Skoči na vsebino

MNZ 2010 - Motosvetova novletna zabava 2010


Nagaya

Priporočene objave

Thumper bodi prepričan, da nisem nobenemu fouš zabave, saj se tudi sam rad zabavam, še posebej v ženski družbi (ki je očitno ni manjkalo). Upam pa, da za naslednjo zabavo uspem dobiti dopust, da spoznam nekatere like s tega foruma. Imam pa še eno vprašanje za Jakoba. A tobak se tudi lahko kadi na privat žurih? En žur bi organiziral, pa me zanima in ti očitno vse veš, pa te vprašam. Hvala, R

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumper bodi prepričan, da nisem nobenemu fouš zabave, saj se tudi sam rad zabavam, še posebej v ženski družbi (ki je očitno ni manjkalo). Upam pa, da za naslednjo zabavo uspem dobiti dopust, da spoznam nekatere like s tega foruma. Imam pa še eno vprašanje za Jakoba. A tobak se tudi lahko kadi na privat žurih? En žur bi organiziral, pa me zanima in ti očitno vse veš, pa te vprašam. Hvala, R

dragi rudolf ! ja ..prvenstveno se kadi tobak ... lahko ga pa tudi žvečiš ali snifaš - samo potem moraš imet zmeraj polno robčkov po žepih.... ja mamile pa ne - hvala. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, ko boste delali prispevek o zabavi, poudari to, da smo vsi k smo pili in smo bli z motorji, motorje parkirali na pisti in sli na spavanje s taxijem. Neke cudne komentarje sem ze dobival na FB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, ko boste delali prispevek o zabavi, poudari to, da smo vsi k smo pili in smo bli z motorji, motorje parkirali na pisti in sli na spavanje s taxijem. Neke cudne komentarje sem ze dobival na FB.

zdaj si vsaj priznal slabost FB-ja ... :P saj drugo leto bi pa lahko kampirali na rondoju :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj si vsaj priznal slabost FB-ja ... :P saj drugo leto bi pa lahko kampirali na rondoju :lol1:

Glede na to, da me poznas precej dobr, bi moral miiicken bolj pazit, o cem stegnes jezik. Da mi slucajno nebi dajal kakih takih idej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da me poznas precej dobr, bi moral miiicken bolj pazit, o cem stegnes jezik. Da mi slucajno nebi dajal kakih takih idej.

danes so sanje dovoljene :D ... jutri je nov ponedeljek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govoriš sam zato, ker si mene vidu ...

ja ... ko sem ti pa hotu lupčka dat, si se pa stran obrnu :cry: ... pa unmu KTM-ju si geštel zviu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa mi na hitro minuse potalatjte, da me čim prej mine...

Razvajen si stari. Če ni striptizete pa enga cover banda AC/DC ni več žur. :music3:

"Zdej pa jest tebe fprašam, si jedu - dobu sir?"

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motosvetova novletna zabava...

imeli smo se lepo. dejstvo...

lahko bi se imeli dosti bolje, lepše, zanimivejše. tudi dejstvo...

tudi sam sem osebno pripravljen kaj storiti v tej smeri izboljšave dogodka, če želite. tako ali drugače...

tako, povedal sem kaj mi je ležalo na duši.

zdaj pa mi na hitro minuse potalatjte, da me čim prej mine...

Mas prav. Zanimiv mi je pa predvsem okrepljen del.

minusa ne dobis, dobil si plus, ker imas prav.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pa kaj jamrate vsi neki, ste kaj plačali razen tistega kar ste popili??? :? To je blo srečanje znancev, prijateljev, motoristov, somišljenikov..........prav super je bilo. Za tiste ki takoj vse spljuvate lahko sami kaj organizirate........ je v decembru še kr nekaj dni........jaz se odzovem na povabilo z veseljem :P

Pohvale organizatorjem, da bi blo le več podobnih dogajanj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet nekdo, ki slabo in površno bere ter potem širi nestrpnost...

ja, bilo je srečanje, vabljeni pa smo bili na zabavo, če sem pikolovski...

lahko naredimo nekaj na tem, ter se imamo drugo leto ali naslednjič še boljše...

kot sem omenil sem vam na voljo...

