američan Spies lani rookie na tech3 Yamahi in z odličnimi predstavami si je letos zagotovil sedež pri tovarniški Yamahi in že v previewu sem napisal da ga letos vidim kot resnega kandidata za sam vrh. Že na testiranjih tukaj v Katarju v nedeljo in ponedeljek pokazal odlično vožnjo, ter skupno na obeh treningih dosegel 3. mestu. Včeraj sem si v miru ogledal posnetke vseh treh prostih treningov in Ben dokazuje, da je res vreden tovarniške Yamahe in tudi ogromna konkurenca sotekmovalcu Lorenzu, z istim motorjem. Na prostih treningih končal na 6., 3. in 5. mestu.

Italijan Valentino Rossi lani dirkal pri tovarniški Yamahi, kot pa vsi vemo se je letos preselil h Ducati Teamu in s tem dobil tudi čisto drugačen motor od Yamahe. Rossi pričakovano slabši rezultati na testiranjih, kar je normalno saj je prestop iz Yamahe h Ducatiju velika sprememba, kar se tiče lastnosti enega in drugega motorja. V nedeljo in ponedeljek, ko so bila v Katarju testiranja je zasedel skupno 13. mesto. Na vseh treh prostih treningih prikazal kar dobro vožnjo in tudi rezultati so iz kroga v krog boljši. V četrtek na 1. prostem treningu končal na odličnem 5. mestu, včeraj na obeh prostih pa 9. in 8. mesto kar tudi ni ravno slabo. Na vseh treh treningih sem opazil da Rossi stopnjuje formo iz kroga v krog, tako da po pričakovanjih izboljšuje čase. Proga v Katarju mu dokaj ustreza, lani je z Yamaho tukaj tudi zmagal, Spies je končal na 5. mestu. Dirkališče ima dokaj dolgo ciljo ravnino, kjer imajo vozniki Ducatija nekaj prednosti saj je poleg tovarniške Honde Ducati najhitrejši motor, kar se končne hitrosti tiče (primer: Na drugem prostem treningu max. končna hitrost Rossija 320,1 km/h, Spies pa 316,3 km/h), kar bo sigurna neka mala prednost na dirki v nedeljo, na kvalifikacijah pa nima tako velikega vpliva končna hitrost.

Torej danes pna kvalifikacijah pričakujem nekaj podobnega kot včeraj na 3. prostem treningu. Spies se želi še posebej zdej na začetku dobro izkazati in tudi v nedlejo na dirki ga pričakujem na stopničkah, saj mi je velik favorit letos tudi za kakšno zmago in na absolutno vrh. Rossi nikoli ne blesti na treningih in kvalifikacijah, ter vedno pokaže vso kvaliteto na dirki, tako da danes ga ne vidim ravno pri vrhu, ampak bolj tam okrog 6-8. mesta, čeprav kot je rekel včeraj komentator na Eurosportu (Rossija ne smemo NIKOLI, NIKOLI in še enkrat NIKOLI odpisati z vrha, tudi če dirka z novim motorjem).

Vložek srednji, saj je odličen par in tudi kvota absolutna prevelika. Če gre mimo pa bom tudi vesel..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne rabš se registrirat, eno datoteko morš dol potegnt pa naložit, sej ti piše na strani. če si pa to že naredu pol pa nevem :surrender:

A preko tega linka, ki ste ga gor objavili pride angleško komentiranje, ali španščina/romunščina (kot ponavadi..)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so ravo na dsf malce razpravljali koliko možnosti ma vale da v 1 sezono z dučejem osvoji naslov sv prvaka..

in kako napreduje razvoj novega dučeja za naslednjo sezono...

kot zgleda bo ducati šel na klasičen okvir kakšnega vozijo ostali, rossi je zmetal pol stvari že z sedanjega, tako da motor ni podoben več temu kar je vozil stoner

oddaljili so se od stonerjevih nastavitev za 80% kasneje so ugotovili da določene stvari so bile vseeno uporabne...

zato hayden odzadaj pluži ker so stvari konkretno spremenjene... ni to česar je bil navajen...

no ugotovitev da so honde prekleto hitre.. stoner bo pole postavljal, problem je le konstantnost ko bo imel koga za ritjo....

lorenzo bo imel velike težave z benom ki dokazuje da je talent... ki se pojavi le redko :worship:

valeta sta izpostavila da še z to kolarnico od motorja je zmožen zmagovat...

kar se tiče motorja za prihodnjo sezono so pa pri ducatiju že zelo daleč....

defintitivno se zgodba vale- duče piše na dolgi rok.....

rossi bo hiter šele v 2/ 3 prvenstva...

nista pozabila pedrose ki ga imasta za favorita zraven stonerja in skritega benna...

lorenzo bo imel v letošni sezoni hudo konkurenco...

lp h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako se mi je tako priljubil Ben...Ampak bolj in bolj kot ga gledam se mi dopade njegova vožnja in ta fant se PELJE! V tej sezoni pričakujem boj za skupno zmago med Stoner/Spies/Lorenzo...Rossija pričakujem nekje za stopničkami, proti koncu sezone mogoče tudi na najvišji..

