Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Pedrosa si je na dirki za VN Francije v Le Mansu zlomil ključnico. V 17. krogu sta se v neposrednem dvoboju za drugo mesto znašla Pedrosa in Marco Simoncelli, slabše pa jo je odnesel Španec, ki je po trku z Italijanom pristal v pesku in končal z nastopom. Pedrosa je po padcu uspešno prestal operativni poseg, izpustil pa je tudi dirko za VN Katalonije. Po poročanju španske spletne strani motocuatro.com pa naj bi španski dirkač med treningom z motociklom za razred supermoto znova padel in si pri tem znova poškodoval prav desno ključnico, to pa naj bi bil tudi glavni razlog, da ni mogel nastopiti na VN Katalonije.

V moštvu Honde so že potrdili, da bo, če bo seveda potrebno, v Silverstonu Pedroso nadomestil Hiroshi Aoyama.

pa ne spet :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je 1 v skupnem tockovanju?

lp .)

To je že res, samo če bi imel Jorge enako smolo kot Stoner, da bi ga nekdo zbil ven, bi bilo najbrž drugače..

Jorge je tudi letos odličen, oziroma nasploh super dirkač, samo tudi meni se zdi da ima letos Stoner v kombinaciji s Hondo (ob predpostavki da imata enako količino "sreče", oziroma približno enako smole tekom sezone) boljše možnosti.

V smislu prave forme je torej Stoner trenutno na boljšem.. Je pa res, da ti to čist nič ne pomaga, ker je na koncu prvak tisti, ki ima največ točk, ne glede na to kako in zakaj mu jih je uspelo zbrati :)

EDIT: Upejmo da se Pedrosa kljub tej nezgodi čimprej sestavi, je čas, da se mu nasmehne mal sreče na tem področju..

Popravljeno . Popravil Jure
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borriiing. Je to realnost? najbrž. Stoner je suveren, Jorge je borc, če hoče Rossi konkurirat Doviziosu mora imet na razpolago vse treninge in warmup. manjkal je Pedrosa ki bi Spiesa najbrž deložiral na 4 mesto. Sic je dokazal da mu do vrhunskosti še nekaj manjka.

Prow bolelo me je poslušat yamahine moštvene veljake. Zgleda kot da bi se vdali!?!?!?! Jah, honde ne mormo dohajat. delamo ampak. . . ne gre! Kljub temu da edini niso še testirali 1000ccm stroja za 2012, in energijo trošijo na 800!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je robnik zelo visok...

recimo dve leti nazaj je pa krožila okrog ta slika:

valentino-rossi-catalunya-03.jpg

kdo ga bolj nagne presodite sami :P

ampak sta pa oba extrema:

Pedrosa_Catalunya_Qualifying.jpg

rossi-lorenzo-catalunya-04.jpg

je pa tale 6. ovinek res nekaj posebnega v motogp...

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sej edin Stonerja ne morjo lih dohajat....ostali na Hondah so tm tm k lansk let? Se prav je pac Stoner tuki problem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične fotke, obeh oz. vseh.

Jaooooj, kaki mojstri so ti tipi! VSI!

Sicer pa ... čisti dolgcajt je bila tale katalonska dirka ... še dobro, da imamo naša vrla komentatorja.

Skubic je imel eno iskrivo, ki mi je bila všeč: "Tale dirka je bila kot odlična nogometna tekma z remijem ali pa brez zadetkov!"

Kržišnik pa je vesoljni Sloveniji ponovno povedal, da je pomemben del karavane MotoGP, celo tako pomemben, da mu lahko zaupajo strogo zaupne informacije:

"Ja, kot smo izvedeli iz prve roke, sicer strogo zaupno, pa vendar ... naj bi John Hopkins letos še tekmoval ... itd."

:slap:

Strogo zaupno, pa vendar??? In to potem to pove v TV prenosu?

Kdo zdaj koga farba?

:P

Pa upam, da se bosta do konca prvenstva zmenla, kdo bo komu manj vneto v besedo skakal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda je res ovinek tak, da lahko še komolčkaš :D

samo na stonerjevi sliki je iz drugega kota slikano in se ne vidi višina robnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da stoner skor še ramenčka :D

ta ovinek je itak nor, že v živo na prenosu lahko vidiš kako ga nagnejo pa po komolcu po robniku...

