Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Svaka čast Simoncelliju :worship:

Ostalo pa po pričakovanjih.. Dobri vrstni red za jutrišnjo dirko, sam še Rossi se mora povzpet proti vrhu.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv stil imata tako Stoner kot Pedrosa. Ne samo da gresta dol z motorja ... zgleda ko da sta poleg motorja nagnjena v ovinkih ! :notworthy:

Največje presenečenje pa mislim da je Simoncelli-

Popravljeno . Popravil speeddragon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no stoner in pedrosa razred zase, dani se je kr lepo približal, samo bi rekel da je bil on tisti ki je žgal na polno, stoner pa je MOGOČE prišparal kako stotinko :)

no ko gre pa že na 3/4 zares, pa lorenzo premaga bena... očitno tole ni naklučje, čeprav ben ni sestavil nekega hudega kvalifikacijskega časa... ju3 pričakujem boj med njima...

bomo videli kam se lahko pripelje marco...

rossiju se je za mišjega uspelo prebiti v tretjo vrsto, ju3 pričakujem da za šalo nasuje tiste okrog sebe, čeprav višje od 6. mesta ga pa jaz ne vidim, pa še to vprašanje... odvisno od odstopov...

barbera, pa zelo zelo dobro... me zanima kaj lahko pokaže na dirki... nekako me tako dobra forma njega niti ne preseneča... od njega in pa od randyja nekako lahko veliko pričakujemo... nenazadnje dobila sta svoje motorje in sedaj jih vozita pa nastavljata kot hočeta, dirkata s tistim kar imata in tako lahko pričakujemo rezultate, medtem ko loris je tako ali tako že prestar, pa tudi verjetno precej vključen v "razvoj" ducatija, medtem ko abrahamu še nekolk manjka do tabolših... hayden je tako ali tako bolj tester rossiju, ki pa tudi želi višje in probava vse mogoče, kar ga potiska nekoliko nižje, ker sem prepričan, da je njegov maximum nekolk višji, samo ta maximum ga nebi zadovoljil, zato poiskuša raznorazne stvari, ki bi ga spravile v vrh...

upajmo ju3 na najboljše, pa da se ne "tamaledva" ne spravta s progre med dirko .--

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res noro kako grejo repsolke, in kako jih stoner in pedrosa peleta :worship: AMPAK to ni f1, in močno dvomim de je dirka že odločena.

Barbera in Crutchlow!! kdo ve če lahko tako dobro odpeleta celo dirko? rdeči pa bogato underachieving! res ne vem kaj so delali celo zimo. Baje je potrebno tri tedne časa, da spečejo nov okvir, tako de v jerezu sigurno nebo novega, mord na portugalskem. bo pa v jerezu vozil Hopkins. tuki je suzuki snubil Westa, pa mu MZ ni dal dovoljenja. no, važno de je začelo, in de bo pestro :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater danes gledal prenos na Sport1 in sem skoraj živčni zlom dobil....Reklame v blokih po 7 minut !!! (debili). Hvala Kenny za linke. ker jih ne gledam več. Da pa je mera polna, pa med prenosom MotoGp oni kažejo prispevke in intervjuje z Moto2 dirkači. To bi lahko kazali po prenosih ali pa v malem ekrančku. Tako sem celo zimo čakal malo akcije, in pol jih gledam samo 30 minut. Lahko pa vam kaj o pivu povem, al pa katera zavarovalnica ima ugodna zavarovanja, pa kdaj je fuzbal na sporedu......

Sem mislil da ima pop dosti reklam....

Stoner je res močen in se zelo lepo pelje. Jutri bo zanimiva borba za 3. mesto. Ker če Repsolki ostaneta na kolesih jih je nemogoče dobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti časi Stonerja in Danija nič dobrega ne obetajo. Če bo Stonerju uspel dober štart, se bo enostavno odpeljal, Dani pa za njim. Nekaj borbe lahko potem pričakujemo za mesta 3-6, predvsem med obema yamahama, Simoncelijem in mogoče Dovijem. Rosi pa se bo očitno boril z Barbero in obema Tech3 dirkačema.

V glavnem, dolgcajt...

Sam na Sport1 (DSF) imajo pa še več reklam kot na popTV. V eni uri kvalifikacij je bilo po mojem za vsaj 20 min reklam in prekinitev. :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater danes gledal prenos na Sport1 in sem skoraj živčni zlom dobil....Reklame v blokih po 7 minut !!! (debili). Hvala Kenny za linke. ker jih ne gledam več. Da pa je mera polna, pa med prenosom MotoGp oni kažejo prispevke in intervjuje z Moto2 dirkači. To bi lahko kazali po prenosih ali pa v malem ekrančku. Tako sem celo zimo čakal malo akcije, in pol jih gledam samo 30 minut. Lahko pa vam kaj o pivu povem, al pa katera zavarovalnica ima ugodna zavarovanja, pa kdaj je fuzbal na sporedu......

