Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

he he he Rossi se pa zna tudi iz sebe norca delat :)

Moje mnenje:

Rossi in Ducati sta čisti dokaz, da so v MotoGpju sami ultra vrhunski nadzemeljski dirkači. In nabijanje da je en jokica in da drugi ne zna vozit, čista bedarija, ki nam sicer kdaj pa kdaj polepša branje, ali pa nam ob razočaranju deluje kot entluftanje.....

Dejstvo je, da Rossi ni čarovnik in lahko pač doseže rezultat glede na trenutne sposobnosti njega in tehnike (kot tudi vsi ostali vozniki). Res je edino to, da ko ima material za zmago, zna to zelo dobro izkoristiti. Stoner je imel zadnja leta na Ducatiju veliko težav (zato je padal in ni bil ful konkurenčen. Ko pa se mu je poklopilo, jih je pa nažgal z naskokom. Enako Pedrosa in Lorenzo. Vsi potrebujejo uigrano kombinacijo in takrat so nepremagljivi. Razlike med dirkači so pa tako minimalne, da jih komaj vidimo.

Prednost v Rossijevi ekipi vidim edino v tem, da bodo to sezono Ducatija spravili na višjo hitrost in ga potegnili iz slepe ulice. Sicer sem tudi jaz pričakoval, da jim bo to uspelo že čez zimo, a kot vidimo, tudi Burgess ni vsemogočni.

skratka vsi so legende in komaj čakam drugo dirko!!!!

Ja, se popolnoma strinjam s tem kar si napisal! Dejstvo je, da so vsi TOP vozniki, dirkači, so BEST OFF THE BEST iz celega sveta. Ampak, tudi med njimi so dejansko velike razlike. Že par sezon opazujem Pedroso. Pa dobro, pubec je fantastično hiter, nimaš kaj! Ampak, madona, treba je CELO dirko odpeljat na polno, on pa je že milijonkrat pokazal, da zna odpeljati par krogov ali polovico dirke fenomenalno, potem pa kar naenkrat popusti! Tudi tukaj je potem vidna razlika kdo je material za prvaka, kdo pa ne, in zame Pedrosa nikoli ni bil dovolj kvaliteten dirkač. Dejstvo je, da če dirka traja 22 krogov, je treba vseh 22 odpeljati na polno, polovica je premalo.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest nevem kako je lahko motor nekonkurenčen... sej ne pravim da je, samo to je res nelogično... stoner je lani na tem motociklu zmagova... sej ne rečem da je bil najboljši motor, ker verjetno ni bil, samo vseeno jim ni veliko manjkalo...

sedaj pa so počasnejši kot lani... in ne samo rossi od stonerja, tudi hayden sam...

očitno brezglavo nekaj poizkušajo, ker s tistim kar so lani imeli rossi ne more zmagovati... res kot kure brez glave... in kje je sedaj super rossijeva ekipa z burgessom na čelu?

verjamem da bi hayden lahko vozil hitreje, če nebi bil le testni voznik za rossija...

verjamem da bi rossi lahko vozil hitreje, če nebi vedno poizkušal nekaj novega, ampak se trudil za čase in rezultat...

lahko bi se preprosto sprijaznili da rossi ne more zmagati, pa vozili po svojih najboljših močeh, pa bi bili blizu stopničk... kar se pa tiče ducatja pa njihovega napredka, pa tako vemo, da kakšnega posebnega nikoli ni bilo... je bil motor leta 2007 takšen kakršen je bil, potem pa so vedno dodajali nekaj kar ni delovalo, ali pa je čudno in nerazumljivo delovalo...

tako da ga sploh ne pričakujem...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da mu bo mel cim manj problemov z roko, ampak slabo kaze.

http://www.visordown.com/motorcycle-racing-news-moto-gp/slow-recovery-for-pedrosa/17599.html

Sranje....škoda.... spet en manj v borbi za zmago...upam da yamaho čim prej še malo porihtajo, da bo Stoner-Lorenzo fajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se ne zdi da bi moral yamaho še kej porihtat da bi pršlo v jerezu do tega (bi bilo pa dobro za nadaljevanje sezone)... stonerju tam nikoli ni šlo, lorenzo bo dirkal doma... pomojem bo kar zanimivo... dal bi celo nekoliko prednosti lorenzu... upajmo da dani zdrži celo dirko, pa da se še on vmeša v boj :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kenny upam da res, ker meni se je zdelo, da se Stoner sploh ni naprezal na zadnji dirki, ampak samo kontroliral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že kako,jaja!

