Skoči na vsebino

Motosvetova Motoristka leta 2010


Nagaya

Priporočene objave

:blush: ups, ne eno ne drugo....

čist kul ideja :D

mam pa bolj majhen ego ...mogoče je to krivo ;)

al pa me nagrada ni prepričala O:-)

nagrada res ni prepričljiva ... kje se skrivajo sponzorji, hehe. naziv 'motoristka leta' je pa zanimiv; vleče na miss. :headbang: pajki, drugo leto se prjavmo :) (že vidm faco, ampak: nikoli ne rec nikoli ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dovolj nakladanja. Pejte pritiskat.

Kurnik bo počakal..tako kot vedno.

Moj glas pripada "KAT", se mi zdi fejst punca in je dober ocenjena tud v profilu, lepa slikca.....u glavnem to je moj izbor.

Dejmo klikat še drugi!!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUNCE!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Bemtiš, sam en glas mam!!!!!!!! Zgleda, da bom mogu žrebat!

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagrada res ni prepričljiva ... kje se skrivajo sponzorji, hehe. naziv 'motoristka leta' je pa zanimiv; vleče na miss. :headbang: pajki, drugo leto se prjavmo :) (že vidm faco, ampak: nikoli ne rec nikoli ...)

Ti bi se prijavila izključno zaradi nagrade?

Sponzoruša?

In ne vleče na "miss", ker je bilo posebej poudarjeno (večkrat) da NE gre za lepotni izbor..

Sicer pa - nehajte se tolažit, da ničesar ne zamujate :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi se prijavila izključno zaradi nagrade?

Sponzoruša?

In ne vleče na "miss", ker je bilo posebej poudarjeno (večkrat) da NE gre za lepotni izbor..

Sicer pa - nehajte se tolažit, da ničesar ne zamujate :P

sponzoruša pa tud pod razno ne pomen to :surrender: razen če bi bla nagrada za 365 dni v letu :P pa da bi kak bogat frajer biu sponzor nadaljnih xx let :lol:

ni vse v nagradi, sam mene tud ni prepričala... :P

drgač pa moj glas je že oddan :D

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi se prijavila izključno zaradi nagrade?

Sponzoruša?

In ne vleče na "miss", ker je bilo posebej poudarjeno (večkrat) da NE gre za lepotni izbor..

Sicer pa - nehajte se tolažit, da ničesar ne zamujate :P

naziv 'motoristka leta' je PERFEKTEN. prijavila bi se izključno zarad nagrade - ker je koncept BREZVEZEN. poleg tega je tudi nagrada neprepričljiva. kar dodatno kvari brezvezen koncept. je zdaj bolj jasno? koncept je problem, ne nagrada.

fascinantno je, da izbirate motoristko leta tudi med tistimi, ki na A licenco lahko rečejo samo 'a??'.

... ''sem motoristka leta 2010. motorja še nimam, ampak razmišljam o tem. frajer me bo zdej dva dni mal okrog vozil.''

al pa: ''sem motoristka leta. prevozila sem pol sveta. živim za motor ... za nagrado mi bojo za čez vikend posodili motor.'

drugače pa.. NAVIJAM ZA VSE PUNCE, KI SO SE PRIJAVILE. IN ZA VSE, KI SE NISO. ZAME JE VSAKA IZMED MOTORISTK NEKAJ POSEBNEGA IN PRAVA MISS MOTOCIKLIZMA!

(koncept izbora miss 2010 je še vedno: zgrešen) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristka leta? V resnici je to najbrž Tina Katrašnik, ki je bla na startu 24 ur LeMansa. Motosvetov izbor je pač izbor simpatičnega forumskega krožka, kar nekateri ne dojamejo. Skor vse si zaslužjo glas.

Dobiš +

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi Cartman ... noben ni ne bogat, ne sponzoruša in noben ne govori o denarju ...

včasih še kdo zapopade, da maš lahko kvaliteten lajf tut brez nabite dnarnce.

nagrada 'en krog okrog bloka in potem vrneš motor' me ni prepričala, ker je totalno neizvirna in neuporabna. a sem mogoče rekla, da bi morala bit za nagrado vreča denarja? nismo vsi taki, kot ti.. :)... zdej bo skoču. (brez zamere, men je vse skp mal smešn)

Popravljeno . Popravil daria
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daria: Koncept je zgrešen v tvoji in še v kakšni glavi, ki pač drugače razmišlja! Ti ni všeč, se pač ne prijaviš, ne glasuješ, pokritiziraš in to je to.

No, ker si želiš izvedeti kaj je za nagrado, ti bom to tudi izdal. Naprošam pa te, da se ne razburjaš preveč, ker se ne boš mogla naknadno prijaviti in boriti za supernagrado! :naughty:

Torej, 1. nagrada je....

... kuhano vino (rdeče ali belo) na Prešernovem trgu, decembra, ob veliki novoletni jelki in romantični razsvetljvi. O tej glavni nagradi smo pač molčali zato, ker nismo želeli biti mladini slab zgled in smo zato o tem alkoholno-romantičnemu dogodku raje molčali.