Popravljeno . Popravil ELO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo! Naslednje leto ponovimo vajo.

Pa še naša motoristka leta 2010. Čestitke!

Ni nobene potrebe po tem... :rolleyes::rolleyes::whistle::whistle:

Sicer pa, za najvztrajnejše se je tisti odklop zgodil od 3.00 do 6.15, ko je DJ ugasnil glasbo... Plesalo se je (tudi po šanku, vključno s kelnarcami), gasilo žejo, itd...

Hvala vsem za udeležbo in dobro vzdušje.

Čestitke "Svobodniptici"!

Hvala za čestitke, žur je bil tko kot se šika. Predvsem se mi je zdela zelo dobra ideja, da je bila do polnoči glasba malo stišana, kar je bilo idealno za RL pogovore z motosvetovci in motosvetovkam in nova poznanstva, pol je bil pa čas za odklop :P . Definitivno pridem tudi drugo leto, vsa pohvala organizatorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam zabava/druženje/srečanje je bilo res fajn.

V veselje mi je bilo:

-spoznati veliko novih prijateljev/prijateljic in upam, da se naslednje leto zopet srečamo...

-in pa seveda ponovno srečati obraze katere že poznam... pa bilo to s čelado ali brez :)

Čez samo organizacijo pa nimam pripomb,jaz sem bila v super družbi in to mi je edino pomembno za luštn se imet :)

Se pa strinjam z idejo, da bi imeli naslednjič priponko z MS nickname-om :OK:

Še enkrat čestitke SvobodniPtici01 in pa seveda vsem ostalim prijavljenim motoristkam (nekaj jih že poznam, žal pa nisem uspela spoznati še ostalih-tu bi priponke prav prišle)!

In pa čestitke tudi Tamau-mu za zmago pri gokartu!

se vidimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam zabava/druženje/srečanje je bilo res fajn.

V veselje mi je bilo:

-spoznati veliko novih prijateljev/prijateljic in upam, da se naslednje leto zopet srečamo...

-in pa seveda ponovno srečati obraze katere že poznam... pa bilo to s čelado ali brez :)

Čez samo organizacijo pa nimam pripomb,jaz sem bila v super družbi in to mi je edino pomembno za luštn se imet :)

Se pa strinjam z idejo, da bi imeli naslednjič priponko z MS nickname-om :OK:

Še enkrat čestitke SvobodniPtici01 in pa seveda vsem ostalim prijavljenim motoristkam (nekaj jih že poznam, žal pa nisem uspela spoznati še ostalih-tu bi priponke prav prišle)!

In pa čestitke tudi Tamau-mu za zmago pri gokartu!

se vidimo...

ti si pa verjetno malo bolj pozno prišla , ko sem bil z vidom bolj pri koncu ... pa saj ni bilo treba veliko zamuditi ... matr je blo cool ke ni blo treba domov vozit .. hvala za še organizatorji :yea2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razvajen si stari. Če ni striptizete pa enga cover banda AC/DC ni več žur. :music3:

"Zdej pa jest tebe fprašam, si jedu - dobu sir?"

:evilgrin:

ma od petka sira še nism vidu...lohk te pa častim frišne skutine svaljke ,,,ročne izdelave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popolnoma se strinjam z vsem kar je napisal Elo . Zdržal sem do petih zjutraj ,ker po tretji uri je bil res žuuur.

Zdržal pravim zato ,ker sem imel prazen želodec hrane nič samo. :beer1: Pa pazil sem da neb kašna z šanka padla :whistle:

Drugo leto bom pripeljal kotel golaža pa bomo vsi do zjutraj :grupni::beer2:

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je res....:yes:

Zato samo na kratko:

bladzo&Co, bilo je super, hvala za organizacijo :OK:

svobodnaptica01, tebi pa iskrene čestitke za osvojeno titulo "Motoristka leta 2010" :winkiss:

Se vidmo na naslednji-jubilejni :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!