Skoči na vsebino

MotoGP 2011


Cartman

Priporočene objave

če bi terol in zarco imela enakovredne motocikle terol tega nikol nebi zmagal, pa bi lahko 10x probala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tole so najhitrejši v 125 ccm... ful mi je žal za Johanna, sam ni mel kej narest :( je pa zdej vsaj na drugem mestu skupno, pa še 9 dirk je do konca, morda mu pa le uspe :OK:

PS kar 10 jih ni končalo dirke, pišuka - če bi se to zgodilo v MotoGP... :lol1:

post-163-0-26367000-1309687017_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tole so najhitrejši v 125 ccm... ful mi je žal za Johanna, sam ni mel kej narest :( je pa zdej vsaj na drugem mestu skupno, pa še 9 dirk je do konca, morda mu pa le uspe :OK:

PS kar 10 jih ni končalo dirke, pišuka - če bi se to zgodilo v MotoGP... :lol1:

Rossi bi biv na stopničkah..... :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja jst te poteze ne obsojam...

Jaz tega od tebe niti ne bi pričakoval.

dani sam je najbrž mnenja, da mu je simončeli uzel naslov, za katerega je letos imel toliko možnosti kot še nikoli... in to je težko prebolet, sploh v danijevi situaciji...

Dani v normalnih razmerah ne bo nikoli prvak, ker ni iz pravega testa za to. Mislim, da predvsem psihološko ni dorasel temu. Če mu uspe nekaj dobrih dirk, to kmalu pokvari.

in poglejte nasmeh stonerja... pove precej... :D :D

Pove precej o Stonerju samem. On bo kuhal zamere do konca življenja. Stoner bi bil zlahka tudi Slovenec, saj se pri nas še 66 let po koncu vojne še vedno kregamo, kdo je bil good in kdo bad guy.

Pa še nekaj: ne bi, ne bo in podobne besedne zveze se ne pišejo skupaj, da velikih začetnic niti ne omenjam. A ti shift tipka ne dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj poglej oprosti. Bom od sedaj naprej delal pike, velike začetnice... no vejice že ves čas postavljam...

Oprosti, ker pišem sem ter tja kako besedno zvezo skupaj ali pa narazen, ampak pišem na hitro in prav tako mislim, da je vsebina precej pomembnejša od pravopisa...

Glej dani o sebi ne meni, da ne bo nikoli prvak, ampak verjame da bo. V nasprotnem primeru je brez veze, da sploh še dirka...

In glede stonerja. Smejal se je, ker je vedel kaj natančno se dogaja... Njegov smeh ni bil neka hinavščina, ampak se je nasmehnil, ker mu je bilo dejansko smešno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woohoo....nora dirka moto2. Sem prav vesel, da sem gledal :D Končno dirka, ki se ji lahko reče dirka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ful zanimiva dirka Honda Cupa; Bradley v borbi za zmago, Tom iz 24 mesta na šesto, bravo :OK:

post-163-0-72288200-1309691778_thumb.jpg

post-163-0-32116000-1309691802_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...danes se bojo italjančki naposlušali španske himne! :P

Končno malo bol zanimiva dirka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater so se tirali na koncu.

rossi pa je vendarle po katastrofalnih kvalifikacijah končal na njegoven standardnem mestu. više kot 6 tak ne more.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

kar zanimiva dirka za spremembo :)

od našega spet nč - 13 mesto :rolleyes: zato pa ekstra fletno, kako je Elbowz elegantno smuknil mimo Sica, ali pa Dovi krivil na bremzah mimo Kamnitega :OK: no, če bi jih bilo še 15, bi znala bit dirka morda celo skoraj tako zanimiva kot Honda Cup :P

zdej pa mal na sončka ;)

post-163-0-49684000-1309698342_thumb.jpg

post-163-0-89894300-1309698365_thumb.jpg

post-163-0-50018000-1309698384_thumb.jpg

post-163-0-26505600-1309698399_thumb.jpg

post-163-0-66879400-1309698414_thumb.jpg

post-163-0-77660500-1309698430_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo lorenzo....

doviju res full privoščim, škoda ker ni zmagal, bi bilo še velik lepše :)

stoner je odpeljal tako kot zna, ampak ta vikend očitno niso imeli dovolj dobrega paketa, da bi zdržal celo dirko in jorge in dovi sta bila pač boljša...

simončeli je ponovno razočaral... če pelje "pamaetno" potem je tam kjer je bil danes...

rossi pa tako kot že celo sezono :)

po dolgem čas še ena bolj zanimiva dirka... škoda da ni lorenzo stonerja malce kasneje ujel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledal sem si dirki Moto2 in MotoGP in nad obema sem bil navdušen. Škoda, ker Stoner ni uspel najti pravih nastavitev in ga je to stalo prvih dveh mest, očitno je nastavitve bolj ujel Dovizioso (ki je bil odličen in je na vseh dirkah zelo konstanten).