že kako ane... tako da se bo vozil na 7. mestu zaogotovo ne...

s telimi navijaškimi komentarji ste že prav bedni...

Kenny upam da res, ker meni se je zdelo, da se Stoner sploh ni naprezal na zadnji dirki, ampak samo kontroliral.

jah tudi ostala leta se stoner ni naprezal v qatarju, pa je potem v jerezu vedno "popušil"... no verjetno bo na hondi vseeno nekoliko drugače, ali pa tudi ne... počakmo še en tedn :)

me zanima kako bo rossi vozil ducatija v jerezu, sej nenazadnje je duati tam že dosegel zmago, pa tudi dvojno bi lahko če sete nebi crknil... pa tudi hayden je lani premagal stonerja, kar kaže da je stoner vseeno v jerezu vozil nekoliko podpovprečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že kako ane... tako da se bo vozil na 7. mestu zaogotovo ne...

s telimi navijaškimi komentarji ste že prav bedni...

Men se zdi Rossi prav super.Pa tebi?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že kako ane... tako da se bo vozil na 7. mestu zaogotovo ne...

s telimi navijaškimi komentarji ste že prav bedni...

Men se zdi Rossi prav super.Pa tebi?

hehe... kašne maš...

pa sej nimam nč prot njemu... sam letos mu je mesto izven top 5. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xwotj6fw.jpg

Španija - Jerez

Petek, 1.4.2011

1. prosti trening 10.10 - 10.55

2. prosti trening 14.10 - 14.55

Sobota, 2.4.2011

3. prosti trening 10.10 - 10.55

Kvalifikacije 13.55 - 14.55

Nedelja, 3.4.2011

Warm up 9.40 - 10.00

Dirka 14.00

jerez2.jpg

Rezultati 2010

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Rossi

Rekord dirkališča

2010 Dani PEDROSA (SPA) Honda 1'39.731

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rezultati 2010

1. Lorenzo

2. Pedrosa

3. Rossi

Rekord dirkališča

2010 Dani PEDROSA (SPA) Honda 1'39.731

Uh, to bo zanimivo ... Španca bosta grizla, Stoner bo hotel potrditi zmago, ranjeni levi bodo rjoveli (če bodo zmogli :P )... pa publika! Vzdušje bo njami!

Me res zanima, kaj bodo naslednje dirke že pokazale, dokazale, ovrgle ali potrdile.

:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, to bo zanimivo ... Španca bosta grizla, Stoner bo hotel potrditi zmago, ranjeni levi bodo rjoveli (če bodo zmogli :P )... pa publika! Vzdušje bo njami!

Me res zanima, kaj bodo naslednje dirke že pokazale, dokazale, ovrgle ali potrdile.

:OK:

pa rossi bo 4 :naughty:

no kaksna stava za kosilo pa pir :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kaksna stava za kosilo pa pir :grim

ko smo že pri stavah.. nimaš ti še enga jurja rezerviranega za nekoga? :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko smo že pri stavah.. nimaš ti še enga jurja rezerviranega za nekoga? :naughty:

Kakšna je že bila stava? Zmaga Rossija na prvi dirki ali prvenstvo?

