Skoči na vsebino

Glasovanje za Motocikel leta 2011


Nagaya

Priporočene objave

ker?

saj razen par slikic in "obljubljene" cene ni nič znanega o njej..

Ker upam da bo ta motor rešil MV Agusto, če bo taka cena kot pravijo, izgled je odličen ter mašina bo vrjetno tudi odlična :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem želel glasovati, pa se mi ne zdi smiselno, ker vse motorje vržete v isti koš. Predlagam, da to uredite po kategorijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem želel glasovati, pa se mi ne zdi smiselno, ker vse motorje vržete v isti koš. Predlagam, da to uredite po kategorijah.

in pol bos imel 4 motocikle leta

napr..

motocikel leta med nejked

motocikel leta med ss

itn....

pač :closedeyes:

pač klikni enega ki ti je vizualno všeč ali pa čutiš kakšno posebno pripadnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker?

saj razen par slikic in "obljubljene" cene ni nič znanega o njej..

Par detajlov pa je le znanih. Poganjal jo bo 3 cilindrc 675ccm in se bo vrtel "nazaj".

Jaz sem tudi glasoval zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je super da so motocikli leta vedno motocikli delani za pisto..

še posebej ker imamo tolk pist v sloveniji..

še posebno ker se tolk slovencev vozi po pistah..

kje je tiger 800? dorsoduro? V7?

sam da ma eno plastiko na seb pa je že slovenski motocikel leta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je super da so motocikli leta vedno motocikli delani za pisto..

še posebej ker imamo tolk pist v sloveniji..

še posebno ker se tolk slovencev vozi po pistah..

kje je tiger 800? dorsoduro? V7?

sam da ma eno plastiko na seb pa je že slovenski motocikel leta..

tiger 800 je na spisku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem glasoval zanjo zato, ker me je to vrtenej motorja zelo pritegnilo in ker so "uvedli nekaj novega" v svoji znamki (3 cilindri). Bil sem pa neodločen med BMW 1600 in F3. Prevladalo pa je že povedano.

Vsi ostali so pa ostali na smernicah znamke, kar ne pomeni da so slabi motorji. Daleč od tega, niso pa nič novega pokazali letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa glasoval za horex-a ... če ne drugega je vsaj zanimiv med vso plastiko čeprav ni ravno za motocikel leta .... se spomnim stare regine ko sta šli pirovski flaši v auspuha ... brez db kilerja in ostalih pritiklin ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel glasovat, pa... ni bilo nobenega, da bi rekel ''vauuu''. No, potem sem pa malo šel na izpadanje -katerega ne bi imel. Na koncu je ostal eden, ki bi ga imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiger 800 je na spisku...

sej maš dorsoduro 1200 :D

vem da sta..povedat hočem da je slovenski motocikel vedno en ki niti slučajno ni res motocikel leta ampak le neka plastika nad katero se vsi slinijo..

motocikel leta mora bit uporaben in vse kar sledi temu..

avto leta je tut polo in ne neka superduperšportna zadeva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tako pač je na izborih in glasovanjih. Tudi za Miss ni nikoli izbrana najlepša iz dežele. Iz preprostega razloga, ker ni bila prijavljena.... :whistle: :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sta..povedat hočem da je slovenski motocikel vedno en ki niti slučajno ni res motocikel leta ampak le neka plastika nad katero se vsi slinijo..

motocikel leta mora bit uporaben in vse kar sledi temu..

avto leta je tut polo in ne neka superduperšportna zadeva..

Ce bi blo po mojem, bi zirijo za avto leta razhajkal s kolom dalec po nasi ljubi drzavici, banda usiva!! Samo malo poglej kaka jajca izbirajo leto za letom.

Bah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sta..povedat hočem da je slovenski motocikel vedno en ki niti slučajno ni res motocikel leta ampak le neka plastika nad katero se vsi slinijo..

motocikel leta mora bit uporaben in vse kar sledi temu..

avto leta je tut polo in ne neka superduperšportna zadeva..

no, tega ne mormo primerjat. avto leta zberejo novinarji/poznavalci in takozvani poznavalci motosvetov motocikel leta pa naključni tu čas zapravljajoči. mormo vedet, de je glas ljudstva na evrosong poslal kalamari rok, lango pa so poznavalci in takozvani poznavalci vseeno preprečili.

MTV music awards po pravilu zgrešijo vse kolikor toliko korektne izvajalce, dobri itaq nimajo šans. in tuki je enako. zato crossrunner in supertenere nimata šans.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!