Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

Če se ne motim, je od lani do letos razvoj šel precej naprej (razen pri Ducatiju). Glede na to, da je Ducati za letošnji motocikel v bistvu končal razvoj in se usmeril v naslednje leto, letos nekih rezultatov ne bo za pričakovat. Naslednje leto pa ... bo vrstni red na dirkah majčken spremenjen.

Za letošnji motor se razvoj ni končal, nevem kje si to slišal.....cel čas poizkušajo nove rešitve, vendar nič ne deluje...

Drugo leto pa upajmo da končno po letu 2006 naredijo spet konkurenčen motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn, da je zdej sto in en miljon izgovorov zakaj ne gre tko kot bi si želeli....

Tko kot jih ima VSAK takrat ko pač ne gre, pa nima veze za kakšen šport gre, nič nenormalnega ni tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važn, da je zdej sto in en miljon izgovorov zakaj ne gre tko kot bi si želeli....

Tko kot jih ima VSAK takrat ko pač ne gre, pa nima veze za kakšen šport gre, nič nenormalnega ni tukaj.

Ni čist tako...vsakemu pač ne odgovarja vsak motor...tudi Stoner lansko sezono ni nevem kako raztural-tiste,mislim da 3 zmage je dosegel na....veš sam na kak način,...bodimo pošteni,tudi Rossi je pred leti prišel na čist nekonkurenčno Yamaho-in???rezultati,naslovi,rekordi so vidni....tako,da tukaj o enih izgovorih govort je pesek v oči......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si takrat sploh gledal motogp, da rečeš čisto nekonkurenčno yamaho?

in ja vemo na kakšen način je stoner dosegel tiste zmage... na suveren... pa čeprav s tako slabim motorjem, da ga še rossi nemore na stopničke pripeljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si takrat sploh gledal motogp, da rečeš čisto nekonkurenčno yamaho?

in ja vemo na kakšen način je stoner dosegel tiste zmage... na suveren... pa čeprav s tako slabim motorjem, da ga še rossi nemore na stopničke pripeljat...

glede na moja leta-lahko sklepaš,da že vrsto let spremljam MGP-in nisem nič slabega mislil oziroma koga dajal v nič...zame so vsi asi-in to z JAJCI-razen enega španca....vem pa,da vas je mnogo takih,ki vam gre Rossi v nos iz čiste tipične foušije,vendar roko na srce.....ROSSI JE CAR!!!!!!!...in kar nekaj deset-letij bo preteklo,preden bo dobil dostojnega naslednika...ker razni Ben-i,Lorenzoti in ostali mehkužni jokači mu še do gležnja ne sežejo....in ja vemo...moto dirke so za moške z jajci,spomni se leta nazaj kaki kontakti so bili,pa nihče ni jokal in skakal po konferencah in dajal izjave,ki se ne pritičejo športnika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...

zdej si pa vse povedal... očitno še vedno boli, ker je lorenzo doktorja sklatil s prestola...

tud zame so vsi carji... samo da zame so res vsi in ne vsi razen... :krnkei:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[..ROSSI JE CAR!!!!!!!...in kar nekaj deset-letij bo preteklo,preden bo dobil dostojnega naslednika...ker razni Ben-i,Lorenzoti in ostali mehkužni jokači mu še do gležnja ne sežejo....in ja vemo...moto dirke so za moške z jajci,

maiden ka se delaš pametnega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...

zdej si pa vse povedal... očitno še vedno boli, ker je lorenzo doktorja sklatil s prestola...

tud zame so vsi carji... samo da zame so res vsi in ne vsi razen... :krnkei:

premirje????pivo???ko se srečava...trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[..ROSSI JE CAR!!!!!!!...in kar nekaj deset-letij bo preteklo,preden bo dobil dostojnega naslednika...ker razni Ben-i,Lorenzoti in ostali mehkužni jokači mu še do gležnja ne sežejo....in ja vemo...moto dirke so za moške z jajci,

maiden ka se delaš pametnega :P

hmmmm...tud zate trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikdar nisem navijal za Schumacherja (no, priznam... malce, ko je vozil v Benettonu in se je Mansell ravno poslovil), za Rossija pa zgolj v nizjih kategorijah, dokler ni v najvisjem razredu sedel na Hondo, saj mi stiskanje pesti za najboljse na najboljsih mashinah nekako ne lezi. Vendar, zame je v nekem obdobju najvecji tisti, ki se vozi v ospredju 15 let, ostali pa ga uspesno ali neuspesno skusajo sklatiti s prestola.

