Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

če bo dons dež, pol se mi zdi da al bo rossi zmagal al bo pa spet v pesku končal... :) ker bo ponovno videl šanso za zmago, pa bo šlo na vse ali nič, sam pomoje bo spet nič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo dež znata bit Simoncelli in Rossi 1. in 2., ne nujno v tem vrstnem redu. Simoncelli se mora dokazat da se lahko pripelje na stopničke, Rossi pa itak. V dežju ima šanse, v suhem pa še ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je na pop plusu motogp dirka zastonj? Rojadirecta to kaj predvaja? Tv odpade ker bom na šihtu :BUA:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

incident terola in zarcota pod preiskavo?

če pa to ni blo čist čisto, pol pa tud nevem... res da ga je zarco spravil na travo, ampak pospravil je komolec in enostavno ni bilo prostora za oba, ko je zmanjkalo robnika...

pa da vidimo kaj se bodo spomnle pičke od dorne... glede na to da smo v španiji... :S

evo... dobil je 20s pribitka...

to je neverjetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet komisarji! Konec je hard racinga....

jebejo se naj........

pedrasti spanci ... jokice jokaste ....

za bruhat :SS

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi komentatorji razpravljajo o tem in se smejijo...

sport 1...

atv....

na pocasnem posnetku se je lepo videlo kako je umaknil komolec... pac prostora je zmanjkalo..

normalno da ne more schneken freser premagat espanjolca...... :worship: :worship: :worship:

cakam da sici danes zmaga pa jim lepo sredinca nameni vsem povrsti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni največji problem v tem da nebi dovolili tako grobega dirkanja...

ampak je problem v tem, da na vsak način naprej tišijo špance, da bi zmagovali...

če bi bla slika obratna se nebi zgodilo nič, nobene kazni in čist lepo prehitevanje...

kr neki res... zdej je že motogp ena sama politika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luthi pa kar samemu sebi zapelje čez glavo. :slap:

pa sorfoglu zadel v zadnjo kolo simona.... ajajaj..... nori so cisto v moto 2..

bradl pa neustavljiv kot kaze

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidi se koliko je honda boljsa od duceja.... in da tudi yamaha kr zaostaja...

pa da lizika boy vozi na maxumu da lahko sledi sonerju.....

rossi se mantra z dovijem....

na zaviranjih kaze da je boljsi

randy klasika.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh, Stonerju je tok dolgčas spredaj da kar malo podrifta vsake tolko časa, da se mu guma ne ohladi. Al' kaj?

Potem se pa ljudje pritožujejo da se nič več ne prehitevajo. Jah, če pa enega prehiti, potem mu jih pa zmanjka. Rossi je zadnjič nekaj jambral v tej smeri? Sej je imel 2 kandidata direktno pred nosom celo dirko.

Lorenzo je trdoživ, kar vztraja na 1. mestu v skupnem seštevku. Ni slabo. Bravo Spies, končno pokazal da so mu upravičeno dali fabrško Yamaho. No ko se vrne še Pedrosa bo malo težje na stopničkah, ampak vseeno.

Kakšna neumnost Sufogluja v Moto2. Balinanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda z stonerjem najhitrejsi paket..... dober dirkac najboljsi moped in konstantnost......

Yamaha... pocasnejsa od honde hitrejsa od ducatija Jlo dober.. oz trenutno definitivno najboljsa forma na solidnem motoru

Ben kaze da je talent, manjka mu konstantnosti....

Dovi na istem materialu kot stoner , lahko bi bil hitrejsi....

Rossi z Ducatijem resnicno pocasi napreduje, zdi se mi da manjka se malce hitrosti, stabilnost zgleda boljsa..... mislim da bodo letos se stopnicke... videlo se je da lahko edino pohcije hondo v ovinkih oz zaviranju...

Sici... prihaja njegov cas, me je danes razocaral sem pricakoval veliko vec....

no ta mesec bo pester.......

tako da se definitivno veselimo nadaljevanj....

nujno je treba povecat kolicino dirkacev, ker pocasi se jih bo le 10 vozilo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha... pocasnejsa od honde hitrejsa od ducatija Jlo dober.. oz trenutno definitivno najboljsa forma na solidnem motoru

no zdej mi pa povej po čem sklepaš da je jorge v boljši formi kot stoner? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eheh, se človek ne sme nič pohecat, čim malo podreza okoli Rossija in pohvali Stonerja, vam že errorji v glavi blinkajo na ful.

Da se popravim, Stoner je zmagal samo zato ker Honda sama pelje po pred-definirani trajektoriji okoli steze. Isto štromarijo je imel na Ducatiju, pa jo je bojda v valenciji 2010 zahajcal glih predno je šel iz garaže, oziroma ko se je vrnil še po dudo ki jo je pozabil tam. In tako je Rossiju ostal samo nevozen sekret, ki mu ne pomaga niti da so nanj nametali novo aerodinamiko, novo šasijo, težjo motorno gred, nove vilice, nihajko in fluoroscenčne nalepke.

Tako ste zvedl vse kar sem imel za povedat, vidim pa da vse ostalo tudi že veste ehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!