Kar kurja polt gre pa po meni ko pomislim da se bo naslednje leto v boj za sam vrh prej omenjeni trojici pridružil še Rossi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pomoči za stavničarje oz. mogoče zanimivo branje za ostale... :D

Začetek nove sezone MotoGP in na letošnjih prvih kvalifikacijah v Katarju, kjer dirkači vozijo pod lučmi že vidim en odličen par. Američan Spies lani rookie na tech3 Yamahi in z odličnimi predstavami si je letos zagotovil sedež pri tovarniški Yamahi in že v previewu sem napisal da ga letos vidim kot resnega kandidata za sam vrh. Že na testiranjih tukaj v Katarju v nedeljo in ponedeljek pokazal odlično vožnjo, ter ......................................................................................

včeraj so ravo na dsf malce razpravljali koliko možnosti ma vale da v 1 sezono z dučejem osvoji naslov sv prvaka..

in kako napreduje razvoj novega dučeja za naslednjo sezono...............................................................................................

ne vem kako se mi je tako priljubil Ben...Ampak bolj in bolj kot ga gledam se mi dopade njegova vožnja in ta fant se PELJE! V tej sezoni pričakujem boj za ............................

:notworthy::worship::notworthy:

Fajn branje!

Zelo vznemirljiv začetek Moto GP cirkusa.

Mladi, izjemni in borbeni se bodo kosali s starim(i) mačkom(i); ni boljšega kot to.

Privoščim pa Bautisti, da čim prej okreva!

Ja, Ben Spies - če ne bo smole, zna Benči krepko mlatit po prvih mestih. Zato me prav zanima, koliko iskren je Lorenzo ob vseh hvalnicah Spiesu kot boljši alternativi za zamenjavo Rossija kot moštvenega kolega. Če ga bo Spies puščal za seboj in če bo Horhe tako navdušen nad njim tudi ob koncu sezone (in bo recimo mesto ali dve ZA Benom), potem je mogoče celo res, da je bil Rossi very naughty boy ... :whistle::P

Joooj, še samo enkrat gremo spat - potem pa gre zares. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kaj pomeni tale satu HATI al kaj stonerju na komenizionu piše? :)

verjetno kakšna hondina fora? mogoče isto kot ONE HEART kar piše na strani, samo v drugem jeziku?

a se še komu zdi da rossi res široke linije obira, sploh iz ovinka? al mam sam tak filing...

drugače pa dobro pele, tud za pogledat je fajn... sam nism ga navajen xD

stoner pa skoraj pod 1.50, samo en centl mu še manjka :)

a se mi sam zdi, al se velik bolj čez motor nagiba, kot se je recimo prid ducatiju... se mi zdi kot da ga ni nč na motorju, kot elias recimo, čeprav ne ravno podobno?

randy pa kot da nebi menjal motorja... isti stil kot na hondi (na pogled)... sicer takole na oko kar malo smešno zgleda, ampak ni počasen ;)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi hayden...

more bit testni voznik za rossija...

novi okvir.....

nekako mu ne uspeva.

dučeja zvija kot mojo apn 6 :headbang:

stoner pa v svojem svetu trenutno.....

sport 1 zmaga z intervjujem lorenzota.. ali pogreša rossija :closedeyes:

valentino je dober voznik odgovarja lorenzo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... glede na trenutno situacijo bi jst rekel takole... nekoliko ga verjetno pogreša... čeprav se nista marala, ga je (pa dobro pustimo to da je bil rossi poškodovan, ker nevemo kako bi blo če nebi bil) lani skoraj vedno nabil, sedaj pa se spies vozi pred njim, sicer je še pred prvo dirko govoriti prezgodaj, ampak kaže že tako :)

drugače pa zanimiv pripetljaj... kako je elias sledil doviju, ki se je nekolk zabremzal... široko vzel ovinek in ni veliko manjkalo da bi zapeljal na pesek... tonči pa za njim gladko naravnost hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo Stonerjevo leto ! :naughty: Vsi bojo srečni če ga bojo kdaj prehiteli !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah take napovedi so vedno nehvaležne... nikoli neveš... je sicer prvi favorit, samo vseeno hitro se obrne... po treh dirkah bomo že videli koliko je ura... moje mišlenje je... če stoner zmaga jerez, potem bo res lahko vesel vsak ki da bo premagal... ker če zmaga jerez, potem lahko zmaga vsako dirko :)

evo dani je prvi :O

no nevem pa če je stoner že šel na top čas, dani očitno tokrat postavlja čase za štartno mesto :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebote abraham.. sidro meče pred ostalimi :evilgrin:

mislim da rossi ne vozi na max... ker zgleda da vozi z zavoro, da ga ne bi razmetalo...

drugače pa ben trga pa cal crutchlow je hiter lepo ga je abraham zaj......

glede da bo stoner nepremagljiv je malce prehitro.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jaz bil komisar v gpju bi pregledo repsolke ker kaj pa oni neke čase postavlajo niti dirke nem gledo ker brezveze. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!