Skoči na vsebino

MNZ 2010 - Motosvetova novletna zabava 2010


Nagaya

Priporočene objave

Na zabavi si bo možno ogledati nekaj motorjev:

KTM Duke 125 (novost 2011)

Kawasaki Z1000SX (novost 2011)

BMW S1000RR (predelan v dirkalnik)

Aprilia RSV4 Factory (2010)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zabavi si bo možno ogledati nekaj motorjev:

KTM Duke 125 (novost 2011)

Kawasaki Z1000SX (novost 2011)

BMW S1000RR (predelan v dirkalnik)

Aprilia RSV4 Factory (2010)

Testne vožnje bodo tudi? th_Drooling_smiley.gif

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Testne vožnje bodo tudi? th_Drooling_smiley.gif

D.

In ne samo tesne vožnje. Namesto finala v gokartu bomo izvedli tekomovanje v vožnji po prvem kolesu. Glede oprijema pa naj vas ne skrbi, saj podlaga v BTC-ju drži kot "pes ježa"!!!! :devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ne samo tesne vožnje. Namesto finala v gokartu bomo izvedli tekomovanje v vožnji po prvem kolesu. Glede oprijema pa naj vas ne skrbi, saj podlaga v BTC-ju drži kot "pes ježa"!!!! :devil::devil::devil::devil::devil::devil:

Superca - vedno sem si želel z RSV4 po prednjem kolesu.... :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, upam da ne bo DJ spet nabijal muske do podna. Mislim, da se nas pride večina tja mal pozdravt s prijatelji in počvekat, to pa je ob nori muski praktično nemogoče :headbang:

Enkrat samkrat letno se dobimo v takem številu in bi blo po moje prav da se muska res pusti na pravem nivoju za pogovor.

A ni bla lani celo ena anketa na to temo ??

Pridem :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bladzo, upam da ne bo DJ spet nabijal muske do podna. Mislim, da se nas pride večina tja mal pozdravt s prijatelji in počvekat, to pa je ob nori muski praktično nemogoče :headbang:

Enkrat samkrat letno se dobimo v takem številu in bi blo po moje prav da se muska res pusti na pravem nivoju za pogovor.

A ni bla lani celo ena anketa na to temo ??

Pridem :naughty:

Se povsem strinjam glede glasnosti glasbe in to sem DJ-u tudi povedal. Do 24.00 naj bi bila glasba le podlaga za boljši ambient, potem pa se bo DJ- prilagodil večini (če bo to pomenilo še neprej bolj zmerno glasnost, bo pač še naprej tako...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se povsem strinjam glede glasnosti glasbe in to sem DJ-u tudi povedal. Do 24.00 naj bi bila glasba le podlaga za boljši ambient, potem pa se bo DJ- prilagodil večini (če bo to pomenilo še neprej bolj zmerno glasnost, bo pač še naprej tako...)

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji petek sem na službeni zabavi odpeljal krog 1.27.23, kam sodi moj cajt, da ne bi bil glih zadnji ?

Zadnji mislim da ne boš, ker bom jest prvič vozila, tko da brez panike, pa kr hitr prjavt se :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejšnji petek sem na službeni zabavi odpeljal krog 1.27.23, kam sodi moj cajt, da ne bi bil glih zadnji ?

Če tisto enko v v začetku cajta pobrišeš, boš ziher zmagu... Edin, če ste bli na Grobniku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tisto enko v v začetku cajta pobrišeš, boš ziher zmagu... Edin, če ste bli na Grobniku...

upss, ja bil sem prvi in mislil sem takole - prvi 27.23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrr, sem bila ravnokar obveščena, da mam za delat do 21ih :cry:. če se 10 čez 21 narišem v Rollbaru, a bom prepozna za kart vozit, a se bo še dalo?

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrr, sem bila ravnokar obveščena, da mam za delat do 21ih :cry:. če se 10 čez 21 narišem v Rollbaru, a bom prepozna za kart vozit, a se bo še dalo?

Ni panike, itaq bodo skpine, pa pač ne boš na začetku...

Prijavil te bom pa jaz!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, itaq bodo skpine, pa pač ne boš na začetku...

Prijavil te bom pa jaz!

Super! hvala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirko prijavljeni:

1. Dr_Jakob

2. Jure

3. XY200

4. ELO

5. Gamma

6. in 7. svobodnaptica01 + 1

8. Barracuda

9. mashina

10. Dadi

11. Gregc

12. Danci1973

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni potrebe da podvajate cel seznam prijavljenih na dirko, ker za tega skrbimo mi in je na prvi strani teme.

Samo napišite v objavo, da se prijavljate za dirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!