Vem, sedaj ti je pa žal! Mogoče se pa vseeno najde kakšna tolažilna nagrada tudi zate!

Lp, se vidiva na zabavi!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajooooj :unsure:

eni očitno res ne razumejo heca... žal... lahk bi se pa kdo česa drugega spomnu... sej ni point v nagradi (vsaj pr men ne!), važno je sodelovati, zmagovalke smo pa itak vse... ker je to načeloma moški šport in se moramo nenehno dokazovat (čeprav ne vem zakaj!)... tko al pa drugače

drug let pa lahk začnete zbirat ker motor je najbolj umazan... se bom ziher prjavla... ker :whistle: (js ga mam za vozit, ne za glancat!)

pa... komaj čakam kuhanček... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno znova me preseneti nadutost lastnic kategorije A, ki na mopedu in rožnati opremi manifestirajo neizmerno količino vozniškega znanja, ki jim zagotavlja, da se na ovinku ne zvrnejo v prvi, ampak šele tretji graben, nato pa upajo, da jih bo iz njega zvlekel kak mimopeljoč kavalir.

Nadutost lastnic kategorije A v odnosu do sopotnic me preseneča tudi zato, ker delujejo kot, da same nikoli ne bi sedele na zadnjem sedežu motocikla in sanjale, da bodo nekoč imele svojega. Motor namreč.

Nikoli niso bile sopotnice.

Nikoli.

Nadutost lastnic kategorije A je zanimiva, ko jih začnemo primerjat z ljubiteljskimi, bolj ali manj resnimi moto tekmovalkami, ki jih vožnja po cesti načeloma niti na zanima in nimajo izpita za kategorijo A.

Imeti motocikel v lasti in imeti izpit kategorije A pač ni pogoj za »biti motoristka«. Pa tudi podlaga za vihanje nosu nad dekleti, ki se rade – res rade in z užitkom, vozijo kot sopotnice, ne.

In ponovno (tretjič, četrtič??) To ni lepotni izbor, zato ne vem kdo kod vlečete tole »miss«.

Bistvo izbora je zabava, deljenje izkušenj, raznolikosti in navezovanje poznanstev.

Mislim, da je večina dojela bistvo. Tistim pa, ki svojo persono po tem svetu nosite skrajno resno in s tako veliko mero ponosa, da je koncept izbora nedojemljiv, predlagam da pač najdejo sebi primerno občinstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, debata se je razživela!

Sem vedu, da nam ne bo dolgčas!

Ko, ko, ko, ko, ko, kodak. :naughty: :fight1::whistle::yea1::yea1::kva2::yea1::yea2::yea2::bum:

točno to. otroški vrtec. pol se pa kam prijavi ... pfew.

še odgovor dodam na zgoraj napisane opazke o nadutosti motoristk in drugih užaljenih reakcijah: kokodak!

lepo se mejte. obstajajo resnejše in veliko bolj zabavne teme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše: Predstavljamo kandidatke za izbor motoristke leta .... in potem sledi spodnja fotka ...

glasovalne tipke za tale tris pa nikjer ? Al pa kak solo ena ! Buaaaa !

Al bom moral malo do optika ?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piše: Predstavljamo kandidatke za izbor motoristke leta .... in potem sledi spodnja fotka ...

glasovalne tipke za tale tris pa nikjer ? Al pa kak solo ena ! Buaaaa !

Al bom moral malo do optika ?

post-770-0-75322000-1290696808_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to. otroški vrtec. pol se pa kam prijavi ... pfew.

še odgovor dodam na zgoraj napisane opazke o nadutosti motoristk in drugih užaljenih reakcijah: kokodak!

lepo se mejte. obstajajo resnejše in veliko bolj zabavne teme.

Daria, kam bežiš! Nam bo dolh cajt!

Se mi ni zdel, da si ti tko resna! Sicer pa tud mene "resna zabava" zanima... :naughty: :yea1: :grim :grim :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že rekel: Bravo punce!! in upam, da se zaradi par stavkov napisanih v tejle temi res ne sekirate. Ker vam povem, lepo je motorirati in saj je fajn s tipi o bajkih debatirati, ampak...ampak...vsekakor je lepše., če je tudi kaka ženska dušica zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak je bilo rečeno da je prepovedano se prijavit katerikoli ki ima v lasti FZ6.

To pa zato, ker če slučajno zmaga in proba kak drug motor se bi zihr fentala..te odgovornosti pa noben noče prevzet..

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno to. otroški vrtec. pol se pa kam prijavi ... pfew.

še odgovor dodam na zgoraj napisane opazke o nadutosti motoristk in drugih užaljenih reakcijah: kokodak!

lepo se mejte. obstajajo resnejše in veliko bolj zabavne teme.

...samo posploševanje, ker vidim, da ga imaš rada. winkiss.gif

Ne vem v čem je štos ubijat veselje tistim, ki so se prijavile in zganjat šepav sarkazem.

Resnost izbora bodo definirali tisti, ki bodo izbirali - bolj ko bo prava zmagovalka, bolj resen bo izbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!