Sicer pa Edwards se iz casov SBK in Kobayashi odkar sem ga prvic videl v Toyoti. Kako dobro dene vsaka tocka, ki jima jo uspe iztrgati "velikim"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikdar nisem navijal za Schumacherja (no, priznam... malce, ko je vozil v Benettonu in se je Mansell ravno poslovil), za Rossija pa zgolj v nizjih kategorijah, dokler ni v najvisjem razredu sedel na Hondo, saj mi stiskanje pesti za najboljse na najboljsih mashinah nekako ne lezi. Vendar, zame je v nekem obdobju najvecji tisti, ki se vozi v ospredju 15 let, ostali pa ga uspesno ali neuspesno skusajo sklatiti s prestola.

Sicer pa Edwards se iz casov SBK in Kobayashi odkar sem ga prvic videl v Toyoti. Kako dobro dene vsaka tocka, ki jima jo uspe iztrgati "velikim"!

trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me spomin ne vara, je nekdo lansko leto v teamu Yamaha precej jokcal, pa neke zastore postavljal in nazadnje zapustil team Yamaha in s seboj odpeljal spet vse inžinerje itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater...ste ko 5 letni froci...se prepirate zaradi bedarij namesto da bi uživali v odličnih dirkah. Meni npr je važno, da je dirka zanimiva ne pa kdo zmaga..mi smo itak samo stranski opazovalci. Uživajte v gledanju motogp in si ne delat sivih las s tem. Jih bote itak dobli dovol z svojimi težavami v življenju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da zelo trpi ego črednim navijačem Rossija, ker brez glavo štepajo minuse, čim kdo karkoli reče preko Rossija. Ne rečem da je slab, ravno nasprotno, ampak tudi drugi so odlični. Če ni dobrga motorja si nula, pa magar si Rossil, Stoner, Lorenzo ali pa Janez Novak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikdar nisem navijal za Schumacherja (no, priznam... malce, ko je vozil v Benettonu in se je Mansell ravno poslovil), za Rossija pa zgolj v nizjih kategorijah, dokler ni v najvisjem razredu sedel na Hondo, saj mi stiskanje pesti za najboljse na najboljsih mashinah nekako ne lezi. Vendar, zame je v nekem obdobju najvecji tisti, ki se vozi v ospredju 15 let, ostali pa ga uspesno ali neuspesno skusajo sklatiti s prestola.

Sicer pa Edwards se iz casov SBK in Kobayashi odkar sem ga prvic videl v Toyoti. Kako dobro dene vsaka tocka, ki jima jo uspe iztrgati "velikim"!

Mi je všeč tvoj okus.. sam sem v preteklosti vedno navijal za Abe-ja.... ker je bil simpl povedano car, vsaj zame..... trenutno pa čeprav je Melandri šel.... pismo kr ne morem si pomagat ampak lizika mi je skos bolj kul.... hudiča.. če odmislim včerajšnji padec me na nek način spominja na Raineya (ki je bil moj idol ko sem bil mulc), hiter, premišljen, konstanten....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da zelo trpi ego črednim navijačem Rossija, ker brez glavo štepajo minuse, čim kdo karkoli reče preko Rossija. Ne rečem da je slab, ravno nasprotno, ampak tudi drugi so odlični. Če ni dobrga motorja si nula, pa magar si Rossil, Stoner, Lorenzo ali pa Janez Novak.

črednim navijačem?!!....zanimivo...kakor koli že...jaz ti nisem dal nobenega minusa,ker jih ne dajem in + prav tako ne,kot nobenemu drugemu tudi ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moja leta-lahko sklepaš,da že vrsto let spremljam MGP-in nisem nič slabega mislil oziroma koga dajal v nič...zame so vsi asi-in to z JAJCI-razen enega španca....vem pa,da vas je mnogo takih,ki vam gre Rossi v nos iz čiste tipične foušije,vendar roko na srce.....ROSSI JE CAR!!!!!!!...in kar nekaj deset-letij bo preteklo,preden bo dobil dostojnega naslednika...ker razni Ben-i,Lorenzoti in ostali mehkužni jokači mu še do gležnja ne sežejo....in ja vemo...moto dirke so za moške z jajci,spomni se leta nazaj kaki kontakti so bili,pa nihče ni jokal in skakal po konferencah in dajal izjave,ki se ne pritičejo športnika!

