Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

...Danija je spravu pred tv zaslone, Horheta spravlja ob možnost za naslov, ko bo Rossija fental, se boste pa vsi nanj spravli češ....:

Mislim da je bil rezultata keglanja Rossi vs Simmonceli dost slabši za Stonerja, kot za Lorenza. Pa se takrat nihče, niti oškodovanec ni kurčil, da bi blo treba Rossiju licenco vzet, ane :rolleyes:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa naredimo eno stavnico : Koga bo Simmonceli sklatil v Mugellu?

Po neki logiki je na vrsti Stoner, ampak jaz bi vseeno stavil da bo Lorenza? Po moje je tipu všeč kak se mali p.zdi! :stupid:

si kdo predstavlja da dohtara skegla :grrr

pomojem da navijaci auslezajo :grim

cutim da bo ducati ta vikend hiter... zelo hiter :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to je velika razlika. Sic terorizira vse po vrsti že drugo sezono.Namesto da bi pobiral pkale pobira motor. Rečt je pač padel je zelo simpl. Ampak tako enostavno ne gre naprej. Lorenzota je zelo umiril brutalni pristanek na kitajskem.

Agree s temle stavkom! OK pob zna dirkat je dokazu je pa malenksot preveč zaletav če mene prašaš, pač preveč hoče in slučajno to v neprvem trenutku v nepravem času, zgleda da srditi želji po prehitevanju pade preveč v svoj svet in na vsak način zglavo skozi zid. Ampak vedno enga nasadi, zdej eni opravičujete to, da je to zgolj naključje v dirkanju, drugi ga spet obtožujete da je "BEDAK". Men se ne zdi, da on dela to namerno, ampak to bi mogu on mal umirit če ne bo res koga poškodvou zelo resno. De puniet mislm da je zbou Haydna 2× zapored, pa se ni tok govorl o njem ker ni rinu z glavo skozi zid pa noru tko kt SiC.

Kar se pa tiče Lorenza, pa mislm da je brez predmetno, ker on zgolj sam vrši pritisk pa doliva olje na ogenj na Dorno pa zganja kraval okol tega da bi se znebu enga dobrga tekmeca na stezi. Brezveze.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si kdo predstavlja da dohtara skegla :grrr

pomojem da navijaci auslezajo :grim

cutim da bo ducati ta vikend hiter... zelo hiter :eek:

zato pa si je Rossi dober z njim, ker ga je že prej pogruntal....

Simmonceli bo najverjetneje na koncu sezone rekel: Ova noč nije bijo moj dan! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa naredimo eno stavnico : Koga bo Simmonceli sklatil v Mugellu?

Po neki logiki je na vrsti Stoner, ampak jaz bi vseeno stavil da bo Lorenza? Po moje je tipu všeč kak se mali p.zdi! :stupid:

Stoner ne more bit, njega je že Rossi zradiral. Torej lahko rečemo da Simoncelli samo skrbi za izravnalne ukrepe, ko je sesul Pedroso in Lorenza, zato da so vsak vknjižili po 1 ničlo :P

Mislim da je sedaj na vrsti Spies, Dovizioso ali bognedaj Rossi. Ker če pa Rossija, potem mu pa res vzamejo licenco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pervi: ne, nebi tako urejal dirkanja, bi pa ohladil prenapete naduvance, ki mislijo da so od boga dani. Takrat je bilo takrat, danes je pa danes. Od 41-45 je bilo tudi normalno da si kšnga zaklal. A naj bo po tvojem tako tudi danes???

Danija je spravu pred tv zaslone, Horheta spravlja ob možnost za naslov, ko bo Rossija fental, se boste pa vsi nanj spravli češ: tole je bilo pa mal preveč. Kar se pa tiče primerjave Šumija in Senne sta (bila) oba pusija. Ta pravi "rejserji" so vozili z metuljčki. Če nisi preveč mlečnozob, boš razumel.

snoopek: kaj Daniju pomaga da je bil tiho??? Kot je reku Cartman smolo imaš 1x, 2x ne vedno. Vsak posamičen padec se tudi da opravičit in jaz sem prvi, ki dirkače ki se valjajo po tleh zagovarjam, ker se to enostavno dogaja. Nikakor pa ne vsako dirko znova in znova. Vem tudi da mora vsak dirkač dozoret in ko bo Sic dozorel, bo prekleto hud zalogaj za vse, ampak Horhe recimo je zorel ob svojih kosteh, za razliko od Sic-a ki pa zori ob drugih. Za piko na i so pa potem še tisti njegovi arogantni komentarji po tem ko je tekmece spravu v pesek.

