Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

1SIMONCELLI M.San Carlo Honda Gresini1:49.036

2ROSSI V.Ducati Team+0.360

3STONER C.Repsol Honda Team+0.491

4DOVIZIOSO A.Repsol Honda Team+0.604

5LORENZO J.Yamaha Factory Racing+0.959

6CRUTCHLOW C.Monster Yamaha Tech 3+1.350

7ABRAHAM K.Cardion AB Motoracing+1.377

8EDWARDS C.Monster Yamaha Tech 3+1.932

9HAYDEN N.Ducati Team+2.241

10SPIES B.Yamaha Factory Racing+2.554

11BARBERA H.Mapfre Aspar Team MotoGP+3.610

12AOYAMA H.+4.096

13BAUTISTA A.Rizla Suzuki MotoGP+4.128

..men so tile treningi vedno manj kredibilni, kaj menite ostali?

Ima rossi kaj šans? WTF je s s Spiesom?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah no moraš vzeti v zakup da je bilo kar precej mokro...

rossi je že v jerezu dokazal da se zna peljat tudi v dežju, v silverstonu sicer ne, ampak tam je imel res slab vikend...

če bo suho, pa mislim da je ponovno obsojen na tisto 5-6 mesto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo suho, pa mislim da je ponovno obsojen na tisto 5-6 mesto :)

ali pa tudi ne :P

mogoče je pa tale novi ducati "bingo" B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lih to... bingo :D

itak pri ducatiju vedno nekaj gemblajo s temili izboljšavami, pa noben točno neve kaj bo...

šanse da zadanejo so pa manjše kot če bi na lotu zadel sedmico :P

takole bom reku... počakmo da bo vsaj en trening suho xD (če bo) xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še motor od Honde našfravfajo :D

honda style menjlnik je že not. Da Ducatisti ne zapaničarijo, in za avtentičnost znamke, olje še zmer mal pušča :whistle:

mene ful preseneti kako hitro stvari napredujejo. (morda lahko rečm tudi da se spreminjajo, če napredek ne bo očiten.) Na predsezonskih testih se je zgražal nad prednjim koncem in HVALIL grip zadnjega kolesa. Hvalil ga je tud po odličnem štartu v Qatarju in po dirki v Jerezu. Nad zadnji konc ni blo pripomb. zelo malo testov in par dirk kasneje so pršli že do te točke, da radikalno spreminjajo tisto, kar je blo na prvi pogled super.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lih to... bingo :D

itak pri ducatiju vedno nekaj gemblajo s temili izboljšavami, pa noben točno neve kaj bo...

šanse da zadanejo so pa manjše kot če bi na lotu zadel sedmico :P

takole bom reku... počakmo da bo vsaj en trening suho xD (če bo) xD

Tako kot obstajajo čudežne bolezni, ki nimajo simptomov, ampak ti je od groze sam slabo..pa morš it k mamici na dopust malo :topic::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot obstajajo čudežne bolezni, ki nimajo simptomov, ampak ti je od groze sam slabo..pa morš it k mamici na dopust malo :topic::topic:

to govorijo taki bumbarji kot si ti, ki ne vejo kaj je zares bilo...

aja pa če smo že pr tem, je stoner preden je zbolel vodil v prvenstvu in že to podre vse te tvoje bedne teorije... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej lih to... bingo :D

itak pri ducatiju vedno nekaj gemblajo s temili izboljšavami, pa noben točno neve kaj bo...

šanse da zadanejo so pa manjše kot če bi na lotu zadel sedmico :P

takole bom reku... počakmo da bo vsaj en trening suho xD (če bo) xD

Tako kot obstajajo čudežne bolezni, ki nimajo simptomov, ampak ti je od groze sam slabo..pa morš it k mamici na dopust malo :topic::topic:

ja, še dobro, de so te čudežne bolezni da pozdravit tako super, kot so pozdravili Stonerja. Stoner je pa Hondo ozdravil dolgočasnosti in poprečja.

post-1354-0-50866100-1308831695_thumb.jpg

@ KennyJr: Mislim, da so tisti časi ko so v Ducatiju igrali Bingo mimo. Če pa niso še, jim je skor zmanjkalo izgovorov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ KennyJr: Mislim, da so tisti časi ko so v Ducatiju igrali Bingo mimo. Če pa niso še, jim je skor zmanjkalo izgovorov.

tud sam sem takega mnenja, ker sta prišla rossi in burgess in predvsem slednji mi ne deluje človek, ki bi delal na tak način... samo vprašanje če ducati, motor kot tak, sploh dovoljuje kako potencialno razmišlanje, ker se vse supaj odziva tako nepredvidljivo na spremembe same...

drugač pa je baldolini fajn počedu popoldanski spored, ko je spustil olje na mokro stezo in noben več ga ni znal spucat xD

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govorijo taki bumbarji kot si ti, ki ne vejo kaj je zares bilo...

aja pa če smo že pr tem, je stoner preden je zbolel vodil v prvenstvu in že to podre vse te tvoje bedne teorije... :surrender:

Bumbar, a to je tvoja bližnja žlahta al kaj? Preden obkladaš koga z žaljivkami se mal zamisli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na zelo zanimivo dogajanje v GPju zadnjih 2 dneh,bom vseeno še malo zoprno-zoprn in imboidno lupetal, pa četudi s tem tvegam da ujezim samega hudiča. Če ima kaj bolj pametnega za povedat je pa forum odprt…