Televizijo lahko gleda vsak.

Izredno nedoraslo je, da si ljudje vcepijo idole (to niti še ni narobe) ter zmotno mislijo, da so najboljši. Ampak vedno je lahko nekdo še boljši,

ne nujno v nekaj desetletjih ampak v dirkah, kjer je moč videti v posameznih segmentih kvalitete dirkača.

Rossi je bil tudi že 'opran' od Biaggija, Gibernaua, Capirossija in še koga drugega. Ni edini ki zna peljat gp.

Tudi Ben in Lorenzo (pa ne navijam za nobenega) sta sposobna zadaj pustiti Rossija kadarkoli, tako da malo dam na take izjave, navsezadnje pa je Tv

res najlažje gledat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črednim navijačem?!!....zanimivo...kakor koli že...jaz ti nisem dal nobenega minusa,ker jih ne dajem in + prav tako ne,kot nobenemu drugemu tudi ne...

To sem prvč doživel v Brnu leta 2007. Rossi nikakor ni mogel priti naprej od sedmega mesta in so začeli Rossi fani zapuščati dirko že predno je bilo pol dirke mimo. Verjetno je zelo trpel ego.

Mah, za minuse mi je malo mar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako me vse to spominja na tisti čas ko je Stoner pauziral zaradi "zdravstvenih" težav. Ne vem kdo vse ( se boste že prepoznali), ampak kar nekaj ga je začelo odpisovat še preden se je vrnil, češ da je z njim konec in bla bla. Zdaj je prvi kandidat za prvaka...

Hočem rečt , da ti tipi ne pozabijo vozit v nekaj mesecih, imajo pa pravico, da jim forma zaniha iz zdravstenih ali privatnih ali kajvemkakih težav. Kdaj pa je njihov konec pa je težko rečt, ker če pogledamo Edota ali pa še boljše WSBK so za moje pojme stari mački neverjetni, so pa že vsi imeli vspone in padce v karieri. Kako zmaguje Stoner je za mene totalno bedeno ( kot gledalecu tekme), način, z katerim pa je zmagoval Rossi pa spravlja množice v evforijo. Že desetletja spremljam motoGP in ostale dirke in upam, da se Rossi vrne, bomo vsi imeli nekaj od tega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sjeng, tudi meni je bil Abe pri srcu, kot so mi itak vsi japonski dirkaci, ki najbrz zaradi svoje brezkompromisnosti ter nekega kulturnega ozadja, tudi placujejo tako visok davek.

Abe je bil poslednji matador, ki je uporabljal se lesene kolenske drsnike :).

norickabefortunayamaha.jpg

abe.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je še vedno na prestolu. Zakaj? Če malo povzamemo dobimo rezultate. Lorenzo ima dva naslova v 250ccm in enega v MotoGP, Stoner ima enega v MotoGP, Rossi ima enga v 125ccm, enega v 250ccm, enega v 500ccm in šest v MotoGP. PA NE, NISEM NAVIJAČ ROSSIJA!!!! Seveda sta Lorenzo in Stoner kar nekaj let mlajša od Rossija in zato ima on tako prednost v naslovih. Če koga zanima čigav navijač sem, moram povedat, da na žalost mojega favorita že dve dirke ni na pisti. In od njegove poškodbe navijam za SuperSica, ker ima dec talent in pa jajca. Ampak, če pa v španiji (ozemlje Lorenza in Pedrose) vidiš 3x več štantov od Rossija, kot ostalih dveh, na kvalifikacijah helikopter spremlja štiri kroge samo Rossija kljub temu, da so vsi ostali na pisti in se sliši najbolj glasen aplavz, ko pride Rossi iz boksov ti je marsikaj jasno (če znaš pogledati resnici v oči). Rossi je ikona in to je dejstvo. Sem pa zelo vesel, da so se našli talenti, ki ga puščajo zadaj in prav je tako. Koliko časa? Ne vem, počakajmo na naslednjo sezono. Ali bo kdo od njih takšna ikona? Dvomim.

Po tvoji logiki je torej na prestou Agostini, ne pa Rossi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!