Dani je tud nek poseben primer! Ne razumem, kako ga še kar ni nazaj pa so mislim, da že 3 dirke od tega, Crutchlow pa je bil nazaj že na nasledji dirki. Čudno vse skupaj!

Res je, da Sic zori tako, da "trpijo" drugi! Ampak glej, pač nima takšne sreče oz. je v zadnjem času v ospredju, in je bil to že njegov drugi pool, ko pa je padel je nesu nekoga s sabo! Horhe je pač meu drugačno smolo oz. jo je imel sam, in se ni zapletel z nobenim drugim!

Sicer pa hvala bogu, da se še Lorenzo ni polomil, ker drugače bi ga tako ali tako linčali, ker on je pa le Lorenzo... Tko kot sem že enkrat napisal, če bi se zapletel z bilo kom drugim, bi bilo vse tiho, in se noben nebi jokal tako kot se zna Lorenzo!!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi ima v lasti Sic-a. To je vse igra, se spomnite, da ima "Rossi Vip Club" velike pripravljalne ure, kaj naresti, če zmaga. Pa je bilo z leti že čez 100 različnih atraktivnih maskot in dogodkov ob njegovi zmagi. No to se je sedaj prelevilo v "Sico world". Seveda, da se to ne odkrije, bo tud po Rossiju padl.

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, ma kakšno dirkanje, če pa vsako drugo tekmo enga, ki ima možnost za naslov skipaš. Na koncu ga bojo še skupinsko :bum: .

Je pa res, da ni dolgčas, pa da vsake tolko časa Rossiju kake stopničke prinese, ker Rossi se z Italjanskim klopotcem bližje kot okloli sedmega mesta trenutno ne more vozit (zato pa sta kolega) :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez stavim na Sica. Sam ne vem še, kaj bo ušpiču.

Jst tud, na 2 odpeljana kroga :P Hec ;) (al pa ne ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud, na 2 odpeljana kroga :P Hec ;) (al pa ne ) :D

Če bo odpeljal 2 kroga, potem ima po mojem mnenju 70% možnosti, da pride do cilja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo zadnje novičke, en dan pred začetkom Mugella:

"Ključnca Team" pravita da sta Ready to Race ;)

SuperSic je pogruntal da se obnaša kot bumbar :P

Repsol Honda Team končno kompleten - dveh je strah novega asfalta, tretji se boji samega sebe ;)

Yamaha: en bi rad ponovil prejšnjo soboto, drugi se pa boji da bi se res ponovila :)

edino od tardečih nič, za nobeno ekipo... c, c, c, c, c...

(OK, tudi od našga nč, k so zgleda že sami dojeli da jih "reši" samo čudež :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino od tardečih nič, za nobeno ekipo... c, c, c, c, c...

Neki malega pa pripravljajo "rudeči na prvem domačem spektaklu" MUGELLO

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na fp1 hayden v prvih krogih zelo suveren :P :naughty:

stoner pa že v prvih krogih pesek, tako kot lani, po dveh kolesih seveda :)

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ehehe kaj jim dela Kamenik. Amazing. honda vozi še na motorjih iz qatarja. fuck. Tole res spominja na Doohana in njegovo privatizacijo prvenstva. VR na drugi strani, ima samo še EN nov motor! polovica jih je neuporabnih za nov dirkalnik, in en od dveh uporabnih je ravnokar obmolknil. Tale prestop postaja tragikomedija.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uradni najpiloti na sceni ;) Sic na sliki zraven Malega Pedrota?? dost si upa :P

zanima me, kdo oz. po kakšnem ključu izbirajo tekmovalce, ki bodo prisotni na konferencah, ker če bi bili to najpiloti, bi bil zraven Lorenzo. :)

..kar se pa treninga tiče, so časi še vedno za tistimi od lanskih kvalifikacij, vseeno pa ne zaostajajo veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me, kdo oz. po kakšnem ključu izbirajo tekmovalce, ki bodo prisotni na konferencah, ker če bi bili to najpiloti, bi bil zraven Lorenzo. :)

..kar se pa treninga tiče, so časi še vedno za tistimi od lanskih kvalifikacij, vseeno pa ne zaostajajo veliko.

Osebe za na uradno konferenco in tudi kje kdo sedi določi DORNA. Pomoje so tole na konferenci kr pričakoval, kako je Dani popi....

Drugače pa obupn 1. trening za Rossija. Oba motorja pokvaru, najbrž neki na elektriki. Slabo kaže zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!