Ne, samo ne da se mi predrkavat z osnovnošolskimi prostimi spisi o tem, kdo je kdo, kako zna/ne zna vozit in koliko je vreden v tvojih očeh. Tale tvoj najnovejši traktat je že boljši, recmo, na nivoju srednje šole... Lepo napreduješ. :)

Raje berem take prispevke, kakor pa, da vozim karjolo. Recimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mal pomoči bi rabil, iščem na You Tubu pa ne najdem in sicer dvoboj med rossijem in biaggijem( se mi zdi) ko mu je po prehitevanju pokazal sredinca :D če lahko kako pomagate :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mal pomoči bi rabil, iščem na You Tubu pa ne najdem in sicer dvoboj med rossijem in biaggijem( se mi zdi) ko mu je po prehitevanju pokazal sredinca :D če lahko kako pomagate :)

http://www.youtube.com/watch?v=JXocaZosVSE&feature=player_embedded

je bil par strani nazaj že objavljen

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bumbar, a to je tvoja bližnja žlahta al kaj? Preden obkladaš koga z žaljivkami se mal zamisli...

ravno toliko kot jst tebe obvladam z žaljivkami ti žališ caseya kot dirkača... tako da se raje ti zamisli...

pa še 1x, če ne veš ne govori...

zakaj so pa odpovedali FP2,...ve kdo?

na treningu moto2 zjutraj je baldolini spustil nekaj (precej) olja na stezo. ker je bila steza mokra je seveda niso moglu posuti in olja niso mogli spraviti s steze, kljub temu da so ves čas poizkusili s spiranjem... tako da so morali vse treninge odpovedati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, samo ne da se mi predrkavat z osnovnošolskimi prostimi spisi o tem, kdo je kdo, kako zna/ne zna vozit in koliko je vreden v tvojih očeh. Tale tvoj najnovejši traktat je že boljši, recmo, na nivoju srednje šole... Lepo napreduješ. :)

Raje berem take prispevke, kakor pa, da vozim karjolo. Recimo.

Moji traktati so bili naperjeni predvsem v hard Rossi fane, ki niso znal priznat da se en Avstralec pa res zna peljat. Pa ne vidim rad, da se Rossi zadaj vozi, ker dirke niso tako zelo uber-zanimive(jaz sicer lahko celo dirko samo Stonerja gledam kako vozi...mi ni nič dolgčas). Mogoče sem bil ob tem malo preveč sarkastičen, ampak kaj naj zdej...

Glede današnjega dogajanja; a je Rossi vozil z normalnim GP11 ali s tem prenovljenim? Ker bi rekel da je pametno da za v dež uporabi tastarega. Ker če tanovega vrže v pesek na treningu recimo in razbije agregat, potem to pomeni da mora 11 dirk odpeljat z 2 agregatoma. V mokrem je bila pa že prva verzija dosti hitra, kot so dokazali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moji traktati so bili naperjeni predvsem v hard Rossi fane, ki niso znal priznat da se en Avstralec pa res zna peljat. Pa ne vidim rad, da se Rossi zadaj vozi, ker dirke niso tako zelo uber-zanimive(jaz sicer lahko celo dirko samo Stonerja gledam kako vozi...mi ni nič dolgčas). Mogoče sem bil ob tem malo preveč sarkastičen, ampak kaj naj zdej...

Lej, sej ni tolk problem v fanih Rossija, Stonerja, Pedrose, Lorenza ali Simoncellija...gre za to, da, ko nekomu, v nekem trenutku (sezona, ena-dve dirki....., whatever), pač ne gre, se usajajo ama faking-faking novbadiji, ki majo ogromno za povedat o vožnji GP rajderja na !VRHUNSKI! ravni. ..(kot, da ne vejo, kakšni kurčevo minorni detajli so pomembni pri vsem tem cirkusu).... Ampak, jebat ga, za to so pač fani. Sam, mi grejo vseen orto na qurazz. Hehe.

Js spoštujem (ta beseda mi gre, sicer, mal na pimp.... ) vse dirkače, ne glede na to, kaj in kako vozijo. Sej so fakin' GP rejserji, damn.... Neki so moral nardit za to. Vsaj izpit za vožnjo po pisti. :D

Če sem čisto iskren, nisem nek blazno hud Rossijev fan, je pa, definitivno, za rišpektat vse njegove dosežke do sedaj. In, da nekdo omeni, da on pač vozi Duceta kot šajtrgo, ker boljš pač ne zna, mi je na nivoju vrtca (ali vsaj male šole, no)....)

Definitvno je pa Stoner vrhunski vozniški material. Bi bil njegov taprav fan, če ne bi bil takšna limeta, recimo. Ampak okej, to nima veze z njegovim, definitivno orgazmičnem, obvladovanjem mopeda, gre predvsem za njegovo persono. Tukaj je Rossi pač v prednosti. Zna se prodajat, namreč ( če ne on osebno, pa ima , hebat ga, zlata vredno PR ekipo)..................

Vaš, še vedno vdani metuzalem-fan Nitro Norija.B) V GP-ju pa še naprej držim fige ze Rossija, Stonerja, Spiesa in Simoncellija. Ne glede na rezultat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole se človek vpraša, a je neki narobe z Malim Pedrotom ki počiva, al z ostalimi, ki dirkajo??

Čedalje bolj verjamem v govorice, da se je psihično zlomil, in da zlomnjene kosti niso glavni vzrok njegove odsotnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je spet začel dež in majo rajš debatni krožek o tem kako so leteli:

ddd.jpg

v prvih minutah treninga so bile na tleh vse 3 repsol honde :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!