Sem mislil da ima pop dosti reklam....

Stoner je res močen in se zelo lepo pelje. Jutri bo zanimiva borba za 3. mesto. Ker če Repsolki ostaneta na kolesih jih je nemogoče dobit.

Za foro sem kupil enomesečni dostop za PopTV (5€) in si kvalifikacije ogledal preko njihove strani.. Prenašali so vse tri razrede, brez ene reklame vmes, Keržišnik in Skubic sta se pa tudi pomoje čisto ok odrezala.

Meni osebno čist kul :) Vseeno pa dostopa najbrž ne bom podaljšal, ker itak ponavadi nimam časa gledat kvalifikacij in pogledam samo rezultate. Prenos dirke je pa tako in tako po TV.

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da bo Stoner zmagal ne bom napovedal, ker je že dostikrat dobro kazalo, pa ga je potem v pesek vrgel. Mi je pa zelo všeč da je tkole hiter, mislim da se šele sedaj vidi njegova hitrost, ko je dobil konkurenčen motor( oz. so Ducatija dobili tudi drugi piloti).

Da bo Spies hitrejši od Lorenza? Sem napisal par strani nazaj, da se po moje to ne bo zgodilo in se že kaže tako.

Me zanima če lahko Simoncelli in Barbera ohranita hitrost tudi na dirki? Kaj je našel Barbera na Ducatiju da je tko hiter? Hm, mogoče eno vrtljivo ročko...

V Ducatijevi garaži pa ne vejo kje imajo rit in kje glavo; Guareschi govori da so ''flexi paket'' opustili ker ni dober, ampak Hayden ga pa vozi. Rossi se trudi s standardnim okvirjem in hkrati pravi da ne razume motorja.

Precej razlogov imajo, da stvari postavjo na stopničke. Tko, enih 15 miljonov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno me je razkuril javni zavod, kateremu smo prisiljeni placevati narocnino, ker ni pri nobenih porocilih niti omenil zacetka sezone in rezultatov kvalifikacij. Ko je se zmagoval Rossi, so vedno zaceli: "jutrisnjo dirko kraljevskega razreda motociklizma bo s prvega startnega mesta ...

Jeb.. jim vse po spisku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nwm, pomoje ma proplus monopol, oni majo pa bl f1 na čez xD

Tudi če ima Proplus monopol, to ne pomeni, da noben drug medij v Sloveniji ne sme poročat rezultata kvalifikacij / dirke.. Bi bilo pa verjetno za RTVSlo bolj problematično dobit kakšne videoprispevke in podobno.. Ampak saj noben ne zahteva tega, enostavno bi bilo lepo, da se pri športu omeni tudi zmagovalca kvalifikacij pred jutrišnjo dirko.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sramotno je da nam prenos MotoGP prvenstva ponujajo LE preko SPLETA in še to je PLAČLJIVO... grozno... ne samo da bi moralo biti zastonj, ampak tudi na televizijskih kanalih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebi ni jasno?? Prenosi dirk Moto2 in MotoGP so na kanalu A :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tebi ni jasno?? Prenosi dirk Moto2 in MotoGP so na kanalu A :)

ja sej zato QP pa dirka od 125ccm ni .--

včasih je vsaj šport tv prenašal in to ZASTONJ... sedaj pa so te požrešne riti prevzele prenos, zato da bodo z njim služili na spletni strani...

se vidi da jim gre samo kako bodo čimveč zaslužili, kvaliteta jih pa čisto nič ne briga... že njihova "najbolj obiskana" spletna stran v sloveniji kaže kvaliteto s tistimi dvovrstičnimi bednimi članki, ki jih vsak odpre samo zaradi naslova "Dala ga je v usta" in potem je pot do članka dogla 3 linke... ja kako potem nebo najbolj obiskana :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato QP pa dirka od 125ccm ni .--

včasih je vsaj šport tv prenašal in to ZASTONJ... sedaj pa so te požrešne riti prevzele prenos, zato da bodo z njim služili na spletni strani...

se vidi da jim gre samo kako bodo čimveč zaslužili, kvaliteta jih pa čisto nič ne briga... že njihova "najbolj obiskana" spletna stran v sloveniji kaže kvaliteto s tistimi dvovrstičnimi bednimi članki, ki jih vsak odpre samo zaradi naslova "Dala ga je v usta" in potem je pot do članka dogla 3 linke... ja kako potem nebo najbolj obiskana :O

Ja, nimaš kej.. Nismo več v socializmu in ne moreš pričakovat, da bo komercialna televizija gledala na kaj drugega kakor na profit.

