Skoči na vsebino

Motosvetova Motoristka leta 2010


Nagaya

Priporočene objave

Daria, kam bežiš! Nam bo dolh cajt!

Se mi ni zdel, da si ti tko resna! Sicer pa tud mene "resna zabava" zanima... :naughty: :yea1: :grim :grim :010

mislim da bo najbolj da šank rezerviraš...pa tošl ne pozabt :lol:

Popravljeno . Popravil pajkica
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že rekel: Bravo punce!! in upam, da se zaradi par stavkov napisanih v tejle temi res ne sekirate. Ker vam povem, lepo je motorirati in saj je fajn s tipi o bajkih debatirati, ampak...ampak...vsekakor je lepše., če je tudi kaka ženska dušica zraven.

še posebi vam paše, k morte kdaj pa kdaj mau porint :lol: O:-)

motor da nau kdo kej druzga mislu....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še posebi vam paše, k morte kdaj pa kdaj mau porint :lol: O:-)

motor da nau kdo kej druzga mislu....

Sam če ti zatrokira, sam u tem primeru. No ja, al pa če ti (z)manka...............................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se že kregajo :)

Normalno da se gleda tudi na izgled, saj vsebine pri tem glasovanju ne moreš preizkusiti.

Pač zabavna zadeva, ki popestri, sicer če bi šlo za nekaj hudo resnega, bi postavili nekakšne objektivne kriterije. Tako da to je po vsebini mis motoristka oz. nekaj temu blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima dobra žena a ima dobra žena u p.m.evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrene čestitke vsem motoristkam, ki ste zbrale korajžo in se prijavile.

To cenim vsaj tako, kot tistega junaka, ki pride v prvo vrsto na moto GP, ali pa kolenčka 30m pred ovinkom na ridah.

Zmagovalke ste pa itak vse! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da bo najbolj da šank rezerviraš...pa tošl ne pozabt :lol:

Vidiš, to je beseda in pogum. Najprej se ne prijaviš, pol bi pa že kar na šanku plesala in to kar profesionalno :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne vem kej se kregate, čeprou je res to zabavno brat :lol1:. če bo drugo leto in se prestavim iz lastnice a kategorije v lastnico motorja se prjavim, k mi je dobra ideja. letos me je sicer te vaše nagrade strah, ampak v prihodnje pa kdo ve. no meni je ta ideja fajn vsaj malo vidiš kdo so punce na forumu. pa malo mamo teme za čvekat, in še ta je taka fajn k je lahko vsak ful pameten :yea2:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo posploševanje, ker vidim, da ga imaš rada. winkiss.gif

Ne vem v čem je štos ubijat veselje tistim, ki so se prijavile in zganjat šepav sarkazem.

Resnost izbora bodo definirali tisti, ki bodo izbirali - bolj ko bo prava zmagovalka, bolj resen bo izbor.

kej pametnga povej že enkrat. se vidmo na izboru motoristke leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daria, kam bežiš! Nam bo dolh cajt!

Se mi ni zdel, da si ti tko resna! Sicer pa tud mene "resna zabava" zanima... :naughty: :yea1: :grim :grim :010

... nimam časa :) organiziram izbor motorista leta 2010. :)

prijavijo se lahko vsi ljubitelji motociklizma, tudi tisti, ki nimajo A licence in se radi vozijo zadaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nimam časa :) organiziram izbor motorista leta 2010. :)

prijavijo se lahko vsi ljubitelji motociklizma, tudi tisti, ki nimajo A licence in se radi vozijo zadaj :)

Jaz bi se prec prjavu, sam me najprej zanima kaj bo za nagrado, da vidm, če se splača! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se prec prjavu, sam me najprej zanima kaj bo za nagrado, da vidm, če se splača! :evilgrin:

Tudi jaz, vendar se bojim, da najine kosmate noge ne bi pretentale izurjenih očes motosvetovcev. Bova poizkusila naslednje leto, ko bo izbor za Mistra Motosveta 2011. Glavna nagrada bo baje 7-dnevni polpenzion z letošnjo zmagovalko Izbora za Motoristko leta 2010 v, od civilizacije oddaljeni, alpski koči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Glavna nagrada bo baje 7-dnevni polpenzion z letošnjo zmagovalko Izbora za Motoristko leta 2010 v, od civilizacije oddaljeni, alpski koči......

glavna nagrada bo, da te bo motoristka leta preganjala po pisti in bosta skupaj drgnila kolena po

asfaltu (ne pa po parketu v kaki alpski koči :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavna nagrada bo, da te bo motoristka leta preganjala po pisti in bosta skupaj drgnila kolena po

asfaltu (ne pa po parketu v kaki alpski koči :nono: )

ampak zakaj hudiča bi mogla it zmagovalka... lahk bi šla drugo al pa tretje uvrščena... prva itak vse nese, ne rab še dedca zravn k bo sam zrak mešau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cenim dekleta, ki se odločijo in si tudi same nabavijo motor. Ni lahko vzgajati in skrbeti za družino, zraven obveznosti pa najti še čas za motor. Vsaka si zasluži zmago!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi se prec prjavu, sam me najprej zanima kaj bo za nagrado, da vidm, če se splača! :evilgrin:

Tudi jaz se prijavim , pa če tudi se ravno ne splača ... :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš če bi vapotu pustili tekmovat bi zmagal pa še za nagrado nebi kompliciral, kak pir bi bil čisto OK. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zakaj hudiča bi mogla it zmagovalka... lahk bi šla drugo al pa tretje uvrščena... ........

ja lahko in tudi šle bodo vse (ena za drugo) - nobene ne bomo izpustili pri drgnjenju (asfalta)

Pri tebi sem že začel (ups :xx: ), zdaj pa naprej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko in tudi šle bodo vse (ena za drugo) - nobene ne bomo izpustili pri drgnjenju (asfalta)

Pri tebi sem že začel (ups :xx: ), zdaj pa naprej :OK:

vsak začetek je težak ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ne moreš vrjet :slap:

kaj je nina ???? a si na gladkem parketu oplaknila ??'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!