Glede Rossija in Jereza; glede na to, da še Stoner ni bil nikoli dober tam, bi rekel da z Rossijem ne bo nič boljše kot je bilo na prejšni dirki. Pravzprav stavim 100 točk MSjevega ''ugleda'', da letos ne bo videl stopničk :D

Sicer bo v Jerezu pomoje zmagal Lorenzo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne odpisujte Rossija prekmalu

Se strinjam,ne rečem,da bo letos prvak ampak na stopničke bo prišel 100%.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em... kje pa je trenutno lukaš pešek? sploh še kje dirka?

Iz firbca sem pogledal, kaj dogaja okoli #52 - nič. Edino na enem vaškem motokrosu se je pojavil letos na motorju.

Ti je dolgčas po njem? Slovanska simpatija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne odpisujte Rossija prekmalu

Glede na pokazano, bi blo fino da bi definirali kaj pomeni "odpisan". jaz osebno mislim da je naslov odpisan. Po videnem, je lahko z nekaj sreče in smole ostalih, v skupnem seštevku četrti. Res je, da je prvič v jezi vozil šele na dirki, in da so za testiranja po Esorilu oblubli vidne spremembe na motorju (jez sm to prebral kot grušt) in velik paket izbolšav, ne izključujem zmag tu pa tam. naslov pa zgleda nedosegljiv. Precej jamranja je okrog bridgestonovih gum. dokler so delali gume po meri, vsakemu svoje, je mel Ducati precej manj problemov. Zdaj ko so za vse enake, so problemi veliki. točno isi problem naj bi imel Toni Elias.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzprav stavim 100 točk MSjevega ''ugleda'', da letos ne bo videl stopničk :D

no jst sm prepričan da rossi letos bo na stopničkah... sej ni tako zelo slab že sedaj, dva padca pa je notr... sezona je dolga in vsaj 1x se bo že poklopilo... če pa izboljšajo motocikel bi ga pa lahko tudi večkrat videli na stopničkah...

Ne odpisujte Rossija prekmalu

sej mislm da ga noben ne odpisuje, no mogoče mihaJ :D, ker se vsi zavedamo kdo je rossi, sam nerealno je pa pričakovati da zdej bo pa kr prvak al pa da bo zmagoval...

al pa da bo naredil sezono zanimivo... hjah tudi meni je Kenny JR delal zanimive sezone od recimo 2001-2006, pa ga večina mogoče z izjemo 2001 in pa predvsem 2006 sploh opazila ni :D

Iz firbca sem pogledal, kaj dogaja okoli #52 - nič. Edino na enem vaškem motokrosu se je pojavil letos na motorju.

Ti je dolgčas po njem? Slovanska simpatija?

mah pogrešam ga lih ne, samo glede na to da je v 125cc veliko obetal se je potem res grdo izgubil... pa ne da je zdej kr obupal? :/

Glede na pokazano, bi blo fino da bi definirali kaj pomeni "odpisan". jaz osebno mislim da je naslov odpisan. Po videnem, je lahko z nekaj sreče in smole ostalih, v skupnem seštevku četrti. Res je, da je prvič v jezi vozil šele na dirki, in da so za testiranja po Esorilu oblubli vidne spremembe na motorju (jez sm to prebral kot grušt) in velik paket izbolšav, ne izključujem zmag tu pa tam. naslov pa zgleda nedosegljiv. Precej jamranja je okrog bridgestonovih gum. dokler so delali gume po meri, vsakemu svoje, je mel Ducati precej manj problemov. Zdaj ko so za vse enake, so problemi veliki. točno isi problem naj bi imel Toni Elias.

pa tale njihov karbonski ovkir :rolleyes:, jst sm s temi izboljšavami obupal že pri stonerju... itak naredijo vedno nekaj novega kar naj bi delovalo veliko bolje, ampak nihče pa ne ve kako zares naj bi delovalo... če pa že to vejo oz. mislijo da vejo, potem pa deluje povsem drugače...

a niso za vse enake pnevmatike že od leta 2009 naprej? torej že 3. leto? oni pa to ugotovijo po tolkem času? diši po še enem novem izgovoru :glare:

v tem času bi se morali že zdavnaj prilagoditi, ne pa da jamrajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!