Bi tudi meni bilo veliko bolj ušeč, če bi se lahko enostavno dal pred TV in pogledal treninge, kvalifikacije.. Ampak dejstvo je, da so treningi, kvalifikacije in dirka 125-ccm razreda nezanimive za ljudstvo in bi si jih ogledalo le par navdušencev. To pa enostavno ni vredno porabe časa takšnih programov kot sta PopTV in Kanal A saj bi to za ProPlus predstavljalo samo veliko izgubo. Če ni gledalcev ni denarja od oglaševalcev, simple as that.

Pri spletni strani je pa podobno.. Kliki so denar in dokler so kliki, se ne bodo ubadali s kvaliteto. Jaz ne vidim problema v njih. Jaz vidim problem v folku, ki še vedno hodi na "bednih" 24ur, bere tiste članke in klika linke. Če ljudje tega ne bi delali, potem bi tudi delo ProPlusa moralo biti drugačno in bi se posledično morala povečati kvaliteta. Dokler pa raja klika, pa jaz (čeprav nad tem nisem navdušen) popolnoma razumem njihovo početje. Se pač splača in € letijo. Enako pri komercialnih pravicah za prenose.. Če so jih plačali, zakaj ne bi iz tega potegnili maksimalen profit?

Sej pravim, mi ni všeč to, ampak se je pa brezveze neki pizdit, ker vsi vemo zakaj je tako. Zaradi denarja. In roko na srce, tudi vsak izmed nas bi najbrž na direktorskem stolčku ene take televizije bolj kot na to kaj je "fer" gledal na to kakšni bodo profiti. Sicer se da do zaslužka prit tudi z bolj kvalitetnim delom, ampak ponavadi se žal zbere bolj preprosto in hitrejšo pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zato QP pa dirka od 125ccm ni .--

včasih je vsaj šport tv prenašal in to ZASTONJ... sedaj pa so te požrešne riti prevzele prenos, zato da bodo z njim služili na spletni strani...

se vidi da jim gre samo kako bodo čimveč zaslužili, kvaliteta jih pa čisto nič ne briga... že njihova "najbolj obiskana" spletna stran v sloveniji kaže kvaliteto s tistimi dvovrstičnimi bednimi članki, ki jih vsak odpre samo zaradi naslova "Dala ga je v usta" in potem je pot do članka dogla 3 linke... ja kako potem nebo najbolj obiskana :O

V svojem pisanju si že vse povedal. To je pač komercialna TV, ki mora nositi denarce. Ni to tko kot TV Slovenija, ki se financira s prikritim davkom.

Sej na Sport1 je še huje. Če bodo imeli toliko prekinitev tudi med dirko je to voda na mlin plačljivim vsebinam brez reklam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam z vama... sej zadeve se zavedam, samo sej zato pa obstajajo forumi da se lahko človk mal napizdi za bolj sproščeno sončno popoldne ;)

Jebem jim popplus pa pro plus pa kanal A pa vse njihove pizdarije in vse zaposlene ki imajo prste vmes (sploh kkšno mulčevo niko :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentino Rossi, Ducati Team

“I think that without my shoulder problem, which is causing us to lose five or six tenths, we could have been on the second row today. We were able to improve the setup by making important changes that will help in the foreseeable future. Today I was able to ride the GP11 better, but by the time we used the soft tyre at the end of the session, my strength was gone. There were some parts of the track where I just couldn’t push. Anyway, we got an okay time and we still have some things we can try in the warm-up. As for the race, I think that as long as my shoulder lasts, we’ll be able to have a pace that’s relatively competitive, apart from the two Hondas.”

:hmm:

meni osebno se zdi da dučeja ne pelje na polno...

razlogi.. da se ne bi razmetal, mogoče mu dela rama še vedno probleme...

bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večkrat se je že izkazalo, da najhitrejši motocikel ni nobeno zagotovilo za zmago, vendar sem prepričan da bo Stoner Hondino prednost (premoč) letos znal unovčiti ( me zanima če bomo zvedeli kaj je z to sklopko). Če bo od začetka dirke vozil spredaj bo miren in ne bo delal napak. Da pa je izjemno hiter je pa že tolkokrat dokazal..... ni pa fighter, dvoboji niso njegova najboljša lastnost.

Da Desmosedici rabi agresivnega voznika po moje izvira še iz časov Baylissa, ki je sodeloval pri njegovem razvoju davnega leta...?? Marsikdo se najbrž spominja njegove legendarne zmage, ko je dobil priložnost na zadnji gp dirki v zahvalo za SBK naslov. Zanimivo bo kaj bo Ducati pripeljal naslednjo leto..

Še par ur pa bomo vedeli več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi fani imamo zdaj eno izmed top 10 dirk na ESPN classic mugello 2003 16.00

za pogledat bo malo spomin na stare cajte:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!