če kdo neve, to je tisti ovinek, v katerem zavijejo v klanec navzgor...

drugače pa folk pravi za dirko uspavanka itd...

to je čist odvisno za koga navijaš... meni, kot caseyjevemu navijaču, mi je srce skoraj celo dirko delalo na ful, sploh ko je začelo kapljat... že tako je vozil precej nečisto linijo, s precej napakami, če ste bili pozorni, potem je pa še kapljat začelo in sam čakal sem kdaj ga bo zmanjkalo... ampak je prifural do konca na srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

dve različni ključnici ;)

Dani Pedrosa will not race in Silverstone

Super seventh for Crutchlow, Edwards targets Silverstone return

hmnja, me prav zanima kako bi komentiral Mali Pedro, če bi Colinu pustili vozit v nedeljo v Montmeloju - k bi lahko dobil dve piki za zadnje mesto! (in če bo šlo s poškodbami in padci še nekaj časa tkole, bo kmalu tudi Toni na stopničkah, pa čeprav bo zadnji :P ) ampak če bo Edo res lahko vozil v Silverstonu... :devil:

PS sicer pa čist nezanimiva nedeljska dirka, "vlakec" skoraj od začetka do konca, veliko bolj napeti dirki v 125 in Moto2 :OK: čeprav zgleda tudi tu ne bo šlo več brez vmešavanja dnevne politike :BUA:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hola,

dve različni ključnici ;)

Dani Pedrosa will not race in Silverstone

Super seventh for Crutchlow, Edwards targets Silverstone return

hmnja, me prav zanima kako bi komentiral Mali Pedro, če bi Colinu pustili vozit v nedeljo v Montmeloju - k bi lahko dobil dve piki za zadnje mesto! (in če bo šlo s poškodbami in padci še nekaj časa tkole, bo kmalu tudi Toni na stopničkah, pa čeprav bo zadnji :P ) ampak če bo Edo res lahko vozil v Silverstonu... :devil:

PS sicer pa čist nezanimiva nedeljska dirka, "vlakec" skoraj od začetka do konca, veliko bolj napeti dirki v 125 in Moto2 :OK: čeprav zgleda tudi tu ne bo šlo več brez vmešavanja dnevne politike :BUA:

španci majo dve teoriji. ena da je Pedrosa padel med treningom na supermototu, in si je spet zlomil ključnico, druga, bolj kruta pa je, da se je psihično sesul. Pojavljajo se špekulacije da se vrne celo po poletni pavzi. Olje na ogen je prililo dejstvo, da Pedrose ni blo v Barceloni. Po krešu v Sepangu se je takoj naložil na motor. po operaciji letos prav tako. Zdaj pa ga nit na dirkališče ni, da bi mal mahal v repsolovi majčki? HRC Pravi, da je odsoten zarad zelo majhnih vijakov in ploščice, ki je uprabljena zato da se nebi ponovile težave z obtokom krvi. No, prepričan sem, da rehabilitacija ne poteka po pričakovanjih.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kržišnik pa je vesoljni Sloveniji ponovno povedal, da je pomemben del karavane MotoGP, celo tako pomemben, da mu lahko zaupajo strogo zaupne informacije:

"Ja, kot smo izvedeli iz prve roke, sicer strogo zaupno, pa vendar ... naj bi John Hopkins letos še tekmoval ... itd."

:slap:

Strogo zaupno, pa vendar??? In to potem to pove v TV prenosu?

Kdo zdaj koga farba?

:P

to je tako tajna informacija, da so jo pred tem objavili že nekatere moto strani in sam Hopkins na twiterju :whistle:

no hopkins je celo objavil da je dobil ponudbo od honde in po padcu edwardsa še od yamahe ampak ostaja zvest SBK Suzukiju - se ve zakaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato zmaguje dirke:

T2P1615-L.jpg

Wow, a bi se dalo tole slikco še v kakšni boljši resoluciji dobiti? Bi bil lep ozadje :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!