Skoči na vsebino

Motosvetova Motoristka leta 2010


Nagaya

Priporočene objave

o anja37, kako kaj? se bosta z P javili?

pa lep vikend.

:)

Saj jst se vsak tolk javim,za njo pa kr njo vprašaj :whistle: Ja tud teb lep,miren vikend.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, dobiš + :))

Bi rekel, da je problem v "majhenm egu"... Večina do sedaj prijavljenih namreč problema z egom sploh nima, tudi z majhnim ne, še manj pa z nagrado... :naughty: :whistle::rolleyes: .) .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi rekel, da je problem v "majhenm egu"... Večina do sedaj prijavljenih namreč problema z egom sploh nima, tudi z majhnim ne, še manj pa z nagrado... :naughty: :whistle::rolleyes: .) .) :)

majhen gor ali dol.... eni si znajo z majhnim pomagat, enim pa ne zadošča

:naughty: :whistle::rolleyes::)

mogoče pa zrase .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, vsem ki so se prijavile..mogoče se mi samo dozdeva, a mislim, da bodo fotografije s čelado na glavi bore malo prispevale k dobri predstavitvi kandidatke (in seveda temu kako povšeči bo potem taista motoristka, tistim, ki bodo izbirali), Seveda nobene ne bomo silili v nekaj, česar noče, a predlagam, da še enkrat premislite svojo izbiro fotk :)

+ tako ali tako vas bodo vsi videli na novoletni zabavi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet ima odlična PR-ovca :) ... podpiram idejo, zato sem bom tudi jest pocahnla.

Glede izbora pa navijam za Svobodno ptico ... na Marjetičniem dnevu na Panoniji je pokazala tok motosrčnosti, da sem pri Izboru takoj pomislila nanjo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da ne bojo pol slike slikane z razdalje 500m in v temnih vizirjih in podobno..da sploh ne bomo vedl a je motoristka al je maus :P

Miss ali Motoristka ??? Zdej se pa lepo v družinskem krogu zmenta ... ker motoristke se vozimo z motorji z zaščitnimi čeladami, vizirji so črni ker skrbimo tudi za zaščito oči :P, miss wannabemotoristke pa pozirajo primerno spedenane ob motorjih :evilgrin:

Popravljeno . Popravil kat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miss ali Motoristka ??? Zdej se pa lepo v družinskem krogu zmenta ... ker motoristke se vozimo z motorji z zaščitnimi čeladami, vizirji so črni ker skrbimo tudi za zaščito oči :P, miss wannabemotoristke pa pozirajo primerno spedenane ob motorjih :evilgrin:

to nima veze z družino..

jest svoje mišljenje izrazim..

JAZ bi rad videl za koga glasujem..ne da vidim motor in "nekoga" gor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nima veze z družino..

jest svoje mišljenje izrazim..

JAZ bi rad videl za koga glasujem..ne da vidim motor in "nekoga" gor..

no da slišimo za koga boš pa ti glasoval...

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno bom imel težave z izborom.

Meni so fejst vse punce na motorjih.

Sploh ni važno,a imajo čelado gor ali dol, a sedejo spredaj ali zadaj.

A kdo ve,če se bo dalo glasovati za vse prijavljene :hmm: ?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bravo vsem prijavljenim, ... sej itak jih večino ne poznam :)

mislim da ne bom glasovala, ker se mi ne zdi fer dat glas samo zato nekomu, ker ga poznam ;)

bo pa verjetno velik sline naokol :D

bejbe bravo za pogum in velik sreče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pajki, a zame boš glasovala, če se prijavim, daj no, saj veš, ker še motorja ne znam dobro prižgati, kaj šele peljati..... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: , pač znam pa zelo dobro pikice talati, žal....

da si nauš kej nardila :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

prjav se, podkup me, pa dobiš glas..... revaaaaaaaa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki so zbrale pogum bi se rada zahvalila za prijavo.

V nasprotju s pričakovanji pob rojstvu ideje in na veliko srečo, ste bile mnogo bolj pogumne kot smo pričakovali ter nas zelo prijetno presenetile. Nekaj kandidatk smo celo zavrnili, ker so oddale nepopolne prijave ali niso bile članice foruma.

Vsem, ki so uvrščene v glasovanje želim veliko sreče in čisto vsaki posebej privoščim zmago. Priznam, da sem ob prebiranju "življenjepiskov" neznansko uživala in mi je po eni strani kar malce žal, da v boju za naziv (in nagrado, ki je - tudi za tiste, ki jih testni motocikel ne gane, ker si ga lahko same zrihtajo, zelo zelo čedna).

Skratka - bistvo izbora naj ostane deljenje moto dogodivščin v dokaz, da imajo tudi dame na motociklih ogromno kilometrov od ritjo in velike želje za prihodnost, ki jih bodo - glede na odločnost in pretekle podvige (nekateri so res dih jemajoči), brez dvoma z lahkoto uresničile.

Se vidimo na MNZ v Roll Baru 11. decembra :)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!