Skoči na vsebino

Motosvetova Motoristka leta 2010


Nagaya

Priporočene objave

Da vidimo, koliko pravih in zaresnih motoristk po duši v resnici premore Motosvet.

Prijavite se lahko vse, ki imate rade motocikle in motociklizem - izpit ni pogoj, ker vemo, da se je mogoče vozit tudi po pistah, poligonih in hosti.

Če se vam zdi, da boste prepričale motosvetovo občinstvo, ki bo izbiralo najbolj »pravo« med prijavljenimi, nič čakat, ampak hitro poslat prijavo, ker je rok za oddajo 23. 11. 2010.

Če bo komu padlo na pamet, da prijavi svojo boljšo polovico, prijateljico ali whatever, naj se prepriča, da dama ne bo imel nič proti, ker se bo nasprotnem primeru trudil zaman, saj bomo vse prijave preverjali…

PRIJAVA:

Na mateja.pivk@motosvet.com pošljite svojo fotografijo ( z izleta, na motorju, tisto z osebne, …po želji pač) in kratek c.v. svoje »moto kariere« - kako dolgo motorirate, zakaj vas to veseli, sanje, načrti, filozofija…

Pa prijavi ne pozabite pripisat svojega forumskega nicka.

Mladoletne kandidatke bodo morale priložiti tudi pisno dovoljenje staršev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ona se ne more ker bo prvo tebe izločila iz boja za nagrado..

mene ne more ker se ne bom prjavla :lol1:

pa zarad nagrade se mi ni treba prjavt .... si bom rajš kr sama zbrala tistga s kerim se bom vozila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: ups, ne eno ne drugo....

čist kul ideja :D

mam pa bolj majhen ego ...mogoče je to krivo ;)

al pa me nagrada ni prepričala O:-)

Bi rekel, da je problem v "majhenm egu"... Večina do sedaj prijavljenih namreč problema z egom sploh nima, tudi z majhnim ne, še manj pa z nagrado... :naughty: :whistle::rolleyes: .) .) :)

Nagrada namerno ni objavljena in opisana v celoti. Žeimo si, da se prijavijo tiste, ki kot trdiš tudi ti, podpirajo idejo!

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagrada namerno ni objavljena in opisana v celoti. Žeimo si, da se prijavijo tiste, ki kot trdiš tudi ti, podpirajo idejo!

Ah, verjetno jim ne upate povedat, da je nagrada vikend paket z mano v toplicah :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le pogumno... zakaj pa ne ... sj je vse skup, le en hec, pa še kakšno korist boste mele od tega :winkiss:

js vam itak nism konkurenca :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Bravo Maus, se podpišem...men se tud zdi čist luštna ideja...

le pogumno... zakaj pa ne ... sj je vse skup, le en hec, pa še kakšno korist boste mele od tega :winkiss:

js vam itak nism konkurenca :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra ideja. Nimamo vse poguma, da bi se prijavile, zato pa toliko bolj navijamo za druge :yes:

Kako tipično pičkasto vse skupaj....:boobies: :yawn:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da je problem v "majhenm egu"... Večina do sedaj prijavljenih namreč problema z egom sploh nima, tudi z majhnim ne, še manj pa z nagrado... :naughty: :whistle::rolleyes: .) .) :)

Nagrada namerno ni objavljena in opisana v celoti. Žeimo si, da se prijavijo tiste, ki kot trdiš tudi ti, podpirajo idejo!

pomoje bo nagrada skrivnost do zadnjega :closedeyes:

aja pridem na zabavo , da komu kaksno pivo plačam al pa kdo meni

ta tadruga bo boljša

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina do sedaj prijavljenih namreč problema z egom sploh nima, tudi z majhnim ne, še manj pa z nagrado... :naughty: :whistle::rolleyes: .) .) :)

Tega načeloma ne bi smel vedeti?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!