Škoda, ker so preveč "umirili" Simoncellija, tudi Rossi je izvlekel maksimum in se čudim ,da je v skupnem seštevku četrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponekod ti manjkajo, ponekod so odveč. :)

no, da ne manjkajo ne trdim, ampak da je kje odveč, pa ne verjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dansnji jutranji prrispevek na sport 1...

intevrju z kamnemim.......

se kr joka kako je sici nevaren sem ter tja....:SS

da je to pocel v 250... pa to pocne zdaj v moto gp.....

in da je bil kaznovan le enkrat....... blabala..........

da bi mu morali vsaj malce bolj hardcore kazen dat :headbang:

princeska stfu pa se ne oziraj kaj drugi pocnejo.... pometi pred svojim pragom....

ima najhitrejsi motocikel, pa solidno se pelje.....

pomoje bi rad prazno dirkalisce.....

no 2 krat ga jlo.. pelje se hcat.... pa bo bolezen spet tukaj.......:grim

no upam da ne, ker je vsaj prvenstvo napeto......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stoner je odpeljal tako kot zna, ampak ta vikend očitno niso imeli dovolj dobrega paketa, da bi zdržal celo dirko in jorge in dovi sta bila pač boljša...

meni se ni zdelo, da bi nastavili kakšen narobe paket, enostavno je lorenzo začel nizati hitrejše kroge, ki so bili tudi po več kot pol sekunde hitrejši od kamenkotovih.

Prav tako je, (če se ne motim) kar dvakrat izboljšal rekord steze. Ko pa je bil lorenzo enkrat pred kamenkotom pa je ta postal zmeden, ker vse skupaj ni več izgledalo, kot kvalifikacije in zato ga je lahko prehitel še visoko motivirani dovi.

correct me if i'm wrong

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zakaj že?

Ponekod ti manjkajo, ponekod so odveč. :)

:topic: Se opravičujem.

Pred, ki, ko, ker, da, če.... vejica skače!!! :rolleyes: (

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po warm-up je želel Stoner malce znižati tlak v gumah, ker je vedel da bo za dirko drugače, saj se bo do takrat bolj segrelo, torej da se mu gume ne bi pregrevale. Bridgestonov tehnik je dejal da ne, da ni potrebe, in potem njegova ekipa tega ni naredila, kar se je izkazalo za napako, saj je zadnja guma začela popuščati in pomalem drseti, zato mu je tempo padel.

Po 10. krogu se je Lorenzo spustil pod 1.49 in vozil ves čas srednje-visokih 1.48, Stonerju pa so se takrat krogi dvignili nekaj nad 1.49 in je redkokdaj spustil še pod 1.49. Rezultat je potem pač tak.

Rossi je imel 26 sekund zaostanka. Sekunda na krog. GP11.1 se mi zdi bolj ali manj brca v temo. Glede na to, da je po uradnih informacijah GP11.1 samo GP12 z manjšim hodom, bi rekel da tudi GP12 ni nič boljši in da lahko počasi premislijo o zasnovi motorja. Ali pa Stonerju nesejo prazen ček in ga prosijo, kako bi, da ne bi, če bi to on mal neki...

Zanimivo da Simoncelli v dirki ni tako hiter. Me zanima če lahko to pripišemo temu, da mu morajo pripreti mapo za vbrizg zaradi njegove teže, Stonerju pa recimo ne toliko? Ker ko je šlo na ful na treningih je bil sposoben peljati enake ali hitrejše čase.

Še 10 dirk. Prav nič ni odločeno, Lorenzo je pošteno zastavil sedaj ko je videl da je lahko konkurenčen tudi z Yamaho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kje bi se dalo na netu pogledati današnje dirke? Sem narobe nastavil snemalnik :headbang:

Hvala za pomoč!

Lahko si jo dol potegneš Tule

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!