Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

vale pravi

We really didn’t need that fall because I was going quite well with the right bike, the one I like better and that I would have used to do a time with the soft tyre later. I had to lap with the other bike, which was very different, an experiment that unfortunately didn’t work very well. I didn’t feel good on the bike, and I was slower than I had been this morning. It’s a shame. If I had to make a mistake, that was really the wrong moment, because otherwise the second row was within our reach. We could have been with Simoncelli, Spies and Dovizioso, who were on our pace. The top three are going faster, but the difference isn’t as big as it was in Qatar. I like the track, and our pace isn’t bad; we’ll see what happens if we’re able to get a good start.”

hja...

post-16508-0-48411300-1301770719_thumb.jpg

post-16508-0-66791400-1301770755_thumb.jpg

post-16508-0-61038400-1301770797_thumb.jpg

post-16508-0-57364800-1301770814_thumb.jpg

post-16508-0-88473600-1301770847_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

battain je na testiranju vozil čase po 1.40 ..... tako da kenny tvoja nemščina še ni tak slaba -_-

drugače pa reportera na s1 nimata dobrih besed o valetu....

ko pa je dober pa je car za njuju.... zanimivo :closedeyes:

Ne gledam motogp-ja na sport1 (oziroma gledam samo treninge, vendar ne znam nemško...), pa me zanima, ali tisto, da nimata dobrih besed pomeni da ga podcenjujeta, ali da samo komentirata dejansko stanje, ki kot vemo ni prav rožnato?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gledam motogp-ja na sport1 (oziroma gledam samo treninge, vendar ne znam nemško...), pa me zanima, ali tisto, da nimata dobrih besed pomeni da ga podcenjujeta, ali da samo komentirata dejansko stanje, ki kot vemo ni prav rožnato?

dejansko podcenjujeta ducatija..... smešno vse skupaj...

sploh da ja glasen ex dirkač alex hofman ki je bil povprečen......

isto kako eliasu ne gre in da bo moral več pokazat, ker drugače ga bodo zamenjali, kako se od bena pričakuje več...

hofman mi že najeda.....

ful dober bi bil z gašperjom za komentirat :whistle:

všeč so mi edino prispevki ki so nekateri tares dobri...

všečna zadeva je bil intervju z jeremy burgesom.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo jutri podobna slika kot prejšnjo dirko, možen je pa fight med Lorenzom in Stonerjem če se Stoner ne odpelje predaleč že na začetku. Pedrosa najbrž ne bo zdržal celo dirko iz takih ali drugačnih razlogov. Verjetno bo največ dogajanja med 4. in 7-8. mestom. Rossi pa je v ku.cu. Po moje ni fizično pripravljen kot ostali in tudi Ducati je letos še malo manj konkurenčen kot je bil prejšnja leta. Mogoče je krivo ravno Rossijevo "šraufanje" po njem. Sem pa prepričan, da bodo letos že zelo zgodaj začeli uporabljat material za sezono 2012. Koliko je pač mogoče, ker izgubit itak nimajo kaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar je Alex Briggs to objavil na svojem blogu,: Back in my hotel now. Before I go 2 sleep let me tell u what kinda happened 2day. In qualifying we had 2 bikes set up quite differently. This is because every session 4 us is a test, this year more than most. The bike that VR crashed was it turned out the best setting & I belive possibly front row or close 2 that. The other bike was set up in such a way, that to make it the same in qual as the crashed bike would have taken us way to long, so we just plowed on. Sometimes its just the way it goes. 2nite the riders was fine & happy like always. I guess we will c what 2morrow brings. Goodnight,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj je bil en kratek intervju od valeta

priznal da je bil padec včeraj na kvalifikacijah njegova napaka, preprosto je bil prehiter in sprednje kolo je vzelo.

je zelo optimističen kar se tiče dirke...

motor je dobro nastavljen, dosti bo odvisno od vremenskih razmer :closedeyes:

pravi da napredujejo..

žal je včerajšni 2 motor bil čistu drugače nastavljen zato je ostalo pri 12 času

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi nam obljublja zanimivo dirko..

mislim da res rahlo napredujejo glede na to da na ogrevanju edini v bližini stonerja.. upam da se bo rešil gužve pred njim

časi 1.50 :whistle:

stoner

rossi

dovi

lorenzo

nicky..

itn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo dež ima seveda možnosti za stopničke, sploh ker štartno mesto ni tako pomembno... ampak bodo tud ostali hitri, vsaj obe hondi, pa obe yamahi, pa mogoče še ostale honde, randy zna dobro v dežju odpelat, tudi hayden, verjetno niso šli vsi na "polno" na warm upu, razn mogoče stoner in rossi...

če pa bo suho, pa mislim da višje kot zadnjič pač ne more biti...

je pa vprašanje kaj bo, ker sm pa tja pride kaka ploha, tko da nikol neveš... zna bit mal mešano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

terol spet dela svoje .--

res bi mu letos lahko kar pokal dali, pa da ne vozi več, ker čene nebo nobene borbe za zmago :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

terol spet dela svoje .--

res bi mu letos lahko kar pokal dali, pa da ne vozi več, ker čene nebo nobene borbe za zmago :O

hehe

kaj pa corteze ko je moped držal ko se je zložo :worship:

pobral pa gremo dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej boysi mam vprašanje, kje to gledate? je kje kaka stran, al se mora dostop kupit? sej načeloma mi ni žau dat tistih par ojrov, sam če se da kje zaston gledat, zakaj pa ne :) hvala

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no očitno me je terol slišal, ker je nekoliko upočasnil in ga je faubel ujel... ampak pomoje se je itak napol zajebaval, ker je sedajle malce pospešil pa je faubel takoj odletel :/

tip je res dober...

đonas 2. xD đoni 3. :D dani 4. tejlor 5. xD

cortese pa z nogo napol v zraku 6 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.fromsport.com pa najdi MotoGP...sam verjetno ne boš nič zastopil komentatorjev :)

super :) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti zajebant :D drugače maš na tej strani temo o prenosih... tlele:

http://mypremium.tv/

če hočeš juliana pa tobeyja klikni na tole, potem pa izberi british eurosport 2..

nad sliko lahko izbiraš med streami pač 1 2 3...

jst gledam na prvem in dela super...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti zajebant :D drugače maš na tej strani temo o prenosih... tlele: http://www.motosvet....togp-prvenstva/

http://mypremium.tv/

če hočeš juliana pa tobeyja klikni na tole, potem pa izberi british eurosport 2..

nad sliko lahko izbiraš med streami pač 1 2 3...

jst gledam na prvem in dela super...

jaz bom danes za spremembo gledal na ATV. . http://atv.at/ pa da vidim če bo manj reklam kakor na sport 1 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v moto2 je cluzel od zadaj zbil marqeza, ki se je prebija iz ozadja... marqez je obležal po padcu, upajmo da je ql... :/

škoda, ker danes bi lahko bil tudi na stopničkah :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej boysi mam vprašanje, kje to gledate? je kje kaka stran, al se mora dostop kupit? sej načeloma mi ni žau dat tistih par ojrov, sam če se da kje zaston gledat, zakaj pa ne :) hvala

lp,mz

mislim, da vsak po svoje obračamo google, da potem zvohamo kaj pametnega. Jaz jim 99eur ne dam, raje dam še nekaj zraven pa grem eno dirko pogledat v živo, se mi zdi da imam potem več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!